wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pomost na jeziorze

Go down 
+11
Lysette Dufours
Alice Evans
Eric Follett
Alex Armand
Oliver Ryan
Jasmin Armand
Kate Thompson
Eufrazja Johnson
Camille Green
Sastre Azura
Josette Shakespeare
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyNie Lut 15, 2009 12:19 am

no wiesz jako szef sfory powinieniem wiedzieć o nowych wilkach w mieście wieć powiedzmy że to mój obowiązek, mam nadzieję że masz gdzie mieszkać- powiedziałem zaciekawiony dlaczego zmieniła temat
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyNie Lut 15, 2009 12:26 am

- Ok. Rozumiem. Mój ojciec... - załamał jej się głos, lecz ciągnęła dalej - był także przywódcą sfory we Francji. Dosyć dużo nas tam było... - zaśmiała się pod nosem, polepszając nastrój sobie.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyNie Lut 15, 2009 12:32 am

okey naprawde...to znaczy przepraszam nie chciałem żebyś tak to odebrała...głupio mi że...okey..naprawdę przepraszam- powiedzialem przepraszająco, nie chciałem aby płakała ani była smutna, było mi jej żal.....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyNie Lut 15, 2009 12:39 am

- Oj przestań przepraszać. jesteś przywódcą.. Może gdzieś we trójkę wyjdziemy? nudno tutaj... - zarumieniła się i uśmiechnęła zarazem.
" No i po jakiego kipa wpychasz się, gdzie nie potrzeba? "
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyNie Lut 15, 2009 12:41 am

Camille może pójdziemy z trójkę do jakiegos baru??- spytałem patrząc na jej reakcję
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyNie Lut 15, 2009 12:43 am

- yyyy ..
* dzięki za spacer * - skrzywiłam się .
- możemy iść
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyNie Lut 15, 2009 12:50 am

wieszco April może innym razem bo Camille miałą spotkanie z pi9jawkami i wolałbym nie narażać się na następne zanim nie wyzdrowienie....... jak co to w tamtym kierunku - wstazałem palcem - jest samotne drzewo jeśli edziesz czegoś chciała ode mnie to zawyj zjawię się napewno....- powiedziałem wstałem - no to na razie
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyNie Lut 15, 2009 12:57 am

- Oczywiście... jasne. Przepraszam za taką gafę. Pff. - i pukła się lekko w głowę, po czym wstała z ławki i podała im rękę na pożegnanie. - To do zobaczenia. Jeszcze raz przepraszam, nie chciałam wam przeszkadzać, powinnam się udać gdzie indziej n spacer. To było na domiar niegrzeczne. - i poszła w stronę domu.
" I masz babo piasek. April, ty głupia istoto. A matka mówiła: Nie narzucaj się, bo mogą to żle zinterpretować ... "
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyNie Lut 15, 2009 12:59 am

- idź . ja pójdę się położyć - powiedziałam szybko i już mnie nie było w parku .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyNie Lut 15, 2009 1:05 am

poszedłem za nią.... czułem że ................poszedłem za niądo domu.....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyPon Lut 16, 2009 11:55 pm

weszłam na pomost i usiadłam na jego skraju . nogi włożyłam do letniej wody i przyglądałam się zachodowi słońca .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyWto Lut 17, 2009 12:08 am

biegłem do parku szybko choć nie pędziłem jak szatan...nad jeziorem jednak jej nie było, przystanąłem za drzewem......
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyWto Lut 17, 2009 12:15 am

wpatrywałam się w ptaki , które krążyły na tle zachodzącego słońca . usłyszałam szmer , jednak nie zwróciłam na niego większej uwagi .
* wiewiórka . * - uśmiechnęłam się do siebie ,a raczej próbowałam, bo tylko kąciki ust uniosły się ku górze .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyWto Lut 17, 2009 12:20 am

wyglądnołemza drzewa ku swojemu zdziwieniu odkryłem że na pomościejest
*ta wampirzyca....ciekawe co ją tutaj sprowadza...*pomyślałem powoli, delikatnie cofając się do tyłu
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyWto Lut 17, 2009 12:30 am

coś albo ktoś nadepnął na patyk , który pod wpływem tego kogoś ciężaru złamał się . szybko odwróciłam głowę w stronę dochodzącego hałasu . ujrzałam wilkołaka , z którym kilka tygodni temu "miałam zaszczyt" rozmawiać .
- noo tak , a któż by inny - powiedziałam ironicznie i uśmiechnęłam się . Z powrotem wlepiłam wzrok w karjobraz zachodu .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyWto Lut 17, 2009 12:36 am

szybkjo przemieniłem się ubrałem spodnie
Moja droga czekasz na śmierć czy poprostu masz zamiar wszystkie wilkołaki w okolicy zwabić tutaj??- spytałem poważnym głem
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyWto Lut 17, 2009 12:44 am

- pudło - rzuciłam nie odrywając wzroku od jeziora . - przyszłam się "rozweselić" - wskazałam brodą widok słońca .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyWto Lut 17, 2009 12:47 am

no tak akurat do parku na terytorium wilków co za genialny pomysł?? Czemu wcześniej na to nie padłem...- mówiłem z ironią w głosie......
* Co za wampir.........*
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyWto Lut 17, 2009 12:52 am

nic nie odpowiedziałam . nie miałam ochoty na spory . nie czułam się na siłach . wpatrywałam się dalej , teraz w prawie już czarną taflę jeziora .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyWto Lut 17, 2009 12:57 am

przykucnąłem u brzegu jeziora, dalej od wampirzycy, keciłem głowąz niegowierzaniem:
* Eh.....wampiry w tym mieście są zabardzo zarozumiałe...*
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyWto Lut 17, 2009 1:01 am

- to samo można powiedzieć o wilkołakach - odsłoniłam brzuch , na którym widniała wielka bilizna .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyWto Lut 17, 2009 1:08 am

ciekawe kto zaczął- nagle przypomniałem sobie że ona czyta mysli i puściłem jej jażde wspomnienie jakie było Camille , siebie, Cornelie i Izkra pokiereszowanych, zaatakowanych i krwawiących.....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyWto Lut 17, 2009 1:11 am

- taa blondynka . - przypomniałam sobie - nieźle oberwała ... moogła się nie rzucać - zaśmiałam się gardłowo .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyWto Lut 17, 2009 1:17 am

tak samo jak ta- i puściłem jej obraz siebie bijącego sie z jakąś blondyna- była agresywna jak żadne z was przeze mnie spotkane wcześniej- mówiłem oschle
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyWto Lut 17, 2009 1:19 am

* [i] Jas ! [/b] * - jęknęłam w myślach . zerwałam się na nogi i przyjęłam pozycję do ataku . z mojego gardła wydobyło sie głośne i przeciągłe warknięcie .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyWto Lut 17, 2009 1:32 am

odsunąłem się delikatnie:
No no no...wampirka sie wkurzyła jak wspomniałem o tej małej- ciekawe, przyjąłem pozycję obronną- a w końcu to ona na mnie się rzuciła- i powazałem jej całe zdarzenie z detalami
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyWto Lut 17, 2009 1:38 am

- bardzo dobrze zgniatało mi się żeberka Camille . ahh .. musze powtórzyć tą atrakcję . - zaśmiałam się gardłowo .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyWto Lut 17, 2009 1:42 am

warknąłem przeciągłe:
*ah tak więc to ty byłaś.....szkoda ze tak delikatnie potraktowałem tą małą*
Ciekawe co się stanie z tą małą w końcu ona nie jest do końca z waszego gatunku jest mieszańcem, przeżyła dzięki temu że ja tak chciałem ale może nie żyć....jak ją spotkam następnym razem w końcu zabicie jej to nie problem ona w końcu jest pół człowiekiem tętnica szyjna pryśnie krwią.....- zaśmiałem się sarkaztycznie i zacząłem wyobrażać jak był ją torturował.........
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyWto Lut 17, 2009 8:24 pm

- mmm .. zgłodniałam trochę ,a Camille będzie idealna . - oblizałam kły i w wampirzym tępie znalazłam się prawie na końcu parku . - tylko nie szukaj jej jak nie przyjdzie dzisiaj do domu - zaśmiałam się gardłowo i popędziłam za zapachem Camille .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyWto Lut 17, 2009 8:34 pm

w seklundzie zmieniłem się w wilka i popędziłem za nią:
*Teraz to się do igrałaś* myślałem gniewnie
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyCzw Lut 19, 2009 12:56 am

Weszła na pomost i usiadła na jego twardych deskach. Wlepiła wzrok w taflę spokojnej wody jeziora , w której odbijał się księżyc .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyPią Lut 20, 2009 10:13 pm

wstała i poszła do baru .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptySob Lut 21, 2009 3:24 pm

Usiadla na pomoscie. Starala sobie przypomniec kazdy szczegol z romowy, ktora odbyla z Riddickiem.
Lubila brzmienie jego imienia. Nie jakiegos tam skrotu, ale calego, dlugiego imienia. Wypowiadanie go sprawialo jej przyjemnosc, miala skryta nadzieje, ze jesli wypowie je glosno kilka razy to niczym Beetlejuice, Riddick zaraz zjawi sie przyzwany przez jej miekki aksamitny glos.
Riddick. wyszeptala. Bala sie powiedziec je kolejny raz. Nie chciala niszczyc swoich zludzen.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptySob Lut 21, 2009 9:44 pm

Stanęłam uśmiechnięta na pomoście. Pogoda była cudowna- lekki wiatr wiał mi w twarz. Wciągnęłam głęboko powietrze. Czułam się wspaniale. Wpatrywałam się w piękny krajobraz.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptySob Lut 21, 2009 10:29 pm

Byl wieczor. Wiatr lekko muskal twarze spacerujacych ludzi. Jakby kierowala mna sila wyzsza udalem sie do parku, a pozniej na pomost. Tam z podkulonymi nogami siedziala Cornelia. Po cichu zblizylem sie do niej i ...
Buu - krzyknalem lekko lapiac ja za barki.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptySob Lut 21, 2009 10:46 pm

Az podskoczyla.
Ha Ha Ha!! wstala i otrzepala sie to bylo bardzo... dojrzaleZrobila obrazona mine i skierowala sie do parku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptySob Lut 21, 2009 10:48 pm

Rozesmialem sie.
Gdybys widziala swoja mine.
Podbieglem do niej i zlapalem od tylu w talii i przytulilem.
Gdzie chcesz mi uciec??
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptySob Lut 21, 2009 10:52 pm

Nie wiem... mam nadzieje ze wymysle po drodze. Wyrwala sie z uscisku i zusmiechem pobiegla w glab parku.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 2:09 am

weszłam na pomost i usiadłam na jego skraju . przymknęłam oczy i odpoczywałam .
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 2:14 am

Patrzyłam dalej w niebo. Nagle zauważyłam Camille.- Hey. Mogę się przysiąść?- zapytałam z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 2:16 am

otworzyłam oczy - hej . pewnie . - uśmiechnęłam się .
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 2:18 am

Usiadłam koło niej.- Co u ciebie słychać?- zapytałam. Wpatrywałam się w jezioro.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 2:25 am

- w sumie to nic ciekawego - wlepiłam wzrok w tafle jeziora . - a u ciebie ? -spytałam .
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 2:31 am

Nic nowego. Moje życie jest nuuuudne.- westchnęłam cicho. To była prawda- nie spotykałam się z nikim, nic nie robiłam, nigdzie nie wychodziłam. "To jakiś koszmar..." stwierdziłam w myślach.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 2:36 am

- to tak jak moje - uśmiechnęłam się - często tu przychodzisz ? - spytałam .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomost na jeziorze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomost na jeziorze
Powrót do góry 
Strona 2 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Park-
Skocz do: