wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Vanilii Canosa

Go down 
+2
Vanilia Canos
Kate Thompson
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 1:03 am

I tak właśnie oddział dzielnych żołnierzy wygrał jakże dzielną wojnę.
W pewnym momencie zaczęłam się śmiać.- Jeszcze nigdy nie widziałam głupszego filmu...- Wyjęczałam, wijąc się przez ten atak śmiechu.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 1:08 am

Uśmiechnął się. Jego filmowa wyrozumiałość była w stanie znieść prawie każdy film. Nalał sobie i dziewczynie soku Podał jej szklankę.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 1:11 am

Westchnęłam.- Jeszcze nie nakręcono filmu, który by mi się podobał. I już go chyba nie nakręcą...- Stwierdziłam i upiłam łyk soku. Spojrzałam na Vana. Nie był aż tak załamany jak ja.- To co, idziemy spać?- Zapytałam wesoło.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 1:16 am

Spojrzał na nią zdziwiony -A wampiry śpią?- nierozumiał.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 1:18 am

Nie. Ale lubię patrzeć jak śpisz, więc mogę ci towarzyszyć.- Uśmiechnęłam się lekko.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 1:26 am

-No to dobranoc.- powiedział z lekkim uśmiechem. Idąc po schodach na górę. Po drodze (no w łazience xD) wziął prysznic i przebrał się. Poszedł do sypialni.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 1:38 am

Poszłam na górę i weszłam do sypialni. Wślizgnęłam się pod kołdrę i zamknęłam oczy. Mogłam spokojnie udawać sen przez całą noc.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 1:43 am

Również poszedł spać. Po XXX czasu obudził się, słońce już świtało. -dobryy -powiedział lekko zaspany.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 9:51 am

-Hej.- Uśmiechnęłam się to niego. Ehh.... cholerne słońce.- Jak się spało?- Zapytałam wesoło.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 11:52 am

Uśmiechnął się do niej.-Dobrze- odpowiedział z wielgachnym uśmiechem -Widać ty też spałaś...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 11:58 am

Kiwnęłam głową.- Tak. Mi też się dobrze spało.- Zachichotałam. Przybliżyłam się do niego i wtuliłam się w jego pierś, obejmując go.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 12:02 pm

-To dobrze- odpowiedział. Również ją przytulił. Wydawało mu się, że przytula kostkę lodu, ale chyba już się do tego przyzwyczaił.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 12:05 pm

Dzisiaj też musisz iść na uczelnię?- Zapytałam i przymknęłam oczy. Uwielbiałam się do niego przytulać- był strasznie ciepły.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 12:06 pm

-Jeżeli by założyć, że twój urok osobisty mnie zatrzymał, to mógłbym nie iść.- powiedział z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 12:13 pm

No to dzisiaj robimy sobie wagary.- Uśmiechnęłam się szelmowsko.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 12:16 pm

-Taa nie ma to jak wagary dla dobra ludzkości.- zaśmiał się, a w oczach mignęły wesołe błyski. Poczochrał ją po głowie.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 12:19 pm

No świat się chyba bez nas nie zawali... Przynajmniej mam taką nadzieję.- Stwierdziłam. Nie chciało mi się w ogóle ruszyć z miejsca. Moje włosy jak zwykle skołtunione. Westchnęłam.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 12:24 pm

-Może, może...- pocałował ją wręcz z uwielbieniem w czoło (całus w czółko i wampirzyca powinna być zadowolona xDDD).
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 12:26 pm

- Nieeee... Całus w czoło mnie nie zadowala.- Odparłam i pocałowałam go namiętnie, lecz po chwili się odsunęłam. Westchnęłam cicho.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 12:27 pm

-Czemu wzdychasz?- zapytał z uśmiechem. Jego całus w czoło by zadowolił.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 12:32 pm

- Bo jeszcze chyba nie do końca przyzwyczaiłam się do tego zapachu...- Stwierdziłam. Miałam na myśli zapach wilkołaka.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 12:34 pm

Uśmiechnął się zadowolony -Ja już twój przerobiłem.- zaśmiał się lekko
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 12:36 pm

Zmarszczyłam brwi, patrząc na niego morderczym spojrzeniem.- Ty weź mnie nie denerwuj. A ja do twojego i tak w końcu się przyzwyczaję.- Odparłam, ale dalej leżąc na skraju łóżka.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 12:42 pm

-Przyzwyczaisz się, oczywiście.- uśmiechnł się szelmowsko i rzucił w nią poduszką.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 12:44 pm

Osz ty!- Kolejne mordercze spojrzenie rzucone w kierunku Vana. Wzięłam poduszkę i rzuciłam w niego tak mocno jak tylko umiałam.- Ty wiesz, że jak się zdenerwuję to będziesz miał przechlapane?
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 12:48 pm

Zaśmiał się nic nie robiąc z groźby wampirzycy. Popatrzył tylko z żalem na biedną w wyniku uderzenia, podartą poduszkę-po-przejściach. Ale wziął kolejną i rzucił w stronę wampirzycy.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 12:53 pm

Złapałam poduszkę w locie i z uśmiechem trzasnęłam nią w wilkołaka. We włosach miałam pierze z poprzedniej poduszki. Przez chwilę miałam ochotę użyć swojego uroku osobistego, ale na razie się rozmyśliłam.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 12:58 pm

Mimo, że również złapał poduszkę, pierze zaatakowały go całą chmarą. Uśmiechnął się do wampirzycy i już miał posłać do piekła kolejną i ostatnią poduszkę, ale się rozmyślił, z uwagi, że nie będzie mu się chciało latać po sklepach szukać takowych. -Chcesz wziąć prysznic?- zapytał z uśmiechem patrząc jak czarne włosy wampirzycy zmieniły się w biały puch.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 1:00 pm

Roześmiałam się, opadając na łóżko pełne pierza.- Przydałoby się.- Odparłam z uśmiechem.- Mógłbyś dać mi jakiś ręcznik?- Zapytałam, niechętnie wstając z łóżka.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 1:01 pm

-Górna półka w szafie.- powiedział wskazując palcem.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 1:07 pm

Okey, dzięki.- Uśmiechnęłam się i poszłam do łazienki, biorąc ręcznik. Jęknęłam, patrząc w lustro. Weszłam pod prysznic i kiedy już moje włosy były czarne, tak jak zwykle wyszłam i owinęłam się ręcznikiem. Z powrotem założyłam sukienkę i wyszłam z łazienki.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 1:09 pm

Wynajdując sobie ubranie poszedł do łazienki i po prysznicu i wszystkim innym wyszedł przywrucony do pierwotnego stanu. Zszedł na dół zrobić sobie śniadanie.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 4:47 pm

Zeszłam na dół i znalazłam wilkołaka w kuchni.- Wiesz co, ja chyba pójdę na spacer. Może spotkamy się później, co?- Zapytałam, przyglądając się mu. Musiałam posiedzieć chwilę w moim ulubionym miejscu i pomyśleć nad tym wszystkim.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 4:50 pm

-Oki.- uśmiechnął siędo niej i zajął się robieniem swojej ulubionej jajecznicy. Po chwili, albo dwóch został tylko po niej sam zapach i brudne naczynia.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 4:54 pm

Do zobaczenia.- Uśmiechnęłam się i pocałowałam go w policzek. Wyszłam z domu i ruszyłam w stronę central parku.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 4:56 pm

-Do zobaczenia- mruknął, ale wiedział, że wampirzyca jest już daleko. Również wyszedł skompletowawszy sobie jakiś ubiór.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyPią Lip 17, 2009 9:25 pm

Przyszedł do domu i uwalił się na kanopie. Zaczął wkuwać do egzaminów rozkładając podręczniki, notatki i zeszyty na stole.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptySob Lip 18, 2009 11:23 pm

Szłam powoli ulicą, nucąc coś pod nosem. Doszłam do domu Vana i zatrzymałam się przed drzwiami. Pukać? Nieeeee.... Podeszłam do okna w salonie i zwinnie przez nie wskoczyłam. Mój czarny, skórzany, najukochańszy płaszcz zaszeleścił, zapowiadając moje przybycie. Podeszłam do kanapy zza oparcia i uśmiechnęłam się do wilkołaka.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptySob Lip 18, 2009 11:33 pm

Wygiął swój kręgosłup by spojrzeć na nią.-Hejo- przywitał się z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptySob Lip 18, 2009 11:37 pm

Chyba nie masz mi za złe tego, że tak weszłam. Wskoczyłam oknem, żeby sprawdzić czy nie chowasz tu jakiejś kochanki.- Uniosłam brwi z trudem powstrzymując śmiech.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptySob Lip 18, 2009 11:47 pm

-Karzda kochanka przy tobie jest za brzydka.- zaśmiał się szczekliwie -Ale drzwi zawsze są otwarte dla ciebie.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptySob Lip 18, 2009 11:50 pm

To znaczy że nie muszę przeszukiwać szaf i sprawdzać czy nie ma jej pod łóżkiem?- Zapytałam, poważnym tonem, krzyżując ręce na piersi. No co jak co, ale ja się nie będę nim dzielić z jakąś głupią blondynką. Usiadłam na kanapie, za jego stopami.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptySob Lip 18, 2009 11:54 pm

-Nie musisz. I tak byś ją wyczuła zapachem.- uśmiechnął się z wesołymi błyskami w oczach.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyNie Lip 19, 2009 12:00 am

Czyli jej nie ma? Jesteś pewny? Bo wiesz co bym z nią zrobiła, kiedy bym ją znalazła.- Uniosłam brwi i złapałam go dłonią za szyję, lecz zamiast ją ścisnąć zjechałam ręką na jego kark i wbiłam mu się w usta.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 EmptyNie Lip 19, 2009 12:07 am

Uśmiechnął się czule i przytulił ją do piersi -Nigdy bym cię na nikogo nie wymienił. -szepnął jj do ucha.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Vanilii Canosa
Powrót do góry 
Strona 6 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: