wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pomost na jeziorze

Go down 
+11
Lysette Dufours
Alice Evans
Eric Follett
Alex Armand
Oliver Ryan
Jasmin Armand
Kate Thompson
Eufrazja Johnson
Camille Green
Sastre Azura
Josette Shakespeare
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyNie Lip 05, 2009 11:07 pm

Taka nieświadoma... taka oburzona całym zajściem... właśnie to utwierdziło mnie w przekonaniu o jej niewinności, naiwności i wszystkim po kolei. - Widzisz Noel... podobnie jak ty nie widzisz tu prawdziwego faceta, ja nie wiedzę kobiety... Z tym, że... ja nie widzę, bo jej tu nie ma, a ty nie widzisz, bo pole widzenia przesłania ci złość. Wybacz jeśli cię uraziłem, nie miałem takiego zamiaru... Być może nie wspominałem, ale jestem dość... szczery... - Uśmiechnąłem się odszedłem o kilka kroków dalej by oprzeć się o pobliskie drzewo. - Pożyjesz jeszcze trochę, a przekonasz się, że nie wszystko jest takie jak byśmy chcieli je widzieć.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyNie Lip 05, 2009 11:24 pm

Nie gadaj mi tutaj farmazonów, wiem o życiu więcej niż ci się wydaje.- mruknęła pod nosem i usiadła z powrotem na pomoście. Miała gdzieś czy znowu wpadnie do jeziora, czy też będą jej się uważnie przyglądać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyNie Lip 05, 2009 11:29 pm

Och... doprawdy... w wieku... zaraz zaraz ile masz lat?? - spojrzał na nią z małym uśmieszkiem. - jakoś wypadło mi z głowy...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyNie Lip 05, 2009 11:37 pm

Myślałam, ze jako wszechwiedzący, znasz mój wiek. Mam lat 19. Zadowolony? Ale oto proszę przedstawiam mającą nierówno pod sufitem siedemnastolatkę- syknęła w jego stronę i wpatrywała się w taflę wody.- Zdążyłam już przeżyć wszystkie cierpienia na tym świecie. Jakie tylko mogą być.- powiedziała smutnym tonem i oparła głowę o rękę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyNie Lip 05, 2009 11:40 pm

Chciał powiedzieć, że nawet nie wie jak bardzo sie myli bo zawsze może byc gorzej... ale stwierdził, że taka rozmowa, prawie 4stulatka z 19stolatką nie ma najmniejszego sensu więc uniósł brwi i podszedł w jej kierunku i usiadł obok niej. - Dobra... może trochę przesadziłem - przyznał, choć w rzeczywistości wcale tak nie uważał.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyNie Lip 05, 2009 11:48 pm

Wcale tak nie myślisz....- odrzekła i westchnęła ciężko, spuszczając głowę. Teraz to się zachowywała jak małe dziecko.- Faceci zawsze myślą inaczej niż kobiety. Nigdy się tak na prawdę nie zgadzają.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyNie Lip 05, 2009 11:51 pm

Przecież powiedziałaś, że nie jestem prawdziwym facetem... - zaśmiał się do niej - jej ale ty szybko zmieniasz zdanie... zdecyduj się... do zaczynam być skołowany...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyPon Lip 06, 2009 12:05 am

Mówiłam ogólnie. Ty nie należysz do ogółu, jesteś wyjątkowy ze względu na swoją przypadłość.- odparła zrezygnowana. Ziewnęła, po czym przetarła czoło.- Pójdę do domu, pewnie cholerny kot czeka pod drzwiami na ich otwarcie.- zachichotała i wstała z pomostu. Sukienka była już prawie sucha. Na szczęście.- To.. do zobaczenia.- uśmiechnęła się niemrawo i podążyła chwiejnym krokiem nie w stronę domu, lecz bliżej nieokreślonego jej miejsca. Stanęła na chwilę.- to było tam.- mruknęła pod nosem i stuknęła się w czoło. Inteligentna to ona nie jest za bardzo. Ominęła jeszcze raz Riddicka i poszła w stronę domu. Cholera wie, czy w ogóle tam trafi.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyPon Lip 06, 2009 9:03 am

Spojrzał na nią spojrzeniem, jakby patrzył na jaskiniowca który przesłał w kostce lody 5 tysięcy lat i teraz uczy się korzystać z komputera.
-Do zobaczenia Noe. -mruknął. Uśmiechnął się do niej kiedy obok niego przechodziła, ale chyba tego nie zauważyła. Jej mina wprost zwalała z nóg. -Coś nie ma dzisiaj dobrego humoru. -stwierdził. -Musisz być dobry, skoro tak łatwo ją wkurzyłeś.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyPon Lip 06, 2009 12:34 pm

Uniosłem brwi i zaśmiałem się, wzrokiem odprowadzałem Noel - czy dobry, nie wiem, szczery, owszem - zmrużyłem oczy spoglądając kątem oka na V. jednocześnie jednym zwinnym ruchem podniosłem się z pomostu i znalazłem się tuż obok niego - chyba zacznę się zastanawiać nad zmianą zawodu...- stwierdziłem kiedy Noel zniknęła mi z pola widzenia.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyPon Lip 06, 2009 12:38 pm

-A pracujesz gdzieś? -zapytał się zaciekawiony.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyPon Lip 06, 2009 12:46 pm

Spojrzałem na niego rozbawionym spojrzeniem - taa robię za wilka w zoo... właśnie... zaraz będę musiał iść bo zauważą, że mnie nie ma... - zaśmiałem się przejeżdżając dłonią po jasnych, krótkich włosach.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyPon Lip 06, 2009 12:48 pm

-Żadna praca nie hańbi. -powiedział z uśmiechem, dając się niby wkręcić w żart. -Ja na razie studiuje.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyPon Lip 06, 2009 12:53 pm

Taaa... to nie dla mnie.. jestem zbyt leniwy... - wzruszyłem ramionami odwracając wzrok na delikatnie falującą wodę - poza tym... za stary jestem... towarzystwo tych wszystkich ludzkich dzieciaków tylko by mnie drażniło... - pokręciłem głową kiedy w mojej głowie ukazał się obraz przedstawiający MNIE na studiach...
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyPon Lip 06, 2009 12:55 pm

-Nic nie proponowałem. Mówiłeś, że chciałeś zmienić zawód... masz jakiś konkretnie na który chciałbyś przejść? -zapytał z czystej ciekawości. Stary jest, stary... albo takowego udaje... cóż, ja wolę się cieszyć młodością...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyPon Lip 06, 2009 12:59 pm

Uniosłem brwi - to był żart - pokiwałem głową wpatrując się z niedowierzaniem malującym się na mojej twarzy... - związany z drażnieniem Noel. Tak na serio nie planuję żadnych grubszych zmian... Co studiujesz - spytał nadal na niego nie patrząc.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyPon Lip 06, 2009 1:02 pm

-Fizykę i Naukę. -odpowiedział. -Wole przedmioty ściśle ścisłe. -uśmiechnął się lekko i zwrócił oczy na jezioro
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyPon Lip 06, 2009 1:06 pm

Roześmiałem się... - ściśle ścisłe... no to gratuluję... a ja kiedyś byłem żeglarzem... - Spojrzałem na niebo, aby dowiedzieć się która godzina... - południe... - pora na mnie... w brzuchu burczy trzeba zjeść obiad - Uśmiechnąłem się jeszcze na pożegnanie, i po chwili biegłem już w stronę swojej chatki... czy jak kto woli pałacyku.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyPon Lip 06, 2009 1:16 pm

Uśmiechnął i również poszedł gdzieś w dal. A co tu będzie sam siedzieć...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptySob Lip 18, 2009 6:15 pm

Po drodze wpadłam jeszcze do parku. Strasznie długo nikogo nie widziałam- ani Sastre, ani Rida, ani Izkra, ani Cornelii. Miałam nadzieję że ktoś się pojawi. Usiadłam na drewnianym pomoście tak, że stopami prawie dotykałam wody. Zaczęłam rozmyślać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyNie Lip 19, 2009 12:05 am

A więc, panna Noel szwendała się po parku, szurając butami jak jakieś sześcioletnie dziecko. No niestety dotarła nad jakieś jezioro, a kilka metrów dalej zobaczyła kogoś siedzącego na pomoście. Postanowiła trochę uprzykrzyć jej życie swoim towarzystwem.- Można?- spytała, wskazując miejsce obok... tak, czysty, piękny zapach wilkołaka. Nareszcie koniec z wampirami.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyNie Lip 19, 2009 12:08 am

Obudziłam się z letargu i spojrzałam na nią. Wilczyca. Nowa.- Jasne, siadaj.- Uśmiechnęłam się do niej serdecznie.- Jestem Kate Thompson.- Przywitałam się z nią, wyciągając rękę.- Od dawna mieszkasz w Nowym Jorku?- Zapytałam wesoło, ciesząc się z towarzystwa.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyNie Lip 19, 2009 12:21 am

Aż taka wesoła z niej osoba? no cóż, Noel taka jakoś nie była. Wszystko się komplikowało, myślała intensywnie nad powrotem do rodzimego kraju. No, ale pozostawała tylko jedna przeszkoda- Tatuś i jego domniemany zięć.
-Dzięki.- odparła z delikatnym uśmiechem i usiadła obok dziewczyny.- Noel Taylor.- dodała, opierając głowę o kolano, patrząc przed siebie.- Od niedawna- westchnęła.- Cieszę się wolnością od głupich tradycji mojego ojca.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyNie Lip 19, 2009 12:29 am

Tak myślałam. Jeszcze nigdy cię tu nie widziałam. Z resztą w ogóle teraz chyba pojawiły się jakieś nowe wilki, których w ogóle nie znam, a ci co są tu już od dawna zapadli się pod ziemię.- Westchnęłam.- Tradycje ojca? Brzmi strasznie, ale chyba wiem o czym mówisz.- Kiwnęlam głową, wpatrując się w jezioro.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyNie Lip 19, 2009 4:38 pm

Ta wolność i tak miała być niedługo zabrana Noel. Coraz więcej ludzi Ojca widziała w Nowym jorku, kręcących się w tych miejscach gdzie ona przebywa. oczywiście nie zbliżą się za bardzo, ale sam fakt, dodawał tej całej sytuacji dreszczy.
- Mój Ojciec jest idiotą. jakbym sama nie umiała znaleźć sobie faceta.. Na dodatek chce abym wyszła za mąż za jakiegoś nadymanego bachora, co ledwo z pieluch wylazł..- oczywiście powiedziała z odrobiną przenośni, ale ten chłopak na prawdę nie nadawał się na chłopaka wilczycy.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyNie Lip 19, 2009 7:30 pm

Zaśmiałam się.- Szczerze współczuję. Masz jeszcze gorzej niż ja. Moi rodzice chcieli ze mnie zrobić idealną kurę domową i posłusznego wojownika w jednym. Moi rodzice byli szanowani w całej sforze, chcieli żebym ja też była doskonałym wilkiem. W końcu zabiłam alfę i dali mi spokój.- Stwierdziłam, dumna z siebie. Starsi nie chcieli mnie już więcej widzieć.- A ty nie daj się wyswatać z jakimś idiotą, bo będziesz tego żałowała do końca życia.- Stwierdziłam.- Albo w końcu go zabijesz.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptySob Sie 01, 2009 7:55 pm

Przyszliśmy nad jezioro. Słońce powoli chyliło się ku zachodowi. Położyłem się na sękatym pomoście podpierając się na łokciach i obserwowałem ciemną, pomarańczową kulę odbijającą się od tafli wody.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptySob Sie 01, 2009 8:01 pm

Taa, nie no, świetnie.
Zaśmiała się znowuż.
Ty to zawsze taki roznegliżowany chodzisz?
Usiadła nieco dalej od niego, opierając głowę o lewe kolano.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptySob Sie 01, 2009 8:03 pm

-czasami -uśmiechnął się - a ty nie lubisz czasem... porozmyślać? -spytałem zwracając głowę w stronę Noel.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptySob Sie 01, 2009 8:35 pm

Czyli, teraz będziemy siedzieć w ciszy, tak?
Uśmiechnęła się szeroko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptySob Sie 01, 2009 8:37 pm

-jeżeli drażni cię to co mówię , to możemy siedzieć w ciszy - uśmiechnąłem się szeroko przenosząc wzrok z powrotem na taflę wody.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptySob Sie 01, 2009 9:33 pm

Nie no, zajęcie spoko.
Prychnęła pod nosem. Spojrzała na zegarek na nadgarstku. Oj.
Wybacz, muszę iść.
Posłała mu szczery uśmiech i popędziła w stronę domu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptySob Sie 01, 2009 9:42 pm

Nawet nie spojrzał na odchodzącą wilczycę. Jego wzrok nadal utkwiony był w słońce , które zaraz miało się schować. Czyżby naprawdę nudził swoją osobą kobiety? Zaburczało mu w brzuchu. -trzeba coś zjeść - mruknąłem do siebie. Podniosłem się z pomostu i leniwym krokiem poszedłem do domu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyWto Gru 22, 2009 4:48 pm

Nie wiem, co mnie podkusiło, żeby tu przyjechać - pomyślałem parkując przy brzegu jeziora. Wysiadłem z samochodu i usiadłem na jego masce. Popatrzyłem na księżyc , który znajdował się aktualnie w pełni. Uśmiechnąłem się delikatnie na ten widok i pozwoliłem galopować moim myślom z niezwykłą szybkością.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyNie Gru 27, 2009 1:02 am

Przylazłam do parku wilkołaków. Tak, tutaj też kiedyś byłam z Vanem. Właściwie każde miejsce go przypominało, nie dało się uciec od wspomnień. Najbardziej interesowało mnie jezioro, co jak co, ale takiego w central parku niestety nie ma. Zmarszczyłam brwi, wyczuwając wampirzy zapach. Dopiero po chwili zauważyłam stojącego na pomoście krwiopijcę. Ruszyłam w jego stronę.- Nie wiesz, że to park wilkołaków?!- Zapytałam zdenerwowana, kiedy tylko do niego doszłam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyNie Gru 27, 2009 1:05 am

Powoli odwróciłem do kogoś , kto przeszkadzał mi obserwować jezioro.
-Dzięki za informacje. Wezmę sobie to do serca, o ile je mam. - uśmiechnąłem się delikatnie i z powrotem zwróciłem wzrok na gładką taflę wody.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyNie Gru 27, 2009 1:15 am

Prychnęłam.- Nooo jaaasne, nie ma to jak hipokryzja. Kiedy oni wchodzą na nasze tereny, jesteśmy gotowi ich zamordować, ale kiedy chcemy posiedzieć sobie w ich parku, to już wcale nie problem!- Krzyknęłam, gestykulując, a raczej wymachując rękami.- Z nienawiści do nich wampiry potrafią nawet zabić ich we własnym domu, a potem relaksują się na ich terenach! W tym parku wilkołaki nie mogą nawet swobodnie oddychać!- Odetchnęłam, nabierając powietrza do płuc.- Ale widać że pan "nie-wiem-czy-mam-serce" nic sobie z tego nie robi!- Zacisnęłam pięści, żeby się na niego nie rzucić i odwróciłam się na pięcie, ruszając z powrotem, żeby znaleźć sobie jakieś miejsce do siedzenia. Zdawałam sobie sprawę z tego, że ja też nie jestem tu mile widziana, ale wydawało mi się że byłam tu na innych zasadach- za pozwoleniem wilkołaka.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyNie Gru 27, 2009 1:23 am

-Czekaj -warknąłem łapiąc ją za nadgarstek - a ty niby kim jesteś co ?! Pani Wielka Obrończyni Wilkołaków ?! - zmrużyłem oczy. - dlaczego ty możesz tutaj przebywać, a ja nie ?! - zapytałem unosząc brwi - i nie porównuj mnie do ogółu! Ja jestem inny. Nie mam nic do wilków - puściłem jej rękę -Przychodzisz sobie tutaj i naskakujesz na mnie , jakbym właśnie w tym momencie popełniał najgorszą zbrodnię na świecie! -krzyknąłem. Czułem , że za chwilę mogę stracić cierpliwość, więc odwróciłem się plecami do nieznajomej wampirzycy i powróciłem do poprzedniej czynności.
Co ona sobie myśli ?! Przykładna wampirzyca się znalazła ... - prychnąłem.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyNie Gru 27, 2009 1:36 am

A żebyś wiedział, że obrończyni!- Mruknęłam, wyszarpując dłoń.- Nie ważne dlaczego ja mogę, nie powinno cię to interesować.- Warknęłam. Nie miałam zamiaru mu nic wyjaśniać.- Oh! Ty jesteś inny! Wszyscy krwiopijcy są tacy sami. Myślą tylko o sobie, zapominając o tej drugiej rasie.- Niestety, moim zdaniem to była prawda. Nawet moi przyjaciele ich nie znosili, po prostu nikt nie znosił wilków. Zmrużyłam oczy.- Ja ci tylko grzecznie zwracam uwagę.- Syknęłam. Nie znał mnie, dlatego nie wiedział na co naprawdę mnie stać. Pokręciłam głową i odwróciłam się. Stanowczo poszłam na drugi koniec pomostu i usiadłam tam, podciągając kolana pod brodę. Objęłam rękami nogi i patrzyłam pełnymi nienawiści oczami na taflę wody.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyNie Gru 27, 2009 1:42 am

Nawet nie drgnąłem. Dalej stałem tak jak wcześniej gapiąc się na jezioro. Zaśmiałem się gorzko - jakbyś jeszcze nie zauważyła , to ty również jesteś wampirem - westchnął. Czy ona jest taka głupia , czy tylko z siebie taką robi ? Znowu prychnąłem - nie znasz mnie , więc nie wiesz jaki miałem kontakt z wilkołakami - warknąłem. W mojej głowie pojawił się obraz Anabel. - więc daj mi spokój i zajmij się swoimi sprawami - powiedziałem już nieco łagodniej opierając się o poręcz.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyNie Gru 27, 2009 1:49 am

No co ty nie powiesz?! Serio?!- Mruknęłam tak cicho, że ledwo było mnie słychać.- A ty nie znasz mnie i nie wiesz jaki miałam kontakt z wilkołakami.- Powtórzyłam słowo w słowo jego wypowiedź. Dla mnie raczej oczywiste było to, że mogłam tu przebywać. Byłam tu nieraz w towarzystwie wilkołaka, można wręcz powiedzieć że miałam pozwolenie.- Jak na razie to ty do mnie mówisz, więc ci odpowiadam.- Westchnęłam, widząc że do tego kretyna nic nie dociera. Nie miałam już siły tłumaczyć mu, że sprawy wilkołaków są w pewnym sensie moimi sprawami, po prostu "witki mi opadły".
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyNie Gru 27, 2009 2:01 am

-jeżeli tak ci przeszkadza moja obecność tutaj , to może po prostu sobie stąd idź. -warknąłem. Żadna wariatka nie będzie mi mówić co mam robić. Zmarszczyłem brwi - eee.. ale to ty pierwsza na mnie naskoczyłaś z problemami , jakbym ci co najmniej pół rodziny wymordował - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyNie Gru 27, 2009 2:08 am

Parsknęłam śmiechem.- A co, może nie mam powodów? No sry, ale jak już mówiłam to park dla wilkołaków.- i ich dobrych znajomych. Dokończyłam w myślach.- Przeszkadza mi to, że wampiry tak często stają się hipokrytami i nie szanują innych.- Dodałam po chwili i zacisnęłam wargi, nie mówiąc już nic. Zamknęłam oczy i słuchałam cichego szumu wody.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyNie Gru 27, 2009 2:13 am

-jeżeli mi powiesz , że jesteś wilkiem , to stąd pójdę -pokiwałem z politowaniem głową. - nie wszystkie wampiry są takie , jak myślisz - mruknąłem. -może nie spotkałaś jeszcze wampira , który swoją osobą zaprzeczyłby twojej tezie - westchnąłem.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 EmptyNie Gru 27, 2009 2:18 am

Prychnęłam i podniosłam głowę z kolan.- Ja nigdy nie kłamię, więc ci tego nie powiem.- Powiedziałam tak cicho, ze można to było nazwać już szeptem.- Szczerze w to wątpię. Codziennie wampiry uświadamiają mi, że się nie mylę.- Stwierdziłam zupełnie szczerze. Udałam zamyślenie.- Nie. Nie spotkałam takiego nigdy, a że żyję już bardzo długo to po prostu zwątpiłam w to że tacy istnieją.- Powiedziałam, patrząc przed siebie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomost na jeziorze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomost na jeziorze
Powrót do góry 
Strona 9 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Park-
Skocz do: