wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Samotne Drzewo na Wzgórzu

Go down 
+7
Eufrazja Johnson
Camille Green
Oliver Ryan
Kate Thompson
Sastre Azura
Andrew Newecki
Izkier McLoogan
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorWiadomość
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 EmptyPią Lip 31, 2009 7:53 pm

Prychnąłem cicho -skąd pochodzisz?-spytałem patrząc w stronę Noel.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 EmptyPią Lip 31, 2009 8:18 pm

Hiszpania.
Mruknęła pod nosem.
Okropna Hiszpania.
Wypadałoby się dowiedzieć skąon on tutaj. Odchrząknęła zakłopotana.
A ty?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 EmptyPią Lip 31, 2009 8:21 pm

-Wielka Brytania - mruknąłem. -jak znalazłaś się w NY ?- spytałem bawiąc się trawą.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 EmptyPią Lip 31, 2009 8:43 pm

Uciekłam.
Podkuliła nogi pod brodę i spojrzała tępo na ziemię.
Od Ojca. Nie chciałam, aby wybierano mi faceta, który nie odpowiada mi chociaż charakterem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 EmptyPią Lip 31, 2009 8:46 pm

Chciałem do niej podeść i objąć ją raminiem w geście pocieszenia, ale jakaś niewidzialna nie pozwalała mi na to. Zrobiłem w jej stronę nie pewny ruch ręką , która po chwili opadła.
-ja też uciekłem. Ale tylko dlatego , że sfora ograniczała mnie - powiedziałem zachrypniętym głosem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 EmptyPią Lip 31, 2009 10:41 pm

Ograniczanie...
Zmarszczyła brwi. Coś jej się przypomniało. Podobnie ją traktowano. Żadnej swobody.
Potwory...
Westchnęła ciężko i znowu opadła na trawę.
No, ale teraz jest lepiej, prawda? Żyjesz zapewne pełną piersią. xD
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 EmptyPią Lip 31, 2009 11:01 pm

Podszedł pod drzewo zaintrygowany wilkołaczym zapachem. Od razu rozpoznał rudowłosą dziewczynę stojącą obok nieznanego chłopaka.
- Ejo- przywitał się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 EmptyPią Lip 31, 2009 11:04 pm

-niezupełnie.. -westchnąłem. -nie mam z kim dzielić tej wolności - popatrzyłem na panoramę NY.
Spojrzałem na nowo przybyłego -Cześć -przywitałem się chłodno. Wstałem i podszedłem do Noel. Ująłem dłoń dziewczyny i musnąłem ustami jej zewnętrzną stronę. - Miło mi było cię poznać, Noel-uśmiechnąłem się zawadiacko, a do chłopaka posłałem chłodne spojrzenie. Ruszyłem do domu.


Ostatnio zmieniony przez Seamus Wetz dnia Pią Lip 31, 2009 11:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 EmptyPią Lip 31, 2009 11:11 pm

No widzisz, ja też nie. I nie zamierzam..
Nie dokończyła znowuż, bo wyczuła zapach Van.
Oho, zdrajca krwi przyszedł.
Zaśmiała się, po czym wzdrygnęła, patrząc co wyczynia Seamus.
No, do zobaczenia...
Powiedziała jakoś cicho i odprowadziła go wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 EmptyPią Lip 31, 2009 11:15 pm

Westchnął teatralnie -Czyli już wiesz...- mruknął pod nosem. -Na chwilę wyjechała.- odpowiedział jej głośniej z uśmiechem. Popatrzył na znikającego gdzieś chłopaka. Cóż... może zepsułem mu podryw...- uśmiechnął się do swoich myśli.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 EmptyPią Lip 31, 2009 11:27 pm

Bosz kurde wszyscy mają wąty. -.- Fuck off.
Speszona trochę, odwróciła twarz na Van.
Ja wszystko wiem!
Zachichotała pod nosem.
Na chwilę?
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 EmptyPią Lip 31, 2009 11:29 pm

-Może na chwilę- odpowiedział z uśmiechem. Chwila w nieśmiertelności może trwać wieki... -Kto to był?- zapytał z zaintrygowaniem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 EmptyPią Lip 31, 2009 11:45 pm

Seamus Wetz. Nowy kolega.
Uśmiechnęła się na samą myśl.
Nie martw się, szybko zleci.
Poklepała go po ramieniu serdecznie.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 EmptyPią Lip 31, 2009 11:48 pm

-Szybko, szybko- zaśmiał się -Ojojoj... nowy wilczek...- zamyślił się na chwilę. I wilki z całego świata zlatują do ny...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 EmptySob Sie 01, 2009 7:06 pm

A co przeszkadza ci to?
Uniosła brwi do góry ze zdziwienia.
Idę się ponudzić w barze, może znowu się spiję tak, że nie będę pamiętać, gdzie polazłam.
Wstała szybko i ruszyła ku Bloody Valentine.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 EmptySob Sie 01, 2009 7:08 pm

Uśmiechnął się do odchodzącej wilczycy. Również poszedł ze wzgórza.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotne Drzewo na Wzgórzu   Samotne Drzewo na Wzgórzu - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Samotne Drzewo na Wzgórzu
Powrót do góry 
Strona 9 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Park-
Skocz do: