wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pomost na jeziorze

Go down 
+11
Lysette Dufours
Alice Evans
Eric Follett
Alex Armand
Oliver Ryan
Jasmin Armand
Kate Thompson
Eufrazja Johnson
Camille Green
Sastre Azura
Josette Shakespeare
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptySob Kwi 04, 2009 1:11 am

no wiesz różne przeziębienia, różne objawy- powiedziałem, ciepło jej ciała działało na mnie.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptySob Kwi 04, 2009 1:13 am

Uśmiechnęłam się.- Nie słyszałam o groźnym przypadku przeziębienia u wilków...- powiedziałam cicho.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptySob Kwi 04, 2009 1:17 am

To ja bede pierwszy- powiedziałem , uśmiechnąłem sie, oczy miałem zamkniete ,czułem się szczęśliwym....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptySob Kwi 04, 2009 1:19 am

Uśmiechnęłam się.- Nawet jeśli będziesz chory, ja znam się na medycynie. Szybko bym cię wyleczyła.- powiedziałam. Zamknęłam oczy.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptySob Kwi 04, 2009 1:21 am

Dzieki koleja rzecz do mojego spisu- odwróciłem głowe i pocałowałem ją w policzek- Dzieki Sakrbie- powiedziałem z szelmowskim uśmiechem
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptySob Kwi 04, 2009 1:25 am

Uśmiechnęłam się i pocałowałam go namiętnie. Objęłam rękami jego szyję i przytuliłam się do niego.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptySob Kwi 04, 2009 1:26 am

Kochanie, nie tak ostro- powiedziałem i się zaśmiałem wstałem, włożyłem buty, potem włozyłem Kate na swoje plecy- Gdzie idziemy??
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptySob Kwi 04, 2009 1:31 am

Uśmiechnęłam się.- Gdzie tylko chcesz...- powiedziałam trzymając się Erica.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptySob Kwi 04, 2009 1:33 am

Uśmiechnąłem się i poszedłem z Kate na plecach do jej domu, pogwizdywałem wesoło.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptyNie Kwi 05, 2009 6:12 pm

Choć nie przepadałam za tym parkiem z powodu panującego w nim zapachu, nie miałam ochoty na spacer w CP, tam znowu było zbyt wiele wampirów. Nie miałam ochoty na wielkie spotkania z tysiącami osób... w tym momencie mogłabym rozmawiać tylko z jedną, ale kogo można spotkać w TYM parku.
Obeszłam dookoła jezioro i zatrzymałam się przy pomoście. Przeszłam po sękatych deskach i zatrzymałam się na samym końcu, tuż nad wodą. Uśmiechnęłam się do siebie i niczym tańcząc, z rozpostartymi ramionami okręciłam się woków własnej osi. Wiatr rozwiewający moje włosy był ciepły i przyjemny. Milutki.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptyNie Kwi 05, 2009 7:59 pm

Opadłam na chłodne deski pomostu. Ręce ułożyłam nad głową, wpatrzyłam się w niebo i przelatujące po nim chmury.
Jedną z niewielu rzeczy jakie pamiętam z życia, była zabawa w skojarzenia. Wraz z Louisem kładliśmy się na łące tuż za domem i oglądaliśmy chmury, przyporządkowując im coraz to śmieszniejsze kształty. To były dobre czasy, lepsze niż te teraz. Wtedy nie byłam taka samotna... ale w końcu to moja wina, nie musiałam być sama... to był mój wybór, którego teraz żałuję.
Na niebie właśnie przesuwała się ospale szara chmurka w kształcie przeciągającego się kota. To poddało mi pomysł na zabicie samotności. Zwierze.... kupię sobie zwierze...
Zaskoczona genialnością swego pomysłu w podskokach wybiegłam do miasta.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptySob Kwi 11, 2009 4:00 pm

Szliśmy wolno, trzymając ją za rękę ,marzyłem żeby ten Dawid nigdy więcej się nie zjawił ale znając życie pewnie i tak wróci. Zerkałem na nia co chwileczkę,tylko to się liczyło ja i ona.....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptyNie Kwi 12, 2009 1:53 pm

-o czym myślisz ? -spytałam patrząc gdzieś w dal.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptyNie Kwi 12, 2009 1:56 pm

O wszystkim, co dalej .... jak to się potoczy, martwie się o nas...i o to co z tym całym Dawidem- powiedziałem poważnie.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptyWto Kwi 14, 2009 12:10 pm

-mówiłam ci , żebyś już o tym nie myślał... -pocałowałam Sastre w policzek -teraz liczymy się 'my' ...-uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptySro Kwi 15, 2009 2:09 am

wiem, - powiedziałem, podszedłem bliżej i na jej wargach złozyłem pocałunek- Kocham cię bardziej niż ziemię po krórej stapam, a uwierz mi ziemie kocham bardzo....- wyszeptałem do Camille, wiał lekki wiosenny wietrzyk, niestety niebo wyglądało brzydko, szare, pochmórne- chodźmy do mnie, zaraz moze sie rozpadać.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptyCzw Kwi 16, 2009 9:53 am

-dobrze.. -uśmiechnęłam się promiennie i ruszyliśmy w stronę Głównej ulicy.

<pisz u siebie ;* >
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptyPią Kwi 17, 2009 5:22 pm

Wszedłem pewnym krokiem na stary pomost i usiadłem na sękatych deskach. Spojrzałem w niebo i obserwowałem chmury, które na tle księżyca leniwie przesuwały się po niebie.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptyPią Kwi 17, 2009 5:28 pm

Nie wiedząc czemu, przyszła właśnie tu, do dzielnicy wilkołaków nad jezioro. Weszła na pomost i deski lekko zaskrzypiały. Ujrzała zarys postaci i wyczuła zapach Logana. Podeszła niepewnie do chłopaka i usiadła obok niego.
-Cześć...
Wyszeptała spoglądając na taflę jeziora.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptyPią Kwi 17, 2009 5:35 pm

Odwróciłem głowę w stronę Emily
śledzisz mnie ?
uniosłem lekko brwi i uśmiechnąłem się uroczo
ciesze się, że cię widzę
moje oczy zaświecił się ze szcześcia
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptyPią Kwi 17, 2009 5:37 pm

Popatrzyła na niego z lekkim przerażeniem w oczach.
-Czy Cię śledzę...? Nie...Raczej nie...To spotkanie to czysty przypadek. No może zrządzenie losu....?
Uśmiechnęła się niepewnie.
-Też...Też się cieszę...
Szepnęła.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptyPią Kwi 17, 2009 5:47 pm

może
popatrzyłem gdzieś w dal
co sprowadza cię do tak niebezpiecznej dzielnicy ?
spytałem przenosząc wzrok na Emily.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptyPią Kwi 17, 2009 5:50 pm

Popatrzyła mu w oczy. Zajrzała bardzo głęboko w wampira. Rozchyliła delikatnie usta i siedziała jak ostatnia...
-Nie...Nie wiem...
Wyjąkała, nadal patrząc w jego cudne, czarne oczy.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptyPią Kwi 17, 2009 6:01 pm

Obserwowałem każdy ruch Em. Dotknąłem palcem wskazującym jej wargi i delikatnie po niej przejechałem.
ah... nie wiesz ?
posmutniałem i spuściłem wzrok
a myślałem, że przyszłaś tu ze względy na mnie
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptyPią Kwi 17, 2009 6:03 pm

Spanikowała.
*Co ja wygaduję?!*
Wrzasnęła na siebie w myślach.
-Ja...Ja...Ja...No...wiesz....
Znów zaczęła się jąkać.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptyPią Kwi 17, 2009 6:22 pm

tak wiem...
westchnąłem i położyłem się na brzuchu tak, że ręką dosięgałem tafli wody.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptyPią Kwi 17, 2009 7:35 pm

-Och wybacz....
Szepnęła i spojrzała na niego przepraszająco.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptyPią Kwi 17, 2009 10:05 pm

nie masz za co przepraszać
powiedziałem beznamiętnie wlepiając wzrok w spokojną jeszcze taflę wody, którą po chwili zmąciłem dotykając jej dłonią.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptyPią Kwi 17, 2009 10:09 pm

-Ech...No dobrze... Wiesz... Ja może pójdę...
Uśmiechnęła się do Logana po czym podniosła się z pomostu zwinnym ruchem.
-To...Do... Następnego? ;>
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptyPią Kwi 17, 2009 10:16 pm

uciekasz...
szepnąłem
przyzwyczaiłem się..
powiedziałem do siebie i przyjąłem pozycję siedzącą.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptyPią Kwi 17, 2009 10:24 pm

-Nie...Nie uciekam, tylko uważam, że chyba... Że chyba Cię zanudzam czy coś...
Powiedziała nieśmiało po czym szybko dodała:
-Ale mogę zostać...Jeśli chcesz...
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptyPią Kwi 17, 2009 10:41 pm

chciałbym, żebyś została
Uśmiechnąłem się uroczo i wstałem z pomostu. Moja twarz znajdowała się tylko kilka milimetrów od twarzy Emily. Popatrzyłem jej głęboko w oczy.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptyPią Kwi 17, 2009 10:44 pm

Spojrzała mu w oczy i delikatnie przygryzła dolną wargę.
-A więc zostanę...
Uśmiechnęła się uwodzicielsko. Dwoma palcami przejechała po wierzchu jego lewej ręki. Przechyliła głowę lekko w prawo i znów się uśmiechnęła.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptyPią Kwi 17, 2009 10:59 pm

chciałabyś coś szczególnego robić ?
spytałem i rozejrzałem się po parku.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptySob Kwi 18, 2009 9:48 am

Przyłożyła palec do jego podbródka i obróciła go tak by Logan na nią spojrzał. Uśmiechnęła się i zamrugała kokieteryjnie. Zrobiła mały kroczek w jego stronę, takę że dzieliły ich tylko milimetry. Znów uśmiechnęła się uwodzicielsko i rzekła:
-A Ty na co masz ochotę...?
*...przystojniaku.*
Dokończyła w myślach.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptySob Kwi 18, 2009 12:53 pm

na wszystko co jest związane z Tobą
posłałem jej najpiękniejszy uśmiech, na jaki było mnie stać. Wyciągnąłem dłoń i położyłem ją na biodrze Emily.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptySob Kwi 18, 2009 1:04 pm

Opuszkiem palca przejechała po jego policzku i uśmiechnęła się zalotnie. Drugą rękę położyła swobodnie na jego karku. Przygryzła dolną wargę i zatrzepotała rzęsami.
-Na wszystko co ze mną związane...?
Powtórzyła zadowolona.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptySob Kwi 18, 2009 1:07 pm

takkk..
szepnąłem i popatrzyłem Emily głęboko w oczy.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptySob Kwi 18, 2009 1:35 pm

Jej ręka zjechała z karku na klatkę piersiową chłopaka, a następnie pod koszulkę. Em przejechała ręką po torsie wampira również patrząc mu prosto w oczy. Nadal się uśmiechała.
-Wiesz... Może wpadniemy do mnie?
Zaproponowała.
-Tu tak śmierdzi tymi psami...
Powiedziała zniesmaczona.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptySob Kwi 18, 2009 5:36 pm

dobry pomysł
uśmiechnąłem się.
[b]ja jeszcze niestety nie urządziłem się na tyle, by móc sprowadzać do siebie gości. Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptyNie Kwi 19, 2009 8:40 pm

Biegła przez park, aż dostała się na pomost na jeziorze.
Przystanęła, aby odpocząć.
Usiadła pod jego barierką i zanurzyła ochoczo nogi w wodzie.
" I to się nazywa wypoczynek... "
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptySro Kwi 22, 2009 8:47 pm

Weszłyśmy szybko do baru, dziwny lęk który nagle przyszedł , nagle znikł, znowu wrócił mi dobry humor- Dzięki Alice.- powiedziałam naprawdę wdzięczna że wyszłyśmy, szybko napisałam smsa do Jacka że teraz jestem w parku wilków nad Jeziorem..odetchnęłam z ulg........
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptySro Kwi 22, 2009 8:49 pm

No dobra, to teraz opowiadaj co u ciebie.- uśmiechnęłam się lekko i usiadłam na pomoście.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptySro Kwi 22, 2009 8:59 pm

usiadłam obok- No wiec poznałam , genialnego, cudownego faceta.....i...i... i.. myślę że toto... ma na imię Jack...- powiedziałam tak szybko że nie wiem czy usłyszałam, ale byłam taka podekscytowana że nie mogłam się opanować, samo wspomnienie Jacka wywoływało usmiech na mojej twarzy...- A ty??- spytałam szybko, zeby nie zaczeła mnie wypytywać...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 EmptySro Kwi 22, 2009 9:03 pm

No to gratuluję...- uśmiechnęłam się. Pamiętałam jak jeszcze kiedyś mi mówiła że od facetów będzie się trzymać z daleka. Westchnęłam.- No w sumie to ja też kogoś znalazłam...- powiedziałam cicho i popatrzyłam na jezioro.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomost na jeziorze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost na jeziorze   Pomost na jeziorze - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomost na jeziorze
Powrót do góry 
Strona 6 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Park-
Skocz do: