wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Willa Jasmin Armand

Go down 
+7
Santiago Valmont
Alice Evans
Ane deRose
Alex Armand
Eufrazja Johnson
Jasmin Armand
Scarlett Frost
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptyWto Sty 13, 2009 11:20 pm

poproszę . - powiedziałam głosno , ale zaraz szepnęła mu do ucha - ale szczerze mówiąc wolałabym Ciebie .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptyWto Sty 13, 2009 11:35 pm

- - dzięki, ale jeszcze to potrwa, wszyscy są ciekawi ciebie- odparłem smutniejąc
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptyWto Sty 13, 2009 11:41 pm

ehh . westchnęłam . - czy ja dla Ciebie jestem tylko do pokazywania ?! - usłyszałam w swoim głośnie gniew i żal . gdy to powiedziałam odeszłam od Alexa i poszłam schodami do łazienki na piętrze .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptyWto Sty 13, 2009 11:43 pm

* jak mogła tak pomyśleć* Pomyślałem gniewnie, odłożyłem szklankę i poszłem za nią
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptyWto Sty 13, 2009 11:49 pm

weszłam na piętro . wiedziałam , że Alex idzie za mną , bo słyszałam jego myśli , dlatego przyspieszyłam kroku . weszłam do łazienki i usiadłam na wannie , myśląc czy przypadkiem Jas nie miała racji .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptyWto Sty 13, 2009 11:54 pm

* A więc myśli że drzwi to dla mnie jakaś przeszkoda......................................uuuuussssssssssppppppppppooooooookuuuuj się*- zwiołem kilka glębszych wdechów i zapukałem do drzwi:
-Eufrazja wiem ze tu jesteś prosze wpuść mnie- Powiedziałem spokojnym głosem.
* Idiota z ciebie,trzeba było zostać w sypialni.... Co ci przyszło do głowy aby wychodzić z tej przeklętej sypialni* pomyślałem
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 12:00 am

otworzyłam posłusznie zamek i z powrotem usiadłam na wanne .- słucham ?
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 12:06 am

- to nie także Chcę sie tobą tylko chwalić, właśnie dlatego napoczątku imprezki sie zmyłem - podeszłem do niej i ukląknąłem naprzeciw niej.
-Po prostu wiedziałem że tak będzie że powiem jednemu z gości , a reszta bedzie wiedzieć że z kimś jestem na imprezie......ijeśli naprawdę chcesz to możemy iść do mnie zamkniemy sie w sypialni i jużnie wyjdziemy. Jas samasobie daje nieźle radę.- popatrzyłem na niąi zanim cokolwiek powiedziała , szybkim ruchem chwyciłem ją na ręce i poszedłem do sypialni. Zamknąłem drzwi na klucz ają położyłem na moim łożu koloru fioletowego.
- Jesteś jedyną którątak naprawę potrzebuję to życia- powiedziałem i namiętnie ją pocałowałem wszyję
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 12:12 am

ja również pocałowałam go namiętnie , ale zaraz przerwałam . - nie dałeś mi powiedzieć .. - może masz rację , może chodźmy do gości , a gdy pójdą to zostanę na noc . co ty na to ? - zapytałam .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 12:16 am

- nie teraz to my stąd nie wyjdziemy. To już byłoby przegięcie, no i pomysl o Jas jak ona nas wytłumaszy wychodzimy ,przychodzimy, lepiej jej to już zostawmy.- usmiecznąłem sie szelmowsko
* Pewnie powie coś w stylu: To miłość, musimy im wybaczyć że w środku imprezy znikli, my też kiedyś byliśmy młodzi*pomyślałem
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 12:22 am

skoro nalegasz - oddowiedziałam i zaczęłam namiętnie całowac Alexa . najpierw po umięśnionym brzuchu .. a potem ... już po całym ciele . gdy się kochaliśmy na myśl przychodziła mi tyllko jedna myśl " jak to jest możliwe, że Jas nie chciała takiego super faceta " . odchyliłam na chwilę usta od ciała Alexa i szepnęłam mu do ucha : " kocham Cię i zawsze będę Cię kochać " .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 12:25 am

Czułem że gdybym mógł zacząłbym sie palić cały od tych namiętnych pocałunków
*Eufrazja jest moim światem teraz i na zawsze, nie pozwolę jej odejść ,choćby nie wiem co* pomyślałem i uśmiechnąłem się szelmowsko a potem popatrzyłem na nią i ja zacząłem ją całować, bardzo namiętnie, bardzo zmysłowo tak jak jeszcze nigdy.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 12:30 am

było już ranooo . Jas zaczęła dobijać się do sypialni . - czas na mnie . uśmiechnęłam się i zaczęłam ubierać .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 12:33 am

- o nie- powiedziałem i przytrzymałem ją tak by sie nie mogła ruszyć
- Jas daj nam jeszcze chwile...- powiedziałem do drzwi
- okey tylko myślałam ze po takiej nocy przyda sie jakaś przekąsa- za drzwi było słychać rozbawiony głos Jasmin
- Dobra daj nam godzinę...- powiedziałem szelmowsko
- Oki poki Alexiu- dodała odchodząc
- Alexiu.... Zabije ją.. -powiedziałem z szelmowskim śmiechem
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 12:38 am

Alexsiu ?!? zaczęłam śmiać się , jak nigdy .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 12:43 am

- Ty...czy ty się ze mnie śmiejesz.-powiedziałem i przewróciłem nas tak aby być na górze
- no teraz to ja mam zamiar ciebie tutaj więzić aż na wieki- powiedziałem a mój ton głosu brzmiał szelmowsko
* zobaczymy kto wygra*- pomyślałem śmiejąc sie
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 12:50 am

ha ha ha . no właśnie zobaczymy ... z całych śił odepchnęłam Alexa ii .. udało mi się . teraz oboje siedzieliśmy na przeciwko siebie na łóżku . haa ! no i kto wygrał Mój Drogi ? - uśmiechnęła się do Alexa zachęcająco .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 12:53 am

- Ah tak...- i rzuciłem sie na Eufrazję jak bym polował ma człowieka. oczywiście to była reakcja natychmiastowa więc zrobiłem ją bez za stanowiena, Eufrazja nie mogła jej przewidzieć. i znowu ją przygwoździłem swoim ciałem , ale tym raczej całując ją namiętnie między piersiami.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 12:58 am

nie wiem ile to trwało -ale kochaliśmy się prawie przez 2 dni . upojne godziny płynęły i płynęły ..

nagle poczułam głód .. no tak . od tygodnia prawie nic nie jadłam . przerwałam Alexowi - Alex .. chyba muszę iść zapolować . nie moge już wytrzymac . wtsałam i poszłam do lustra . no tak ... miałam niesamowicie czerwone oczy .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 1:04 am

- no fakt twoje oczy są rozkosznie czerwone, ale popatrz na moje też takie są.... ...masz racje czas na polowanie - powiedziałem uśmiechając sie szeroko
- ty mam lepszy pomysł- powiedziałem i patrzyłem na Eufrazję wyczekująco
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 1:07 am

taaak ? - uśmechnęłam się .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 1:12 am

-Jas codziennie rano ma dostarczaną krew... tak na wszelki wypadek.... tak dla mnie...- zająkłem sie
- Tak żebym Jej Jamesa nie tchnął, dzisiaj na pewno też.. Weźmy napijmy sie po trochu tak tylko żeby nasze oczy wróciły do normalnego koloru i wyskoczymy ma polowanie. A ty będziesz moim przewodnikiem skarbie. - powiedziałem jej i puściłem oko
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 1:16 am

świetnie - uśmiechnęłam się szeroko . ubraliśmy się i zeszliśmy na doł na " śniadanie " .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 1:24 am

Gdy zeszliśmy do jadalni jasmin siedziała z otwartą gazetą a koło niej kręcił sie jakiś inny wampir. Zdziwiłem sie:
- no część a już myślałam że zamkneliście się tam na wieki- odpowiedziałą uśmiechnięta
- no tak....... miłość...- zaśmiałem sie- A tak przy okazji gdzie James
Jasmin jak by ktoś w łeb ją uderzył natychmiast posmutniała....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 1:28 am

Jes co jest ? podeszłam do Jasmin i objęłam ją ramieniem .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 1:36 am

- A nic ....- powiedziała smutno
- Zrobiłam to ..........ugryzłam go......i teraz się przemienia....... tylko nie wiadomo co z tego będzie .....wkońcu jato nie wy czyśći-powiedziała z tak potężnym żalem w głosie że ąz zakuło mnie w moim zimnym sercu
- jak to??- spytałem zszokowany
- normalnie po kolacji Rozmawiałam z Maxem pozwoli mi go zmienić, tylko że to ja miałam go ugryźć bo chcieli zobaczyć co się stanie kiedy to ja ugryzę kogoś......... no i prawie 3 dni tak czeka.....- pochyliła głowę jak by się wstydziła tego co zrobiła
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 1:39 am

hmmm .. - wydusiłam . chyba musze już iść . Alex - zapoluję sama . odezwe się później - to powiedziawszy wzięłam torebkę i ruszyłam w stronę wyjścia .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 1:42 am

- okey - popatrzyłem tęsknie na nią i odprowadziłem ją wzrokiem do drzwi.
*Będę tęsknić Mała* pomyślałem wiedząc że usłyszy
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 1:47 am

ruszyłam z piskiem opon, nagle zachamowałam bo przed maską przebiegł pies . hamulce nie zadziałały, więc skręciłam w bok , no ii uderzyłam w drzewo .- kur wa ! jakk to się stało .!?!?!? nowiuteńkie poshe ! grrrrrrr .. - byłam tak wściekła jak nigdy ..
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 1:55 am

wyczułem że coś nie gra i szybkim susem byłem u drzwi szybko potem popędziłem szukając zapachu Eufrazji. Gdy zobaczyłem co sie stało od razu krzykłem w myślach
*Eufrazja*
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 2:01 am

mówiłam do siebie jak jakaś wariatka . siedziałam nadal w rozbitym porshe . - grrr .. nienawidze się . wszystko psuję . jak to się stało ?! no przeciesz .. hamulce .. no jak ?!?! .. nie mogłam uwierzyć , że to stało się naprawde .
- i co ja teraz powiem ojcu ? on pomyśli , że to specjalnie ! - nadal mówiłam sama do siebie .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 2:04 am

podbiegłem do rozbitego porshe i wyrwałem drzwi
- a mówiłem abyś została na śniadaniu, Skarbie - powiedziałem do Eufrazji z taką czułością w głosie jak do jakiegoś pięknego kwitu
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 2:09 am

ejjj .. zepsułeś jeszcze drzwi ! - wysiadłam z wozu , usiadłam na trawie i patrzałam się na rozbite porshe .
ktoś poluzował hamulce . - skrzywiła się na samą myśl , że ktoś chciał mnie zabić w taki sposób .
taa . fajnie być nieśmiertelnym - powiedziała sama do siebie z lekką ironią .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 2:13 am

- Spokojnie- wziąłem ją za rękę- Choć do rezydencji..między czasie wyjąłem z kieszeni telefon i wystukałem numer:
- Halo...
- Tutaj Alex Armand, potrzebuję wozu holowniczego na ulicę moon street.
- okey już wysyłamy
- ah i taka prośba czy moglibyście go naprawić aby wyglądał jak prze wypadkiem
- dla pana wszystko już jedziemy.
rozłączyłem sie i popatrzyłem na Eufrazję:
- no to wracamy do mnie, KOTKU....- i puściłem do niej oko
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 2:16 am

hahahha myslisz , że takie " COŚ " bo to nie jesy już samochód da się naprawić .? - powiedziałam z ironią w głosie ?
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 2:27 am

- spoko,spoko,wszystko można naprawić....Czekaj czy ty powiedziałaś......Jasminy??- popatrzyłem z przerarzeniem
*o cholera*
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 8:00 pm

o co ci chodzi ? - spytałam Alexa , bo przeraził mnie jego ton głosu ...
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptyCzw Sty 15, 2009 2:12 am

stanełam przed drzwiami domu Jasmin . - na co czekasz ? . - spytałam łagodnym tonem Alexa , ponieważ pzamiast otwierać drzwi przyglądał mi się badawczo .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptyCzw Sty 15, 2009 2:15 am

nie jestem pewny tego co chcesz zrobić cokolwiek to jest? powiedziałem szczerze
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptyCzw Sty 15, 2009 2:20 am

- to już nie mogę zobaczyć się z przyjaciółką ? zapytałam .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptyCzw Sty 15, 2009 2:25 am

nie nie źle się zrozumieliśmy- otworzyłem pośpiesznie drzwi i nonszalancko przepuściłem ją w drzwiach. Ale to co zobaczyliśmy po drugiej stronie to była jakaś masakra.Większosć rzeczy była na podłodze porozwalanych a Jasmin leżała, była blada jak na siebie i chyba nieprzytomna i
*
*o boże* krzyknąłem w myślach. Jasmin leżała a obok była plamakrwi
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptyCzw Sty 15, 2009 2:27 am

JASMIN ! - podbiegłam do niej , ale nie wiedziałam co zrobić . Alex mnie odepchnął i sam się przy niej znalazł .
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptyCzw Sty 15, 2009 7:49 pm

Zaparkowała pod ogromnym domem Jasmin.
Łał.
oczy wyszły jej z orbit.
Ja rozumiem , że mój dom jest duży ale ten wygląda jak centrum handlowe!

Szła powoli. Podziwiała ogród Jasmin. Ane nie miała jeszcze okazji wpadać do niej z wizytą.
Zapukała grzecznie do drzwi...
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptyCzw Sty 15, 2009 8:02 pm

urwałem kawałek swojej koszuli i związałem rozciety nadgarstek:
Jasmin co ty zrobiłaś- powiedziałem z przerażeniem w głosie. Nagle usłyszałem pukanie
OTWARTE -krzyknąłem
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 EmptyCzw Sty 15, 2009 8:06 pm

Wbiegła do domu Jasmin.
O jasna ... cholera!
Wrzasnęła.
Co ty sobie dziewczyno zrobiłaś?!

Wybiegła po apteczkę do samochodu. Woziła ją ostatnio ponieważ przy jej wizjach wszystko może się zdarzyć. Ostatnio zaklejała plastrem zdarte kolano małej pięcioletniej dziewczynce.
Mam Apteczkę
Podała czerwone pudełko z krzyżykiem Alexowi.
Mogę się wam na coś przydać?
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Sponsored content





Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Willa Jasmin Armand   Willa Jasmin Armand - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Willa Jasmin Armand
Powrót do góry 
Strona 2 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Willa Ane deRose
» willa Amy Vivien
» Willa Miki...
» Willa Ignis
» Willa Eudoksji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Moon street-
Skocz do: