wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Samotne Drzewo na Wzgórzu

Go down 
+7
Eufrazja Johnson
Camille Green
Oliver Ryan
Kate Thompson
Sastre Azura
Andrew Newecki
Izkier McLoogan
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptySob Mar 07, 2009 12:57 am

Coś się stało?- zapytałam ją. Widziałam jej minę- świadczyła o tym, że coś było nie tak.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptySob Mar 07, 2009 1:00 am

Czuję krew Olivera musże iść zobaczyć co jest...- powiedizałam przerażona...wstałam - Musisz mi pomóc!!- powiedizałam pewnie....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptySob Mar 07, 2009 1:03 am

No to chodźmy!- powiedziałam do niej i wstałam.- Spokojnie.... - złapałam ją za rękę i pociągnęłam w stronę domu Oliviera. Byłam tam tylko raz ale wyczułam drogę.
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPią Mar 13, 2009 1:22 pm

Usiadłem pod drzewem i zamknąłem oczy.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPią Mar 13, 2009 1:51 pm

biegłam zła, poirytowana i prawie z furii nie przytomna, wyczułam go w parku wilków przy samotnym drzewie, ściagłam trampka i uderzyłam go w tors:
I patrz co narobiłeś...Gadaj jaką masz grupę krwi!!!- krzyczałam zła...
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPią Mar 13, 2009 2:03 pm

-ałaa ..to bolało.. -masowałem sobie tors.
-o co ci chodzi ? -zdziwiłem się -czy to ważne ?!
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPią Mar 13, 2009 2:08 pm

Bardzo powiedziałam i rzyciłam torba pełna butelek które roztrzaskały się:
I nie mów ała bo podobno libisz ból... wieć gadaj mi zaraz jaką masz grypę krwi!!- chodziłam wściekła...
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPią Mar 13, 2009 2:16 pm

-Jasmin uspokój się ! -warknąłem.
-0 -odpowiedziałem na jej pytanie -a po co ci to wiedzieć ? i co się stało ? -spytałem
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPią Mar 13, 2009 2:18 pm

nie mozliwe!!! 0 o jakim cudem znam 0 a RH??- spytałam i spojrzałam na niego...
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPią Mar 13, 2009 2:26 pm

-Kochanie , jestem wilkołakiem. Mam inną grupę krwi niż normalny człowiek .. -odpowiedziałem spokojnie .
-możesz mi wreszcie powiedzieć o co ci chodzi ?-zniecierpliwiłem się.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPią Mar 13, 2009 2:29 pm

Bo wiesz co nie moge innej krwi niż twoja pić...a to......oznacza że nie moge być z toba do końca ciąży....twój wybryk skomplikował man życie...- powiedizałam dobitnie...
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPią Mar 13, 2009 2:35 pm

-będziesz pić moją krew , co to za problem ? -odpowiedziałem spokojnie. - i myślisz , że dam ci odejść ? -parsknąłem śmiechem.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPią Mar 13, 2009 2:41 pm

chyba żartujesz sobie- powiedizałam zła- mowy nie ma wiecej nigdy... a zostawić to tylko 3 miesiące przetrwamy, bedę ciebie odwiedzac..- powiedizałam smutno, łzy popłyneły mi z oczu....
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPią Mar 13, 2009 2:50 pm

- dobrze , skoro tak wolisz. Heh.. jak zwykle myślisz tylko o sobie -byłem wściekły. Ręce zaczęły mi się trząść. W kilka sekund zamieniłem się w wilka. Pognałem w stronę lasu i zniknąłem między drzewami.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPią Mar 13, 2009 2:58 pm

wścikłam się, pobiegłam za nim i stanełam przed nim, wiem że ryzykowalam życie ale cóż :
o Sobie, moja matka zabiła moojego ijca a ty mówisz że o sobie!!- krzyknełam na niego, potem upadłam na trawe......
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPią Mar 13, 2009 3:04 pm

Głośno zawyłem. Chwyciłem ją zębami za kurtkę i postawiłem na nogi.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPią Mar 13, 2009 3:11 pm

wtuliłam się w niego, byłam rozdarta:
Wybacz mi ale nie chce pić twojej krwi, kocham cię ponad wszystko...wieć mnie nie odrzucaj......powiedizałam....
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPią Mar 13, 2009 3:53 pm

Zaskomlałem i położyłem się na trawie.
*CHOLERA ! nie odrzucam cię !! Chcę tylko , żebyś była ze mną ! *
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPią Mar 13, 2009 3:56 pm

Oliver, trudno mi to wszystko ogarnąć, ty ja my, dziecko a raczej dzieci i to parka....moja familia może mnie zabić za to baa ciebie zabic na moich oczach a tego nie chcę- powiedziałam i się wtuliłam w niego....
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPią Mar 13, 2009 4:03 pm

Pokiwałem przecząco głową , a łza wielkości piłeczki golfowej spadła mi na prawą łapę.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPią Mar 13, 2009 4:04 pm

popatrzyłam na jego wielkie oczy:
Kocham cię i boję się o nas o nas wszystkich..- powiedziałam i popatrzyłam mu głęboko w oczy....
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPią Mar 13, 2009 4:14 pm

Polizałem ją po twarz i zaskomlałem.
*nic i nikt nigdy nas nie rozdzieli *-pomyślałem
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPią Mar 13, 2009 4:20 pm

poczułam pragnienie... moje oczy napewno stawały się płomnienne:
Oliver idź juz ,znikaj z tąg..- powiedizałam błagalnie.....
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPią Mar 13, 2009 4:36 pm

Pokiwałem przecząco głową. Ugryzłem się mocno w łapę i wyciągnąłem w stronę Jas
*proszęę *-poprosiłem w myślach
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPią Mar 13, 2009 4:48 pm

trzesłam się jak bym miałą febre chciałam napić sie tej krwi ale nie mogła, tak krew działąła na mnie jak żadna , ostatecznie wbiłam sie w jego łapę i wypiłam w łyki jego krw, odwróciłam sie od niego i zaczełam płakać....
jestem Potworem....- powiedizałam....
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPią Mar 13, 2009 4:52 pm

Położyłem jej łeb na ramieniu.
*Jas.. nie jesteś potworem... *-zaprzeczyłem w myślach. Tak bardzo chciałem , żeby je słyszała
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPią Mar 13, 2009 5:01 pm

Usłyszałam myśli ale to nie były myśli moje tylko dziecka:
* Tatko mówi że nie jesteś potwarem*
z osłupienia zatkało mnie....
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPią Mar 13, 2009 5:05 pm

Cicho zaskomlałem
*chodź do domu *-posadziłem Jas na swoich barkach i ruszyłem w stronę domu.


(Pisz w domu)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptySob Mar 14, 2009 5:30 pm

Vanessa weszła do parku tanecznym krokiem. Połozyła się na gałezi drzewa, obserwując obłoki.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPon Mar 16, 2009 7:29 pm

Poszłam pod samotne drzewo. Wskoczyłam na jedną z najniższych gałęzi i usiadłam na niej machając wesoło nogami. Uśmiech nie schodził mi z twarzy. Czekałam na Erica i Pluto.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPon Mar 16, 2009 7:31 pm

Pluto ciągnąłe mnie jak oszalały, w końcu odpiołem smycz:
Biegnij znajdź Kate- powiedziałem ale długo nie czekałem , zobaczyłem ją na drzewie- jaki widok??- spytałem.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPon Mar 16, 2009 7:33 pm

Wspaniale widać stąd niebo.- Uśmiechnęłam się i zeskoczyłam. Pogłaskałam Pluto.- Ale stąd też pięknie widać zachód słońca.- powiedziałam, siadając pod drzewem. Oparłam się o nie plecami.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPon Mar 16, 2009 7:38 pm

złapałem jakąś gałąź i rzuciłem daleko:
Pluto piesku aport.- powiedziałem do niego, Pluta już nie było, siadłem obok Kate jaka jest tutejsza sfora?- spytałem
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPon Mar 16, 2009 7:40 pm

"Ups...Wpadłam....Dwa wilkołaki i pies. Może mnie nie zauważą? Jasne dla nich pachnę jak śmietnisko. Tylko ja jestem taka nienormalna, że ich zapach mi nie przeszkadza....'-pomyślała, nie ruszając się.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPon Mar 16, 2009 7:44 pm

Tutejsza sfora jest bardzo fajna. Nie jest nas wielu, bo w sumie to tylko ja, Camille i Sastre, April i Olivier. Ale to są naprawdę miłe wilkołaki. A dlaczego odszedłeś od swojej sfory?- zapytałam. Westchnęłam- czułam wampira z daleka.- Po prostu idź stąd, byle szybko.- Warknęłam cicho.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPon Mar 16, 2009 7:46 pm

Odwarknęła i powolnym krokiem odeszła.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPon Mar 16, 2009 7:51 pm

wyczułem wampirzyce, wstałem trzesłem się na ciele, usłyszałem skomlenie Pluta, warnąłem cicho,odwróciłem głowę w strone Kate, patrzyłem na nią intensywnie, powoli uspakajałem się- Nie dogadywałem się z szefem sfory, próbował z nas zrobić jakieś wojsko przeciw wampirą.- powiedziałem szczerze, Pluto podszedł do mnie i polizał - już okey- odparłem spokojnie.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPon Mar 16, 2009 7:55 pm

Westchnęłam, patrząc na odchodzącą wampirzycę.- One zbyt często zapominają, że to nasz teren.- powiedziałam do Erica. Pogłaskałam Pluto, który oparł się łapami o moje nogi. Chwilę później pies wywęszył coś i pobiegł gdzieś na łąkę. Wpatrywałam się w niebo.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPon Mar 16, 2009 10:46 pm

może trzeba będzie je uświadomić.- powiedziałem,uśmiechnąłem sie do Kate - kocham zachody słońca..- powiedziałem rozmazonym głosem, wiatr powiał i poczułem zapach Kate, pachniała wspaniale.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPon Mar 16, 2009 10:53 pm

Nie tylko ty je lubisz... Przychodzę tu prawie codziennie... Tylko po to, żeby zobaczyć zachodzące słońce.- uśmiechnęłam się. "Dzień bez tego widoku to dzień stracony", patrzyłam na niebo. Złapałam Erica delikatnie za rękę.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPon Mar 16, 2009 10:58 pm

poczułem rękę Kate na mojej, uśmiechnąłem się szczerze - to prawda dzień stracony- kciukiem delikatnie rysowałem kółka na jej dłoni. Pluto biegał radośnie jak szczeniak.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPon Mar 16, 2009 11:04 pm

Byłam szczęśliwa jak nigdy. Czułam się tak beztrosko i spokojnie. Położyłam moją głowę na ramieniu Erica i zamknęłam oczy. Westchnęłam.- Mogłabym siedzieć tutaj cały czas.- powiedziałam cicho.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPon Mar 16, 2009 11:07 pm

ja też ale Pluto chyba..- nie dokończyłem bo przybiegł pies i szczeknął- no właśnie, eh w takim momencie, stary, masz wyczucie.- powiedziałem, uśmiechnałem się szeroko.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPon Mar 16, 2009 11:11 pm

Pluto ma wyczucie, nie powiem.- "To już drugi raz... chyba przestaniesz być moim ulubionym pieskiem" pomyślałam, zachichotałam i popatrzyłam na psa. Wlepił we mnie swoje wesołe oczy.- A co oznaczało to szczeknięcie?- zapytałam z uśmiechem Erica.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 EmptyPon Mar 16, 2009 11:15 pm

No wiesz jedzenie. - uśmiechnąłem sie szczerze i pocałowałem Kate w włosy- Ale poczeka do końca zachodu, prawda??- spytałem psa a ten grzecznie się położył i zaskomlał.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Samotne Drzewo na Wzgórzu
Powrót do góry 
Strona 6 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Park-
Skocz do: