wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pomost na jeziorze

Go down 
+11
Lysette Dufours
Alice Evans
Eric Follett
Alex Armand
Oliver Ryan
Jasmin Armand
Kate Thompson
Eufrazja Johnson
Camille Green
Sastre Azura
Josette Shakespeare
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Mar 21, 2009 1:51 pm

zacząłem ją rozbierać- nie ma jak na golasa - powiedziałem uśmiechając się zawadiacko- Ty nigdy to ja jestem wariatem- ściagłem z niej sukienke- tak lepiej.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Mar 21, 2009 1:54 pm

Zachichotałam. Stałam w jeziorze już zupełnie naga, moje ubrania leżały na pomoście.- Teraz ty...- uśmiechnęłam się i rozebrałam go. Podpłynęłam jeszcze bliżej i pocałowałam go, przytulając się do jego ciała.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Mar 21, 2009 2:01 pm

Ej nie powiedizałem że to jam być goły- parskłem śmiechem,zobaczyłem kogoś, pocałowałem Kate i zanurkowałem, po dwuch minutach wypłyneliśmy- Ale fajnie było- mówiłem zdyszany.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Mar 21, 2009 2:07 pm

Taaa...- odparłam zdyszana.- Mam nadzieję, że ten facet nas nie zauważył..- powiedziałam.- A skoro ja jestem goła, to ty też!- uśmiechnełam się.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Mar 21, 2009 2:16 pm

Ale rzeczy widział eh. to chyba nie był naklepszy pomysł- powiedziałem
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Mar 21, 2009 2:20 pm

To był bardzo, bardzo dobry pomysł.- uśmiechnęłam się.- Nawet jak nas zauważył, to trudno. Jezioro jest śliczne, woda ciepła, czemu niby mielibyśmy nie popływać?- powiedziałam wesoło.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Mar 21, 2009 2:32 pm

Ach tak - powiedziałem i ochlapałem ją wodą- masz ty ty ty.- zacząłem się śmiać.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Mar 21, 2009 2:42 pm

Osz ty!- roześmiałam się i ochlapałam go.- Sam tego chciałeś!
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Mar 21, 2009 3:00 pm

chwyłiłem ja w nacie i pocałowałem w noc- musze wymyślić ci kare za chlapanie na mnie- powiedziałem.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Mar 21, 2009 3:05 pm

Karę? No bardzo ciekawe...- powiedziałam i pocałowałam go w usta. Ochlapałam go jeszcze raz i zanurkowałam szybko.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Mar 21, 2009 3:11 pm

warknałem delikatnie tak dla checy i też zanurkowałem za nia, chwyciłe ją za nogę potem brzuch a potem ramię, pocałowałem w policzek.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Mar 21, 2009 3:17 pm

Roześmiałam się. Pocałowałam go namiętnie w usta. Przytuliłam się do niego i położyłam głowę na jego ramieniu. Jezioro nie było zbyt głębokie.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Mar 21, 2009 3:21 pm

wypłyneliśmy- Wiesz co jesteś niebezpieczna nawet dla mnie- powiedziałem i przytuliłem ją mocno do siebie.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Mar 21, 2009 3:23 pm

Zachichotałam.- Na prawdę jestem niebezpieczna?- zapytałam z uśmiechem. Trzymałam go mocno.- Już cię nie puszczę.- wyszeptałam mu do ucha.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Mar 21, 2009 3:27 pm

O brzmi jak groźba??- spytałem i pocałowałem ją w powieki, policzki, usta brode- już się boję.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Mar 21, 2009 3:30 pm

Bo to jest groźba... Nie puszczę cię już nigdy!- powiedziałam groźnie i uwiesiłam się jego szyi.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Mar 21, 2009 3:34 pm

nie wierze powiedziałem rozbawiony sciągnąłem jej ręce z szyi, oczy mi błysneły w stylu " zobacz idę, i co zrobisz", uśmiechałem się szelmowsko, poszłem w stronę pomostu.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Mar 21, 2009 3:37 pm

Uśmiechnęłam się- Ja nie żartuję..- warknęłam i pobiegłam za nim. Rzuciłam sie na niego lądując głęboko pod wodą. Wypłynęliśmy na powierzchnie.- A ostrzegałam!- przytuliłam się do jego torsu.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Mar 21, 2009 3:41 pm

Nie wierze kobieta mnie atakuje- zaśmiałem sie wesoło- no a teraz musimy wyjść bo Pluto mnie zje.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Mar 21, 2009 3:43 pm

Jęknęłam.- No skoro musimy...- pocałowałam go w policzek, rozglądnęlam się po parku i wyskoczyłam na pomost. Założyłam szybko sukienkę.- No to chodźmy.- uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Mar 21, 2009 3:47 pm

wyskoczyłem stałem przed nią nago i mnie to nie krępowało- wiesz Pluto to pies, jest uciazkiwy ale on był moim jedynym towarzyszem.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Mar 21, 2009 3:52 pm

Rozumiem. Miły z niego psiak. No cóż... pewnie nie będzie zadowolony z tego, że jesteśmy razem...- powiedziałam wesoło.- Będzie sie musiał ze mną tobą podzielić.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Mar 21, 2009 3:55 pm

ubrałem spodnie podkoszulke- myślę że zrozumie- powiedziałem wesoło ,rękę położyłem jej w pasie.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Mar 21, 2009 3:56 pm

Cmoknęłam go w policzek. Poszliśmy w stronę domu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Mar 28, 2009 3:47 pm

Powoli spacerowali przez park. Gdy doszli do pomostu, przepuścił ją przodem. Rozejrzał się dookoła. Niebo z pomostu rzeczywiście wyglądało imponująco.
Choć zazwyczaj nie opieram się na cudzych opiniach, muszę przyznać, że tym razem dobrze zrobiłem. powiedział zamyślony. Niebo stąd jest... nieziemskie... xD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Mar 28, 2009 4:07 pm

Uśmiechnęła się rozbawiona i usiadła na pomoście. Nogi opadały jej bezwiednie nad taflą jeziora. Uniosła głowę do góry i podziwiała niebo.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Mar 28, 2009 4:09 pm

Usiadł tuż obok niej. Spojrzał w górę i próbował odnaleźć miejsce, w które akurat wpatruje się Veronica.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptyPon Mar 30, 2009 5:20 pm

Zaczęła delikatnie machać nogami i zapatrzyła się w przestrzeń.
-A co lubiłeś robić w wolnym czasie, zanim.... zasnąłeś?-zapytała, patrząc na niego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptyPon Mar 30, 2009 5:44 pm

Właściwie.. to lubiłem robić bardzo wiele rzeczy... na przykład pisałem... kiedyś lubiłem pisać, teraz juz prawie nie pamietam co to znaczy... Lubiłem spacerować... nie biegać jak wampir umykając przed pięknem świata, który nas otacza, ale powolutku przemieszczać się obserwując każdy nawet najdrobniejszy motyw otaczającej mnie przyrody. Zastanowił sie przez chwilę. Własciwie lubiłem też spędzać czas z ludźmi... wiesz, żeby nie zapomnieć, co to znaczy .. być człowiekiem... odpowiedział szczerze. A ty?? co ty lubisz robić, oczywiście oprócz malowania... Uśmiechnął się pytająco.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptyWto Mar 31, 2009 9:06 pm

Biegłam ile mogłam, plan właśnie wdrażałam w życie, może to nie było podpalenie ale byłam mieszancem, nad jeziorem zatrzymałam się. weszłam do wody, była chłodna. Zanudzyłam sie cała, wypuściłąm powietrze, modląc sie aby to był mój koniec
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptyWto Mar 31, 2009 9:17 pm

Pobiegłam za nią. Kiedy zauważyłam co chce zrobić, nie mogłam złapać oddechu. Natychmiast wskoczyłam do wody. Wyciągnęłam ją z jeziora i położyłam na pomoście.- Jasmin! Jasmin!- krzyczałam do niej. Natychmiast zaczęłam przywracać jej akcję serca.- Nie rób tego! To nie jest wyjście! Walcz o swoje życie!- łzy spłynęły z moich policzków.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptyWto Mar 31, 2009 9:23 pm

Alice po co to robisz....- powiedziałam zachrypnięta- zostaw mnie , dla mnie już czas nadszedł.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptyWto Mar 31, 2009 9:29 pm

Nie...- powiedziałam spokojnie.- Jasmin, to nie jest twój czas. Wiem, że cierpisz, ale to nie musi być koniec.- powiedziałam płacząc. Usiadłam obok niej. Już nic nie robiłam.- Jeśli zechcesz dam ci umrzeć, ale czy to tego chcesz?- zapytałam łamiącym się głosem. Czułam, że jeżeli nic nie zrobię ona umrze, ale postanowiłam, że to jej życie będzie w jej rękach. Wystarczy tylko jedno słowo żebym ją uratowała, ale nie chciałam tego zrobić, dopóki ona nie będzie pewna.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptyWto Mar 31, 2009 10:07 pm

ALice, chcę żeby mnie nie bolało to wszystko, chcę przestać czuj ból- to wszystko.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptyWto Mar 31, 2009 10:12 pm

Zaczęłam płakać jeszcze głośniej. Czasami zachowywałam się jak dziecko- kiedy nie wiedziałam co zrobić po prostu płakałam. Niestety, od 2 roku mojego życia nikt nie zwracał na to uwagi. Klęknęłam przy jej głowie.- Mam nadzieję że mi jeszcze za to podziękujesz.- wyszeptałam. Przywróciłam jej akcję serca. Zdjęłam z siebie płaszcz i owinęłam ją w niego. Podniosłam ją i pobiegłam do domu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySro Kwi 01, 2009 8:15 pm

Usiadła, patrząc na całe wydarzenie, które miało tu miejsce. Działo to się tak szybko, że nie zdążyła zareagować.
-Czy coś mi umknęło, czy wampiry nie muszą oddychać? Zmarszczyła brwi, potrząsając głową.
-Ja? Cóż... Lubię komponować, fotografować, śpiewać, tańczyć... Dużo tego jest.
Uśmiechnęła się i położyła na pomoście, patrząc w niebo.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySro Kwi 01, 2009 8:46 pm

Dusza artystyczna.... Mruknął do siebie po czym przyjrzał się jej uważnie. Wiesz... Powiedział przypominając cos sobie. Chyba powinienem wrócić do willi. Zmarszczył brwi i dodał z niesmakiem. Zameldować się. Może, masz ochotę pójść ze mną??
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptyCzw Kwi 02, 2009 7:38 pm

Uśmiechnęła się delikatnie i wstała.
-Z chęcią...Zameldować?-spojrzała na niego pytająco i zmarszczyła lekko brwi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptyCzw Kwi 02, 2009 8:02 pm

No wiesz... obudziłem się zaledwie kilka dni temu i od tamtego czasu nie byłem na moon street. Biedny Conrad dostanie zawału... a przynajmniej napewno by dostał, gdyby był człowiekiem. Poprawił się. Wstał z pomostu i wyciągnął ku niej rekę, by "pomóc" jej wstać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptyCzw Kwi 02, 2009 9:21 pm

*Już wstałam Smile *
Wzięła go pod rękę.
-Prowadź...
Uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Kwi 04, 2009 12:58 am

Szliśmy wolno w stronę parku. Przechodziliśmy koło pomostu nad jeziorem. Poszłam w tamtą stronę. Położyłam się na pomoście i zaczęłam wpatrywać się w niebo.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Kwi 04, 2009 1:01 am

Poszedłem za nią śiadłem na pomoście , z nóg ściagłem buty i skarpetki i zanużyłem jej w wodzie, zamknąłem oczy.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Kwi 04, 2009 1:04 am

Woda jest chyba zimna..- mruknęłam. Patrzyłam na gwiazdy.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Kwi 04, 2009 1:05 am

Oj nic mi nie bedzie, najwyzej jak zachoruje to pójde do szpitala dadza zastrzyki i po krzyku- powiedziałem z zamknietymi oczami.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 EmptySob Kwi 04, 2009 1:08 am

Taaa...- uśmiechnęłam się.- Kotku, jeśli się przeziębisz wystarczy ci aspiryna.- uśmiechnęłam się. Wstałam i przytuliłam się do niego.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomost na jeziorze - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomost na jeziorze
Powrót do góry 
Strona 5 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Park-
Skocz do: