wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Samotne Drzewo na Wzgórzu

Go down 
+7
Eufrazja Johnson
Camille Green
Oliver Ryan
Kate Thompson
Sastre Azura
Andrew Newecki
Izkier McLoogan
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptyCzw Lut 12, 2009 8:08 pm

- nie mów mi co mam robić . nie możesz mi rozkazywac .
warknęłam na Sastre i przyjęłam poprzednią pozycję .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptyCzw Lut 12, 2009 8:12 pm

Zmrozyla oczy.
Nie powiedzialam ci co masz robic spojrzala na nia spokojnie udzielilam ci jedynie... przyjacielskiej rady.
*Nigdy mnie nie sluchaja, a pozniej padaja na ziemie i wija sie w agoni... glupota...
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptyCzw Lut 12, 2009 8:20 pm

- pff .. wiesz gdzie mam twoje " przyjacielskie rady " jak to nazwałaś ..
zrobiłam kkilka króków do przodu .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptyCzw Lut 12, 2009 8:21 pm

no cóż pytasz od razu o liczebność sfory.....- powiedziałem poważnie- tak może pytać tylko ktoś kto chce nas zniszczyć, ale już powiedziałem pomyliłem się.....i śie cieszę....- powiedziałem do Fox- Camille nie możesz walczyć ona nam nic nie zrobiła.......- zwróciłem sie do Camille głos miałem powazny, szorstki...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptyCzw Lut 12, 2009 8:24 pm

Nie zwrocila uwagi na szefa. Drwiacy usmiech zagoscil na jej twarzy. Rozwarla ramiona i spojrzala zachecajaco na wilcyce.
W takim razie na co czekasz?? zrobila zdziwiona mine.
Fox miala ju za soba tyle naglych atakow, ze doskonale wiedziala jak sie to skonczy. Wystarczyl jeden dotyk, a kazdy, niezaleznie jakiej byl rasy, padal nieprzytomny.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptyCzw Lut 12, 2009 8:27 pm

wybiłam się , a w powietrzu przemieniłam w wilka . wylądowałam za jej plecami głośno warcząc .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptyCzw Lut 12, 2009 8:31 pm

Zanim dziewczyna zdazyla sie obejrzec Fox stala juz za szefem sfory, tak, iz stanowil on bariere pomiedzy nimi.
Wytlumacz jej, ze to nie pomoze zwrocila sie do jego plecow teraz, jako zwierze padnie szybciej niz trawa, ktora sie wczesniej bawilam.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptyCzw Lut 12, 2009 8:33 pm

CAMILLE NIE....................- krzyknąłem - Co ty robisz co?? nie znasz jej siły i chcesz się bić- warknąłem przeciagle
* Camille zwariowałaś czy co...*
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptyCzw Lut 12, 2009 8:36 pm

stałam jak wryta * dlaczego on ją broni ?! * - myślałam .
odwróciłam się i pobiegłam w stronę lasu . biegłam z taką szybkością , że zastanawiałam się dlaczego jeszcze nie walnęłam w drzewo .
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptyCzw Lut 12, 2009 8:37 pm

Postanowiłam pójść pod samotne drzewo. Ujrzałam Sastre, a obok niego jakiegoś wilkołaka i dziewczynę, o dziwnym zapachu. Zdziwiłam się, bo wilczyca wyglądała jakby szykowała się do ataku- Hej Sastre, co się dzieje?- zapytałam go. Wtedy wilczyca pobiegła w stronę lasu.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptyCzw Lut 12, 2009 8:39 pm

nic To Fox- powiedziałem do Kate odwróciłem się do niej....- Czy mogłabyś wytłumaczyć mi po co to zrobiłaś??- spytałem Fox
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptyCzw Lut 12, 2009 8:40 pm

Spojrzala na nowoprzybyla. Pokrecila glowa.
*Kolejny wilk.
Skierowala na niego spokojny wzrok.
Zrobilam co??
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptyCzw Lut 12, 2009 8:47 pm

Wybacz ale prowokujesz wilka...a Camill nie należała do sfory....wiec ona mogła robić co chciała, Fox.......nie wszyskie wilki są w sforze......... A ty jak byś chciała aby ona ciebie zaatakowała...- powiedziałem z tonem oskarżycielskim
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptyCzw Lut 12, 2009 8:53 pm

Przygladala mu sie uwaznie.
Walka jest mi obojetna rzucila i usiadla na ziemi plecami opierajac sie o drzewo. Znow zaczela bawic sie trawa. Jednym dotknieciem powiedziala wpatrujac sie w czarniejace zdzbla trawy moglam odebrac jej przytomnosc na dluugi czas. Zauwaz, ze ostrzegalam ja, to ona mnie nie posluchala.
Nawet nie zdazyl sie zorientowac kiedy stanela tuz przed nim.
Nie masz prawa mnie o nic oskarzac, to ona nie myslala co robi. Spojrzala na niego, a w jej niebieskich oczach pojawil sie niebezpieczny blysk.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptyCzw Lut 12, 2009 8:58 pm

i zrozum tutaj kobiety...........- powiedziałem ironicznie odwróciłem się od Fox- Jeśli bedziesz chciała że mną pogadać to zawyj jeśli potrafisz Fox........ - w duszy uśmiechnałem się..
* Istoty ile jeszcze was tutaj jest??*
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptyCzw Lut 12, 2009 9:03 pm

Watpie abym miala taka potrzebe, poza tym... znow z szybkoscia, prawie nie zauwazalna dla jego wzroku pojawila sie przed nim ja nie wyje, tylko pojawiam sie tam, gdzie osoba ktorej szukam. Usmiechnela sie. Po wechu znajdziesz wszystko... rzucila i zniknela, jakby rozplynela sie w powietrzu.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptyCzw Lut 12, 2009 9:05 pm

aaaaaa...........kobiety..........- powiedizałem -Szlak trafił medytację- zmieniłem się w wilka i rozpocząłem szykanie Camille....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptyCzw Lut 12, 2009 9:26 pm

Pomogę ci jej szukać.- powiedziałam, i przemieniłam się w wilka, Potem pobiegłam za nim *A kim jest ta wilczyca?*- pomyślałam, przekazując mu to w myślach.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptyCzw Lut 12, 2009 9:30 pm

*jest ze mną...*- pomyśłałem * chcę ją znaleźć bo nie zrozumiała mnie albo źle zrozumiała*
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptyPon Lut 16, 2009 2:12 am

w wilczej skórze położyłem się pod drzewem było piękne, teraz to dobiero zauważyłem.....
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptyPon Lut 16, 2009 10:58 pm

siedziałem pod drzewem zastanawiając się co robi teraz Camille.......
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptyWto Lut 17, 2009 12:00 am

wstałem z ziemi i udałem się do parku nad jezioro...
*może tam bedzie***
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptyNie Lut 22, 2009 2:29 pm

podszedłem do drzewa i usiadłem pod nim zamknąłem oczy i wyłączyłem się na wszystko.........
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 12:15 am

12 godzin medytacji zmęczyło mnie...... postanowiłem pójść Do centrum handlowego
*Ciekawe co robi Camille*
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptyNie Mar 01, 2009 10:38 pm

weszliśmy na wzgórze . Usiadłam na trawie plecami opierając się o pień drzewa .
- ładnie tu .. - stwierdziłam .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptyNie Mar 01, 2009 10:45 pm

no nie powiem uroczo tutaj i tak cicho.....- powiedziałem i położyłem się na wznak....
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptyPon Mar 02, 2009 1:16 am

Co za dziwadło...- byłem zły mokry i zły......i śmierdziałem....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptySro Mar 04, 2009 5:23 pm

- co za bohater... - pokręciłam z niedowierzaniem głową .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptySro Mar 04, 2009 5:27 pm

prosze bez aluzji....- powiedziałem i siadłem na trawie
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptySro Mar 04, 2009 5:30 pm

- chodź - wstałem i otrzepałam się .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptySro Mar 04, 2009 5:36 pm

dokąd?? - wstałem patrżać uważnie na nią......
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptySro Mar 04, 2009 5:45 pm

- chodź to zobaczysz -odrzuciłam do tyłu włosy .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptySro Mar 04, 2009 5:47 pm

wstałem i podszedłem do niej:
Okey.- chwyciłem ją za rękę.....i poszliśmy.....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptyPią Mar 06, 2009 10:18 pm

Przyszłam pod samotne drzewo. Wszędzie śmierdziało wampirami. Westchnęłam i rozejrzałam się czy nikt nie idzie. Szybko podskoczyłam i usiadłam na gałęzi drzewa tak, aby nikt mnie nie zauważył. Zaczęłam rozmyślać.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptySob Mar 07, 2009 12:09 am

Płakałam było mi trudno, nawet niewiedziałam jak, stanełam przy samotnym drzewie i się przytuliłam było mi źle, Bardzo źle....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptySob Mar 07, 2009 12:23 am

Hej.- Powiedziałam smutno zwieszając się z drzewa. Trzymałam się nogami gałęzi i widziałam do góry nogami wampirzycę poznaną wcześniej.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptySob Mar 07, 2009 12:30 am

odskoczyłam od drzewa jak oparzona:
Przepraszam już ide..- powiedziałam wycierając łzy nie lubiłam pokazywać że jest mi źle...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptySob Mar 07, 2009 12:33 am

Jak chcesz, to zostań.- powiedziałam do niej.- Coś się stało?- zapytałam, choć znałam odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptySob Mar 07, 2009 12:34 am

Eh.... nic ciężko mi... tak po prostu ciężko..- powiedizłąm i osunełam się na ziemię nie miała siły żeby iść dalej...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptySob Mar 07, 2009 12:35 am

Zeskoczyłam z drzewa i usiadłam obok niej.- Coś konkretnego, czy tak ogólnie złapałaś doła?- zapytałam.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptySob Mar 07, 2009 12:39 am

w sppppppontanicznym przypływie emocji, przytuliłam się do niej i rozpłakałam na dobre:
Poprostu nie umiem tego pogodzić nie wiem jak to zrobić....- mówiłam rzez łzy.....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptySob Mar 07, 2009 12:43 am

Zaskoczyło mnie to ale objęłam ją i poklepałam po plecach.- No już, spokojnie.... Cokolwiek by to nie było, jakoś się ułoży...- przytulałam ją dalej jak małe dziecko.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptySob Mar 07, 2009 12:50 am

tak myślisz??- spytałam na nią jak dziecko , byłam rozmazana i rozczochrana-......
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptySob Mar 07, 2009 12:52 am

Oczywiście że tak!- uśmiechnęłam się do niej serdecznie. Czułam ten zapach, ale starałam się nie zwracać na to uwagi.- Proszę.- podałam jej paczkę chusteczek.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 EmptySob Mar 07, 2009 12:55 am

Jasmin - powiediząlm wycierając się- przepraszam..........- i nagle poczułam zapach krwi znanej mi krwii:
Oliver... - powiedizałam do siebie , wstałam - prosze oddałam chusteczki....
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Samotne Drzewo na Wzgórzu
Powrót do góry 
Strona 5 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Park-
Skocz do: