wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Samotne Drzewo na Wzgórzu

Go down 
+7
Eufrazja Johnson
Camille Green
Oliver Ryan
Kate Thompson
Sastre Azura
Andrew Newecki
Izkier McLoogan
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 7:20 pm

dzisiaj poszłem jako człowiek, nie lękałem się choć mój strój był naprawdę pożal się boże. wplałem jednak iść na spotkanie w samych gaciach niż biec do domu i wracać znowu tutaj. w miejscu wczorajszej akcji zobaczyłem gościa też był człowiekiem ale jego zapach mówił mi że to jeden z nas:
Witaj - powiedziałem podchodząc do niego
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 7:21 pm

Powoli doszedlem do drzewa. Kate i sastre juz tam byli.
Hej - podnioslem reke w powitalnym gescie.
Powrót do góry Go down
Izkier McLoogan

Izkier McLoogan


Liczba postów : 48
Registration date : 01/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 7:23 pm

Witam wszystkich. Wyjalem papieroski, wzialem sam jednego i spytalem sie czy ktos pali. Trzeba ustalic kilka rzeczy, przywodce stada, dalsze dzialania itp. Czekam na propozycje.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 7:26 pm

Myślałam że to ty jesteś przywódcą stada...- zamyśliłam się- A co do działań- wiecie że jestem przeciwko jakąkolwiek walką, chyba że to wampiry pierwsze zaatakują.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 7:29 pm

Sluchalem uwaznie co mowia... nigdy nie bylem w sforze wiec wolalem nie zabierac glosu.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 7:37 pm

myslałem że po wieku rozpoznaje się przywódcę, ale ja się tam nie odzywam- powiedziałem szczerze- sorry że mnie takwczoraj poniosło ale noga mnie bolała i żebro a ta pijawka była wstrętna
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 7:44 pm

Wstrętna to mało powiedziane! Jak w ogóle mogła wejść na nasz teren, i w dodatku nas atakować?!- wzdrygnęłam się.
Powrót do góry Go down
Izkier McLoogan

Izkier McLoogan


Liczba postów : 48
Registration date : 01/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 7:45 pm

Ja?! Ale ja nigdy nei bylem. Czemu po wieku? Najbardziej charyzmatyczny i doswiadczony. Proponuje Sastre abys ty objal przywodctwo. A co do walk trzeba bedzie kontynuowac, pijawki nie moga rzadzic.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 7:48 pm

ja - powiedziałem z dziwnym wyrazem twarzy- no cóż jeśli większośc będzie za to czemu nie ale oszczegam czasem świruje i to bardzo?? no ztymi krwiopijcami trzeba coś zrobić- powiedziałem poważnie
Powrót do góry Go down
Izkier McLoogan

Izkier McLoogan


Liczba postów : 48
Registration date : 01/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 7:49 pm

Moje poparcie masz, mam nadzieje ze wspolpraca jezeli zostaniesz przywodca bedzie kwitla i problem pijawek zostanie rozwiazany. Nie wiem jak inni.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 7:50 pm

Jęknęłam- Ale dlaczego mamy kontynuować walki? Ja najchętniej w ogóle bym nie walczyła... nie cierpię tego.- westchnęłam- No a ja jak najbardziej zgadzam się na to żeby Sastre był przywódcą.
Powrót do góry Go down
Izkier McLoogan

Izkier McLoogan


Liczba postów : 48
Registration date : 01/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 7:53 pm

Zostalismy stworzeni do walki, poza tym sama widzisz co o nas sadza i wygaduja pijawki. Uwazaja sie za nie wiem kogo, a i tak sa slabsi od nas. - odpowiedzialem.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 7:55 pm

Co racja to racja Kate nie możemy żyć obok nich w pokoju skoro oni tego nie chcą- powiedziałem pewny swego
Rid co ty na to abym był przywódcą??
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 7:59 pm

ja?! nie mam nic przeciwko - wyrwalem sie z zamyslenia.
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:05 pm

nie chciało mi się siedzieć w domu , więc przemieniłem się w wilka i pobiegłem w stronę parku . wyczułem inne wilki i skierowałem się w ich stronę . zapach doprowadził mnie na jakies wzgórze . usiadłem w bezpiecznej odległości i przyglądałem im się z zainteresowaniem .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:06 pm

no to okey- powiedziałem trochę ochryple- myślę że powinnićmy zapoznać sięz liczebnością tych szkodników?? taki mały wypad na ichni teren, na zwiad, ale nie samemu- powiedziałem poważnie
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:10 pm

To będzie ryzykowne..- zamyśliłam się- Ale jak coś to proszę, nie walczmy tylko zwiewajmy. Jesteśmy tak szybcy jak wampiry. Proszę was...- Popatrzyłam na nich błagalnie.
Powrót do góry Go down
Izkier McLoogan

Izkier McLoogan


Liczba postów : 48
Registration date : 01/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:23 pm

Moje ramie jeszcze sie nie wyleczyło po ostatniej walce... musze sie zregenerowac, ale pomysl Sastre jest dobry. Trzeba sprawdzic ich liczebnosc. Uciekaja tylko tchorze, jak do czegos dojdzie musimy walczyc.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:27 pm

prosto z podróży, jeszcze z bagażem przerzuconym przez ramię z miejsca postanowił skierowac się tam, gdzie wiódł go węch- do swoich braci. Zobaczył wszystkich stojących pośród drzew w parku. Podszedł i uśmiechnął się
Hej
machnął krótko ręką
Jestem Vince
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:29 pm

czujecie nowy- mój nos go wyczuł popatrzyłem w jego stronęi powiedziałem:
Ale musimy być wszyscy zdrowi ja teżjeszcze odczuwam swoje rany, więc może jutro taki malutki zwiad- gwizdnąłem w strone wilka którego zobaczyłem pierwszy raz.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:30 pm

witaj - powiedziałem do niego zerknęłem szybko ale wzrokiem śledziłem innego wilka
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:31 pm

Hej Vince, jestem Kate. A zwiadem zajmiemy się jutro- powiedziałam do nich.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:32 pm

skinął głową w kierunku gwiżdżącego
Problemy z kiełkowcami??
zauważył
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:33 pm

pobiegłem w stronę alsu , gdzie przemieniłęm się z powrotem w człowieka . ubrałem ciuchy , które miałem przywiązane do kostki i podeszedłem do innych . - Cześć . - uśmiechnąłem się .
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:37 pm

Hej. Jestem Kate.- uśmiechnęłam się do wilkołaka.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:38 pm

Tak jak Kate usmiechnął się do nowo przybyłego
No a ja Vince
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:39 pm

Witam nowo przybyłych, jestem Sastre powiedzmy szef grupy- powiedziałem wynośle- ale jeśli macie coś przeciwko to proszę o pomysły. tak no cóż wczoraj była akcja, jedna pijawa ale problem chyba jest większy.- powiedziałem rozmyślając o tym jak duży to problem
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:40 pm

Jestem Rid - wstalem i wyciagnalem do nowych(jesli w ogole mozna tak powiedziec) reke.


Ostatnio zmieniony przez Riddick Thoorop dnia Czw Lut 05, 2009 8:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:40 pm

- Oliver . - podałem każdemu rękę na przywitanie .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:43 pm

Ja tam nie mam nic przeciwko, ale Nowy Jork jedzie wampirami na kilometr
wymruczał rozgladając się po parku jakby w oczekiwaniu, że zaraz jakis krwiożerczy potwór z kłami do pasa wyskoczy i zacznie się drzec
Dużo ich tu prawda?
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:46 pm

narazie jest spokój ale musimy znać ich liczebność, wiec tak myślę sobie jutro trzeba zrobić zwiad, Kate nie patrz się tak wiem jesteś pacyfistką ale nie mamy wyboru musimy być ostrożni- powiedziałem to bo Kate robiła nie pewną minę- oni i my to wrogowie musimy uważać i tyle i nie pozwalać na to by na naszym terenie się wałęsali
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:47 pm

- z tego co czuję , to dużo . - wciągnąłem powietrze i wypuściłem wydając przy tym świst . - może przyszlibyście do mnie na jakiś trunek ? - wyszczerzyłem swoje białe zęby w uśmiechu .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:51 pm

Zawsze uważałem że narady wojenne powinny odbywac się przy dobrym alkoholu
mruknął
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:56 pm

Jestem za a wy??- popatrzyłem na Kate i Izkra
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:58 pm

Ok, chodźmy.- popatrzyłam na Sastre- Ale i tak nie jestem przekonana do walki.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 9:01 pm

okey no to do Olivera. powiedziałem uśmiechając sie to wszystkich wilków
*Fajnie corazwięcej nas*






( Izkier poszedł z nami, żeby nie było)
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 9:02 pm

- no to chodźmy . - powiedziałem wesoło . w niecałe 20 min byliśmy w moim domu .
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyPią Lut 06, 2009 11:36 pm

dotarłam na wzgórze . podeszłam do drzewa i usiadłam na trawie . myślałam o Sastre . nagle coś gorącego spłynęło mi po policzku . szybko wytarłam łzę rękawem . to jednak nic nie pomogło, ponieważ po moich policzkach ciekło teraz więcej gorących łez .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyPią Lut 06, 2009 11:55 pm

biegałem po okolicy jako wilk, nie wiedząc czemu, ale nagle zawyłem żałośnie:
*to dlatego że jesteś głupi*
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptyPią Lut 06, 2009 11:57 pm

leżałam skulona przy drzewie . tam zamierzałam spędzić noc . co jakiś czas wycierałam mokre policzki .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 12:01 am

w końcu postanowiłem iść na wzgórze * może tam jest jakiś kumpel??*, biegłem biegłe i wtedy zobaczyłem ją leżała żałośnie, skulona , zawyłem aby dać znak że jestem.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 12:04 am

szybko otarłam łzy i przyjęłam postawę obronną .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 12:06 am

podchodziłem powoli aby dać znak że nie chcę jej skrzywdzić, zaskomlałem, cichutko.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 12:10 am

usiadłam z powrotem na trawie , wycierając dalej mokre coraz bardziej policzki .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 12:14 am

*dobrze że nie wie kim jestem* pomyślałem

podszedłem jeszcze bliżej i metr od niej siadłem dumny choć pysk spuściłem
*widzisz to twoja winna*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Samotne Drzewo na Wzgórzu
Powrót do góry 
Strona 2 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Park-
Skocz do: