wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Vanilii Canosa

Go down 
+2
Vanilia Canos
Kate Thompson
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 4:10 pm

-O tobie- odpowiedział uśmiechając się. Musnął warami jej usta.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 4:13 pm

Uniosłam brwi. Zamknęłam oczy i pocałowałam go czule.- A tak dokładniej?- Zapytałam, odrywając wargi od jego ust. W takich chwilach miałam małe wyrzuty sumienia.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 4:59 pm

-Mmmm... o pięknej wampirzycy, która pokochała psa.- zaśmiał się cicho -Zastanawiam się co by było, jakby ciebie nie było...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 5:07 pm

Już miałam coś powiedzieć, ale ugryzłam się w język.-No i do jakich wniosków doszedłeś? Co by było?- Zapytałam cicho.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 5:10 pm

-Właśnie nic- odpowiedział wzruszając ramionami -A teraz przynajmniej coś jest. -Wykazywał tradycyjnie godną wszystkich (no niech będzie prawie wszystkich) facetów obojętność na zdania zaczynające się od ,,co by było gdyby...''.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 5:13 pm

Uniosłam brwi i pokiwałam głową z uznaniem.- Cholera, nigdy bym na coś takiego nie wpadła...- Stwierdziłam zamyślona.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 5:14 pm

Zaśmiał się życzliwie i poczochrał jej włosy. -Miło, że się ze mną zgadzasz.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 5:17 pm

Zaśmiałam się.- Zgadzam się z tobą w 100%. Ale zabiję cię jak jeszcze raz tak zrobisz z moimi włosami. Ostrzegam.- Zagroziłam mu i próbowałam je jakoś ułożyć.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 5:22 pm

-Śmierć z twoich rąk jest zaszczytem- uroczyście powiedział.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 5:25 pm

Westchnęłam i wywróciłam oczami.- Może źle to powiedziałam. Będę tak cię torturować, że sam się zabijesz.- Stwierdziłam wesoło, doprowadzając fryzurę do porządku.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 5:26 pm

-Czyli snujesz już plany na przyszłość?- zapytał z szelmowskim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 5:30 pm

Skrzyżowałam ręce na piersi.- Taaaak, można tak powiedzieć. A jak ty sobie wyobrażasz sobie naszą przyszłość? Jakieś zmiany, czy tak samo jak teraz?- Zapytałam, ciekawa jego odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 6:08 pm

-Nie wyobrażam sobie przyszłości, ważne to, co jest teraz.- westchnął cicho. Nie miał wyrysowanej przyszłości, nawet w marzeniach. Może trochę, ale nie miał na to odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 6:14 pm

Uśmiechnęłam się.- No tak, w sumie to masz rację.- Stwierdziłam cicho. Przytuliłam się do Vana, bo był taaaaki ciepły. To chyba był jedyny plus bycia wilkołakiem.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 6:18 pm

Uśmiechnął się niepewnie. -A ty sobie wyobrażałaś?
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 6:26 pm

Tak. W sumie to wyobrażałam sobie że nic się nie zmieni.- Wzruszyłam ramionami.- No bo po co zmieniać coś, co jest dobre?- Zapytałam.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 6:32 pm

Milczał ciesząc się chwilą. Miał obok siebie ukochaną kobietę, nie trzeba mu było więcej. Objął ją i przytulił mocno do siebie. Tylko to się liczyło.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 9:21 pm

Położyłam głowę na jego ramieniu. Po cudownej chwili milczenia i cieszenia się chwilą zapytałam cicho.- A jak twoi kumple wilkołaki? Widziałeś się z kimś jak mnie nie było?- Uśmiechnęłam się lekko.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 9:27 pm

Pokręcił głową. -Wiesz, jakoś nikogo nie spotkałem.- zamyślił się rzeczywiście nikogo nie widział.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 9:30 pm

Kiwnęłam głową.- Aha. A jak studia?- Zapytałam, przypominając sobie o swoich. Dalej ściskałam mocno Vana.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 9:36 pm

-Prawdę mówiąc mam dużo zaległości.- przypomniał sobie o nich. Dawno nie był na wykładach...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 9:37 pm

Westchnęłam.- No to w takim razie od jutra masz szlaban. Będziesz cały czas się uczył i chodził na wykłady.- Stwierdziłam wesoło, patrząc mu w oczy.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 9:40 pm

- Jeżeli ,,pani profesor'' pouczy się ze mną.- odpowiedział z szelmowskim uśmiechem patrząc jej prosto w błękitne oczęta.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 9:43 pm

Pani profesor nie musi się uczyć. Ona będzie tylko pilnować czy ty się uczysz.- Odparłam z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 9:45 pm

-A jak mam ją jednak przekonać do nauki?- wymruczał jej do ucha.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 9:48 pm

No cóż... Jeśli się postarasz to może zmieni zdanie....- Szepnęłam, obejmując jego szyję.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 9:52 pm

Nachylił się nad nią i przymrużył oczy. Pocałował ją namiętnie kładąc dłonie na jej talii. -A jak bardzo mam się starać?
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 9:56 pm

Odwzajemniłam jego pocałunek.- Baaaaaaardzo baaaaardzo. A i tak nic nie obiecuję...- Stwierdziłam, odchylając w tył głowę.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 10:14 pm

Zanurzył rękę w jej włosach i wbił się w jej wargi całując namiętnie. -Nie wiem, czy mogę bez ciebie żyć. -powiedział szeptem.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Sie 30, 2009 10:19 pm

Yhyyy....- Mruknęłam. Bałam się że w końcu coś takiego powie.- A co jakbyś musiał beze mnie żyć?- Zapytałam, szepcząc mu do ucha. Pocałowałam delikatnie jego szyję.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyCzw Wrz 17, 2009 4:59 pm

Wyjęłam komórkę z kieszeni. Przygryzłam wargę, odczytując treść sms'a.- Teraz muszę iść, ale jak nie będziesz się uczył, to pożałujesz.- Cmoknęłam go w policzek, w kilka sekund ubrałam płaszcz i wybiegłam z domu.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Gru 20, 2009 2:28 am

Właśnie tutaj miałam coś załatwić. Dotarłam przed dom Vana i zapukałam do drzwi. Nie widziałam go tyle czasu, musiałam go w końcu znaleźć, a najłatwiej było zacząć szukanie tutaj. Ponieważ nikt nie odpowiedział, wślizgnęłam się do środka. Od razu rzucił mi się w oczy wielki bałagan. Wszystko było porozwalane, poprzewracane i nie na swoim miejscu. Schyliłam się gotowa do skoku i próbowałam wyczuć włamywaczy. W końcu ruszyłam na górę do sypialni. Zamarłam, kiedy zauważyłam na schodach małą plamę krwi. Serce zaczęło bić mi mocniej, lecz nie przejęłam się tym zbytnio. Uchyliłam drzwi do sypialni Vana i wydałam z siebie cichy pisk. Wilkołak leżał koło łóżka w kałuży kwi. Obok niego leżał sztylet. Otworzyłam usta, straciłam na chwilę kontakt ze światem. Rzuciłam się w jego stronę i nie zważając na krew sprawdziłam puls. Nie wyczułam zupełnie nic, był już zimny. Zaczęłam krzyczeć, krwawe łzy popłynęły mi po policzkach. Najpierw odsunęłam się w kąt i patrzyłam na wilkołaka, zatykając sobie usta ręką, żeby nie wydrzeć się na całą okolicę. Później osunęłam się po ścianie na podłogę i siedziałam tak chwilę, nie wiedząc co robić i nie wierząc w to co zobaczyłam. Nie mogłam powstrzymać łez, nie miałam też siły zadzwonić po kogokolwiek. Z resztą kto mógłby mi pomóc? (nie licząc Em, oczywiście) Trzęsąc się zamknęłam oczy, ale nie ruszyłam się z miejsca. W końcu wyjęłam komórkę i napisałam do Ełi smsa jedynie z adresem domu Vana i czekałam aż przybędzie.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Gru 20, 2009 3:59 pm

Stanęłam przed drzwiami nie dużego domu , który znajdował się... w dzielnicy wampirów (?) . Poczułam silny zapach krwi. Zmarszczyłam nos i po cichu weszłam do środka. Rozejrzałam się po popieszczeniu , w którym się znajdowałam. Chyba był to salon, chociaż wyglądał , jakby stoczono tu walkę. Kierowałam się do źródła znajomego mi zapachu. Weszłam po schodach na piętro. Otworzyłam pierwsze , lepsze drzwi i weszłam do jakiejś sypialni. To co zobaczyłam , było nie małym szokiem. Na podłodze leżał Van - chłopak Alice - w kałuży krwi, a obok niego siedziała skulona Al. Podeszłam szybko do przyjaciółki i objęłam ją.
-Cii.. już dobrze.. - powiedziałam uspokajającym głosem - co się stało ? - spytałam , głaszcząc wampirzyce po włosach.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Gru 20, 2009 4:04 pm

Zdawałam sobie sprawę z tego jak okropnie musiałam wyglądać- rozmazany makijaż, krew na rękach i policzkach, potargane włosy. Kiedy tylko Eufrazja weszła do pokoju objęłam ją i ścisnęłam mocno, rycząc dalej.- On nie żyje.- Wyjąkałam po chwili zaciskając pięści. Nie dość że miałam okropne wyrzuty sumienia, to jeszcze zupełnie nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Spojrzałam na mojego chłopaka i kolejna fala łez popłynęła z moich oczu.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Gru 20, 2009 4:09 pm

Pokiwałam głową - chodźmy stąd - powiedziałam podnosząc przyjaciółkę. Wyszłyśmy z domu Vana .
później tu wrócę, żeby posprzątać - pomyślałam.
- pójdziemy do mnie - zaproponowałam, po czym ruszyłyśmy w stronę EV.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Gru 20, 2009 4:13 pm

Na ulicy stanęłam jak wryta.- Poczekaj tu chwilę!- Krzyknęłam i wbiegłam z powrotem do domu Vana. Podeszłam do ukochanego i pocałowałam czule jego zimne usta.- Kocham cię.- Szepnęłam i opuściłam dom. Wraz z Ełi poszłam w stronę East Village.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyNie Gru 20, 2009 5:02 pm

Ponowie weszłam do środka. -fuu ! co za smród ! -zmarszczyłam nos. Zaczęłam powoli układać porozrzucane rzeczy. Gdy salon był już doprowadzony do porządku , poszłam do kuchni i wzięłam jakieś środki czyszczące. Weszłam schodami do sypialni i wytarłam kałużę krwi , w której leżał Van.
-co zrobić z martwym wilkołakiem? -spytałam samą siebie. Kucnęłam nad mężczyzną i dotknęłam jego twarzy .. nagle moje oczy zaszły mgłą i ujrzałam jak Van walczy z jakimś wampirami. Byli to dwaj mężczyźni i jedna kobieta.. zdjęłam dłoń z policzka wilkołaka , po czym wzięłam go na ręce. Już wiedziałam kto zabił chłopaka Al, teraz muszę umieścić ciało , aż do pogrzebu. Ułożyłam Vana na łóżku i przykryłam całego białym prześcieradłem.
-no to chyba wszystko-stwierdziłam wychodząc z domu.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyPon Gru 21, 2009 12:00 am

Wróciłam do... tak, do domu, przynajmniej tymczasowego. Nie byłam pewna czy Ane zgubiła się gdzieś, poszła do siebie czy poszła za mną, w każdym razie zostawiłam drzwi uchylone. Wiedziałam że Ełi zostawiła jego ciało na górze, ale poszłam tam zdecydowanym krokiem. Weszłam do łazienki i z radością w końcu zdjęłam z siebie sukienkę, w której byłam na wczorajszej imprezie. Wzięłam prysznic i założyłam koszulkę Vanilii. Uśmiechnęłam się, kiedy poczułam że śmierdzi wilkołakiem. Weszłam do sypialni i oparłam się o ścianę. Widać było dokładny zarys zwłok pod prześcieradłem. Zeszłam na dół po butelkę czystej i wróciłam z powrotem do pokoju. Usiadłam na podłodze i zaczęłam myśleć co dalej.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyPon Gru 21, 2009 12:08 am

- Przestań - powiedziałam stanowczo , rozsiadając się obok niej na podłodze- dobrze wiesz , że to do niczego nie prowadzi- szepnęłam jej do ucha - To nie pomaga, straciłaś go tak jak ja Louisa. Tylko różnica jest taka , że Van nie wróci. - poklepałam ją po ramieniu - On do końca swoich dni Cię kochał...
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyPon Gru 21, 2009 12:11 am

Nie robiąc sobie nic z jej słów upiłam łyka z gwinta.- Taaaa, chcesz mi jeszcze powiedzieć coś, przez co po raz kolejny się rozryczę?- Zapytałam, przymykając oczy i wdychając tylko tą wilczą woń, która wypełniała dom.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyPon Gru 21, 2009 12:19 am

- Nie , chcę Ci powiedzieć , że on był do końca z Tobą szczery i że ... że- nie skończyłam bo głos zaczął mi się łamać - cholernie Ci zazdroszczę , że przeżyłaś coś takiego z Vanem. I myślę że nie chciałby abyś postąpiła jak ten ... - nie skończyłam bo wiedziałam że to nie ma sensu - i zazdroszczę Ci odwagi ... nie odważyłabym się tutaj przyjść - zadzwoniłam dodatkową parą kluczy w kieszeni - Ja nie dałabym rady patrzeć na te wspólne fotografie , które pewnie do tej pory wiszą na ścianach tam gdzie je powiesiłam nie mogłabym patrzeć na te nasze uchachane mordy ... i cholera, podziwiam Cię ... naprawdę Cie podziwiam.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyPon Gru 21, 2009 12:26 am

Oczy mi się zeszkliły.- Ane... Ja go kochałam. To jedna z ostatnich chwil, w ciągu których mogę się z nim pożegnać. Kiedy mogę go zobaczyć, czuć jego zapach, dotknąć jego skóry, ostatni raz. Mam zamiar go pochować jeszcze w tym tygodniu.- Teraz już łzy spływały po policzkach. Kolejny łyk wódki.- To co z nim przeżyłam... to był wilkołak, może dlatego było to takie wyjątkowe.- Zaczęłam przypominać sobie wszystko od naszego poznania.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyPon Gru 21, 2009 12:29 am

Objęłam ją ramieniem jeszcze mocniej ,a łzy zaczęły mi moczyć całą bluzkę.

( no to sobie posiedzimy w ciszy XD )

***********
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyPon Gru 21, 2009 12:37 am

Cisza była cudowna, ale nie chciałam tak siedzieć bez słowa.- Poznaliśmy się w jakimś klubie, siedziałam schlana przy barze. Zaczęliśmy gadać o... rasizmie wampirów.- Uśmiechnęłam się lekko.- Van nie uznawał takich podziałów, był pokojowo nastawiony.- Przyjaciółki niestety będą musiały przyzwyczaić się do wstawek "bo Van to...", bo nie miałam zamiaru o nim zapomnieć.- Zaczęliśmy się kłócić o to, czy jestem urocza. Tak to się właśnie zaczęło.- Niestety, wzięło mnie właśnie na wspominanie i Ane musiała to przeżyć.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 EmptyPon Gru 21, 2009 12:43 am

- Urocze ... - westchnęłam - a ja poznałam Lu na domówce ... u mnie w domu - i znowu zaczęłam przypominać sobie ten pamiętny wieczór - a wiesz co ? Ja też byłam schlana i bredziłam od rzeczy ... I tańczyłam z nim caaaały wieczór ! To głupie ale musiał mnie wziąć za totalną idiotkę !
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Sponsored content





Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Vanilii Canosa
Powrót do góry 
Strona 8 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: