wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Willa Jasmin Armand

Go down 
+7
Santiago Valmont
Alice Evans
Ane deRose
Alex Armand
Eufrazja Johnson
Jasmin Armand
Scarlett Frost
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorWiadomość
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 13 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:14 am

Wyszłam z Willi
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 13 EmptyNie Cze 21, 2009 10:42 pm

Zamiast wrócić do siebie, pojechałem do Jas, a tylko dlatego że tam czułem jej obecnośći byłem zbyt skołowany tym że wracam do NY. Gdy wszedłem do domu odrazu poczułem, człowieka i to nie jednego ale kilkoro. * służba* pomyślałem, ale to co zastałem w salonie wywołało u mnie szok. Na kanapie w salonie siedział nie kto inny jak James, ten sam który uciekł od Jas ten sam który zadał jej ból. Zły na niego minołem salon poszłem na górę, torbę rzuciłem obok łóżka sam połozyłem sie na łóżku zastanawiając sie co ja do jasnej cholery tutaj robie.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 13 EmptyPon Cze 22, 2009 12:30 am

Długo leżałem myśląc, co mam zrobić ze soba, w końcu doszedłem do wniosku że powinienem zajrzeć w stare miejsca. szybko wstałem. otworzyłem okno i przez nie wyskoczyłem nie miałem zamiaru spotkać się z Jamesem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Willa Jasmin Armand - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
Willa Jasmin Armand
Powrót do góry 
Strona 13 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Similar topics
-
» Willa Ane deRose
» willa Amy Vivien
» Willa Miki...
» Willa Ignis
» Willa Eudoksji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Moon street-
Skocz do: