wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pomost na jeziorze

Go down 
+11
Lysette Dufours
Alice Evans
Eric Follett
Alex Armand
Oliver Ryan
Jasmin Armand
Kate Thompson
Eufrazja Johnson
Camille Green
Sastre Azura
Josette Shakespeare
15 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySro Lut 11, 2009 7:10 pm

Stary drewniany pomost, na jeziorze znajdujacym sie w srodku parku. Ulubione miejsce do wedkowania staruszkow z calej okolicy ;P
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySro Lut 11, 2009 7:12 pm

Lekkim krokiem weszla na pomost i usiadla na jego brzegu zwieszajac nogi do wody. Wpatrzyla sie w wieczorny krajobraz.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySro Lut 11, 2009 8:41 pm

Nawet nie wiedzialem kiedy znalazlem sie w parku. Spojrzalem na jezioro, na pomost i ....
No taak powiedzialem wchodzac na dluga, drewniana kladke juz nakarmilas kota??
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySro Lut 11, 2009 8:43 pm

Zebys wiedzial odwrocila sie w jego . Sprawdzasz mnie?? Spojrzala na niego podejrzliwym wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySro Lut 11, 2009 8:53 pm

Jakbys zgadla powiedzialem sciszonym glosem usiadlem obok niej i spojrzalem jej prosto w oczy Sledzilem cie... chcialem sprawdzic, czy aby nie poszlas sie spotkac z jakims innym wilkiem...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySro Lut 11, 2009 8:53 pm

No i co zawiodles sie?? spytala drwiaco sie usmiechajac.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySro Lut 11, 2009 10:19 pm

Hmmm troszke... wiesz liczylem, ze bede mogl popisac sie swoja sila... a tu taka porazka...
Powiedzialem powaznie po chwili zastanowienia
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySro Lut 11, 2009 10:21 pm

Przestan zasmiala sie i zartobliwie puknela go w ramie bo jeszcze ni uierze.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySro Lut 11, 2009 10:22 pm

To ty mi nie wierzysz?!
Probowalem zrobic zdziwiona mine, ale smiech mi w tym przeszkodzil.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySro Lut 11, 2009 10:22 pm

Gupol zasmaiala sie i nadal moczac nogi w wodzie polozyla sie na pomoscie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySro Lut 11, 2009 10:23 pm

Zrobilem to samo co Fox. Lezelismy ramie w ramie na drewnianych belkach nogi moczac w wodzie. Lezelismy w ciszy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySro Lut 11, 2009 10:25 pm

Przerwala cisze.
Ja cipowiedzialam cos o sobie.. teraz twoja kolej...
Odwrocila glowe w jego strone.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySro Lut 11, 2009 10:30 pm

A co chcesz wiedziec??
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySro Lut 11, 2009 10:31 pm

Wszystko!!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySro Lut 11, 2009 10:37 pm

No wieec.. pochodze z Ohio mieszkalem tam przez ok 50 lat. Po smiercimoich rodzicow nie moglem zniesc jego widoku wiec wyruszylem w podroz, ktorej celem bylo odnalezienie takich jak ja... i mozesz sie smiac... ale udalo mi sie to dopiero teraz... Pierwszymi wilkami jakich spotkalem byli Kate i Sastre...
Spojrzalem na nia czekajac na jakas ocene...krytyke.... cokolwiek
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySro Lut 11, 2009 10:38 pm

Mow dalej wyszeptala patrzac mu w oczy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySro Lut 11, 2009 10:39 pm

No.. ale co... na tym koniec mojego zycia... reszta polegala na wtapianiu sie w tlum i udawaniu normalnego bez utrzymywania blizszych kontaktow z ludzmi... to juz wszystko...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySro Lut 11, 2009 10:41 pm

Nnigdy nie byles zakochany?? zapytala przygladajac mu sie uwaznie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySro Lut 11, 2009 10:43 pm

Usmiechnalem sie... Raz ... jeszcze zanim... no wiesz zanim odkrylem, ze jestem wilkiem...
A ty??
szybko zmienilem temat.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySro Lut 11, 2009 10:44 pm

Posmutniala. Tez raz... w poprzedniej sforze byl jeden wyjatkowy wilk. Ale to juz przeszlosc...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySro Lut 11, 2009 10:45 pm

Ale dlaczego... czemu juz z nim nie jestes... czemu nie jestes czlonkiem tamtej sfory??
Dopytywalem sie choc wiedzialem ze stapam po cienkim gruncie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySro Lut 11, 2009 10:46 pm

Obiecuje... odwrocila glowe w druga strone ... ze kiedys ci powiem... ale nie teraz... jeszcze nie teraz.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySro Lut 11, 2009 10:48 pm

Rowniez odwrocilem glowe wpatrujac sie w jezioro. Mialem nadzieje, ze ktoregos dnia spelni obietnice....
Zapadla cisza.
Powrót do góry Go down
Josette Shakespeare

Josette Shakespeare


Liczba postów : 173
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 16/01/2009

Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptyPią Lut 13, 2009 9:42 pm

Josette postanowiła odwiedzić miejsca, gdzie bywają wilkołaki. Chciała je poznać.
Ale tutaj pięknie- położyła się na pomoście i wpatrywała w gwiazdy.
Powrót do góry Go down
Josette Shakespeare

Josette Shakespeare


Liczba postów : 173
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 16/01/2009

Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySob Lut 14, 2009 5:13 pm

Kurde jak trzeba to ich nie ma- Josette znudzona leżeniem na pomoście, zwlekła się i popędziła do domu. Zaczynało świtać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySob Lut 14, 2009 5:24 pm

April postanowiła jednak się przejść i wyszła z domu. Zaszła na pomost. Rozejrzała się wokoło i zobaczyła odchodzącą wampirzycę.
" Myślałam, że tutaj mieszkają same wilkołaki... "
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySob Lut 14, 2009 10:51 pm

chodziliśmy alejkami, trzymając się za rece, byłem szczęśliwy ale cały czasbyłem czujny aby żadna "pijawa" nam nie zepsuła tego....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySob Lut 14, 2009 10:54 pm

puściłam dłoń Sastre i złapałam go jedną ręką w pasie . uśmiechnęłam się i wlepiłam wzrok w taflę wody .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySob Lut 14, 2009 10:59 pm

swoją rękę położyłem na jej barku:
pięknie wyglądasz....- powiedziałem szczęsliwy
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySob Lut 14, 2009 11:02 pm

- to dzięki tobie - stanęłam na palcach i cmoknęłam go w policzek .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySob Lut 14, 2009 11:04 pm

April wyczuwając wilkołaki, oddaliła się na prawą stronę pomostu. Nie chciała za bardzo im przeszkadzać i sama usiadła na ławeczce pod wielgachnym drzewem. Obserwowała ich katem oka... ich gesty, twarz...
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySob Lut 14, 2009 11:07 pm

nie prawda.....tasukienka to dodatek, to ty jesteś piekna- powiedziałem i pocałowałem ją w głowe
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySob Lut 14, 2009 11:10 pm

- chcesz się ze mną spierać ? - puściłam do niego oko . - patrz . - wskazałam głową w kierunku ławki , na której siedziała dziewczyna .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySob Lut 14, 2009 11:18 pm

ooo....- tez ją zauważyłem- nie dzisiaj się nie bedę spierać ale w przyszłośc....- powiedziałem patrząc na Camille- Wilk.....- powiedziałem po patrzyłem na nią .... a potem na Camille ...
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySob Lut 14, 2009 11:24 pm

- idź do niejj . - popchnęłam go w stronę dziewczyny - panie przywódco - uśmiechnęłam się . zdjęłam sukienkę i wskoczyłam do wody .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySob Lut 14, 2009 11:31 pm

Odwróciła wzrok, czując, że ma na sobie ich. Nie chciała się naprzykrzać, ale byli tacy fascynujący. Dziewczyna miała wspaniałą sukienkę, a włosy pięknie się jej układały, odkrywając idealne rysy twarzy. Nad wyglądem chłopaka nie zamierzała rozmyślać, za bardzo przypominał jej Zacka.
" Znowu płyną te głupie łzy! Ych!! " I starła je szybko z policzka.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySob Lut 14, 2009 11:34 pm

okey- powiedziałem do Camille i pusiłem jej oczko, podszedłem do Dziewczyny:
Witaj jestem Sastre...- powiedziałem bardzo przyjażnie choć nie uśmiechałem się - jeśteś tutaj nowa prawda??- spytałem....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySob Lut 14, 2009 11:38 pm

Spojrzała mu w oczy, jakby chciała przebić się do jego myśli. Skrzywiła brwi i ściągnęła bardziej rękawiczki.
- Witaj. Tak, nowa... to twoja dziewczyna? - wskazałam wzrokiem na kąpiącą się w jeziorze Camille. Z lekka uchyliłam usta z rozbawienia.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySob Lut 14, 2009 11:40 pm

nie chciało mi sie pływać więc wskoczyłam na pomost . dzięki wysokiej tempereturze ciała w mgnienu oka byłam sucha . ubrałam z powrotem sukienkę i położyłam się na pomoście .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySob Lut 14, 2009 11:41 pm

tak...- powiedziałem uśmiechając się i odwracając w stronę jeziora- miło poznać, a czy zdradzisz mi swoje imię??- spytałem ciekawskim tonem
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySob Lut 14, 2009 11:46 pm

Poczuła sie zawstydzona. Jak mogla o tym zapomnieć.
- April Hoover. - odpowiedziała - Co cię do mnie sprowadza? Jesteś przywódcą? - pytała zaciekawiona.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptySob Lut 14, 2009 11:55 pm

w sumie April masz rację jestem przywódca tutejszej sfory- powiedziałem pogodnie- miło że nas coraz więcej...- powiedziałem trochę głosem który pobrzmiewał gniewem- chcesz należeć do sfory?? nie musisz teraz odpowiadać.... tylko tak pytam ...- powiedziałem lekko się pesząc
*Idioto *
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptyNie Lut 15, 2009 12:01 am

- Emm... nie, spokojnie. Chcę należeć do sfory, ale sobie coś przypomniałam i tak jakoś... - odwróciła znowu wzrok, idiotyczne słone krople zleciały na trawę poprzez szpary w ławce. Ta będąc pod nią zółta i sucha, zarumieniła się i oddała piękny kolor zieleni.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptyNie Lut 15, 2009 12:06 am

spokojnie to ja jestem takim entuzjastą i po prostu...czy coś się tało- spytyałem nagle, zamilkłem patrząc na April
*
Pewnioe znowu coś powiedziałeś nie tak*
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze EmptyNie Lut 15, 2009 12:10 am

-Nie, nic. Zupełnie nic. - odrzekła, spoglądając jak najmniej. Nie chciała, aby ktoś zobaczył jej zdolności. Tak się ich wstydziła. - Tak ogólnie, to chyba wam popsułam wieczór, hm? - spytała sprowadzając rozmowę na inny tor.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomost na jeziorze Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomost na jeziorze
Powrót do góry 
Strona 1 z 10Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Park-
Skocz do: