wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Vanilii Canosa

Go down 
+2
Vanilia Canos
Kate Thompson
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 12:28 pm

-Możesz zrobić.- odpowiedział smarując kromki masłem i kładąc na nie plasterki ogórków, pomidorów i tym podobnych rzeczy. Wszystko umieścił na talerzu, a tależ w mig zawędrował do jadalni.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 12:35 pm

Okey.- Mruknęłam i zrobiłam jemu herbatę, a sobie kawę. Usiadłam w jadalni na przeciwko niego, stawiając oba kubki na stole.- Smacznego.- Uśmiechnęłam się i upiłam łyk kawy.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 12:38 pm

-Dzienki.- odpowiedział i zaczął wcinać kanapki. Niedługo po tym, z kanapek zostały tylko okruchy, więc zabrał się dla odmiany za herbatę.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 12:42 pm

Masz jakieś plany na dzisiaj? Musisz iść na wykłady?- Zapytałam, sącząc kawę. Cały czas mu się przyglądałam.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 12:43 pm

-Tak, a ty?- zapytał z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 12:45 pm

Uśmiechnęłam się blado.- Później idę do szpitala. Pewnie ordynator znowu będzie się mścił...- Westchnęłam ciężko.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 12:51 pm

-Mam mu przyłożyć?- zainteresował się.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 12:53 pm

Zaśmiałam się.- Nie, nie musisz bić wszystkich ludzi, których nie znoszę.- Odparłam wesoło, choć propozycja była kusząca. Ale powiedzmy sobie szczerze- prędzej sama bym mu przyłożyła. Spojrzałam Vanowi w oczy i splotłam nasze dłonie.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 12:58 pm

-Racja, sama sobie możesz z nimi poradzić.- odpowiedział z uśmiechem patrząc w jej niebieskawe oczy.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 1:03 pm

Westchnęłam.- Nie mogę zabić mojego ordynatora. To mój szef. A nie mogę go tylko pobić bo miałabym problemy. No trudno, muszę jakoś to przeżyć. No i zaimponować mu. Może pozwoli mi przeprowadzić mi jakąś operację...- Zamyśliłam się.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 1:16 pm

-Mam nadzieje, bo przecież ty się do tego wyśmienicie nadajesz.- powiedział wesoło. Dopił herbatę i wstawił naczynia do zmywarki. Usiadł naprzeciwko niej.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 1:18 pm

No właśnie! A on mi każe tylko pomagać pielęgniarkom!- Powiedziałam ze złością w głosie i odruchowo warknęłam.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 1:21 pm

-Może jak mu powiesz, że nie nadajesz się do takiej roboty i masz większe ambicje...- westchnął -Może z odrobiną wspomagania nastrojowego...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 1:24 pm

Uśmiechnęłam się łobuzersko.- Dlaczego ja wcześniej na to nie wpadłam?!- Natychmiast zerwałam się z krzesła.- Zrobię tak, że ordynator będzie mi dawał do przeprowadzenia najcięższe operacje w całym szpitalu!- Powiedziałam z entuzjazmem.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 1:26 pm

-Może najpierw takie lekkie, bo się inni zorientują, że coś nie tak.- powiedział z wieelkim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 1:32 pm

Ale ja już byłam w transie.- Wyleczę większość pacjentów w szpitalu! Będzie super! Potem zdobędę papierek ze studiów i będę najlepszym lekarzem na świecie!- Stwierdziłam wesoło. Spojrzałam na Vana i uśmiechnęłam się szeroko.- Będzie odjazdowo!- Usiadłam mu okrakiem na kolanach.- Jesteś genialny.- Pocałowałam go w policzek.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 1:34 pm

-Tylko przy tobie.- odpowiedział z łobuzerskim uśmiechem i przytulił ją do siebie.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 1:39 pm

Kocham cię.- Szepnęłam mu do ucha i ścisnęłam go mocno. Wszystko ułożyło się zupełnie inaczej niż myślałam, ale naprawdę coś do niego czułam.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 1:41 pm

-I mnie to mówisz?- wysapał. Uścisk wampirzycy był całkiem...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 1:55 pm

Za mocno? Ehm... Przepraszam!- Puściłam go, ale dalej na nim siedziałam.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 3:26 pm

Zaśmiał się -Nic się nie stało.- odpowiedział z uśmiechem -Też cię kocham
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 4:29 pm

Uśmiechnęłam się i przytuliłam do niego, teraz już delikatnie.- Wiem.- Mruknęłam mu do ucha.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 7:25 pm

-Wiesz? Ale nie wiesz jak bardzo...- zaśmiał się i uścisnął wampirzycę z całych sił.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 7:33 pm

Zaśmiałam się tylko.- Wiem że bardzo bardzo! Aż za bardzo! Nie musisz mnie aż tak ściskać.- Stwierdziłam i pocałowałam go czule, choć jeszcze nie do końca przyzwyczaiłam się do jego zapachu.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 7:36 pm

Rozluźnił uścisk pod wpływem pocałunku (ech... całowanie jest magiczne... xDD) -A co ty na bardzo, bardzo dobre... pójście na praktyki?- spojrzał na zegarek. dochodziła ósma rano, więc czas do pracy, lub uczelni.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 7:41 pm

Westchnęłam teatralnie.- Chyba mnie głowa boli. Może zadzwonię i powiem że jestem chora?- Zaśmiałam się.- Chcę na wagary!
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 7:43 pm

-A czy twój ,,zmieniacz-nastrojowy'' działa przez komórkę?- zapytał z uśmiechem -Wagary wagarami, ale znowu później będziesz kąpać staruszków.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 7:48 pm

I tak oczaruję mojego ordynatora. Oczywiście to nie nazywa się "zmieniacz-nastrojowy" tylko "urok-osobisty".- Pokazałam mu język.- No dobra, dzisiaj będziemy grzeczni i zajmiemy się studiami, ale następnym razem biorę chorobowe.- Stwierdziłam i wstałam z kolan wilkołaka.- Zobaczymy się później?- Zapytałam, ściągając płaszcz z wieszaka i przewieszając go na swojej ręce.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 7:52 pm

-Oczywiście.- uśmiechnął się i włożył dżinsową kurtkę. Pogoda na dworze była deczko zimnawa, a on nie chciał się wyróżniać.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 7:55 pm

No to do zobaczenia.- Uśmiechnęłam się do niego i wyszłam z domu. Ruszyłam w stronę szpitala, żeby wykorzystać mój urok osobisty Razz.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 7:56 pm

Również wyszedł, ale nie wykorzystywał niczego, bo nie miał Sad ...
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 8:46 pm

Wrócił do domu, psychicznie zmęczony jak nic. Ględzenie profesorów z wykładów było piekielnie nudne. Wrzucił kurtkę do szafy i poszedł do kuchni zrobić sobie kawy i czegoś do jedzenia.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 8:50 pm

Postanowiłam przyjść do Vana, licząc na to że już wrócił do domu. Po drodze wstąpiłam do domu wziąć prysznic. Przebrałam się w letnią, zwiewną sukienkę w kwiaty, na ramiączkach, sięgającą do kolan. Stwierdziłam że wejście normalnie przez drzwi jest za nudne. Zakradłam się do okna w kuchni, gdzie stał wilkołak. Nie zdążył mrugnąć, kiedy już stałam za nim.- Jakiś taki przybity jesteś...- Wymruczałam mu do ucha, zapewne trochę go zaskakując, ale jednak miałam nadzieję że odruchowo nie rzuci się na mnie z nożem.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 8:53 pm

Odwrócił się lekko przestraszony jakimś-kimś stojącym za nim, ale załapawszy, że głos należał do Alice uśmiechnął się widząc jej twarz. -Kawy?- zaproponował -Siedzenie na wykładach jest okropnie nudne...- westchnął cicho.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 8:59 pm

- Poproszę.- Wyszczerzyłam zęby w uśmiechu.- Ale chyba nie chcesz mi powiedzieć ze się urwałeś z wykładów?- Zapytałam, marszcząc brwi.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 9:01 pm

-Nie, oczywiście, że nie...- uśmiechnął się do niej -Wszystkie przespałem
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 9:06 pm

Westchnęłam teatralnie i pokręciłam głową.- Ciekawe jak zdasz egzaminy... Ja ci nie pomogę, wykorzystując mój urok osobisty na twoich profesorach.- Skrzyżowałam ręce na piersi.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 9:09 pm

Westchnął zrezygnowany -A tak liczyłem na twoją pomoc...- uśmiechnął się wbijając jajka na patelnie.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 9:12 pm

Zaśmiałam się.- Przykro mi. Będziesz musiał się dużo uczyć.- Uniosłam brwi.- Ludzie też aż tyle jedzą?- Zapytałam, obserwując go.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 9:14 pm

Spojrzał zdziwiony na talerz. Jajecznicowata góra jego zdaniem nie była aż taka duża. -Wilkołaki.- uzupełnił.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 9:24 pm

Aha, rozumiem.- Uśmiechnęłam się.- A nam wampirom wystarczy jeden śmiertelny na tydzień...- Stwierdziła wesoło.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 9:25 pm

Ale nasze jedzenie jest tańsze. - odpowiedział. Chodziarz, na zabijaniu można zarobić...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 9:29 pm

Tańsze? Śmiertelny nic nie kosztuje, a później wystarczy wrzucić ich w krzaki... Zero problemów.- Odparłam, siadając naprzeciwko niego.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 9:30 pm

-Ale nie trzeba zabijać i brudzić sobie rąk.- bronił jak lew swoich racji. -Krew trudno się zmywa z ubrań, więc i proszek kosztuje.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 9:37 pm

Nigdy nie widziałeś jak poluję, więc nie wiesz. Ale mogę ci powiedzieć że w ogóle się przy tym nie brudzę. A zabijać? No cóż, ty może nie musisz, ale jak masz ochotę na kotlet, to ktoś jednak musi zabić tą wieprzowinę.- Stwierdziłam, broniąc swoich poglądów.- A zabijanie nie jest takie trudne.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Vanilii Canosa
Powrót do góry 
Strona 4 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: