wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Samotne Drzewo na Wzgórzu

Go down 
+7
Eufrazja Johnson
Camille Green
Oliver Ryan
Kate Thompson
Sastre Azura
Andrew Newecki
Izkier McLoogan
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyNie Lut 08, 2009 12:16 am

Nic - odpowiedziala, nie zmieniajac tempa swojego marszu.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyNie Lut 08, 2009 12:20 am

okey no to chodźmy.........- powiedziałem głosem trochę przepraszającym
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyNie Lut 08, 2009 12:22 am

ok
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyNie Lut 08, 2009 12:34 am

- DO NIEGO ?!? - krzyknęłam . zeskoczyłam z drzewa i pobiegłam przed siebie .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyWto Lut 10, 2009 5:57 pm

wszedł do parku i usiadł pod drzewem wściekły. To,że pogoda była wręcz nieznośna to jedno, ale to,że nie mógł trafic na jednego konkretnego wampira doprowadzało go do szewskiej pasji. Z nudów zaczął obserwowac park nieświadomie skubiąc palcami trawę
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyWto Lut 10, 2009 6:33 pm

wstal i poszedl
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyWto Lut 10, 2009 8:42 pm

dotarłem na wzgórze . położyłem się pod drzewem i czekałem na Sastre .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyWto Lut 10, 2009 8:46 pm

nie mogłem dłużej czekać, wyp[adłem z domu i pobiegłem na wzgórze jak piorun. 50 metrów od wzgórza przemieniłem się ubrałem gatki i podszedłem. Patrzyłem ciekawym wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyWto Lut 10, 2009 8:56 pm

pobiegłem do lasu i przemieniłem się . założyłem spodnie które miałem przywiązane przy kostce i podszedłem do Sastre . - cześć - podałem mu rękę .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyWto Lut 10, 2009 8:59 pm

Witaj !!!- powitałem go i również podałem rękę- w czym problem?? - powiedziałem poważnie, spoglądałem na niego
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyWto Lut 10, 2009 9:05 pm

zmierzwiłem sobie włosy .. - chciałem cię o czymś poinformować ... - zacząłem - poznałem kogoś .. - wziąłem głęboki oddech - bo widzisz ... ten ktoś nie jest taki jak my .. jest człowiekiem .. jest pół człowiekiem .. ona jest pół człowiekiem , pół wampirem ... kocham ją .. i chcę z nią żyć .. jestem z nią szczęśliwy ... - powiedziałem to wszystko bardzo szybko .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyWto Lut 10, 2009 9:11 pm

popatrzyłem na niego zniedowierzaniem:
Możesz to powtórzyć bo chyba niezrozumiałem ciebie???- powiedziałem zszokowanym głosem, wciąz patrzyłem na niego......
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyWto Lut 10, 2009 9:14 pm

- kocham dziewczynę , która jest poł człowiekiem , poł wampirem .. zrozum ja ją KOCHAM ! chcę z nią być .. pozwól mi na too.. proszę . - powiedziałem błagalnym tonem .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyWto Lut 10, 2009 9:21 pm

byłem w szoku, zamknąłem na chwilę oczy :
*no cóż.....................*
nie powinnieneś z nią być to wróg, bądź z nią ale niewiem co przyniesie wam przyszłość ....= przerwałem
*idioto co ty robisz*
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyWto Lut 10, 2009 9:25 pm

- ona nie jest wrogiem ... - powiedziałem stanowczo - ale dziękuję Ci - podszedłem na Sastre i uścisnąłem mu dłoń . [/b]
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyWto Lut 10, 2009 9:32 pm

nie ma za co ale pamiętaj jutro któreśz nas ją może ją zabić, albo zranić i co wtedy zrobisz??- spytałem go a rękę jego przytrzymałem żeby widzieć każdą reakcję......
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyWto Lut 10, 2009 9:37 pm

- będę jej bronić .. za wszelką cenę .. - spiąłem mięśnie - nawet za cenę swojego życia , lub życia kogoś ze sfory . - powiedziałem szybko .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyWto Lut 10, 2009 9:39 pm

No cóż innej odpowiedzisię nie spodziewałem ale pamiętaj nie wiadomo co przyniesie jutro.....- urwałem , popatrzyłem na niego , był zdeterminowany do walki o nią......
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyWto Lut 10, 2009 9:43 pm

- a co jest jutro ?? - spytałem ,a w głosie dało się dostrzec przerażenie .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyWto Lut 10, 2009 9:47 pm

Jutro jest przenośnią ale w sumie czas na spotkanie z sforą i wdrorzenie jakiś ruchów.....mam dość czekania aż ktośz nas zginie albo zostanie pobity.- powiedziałem a mój głos był pewny siebie.
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyWto Lut 10, 2009 10:09 pm

- ale na razie nikt nie został pobity . nikomu się nic nie stało .. więc po co ten pośpiech ? - spytałem . Chciałem zyskać na czasie .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyWto Lut 10, 2009 10:45 pm

to tylko kwestia czasu...- powiedziałem, okłamałem go bo przecież Camill już była pobita... ale.- musze lecieć jak coś to wyj przy będe..........na razie - odwróciłem się i pobiegłem przed siebie, po jakimś kilometrze zwolniłem i normalnym krokiem wróciłem do domu...
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyCzw Lut 12, 2009 6:47 pm

wlokłem sie do drzewa 40 minut
*Eh...pecha to mam nie ma co....* usiadłem pod nim i rozpocząłem medytację.....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyCzw Lut 12, 2009 6:52 pm

Przechodzac przez park zauwazyla samotne drzewo. Zblizyla sie nieco, ale zauwazyla, ze ktos juz tam byl.
Wychodzac nie zachowywala sie na tyle cicho by jej nie zauwazyl.
"Cholera" syknela i sprobowala zrobic krok do tylu.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyCzw Lut 12, 2009 6:57 pm

było na tyle cicho a ja skupiony że usłyszałem szmer, raptownie otworzyłem oczy i rozglądnąłem się do okoła........
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyCzw Lut 12, 2009 7:04 pm

*wiedzialam spomiedzy krzakow przygladala sie siedzacemu ... wciagnela mocno powietrze *lykanin, sam nie da mi rady...
Wyszla spomiedzy krzakow. Gdy wychodzila lekko musnela jeden z nich dlonia, na co z rosliny pozostaly jedynie zdrewniale badyle. Wszystkie liscie opadly zeschniete za ziemie.
Stanela na otwartym terenie i przygladala sie mezczyznie.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyCzw Lut 12, 2009 7:06 pm

popatrzyłem się na nią cierkawie:
Nie znam cię kim jesteś????- powiedziałem powoli, powągałem powietrze
* Kolejna Istota*
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyCzw Lut 12, 2009 7:08 pm

weszłam do parku i skierowałam się pod samotne drzewo . zobaczyłam jakąś dziewczyne i Sastre . cicho warknęłam .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyCzw Lut 12, 2009 7:10 pm

odwróciułem głowę w kierunku z którego usłyszałem ciche warknięcie..... wyczułem że to jest Camille....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyCzw Lut 12, 2009 7:11 pm

Nie odzywala sie. Nadal badawczo mu sie przygladala.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyCzw Lut 12, 2009 7:14 pm

powoli wycofałam się do tyłu . weszłam do lasu i ustawiłam się w pozycji do ataku .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyCzw Lut 12, 2009 7:17 pm

*Nastepny spojrzala w strone lasu.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyCzw Lut 12, 2009 7:23 pm

przepraszam mogłabyś mi odpowiedzieć??- spytałem zaciekawiony, znowu patrząc na nową....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyCzw Lut 12, 2009 7:28 pm

A kim ty jestes, ze zadasz ode mnie takich informacji... Odwrocila glowe w strone mezczyzny. Jej twarz nie przedstawiala zadnych emocji. Zadajesz pytania, na ktore odpowiedz powinienes znac. Od tego masz nos dodala odwracajac sie spowrotem w strone lasu.
*Zawsze te same zbedne pytania... kim jestes... czego chcesz... czemu to robisz... to takie... niepotrzebne
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyCzw Lut 12, 2009 7:31 pm

Wybacz masz rację...Jestem Sastre przywódca tutejszej sfory.... czy możesz teraz mi powiedzieć swoje imię?? Wiem że jesteś jak mam wzwyczaju was nazywać Istotą.... Ale imienia mi brak...- powiedziałem, i podniosłem się teraz stałem ,. Raz żerkwałem na Nową raz na las.....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyCzw Lut 12, 2009 7:36 pm

Fox, nazywaja mnie Fox. Jestes przywodca sfory?? Jak duzo jest tu wilkow?? Zainteresowala sie slowami mezczyzny, choc pytania zadawala obojetnie, jakby od niechcenia. Nadal wpatrywala sie w gestwine lisci.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyCzw Lut 12, 2009 7:38 pm

wybacz mi ale takie informacje są za cenne żebym ci powiedział , nie znając ciebie ani twoich zamiarów....- powiedziałem spokojnie, mój głos był poważny....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyCzw Lut 12, 2009 7:42 pm

Twoja cenna informacja zaoszczedzi mi jedynie troche fatygi, smierdzi wami caly park, wystarczy dobrze sie wczuc, odpowiedz sama do mnie przyjdzie znow zwrocila wzrok na wilka skoro i tak bede znac liczbe, nie mozesz mi tego troszke... ulatwic??
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyCzw Lut 12, 2009 7:46 pm

po co ci to wiedzieć.....jesteś w połowie jedną z nas a wyczuwał że chcesz chyba zakończyć nasz żywot?? Ja tobie nic nie zrobiłem i nie chcę się bić z tobą ani z nikim innym....- powiedziałem spokojnie choc nabierałem przekonania że to będzie wszystko mnie bolało i to bardzo.....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyCzw Lut 12, 2009 7:49 pm

podeszłam do Sastre i stanęłam u jego boku . wiem , że nie powinnam tego robic ,bo nie należałm do sfory.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyCzw Lut 12, 2009 7:53 pm

poczułęm że teraz musze dać z siebie wszystko.. Camille była koło mnie nie chciałem żeby coś jej się stało...... wbiłem wzrok w Fox.......
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyCzw Lut 12, 2009 7:55 pm

Jak milo przez chwile spojrzala na wilczyce pozniej spowrotem skierowala wzrok na mezczyzne.
Nadinterpretujesz jej slowa byly przeciagane, dla niej nie liczyl sie czas. Kucnela nad ziemia i nadal przygladajac sie wilkowi przejachala dlonia po trawie, ktora pod jej dotykiem zaczela najpierw zolknac, potem przybierac bronzowy kolor, tak iz wygladala na spalona. i to blednie
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyCzw Lut 12, 2009 7:58 pm

z mojego gardła wyrwało się głośne i długie warknięcie . odchyliłam się do tyłu , tak jakbym przygotowywała się do skoku .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyCzw Lut 12, 2009 8:00 pm

nie Camille..- powiedziałem i przytrzymałem ją- To ciesze się...- powiedziałem spokojnie patrząc na Fox- w sumie mało jest nas może koło 15 ale co i rusz ktoś dochodzi... więc liczba się zmienia......- powiedziałem szczerze. Teraz dopiero zauważyłem że ......
*......ona ma wampirzą moc......* pomyslałem spokojnie chociaż byłem w szoku....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 EmptyCzw Lut 12, 2009 8:02 pm

Nie radze zaszczycila wilczyce dlugim przenikliwym spojrzniem sama zrobisz sobie krzywde. Ponownie zwrocila sie do wodza wilkow
Dlaczego mowisz, ze to ja chce waszej smierci, nie zrobilam nic, co mogloby swiadczyc o mojej wrogosci, wy zas wskazala glowa na kobiete od razu chcecie walczyc, nie zwazajac na konsekwencje.
*wasza impulsywnosc przytlacza mnie...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Samotne Drzewo na Wzgórzu
Powrót do góry 
Strona 4 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Park-
Skocz do: