wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Vanilii Canosa

Go down 
+2
Vanilia Canos
Kate Thompson
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 8:24 pm

Zaśmiałam się, przytulając się do niego.- Co robimy? Masz jakieś plany na wieczór?- Zapytałam po chwili.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 8:28 pm

-Nie mam...- powiedział uśmiechając się promiennie. -Co byś proponowała?
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 8:33 pm

Hmmm...- Zamyśliłam się.- Nie chce mi się stąd wychodzić. Ty skręcisz dobry film na DVD i popcorn i oglądniemy coś fajnego. Co ty na to?- Uśmiechnęłam się, schodząc z jego kolan.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 8:38 pm

Uśmiechnął się -Ale przecież ci on nie smakował...- wstał i z uśmiechem poszedł do kuchni -Wybierz sobie jakiś, płyty są na stojaku przy telewizorze. -Z kuchni dolatywało,,pykanie'' kukurydzy na patelni.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 8:42 pm

Ale wydawało mi się że ty go lubisz.- Pokazałam mu jeszcze język. Podeszłam do półki z płytami.- A na jaki film masz ochotę? Komedia, horror, dramat?- Krzyknęłam do niego z pokoju, przeglądając płyty.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 8:46 pm

-A jaki wybierzesz.- odkrzyknął i wsypał popcorn do miski. -Herbata, kawa, sok, czy cola?
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 8:49 pm

Najchętniej krzyknęłabym wino, ale nie chciałam się dzisiaj upić.- Soczek.- Powiedziałam na tyle głośno, żeby mnie usłyszał.- No tooooo... Może ten!- Wzięłam jakiś horror o nawiedzonym domu i włożyłam płytę do DVD. Zasłoniłam okna, co by było bardziej strasznie. Usiadłam po turecku na kanapie i czekałam na Vana.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 8:52 pm

Przyszedł z michą popcornu, szklankami i sokiem pomarańczowym. -Oo zadbałaś o klimat?- zaśmiał się siadając obok niej. (wszytko położył na stoliku przed nimi)
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 8:55 pm

No ba! O wszystkim pomyślałam.- Uśmiechnęłam się i oparłam o jego ramię. Włączyłam film.- Mam nadzieję że ci się będzie podobał film.- Spojrzałam na wilkołaka.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 9:07 pm

-Nawet jak nie będzie to towarzystwo pierwszorzędne.- uśmiechnął się do niej i pocałował ją w czoło.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 9:10 pm

Zaśmiałam się i odetchnęłam z ulgą, sama nie wiem dlaczego. Potem wlepiłam wzrok w ekran. Właśnie grupa nastolatków wchodziła do nawiedzonego przez duchy domu.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 9:13 pm

Wpatrywał się w ekran. Nachylił się lekko w kierunku stołu -Soku?- spytał i nalał do szklanek. Podał jedną wampirzycy nawet nie czekając na odpowiedź. Sam upił łyk ze swojej szklanki. Grupa nastolatków na ekranie bawiła się w wywoływanie duchów.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 9:17 pm

Dzięki.- Uśmiechnęłam się lekko i upiłam łyk napoju. Wyszczerzyłam zęby w uśmiechu- właśnie zabito jednego z nastolatków.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 9:21 pm

Popatrzał na nią -Mógł jednak się lepiej postarać. Te krzyki nie były aż takie przeszywające.- powiedział odnośnie obcinania nóg.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 9:23 pm

Mało realistyczny.- Stwierdziłam i wzięłam miskę popcornu na kolana.- Chcesz?- Zapytałam, patrząc na ekran.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 9:26 pm

Zanurzył rękę w misce i włożył do ust kilka ziarenek popcornu. -Dzienks. Ale rzeczywiście mało realistyczny.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 9:28 pm

No niestety. Ale w sumie nie jest gorszy od tamtego, który wcześniej oglądaliśmy w kinie.- Odparłam. Po dłuższej chwili ciszy zerknęłam na Vana. Uśmiechnęłam się od ucha do ucha i rzuciłam w niego kilkoma ziarenkami, oczywiście cały czas patrząc w telewizor.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 9:30 pm

Zaśmiał się i poczochrał ją (dość mocno, ale chyba nie zwróciła na to uwagi xDD) po głowie. -Tam byłaś zamroczona, bo głodna.- odpowiedział z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 9:34 pm

Westchnęłam i pokręciłam głową.- Nie byłam zamroczona!- Zaprzeczyłam od razu. Od razu wzięłam jedno ziarenko i rzuciłam mu w ramię.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 9:36 pm

-A właśnie, że byłaś.- upierał się. Starał się przygnieść jej głowę ręką do oparcia kanapy.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 9:40 pm

Nie byłam! Dlaczego niby tak twierdzisz?- Zapytałam lekko oburzona. Złapałam go za nadgarstek i cofnęłam jego rękę.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 9:42 pm

-Bo ilm był kiepski.- odpowiedział z uśmiechem. Uśmiechał się szelmowsko jak nic.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 9:45 pm

Westchnęłam teatralnie.- Ale nie byłam zamroczona.- Zaprotestowałam.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 9:47 pm

Spojrzał w jej oczęta -Byłaś i koniec.- odpowiedział -No dobra... nie byłaś. -powiedział ugodowo. Już z grupy nastolatków została tylko dziewczyna, która była u kresu załamania.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 9:50 pm

No właśnie. Nie byłam i tyle.- Pokazałam mu język. Ten film zaczął mnie bawić. Nastolatki tak głupio umierały, a zamiast się bronić tylko wrzeszczały.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 9:52 pm

Uśmiechnął się lekko. Sposoby oplatania przyjaciółki jej wnętrznościami, przez zahipnotyzowaną dziewczynę były fascynujące... (żart hahaha).
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 9:57 pm

Zaśmiałam się cicho, kiedy ostatnia bohaterka zmarła. Wyłączyłam telewizor po pojawieniu się napisów końcowych.- Był kiepski.- Stwierdziłam wesoło, przenosząc wzrok na Vana.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 10:00 pm

-Mało jest filmów, które mogą zainteresować wampirzycę -powiedział zadowolony.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 10:03 pm

No w sumie to to prawda.- Powiedziałam z uśmiechem.- A szkoda, bo nie mam co oglądać. Dlatego wolę książki.- Stwierdziłam.- Późno jest, nie chce ci się spać?- Zapytałam cicho, wpatrując się w jego oczy.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 10:04 pm

-Może trochę...- dopiero teraz, gdy o tym wspomniała rzeczywiście poczuł zmęczenie.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 10:10 pm

Uśmiechnęłam się.- Jak chcesz to możesz iść spać. A ja nie będę ci przeszkadzać. Poczekam aż wstaniesz.- Powiedziałam powoli.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 10:12 pm

Pokiwał głową. -Dobranoc.- uśmiechnął się i poszedł po schodach do sypialni. Wykąpał się pod prysznicem i wgramolił się pod kołdrę, gdzie po chwili zasnął.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 10:25 pm

Chwilę siedziałam na dole, ale później zaczęło mi się nudzić. Na palcach weszłam po schodach i wślizgnęłam się do jego sypialni. Bezszelestnie zrzuciłam buty i położyłam się obok niego. Uśmiechnęłam się i patrzyłam jak śpi.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 10:32 pm

...XXX czasu później...
Obudził się i pierwszą rzeczą co ujrzał p otwarciu oczu była twarz Alice. -Dobryy- powiedział przeciągle trąc zaspane oczy.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 10:33 pm

Bry.- Wyszczerzyłam zęby w uśmiechu.- Jak się spało?- Zapytałam, dalej się w niego wpatrując.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 10:35 pm

-dobrze, dziękuje- powiedział i usiadł na łóżku. -Siedziałaś koło mnie całą noc?- zapytał spoglądając w kierunku okna.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 10:38 pm

Przyszłam tuż po tym jak zasnąłeś.- Przyznałam, podnosząc się z łóżka.- Dzisiaj wreszcie wyszło słońce. Jest po prostu wspaniała pogoda.- Mruknęłam niezadowolona.- Chcesz śniadanie?- Zapytałam po chwili.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 10:40 pm

Wstał i uśmiechnął się do niej -Oczywiście, ale sam zrobię.- powiedział -Chyba nie masz doświadczenia w przyrządzaniu ludzkiego jedzenia. -ruszył w kierunku schodów.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 10:44 pm

No tak, w sumie to tak.- Westchnęłam.- Ale nie tak dawno robiłam kanapki...- Uśmiechnęłam się lekko. Poszłam za nim.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 10:46 pm

-To mi pomożesz. Pobawimy się w kuchni.- uśmiechnął się szeroko i wkroczył do kuchni. Wziął nóż i zaczął krajać chleb.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 10:48 pm

Okey. To na co masz ochotę?- Zapytałam, stojąc przy lodówce.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 10:48 pm

-Kanapki- odpowiedział wskazując palcem chleb. -Ty coś jesz?
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptySro Lip 15, 2009 10:50 pm

Zmarszczyłam brwi.- Nieeee, wiesz, chyba nie jestem głodna.- Zachichotałam.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptyCzw Lip 16, 2009 11:20 am

Uśmiechnął się w odpowiedzi. Kiedy nakroił wystarczająco kromek otworzył lodówkę w poszukiwaniu masła.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 EmptyCzw Lip 16, 2009 12:23 pm

Zrobić ci herbatę?- Zapytałam go, nalewając wodę do czajnika.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Vanilii Canosa
Powrót do góry 
Strona 3 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: