wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pomost na jeziorze

Go down 
+11
Lysette Dufours
Alice Evans
Eric Follett
Alex Armand
Oliver Ryan
Jasmin Armand
Kate Thompson
Eufrazja Johnson
Camille Green
Sastre Azura
Josette Shakespeare
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Lut 22, 2009 2:41 am

Zamyśliłam się.- Przychodzę do parku codziennie. Zawsze siedziałam na ławce koło jeziora, ale dzisiaj przyszłam tutaj. A ty?- zapytałam.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Lut 22, 2009 2:45 am

- ja od niedawna , ale teraz staram się spędzać tu każdą wolną chwilę ... - zamknęłam oczy .- należysz do sfory , prawda ? - otworzyłam oczy i popatrzyłam na Kate .
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Lut 22, 2009 2:48 am

Tak, należę do sfory. Chodź dawno już nie widziałam żadnego wilkołaka. Nie wiem gdzie wszystkich wywiało...- zamyśliłam się.- No a ten park jest cudowny. Najpiękniejszy w całym Nowym Jorku.- powiedziałam z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Lut 22, 2009 2:52 am

- też tak myślę - usmiechnęłam się -Sastre siedzi w domu i pewnie się o mnie martwi . Może przyjdziesz do nas ? - uśmiechnęłam się zachęcająco .
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Lut 22, 2009 2:54 am

Jesteś pewna że będę mile widzianym gościem?- zapytałam wprost- No wiesz... może chcecie sami spędzić trochę czasu... Widziałam, że coś was łączy...- mówiłam niepewnie.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Lut 22, 2009 2:56 am

- powiedzmy - wyjasniłam .- chodź ! - usmiechnęłam się . złapałam ja za ręke i pociągnęłam w stronę domu .
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Lut 22, 2009 3:03 am

Wbiłam buty w ziemię.- To nie jest dobry pomysł. Mówię ci. A będą jeszcze inne okazje, żeby się z wami razem spotkać. A teraz może wyruszymy na miasto? Albo pójdziemy do mnie?- próbowałam ją odciągnąć od tamtego pomysłu.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Lut 22, 2009 3:04 am

- uhm ... dobrze - podniosłam jedną brew - to gdzie chcesz iść ? - spytałam podejrzliwie .
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Lut 22, 2009 3:06 am

A ty? Mi to obojętne.- powiedziałam szczerze i uśmiechnęłam się do niej.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Lut 22, 2009 3:09 am

- tak naprawdę to nie mam pojęcia - zastanowiłam się - możee Centrum Handlowe ? - zaproponowałam .
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Lut 22, 2009 3:12 am

Uśmiechnęłam się.- No dobra. Może kupię jakieś fajne ciuchy. Ostatnio mam ich coraz mniej. Wszystko przez te nagłe zamiany w wilki.- westchnęłam, i poszłam razem z Camille w stronę centrum handlowego.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptySro Lut 25, 2009 11:43 pm

usiadłam na pomoście i tępym wzrokiem obserwowałam szybujące ptaki nad spokojną taflą jeziora . Ściemniało się . Nie miałam zamiaru wracać do Alexa . Chciałam spotkać kogoś ciekawego .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyCzw Lut 26, 2009 1:23 am

Sophie juz od dawna miała nadzieje, że pozna kogoś nowego... A to miejsce na pewno nadaje się, żeby wszystko przemyśleć... Odpocząć... [b]A co to za wampir? pomyślała.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyCzw Lut 26, 2009 3:49 pm

nie mogłam tak bezczynnie siedzieć . Wstałam i ruszyłam do BV .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 1:19 am

szłam wolno, ten ślub, to wesele, wszytko mnie przytłoczyło...za dużo jak dla mnie, jeszcze ja... miałam w niedługim czasie pójść w ich ślady...., doszłam do parku w którym spotkałam Olivera, podeszłam do jeziora, na pomoście siadłam.......patrzyłam na wzeszły księżyc.........
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 1:24 am

Szliśmy wolno alejkami. Sastre jeszcze kulał, a ja powoli traciłam siły.- Usiądźmy na pomoście.- Zaproponowałam. Zauważyłam wampirzycę siedzącą w naszym parku. Cicho warknęłam. Siadłam z daleka od niej i zaczęłam wpatrywać się w jezioro.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 1:27 am

rozpoznałem ją natychmiast to była ta Istota jak miałem w zwyczaju nazywać mieszańców:
Kate Czujesz??- spytałem patrząc na Kate
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 1:41 am

Dziwny zapach... Co to może być?- zapytałam go z ciekawością w głosie.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 1:44 am

ona nie jest 100% wampirem.... a na dodatek zadaje się z jednym z naszych...To mieszaniec- powiedziałem cicho....
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 1:48 am

moich uszu doszło słowo .........Mieszaniec- odwróciłam sie i doznałam szoku, na pomoście siedziały wilki, wyczułam to. Jednym znich był ten kundel z którym biłam się.....prychłam cicho i wróciłam do oglądania księżyca.........
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 2:11 am

No to zagadajmy!- wyszeptałam wesoło. Wstałam i usiadłam blisko pół wampirzycy.- Cześć.- powiedziałam z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 2:14 am

Popatrzyłam naq wilczyce jak na ufoludka:
No tak .....cześć- wybaknełam , zerknełam na tego z tyłu za nią....wiedziałam ze wie kim jestem.....
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 2:15 am

nieznacznie kiwnąłem głowa, na znak że się witam........nie byłem pewny jak ona może zareagować....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 2:22 am

Co cię tu sprowadza? To raczej dziwne miejsce na spacery dla wampirów...- wiedziałam że wtykam nos w nieswoje sprawy, ale miałam nadzieję że poznam ją trochę. Skoro chodzi z naszym...- Mam na imię Kate.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 2:24 am

siadłem koło Kate .... miałem ją na oku.....
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 2:27 am

No tak...wampiry sie tutaj teraz dość często zapuszczają.....ładnie tutaj macie i cicho... można pomyśleć..- powiedziałam ........
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 2:32 am

Westchnęłam- To chyba najpiękniejszy park w okolicy. Nawet CP nie jest aż tak ładny.- uśmiechnęłam się i popatrzyłam na jezioro.- Przepraszam, wiem że nie powinnam pytać, ale czy coś cię łączy z jakimś wilkiem?- zapytałam. Wiedziałam, że najprawdopodobniej wampirzyca wkurzy się i odejdzie ale zaryzykowałam.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 2:38 am

zmieszałam się
Tak - powiedziałam cicho.....- Z Oliverem Ryanem....
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 2:40 am

wiedziałem- powiedziałem cicho.....jakby do siebie...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 2:59 am

Zdziwiłam się trochę.- To fajnie... że Olivier sobie kogoś znalazł...- uśmiechnęłam się. Nie wiedziałam co powiedzieć.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 3:05 am

no tak... powiedziałam nie pewnie......widziałam że Wchodzimy na grząski temat: Kate i ty tam wiecie co dzieki za pogawętkę obiecuję ze jeszcze się spotkamy ale jestem zmęczona miałam trudny dzień .... pragne iść spać.... wiec chyba pozwolicie mi odejść stą??- spytałam nie pewnie.....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 3:09 am

No jasne. Mam nadzieję że się jeszcze spotkamy. Pa.- pożegnałam ją.- Sastre, wracamy czy zostajemy?- zapytałam go.
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 3:09 am

Przyszedłem do parku i skierowałem się nad jezioro . Zobaczyłem Jas , Kate i Sastre .
- proszę , proszę - uśmiechnąłem się . - to teraz tak wyglądają śluby ... ?
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 3:13 am

ucieszyłam się na jego widok, podbiegłam:
Cześć... nie do nie ślub tylko, powrót do ciebie...wiecej nigdy .....taki ślub to mordęga dla państwa młodych i reszty... - powiedziałam i przytuliłam się do niego...
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 3:16 am

Kate myślę ze najlepiej edzie jak wrócimy...nie wyglądasz jeszcze zbyt dobrze..- powiedziałem troskliwie, podniosłem się, kate wziąłem na barana: Oliver witaj, stary..- powiedziałem ucieszyłem się na jego widok....
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 3:18 am

- Cześć bracie - uśmiechnąłem się . Schyliłem się do Jas i namiętnie pocałowałem .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 3:23 am

mniam.......- powiedziałam, i bardziej wtuliłam sie w Olivera....
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 3:24 am

- chodź do domu - wziąłem Jas na ręce i poszliśmy do domu .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 3:26 am

Zobaczyłem jak odchodzą, też odwróciłem się i poszedłem do Kate...
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 9:02 pm

usiadłam na pomoście i wpatrywałam się w księżyc .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 9:25 pm

węch zaprowadził mnie do parku kundli i ku swojemu zdziwieniu zobaczyłem :
Eufrazja, co ty tutaj robisz......- spytałem przejęty....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 9:27 pm

- siedzę .. - odpowiedziałam spokojnie .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 9:32 pm

czy nie miałaś iść do koleżanek???- spytałem , usiadłem koło niej......
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 9:36 pm

- Ane mnie zostawiła ... - uśmiechnęłam się
- a co ty tutaj robisz ? - spytałam .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 EmptyNie Mar 01, 2009 9:48 pm

yyyyyyy.....ja.........- powiedziałem jąkając się- no cóż.....pomyślałem ze może czas poznać chłopaka Jas...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomost na jeziorze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomost na jeziorze
Powrót do góry 
Strona 3 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Park-
Skocz do: