wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Piwnica - Lysette Dufours

Go down 
+6
Alex Armand
Eufrazja Johnson
Alice Evans
Ane deRose
Santiago Valmont
Lysette Dufours
10 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next
AutorWiadomość
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 3:07 pm

Na chwilę odebrało mi mowę.
-to..to.. może coś mocniejszego.. - wykrztusiłem i nabrałem powietrza do płuc jakby to miało pomóc.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 4:59 pm

Alkohol... uśmiechnęłam się zadowolona. Whisky, Gin, czysta... czy może po prostu piwo?? Zatrzymałam się tuż nad nim.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 5:04 pm

-czystą.. -zacisnąłem dłonie w pięści i cicho westchnąłem.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 5:14 pm

Nie ma sprawy... Odpowiedziałam i leniwie powlokłam się do kuchni. Było to malutkie pomieszczenie, w którym ledwo mieściły się dwie osoby. Wyjęłam z lodówki schłodzony alkohol i nalałam do szklanek. I jak ci się podoba moje małe mieszkanko?? "krzyknęłam" z kuchni.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 5:21 pm

-bardzo oryginalnie... -"odkrzyknąłem"
-mieszkasz tu sama ? -spytałem.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 5:26 pm

Rezygnując ze swojego pierwotnego planu... wzięłam przygotowane drinki i zaniosłam do salonu. Podałam jeden Nickowi.
Owszem... sama, a dlaczego pytasz?? Zaciekawiłam się siadając na podłodze, naprzeciw niego.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 5:35 pm

-tak pytam.. z ciekawości -uśmiechnąłem się i upiłem łyk drinka.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 5:40 pm

Z ciekawości? Powtórzyłam za nim unosząc jedną brew. Na mojej twarzy ponownie zagościł zuchwały uśmieszek.
Mam nadzieje, że skoro już wiesz gdzie mieszkam, to mogę się spodziewać częstych odwiedzin... Powiedziałam poważnie choć na mojej twarzy nadal widniał ten sam uśmiech.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 5:43 pm

-no nie wiem, nie wiem.. -uśmiechnąłem się łobuzersko -chyba będziesz musiała mnie przekonać-odstawiłem szklankę z alkoholem na podłogę.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 5:49 pm

Lekko rozchyliłam usta ze zdziwienia, ale po chwili opanowałam się. Na moment z uśmiechem odwróciłam głowę w bok po czym spojrzałam mu prosto w oczy. Z powagą zapytałam. A co będzie dla ciebie NAJBARDZIEJ przekonywujące??
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 5:53 pm

-hahahaha... chyba nie liczysz na to, że ci powiem?? -odparłem rozbawiony - będziesz musiała do tego sama dojść.. -odwzajemniłem spojrzenie i uśmiechnąłem się zadziornie.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 5:59 pm

Teraz już nie mogłam powstrzymać uśmiechu. Może jakaś... drobna podpowiedź?? zapytałam wstając. Podnosząc się oparłam dłonie na kanapie, tak, że Nick znajdował się pomiędzy nimi. Proszę... szepnęłam mu do ucha. Nasze twarze znajdowały się na identycznej wysokości.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 6:04 pm

-dąż do celu metodą prób i błędów... -uśmiechnąłem się i opuszką palca przejechałem po dolnej wardze Lys.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 6:08 pm

Zrobiłam błagalna minkę (a'la kot ze Shreka). Nawet na najdrobniejszą podpowiedź nie zasłużyłam?? Spytałam potulnie, nadal klęcząc przed nim i dłońmi podpierając się o sofę.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 10:24 pm

-kiedyś powiedziano mi, że za dużo mówię...chyba pora to zmienić.. -na mojej twarz cały czas gościł łobuzerski uśmiech.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 11:23 pm

No cóż.... powiedziałam "szczerze" zasmucona. Skoro już zmuszasz mnie do zgadywania... Spojrzałam w górę i przez chwilę zastanowiłam się.
Czy całus cię usatysfakcjonuje?? zapytałam milutko(acz z lekkim uśmieszkiem), ponownie spoglądając na niego oczami shrekowego kota.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 11:35 pm

* liczyłem na coś więcej.. * -pomyślałem
-tak..całus wystarczy... -powiedziałem smutno i wystawiłem policzek na przyjęcie oczekiwanego całusa.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 11:40 pm

Na jego słowa (i nie tylko) oderwałam jedną dłoń od kanapy i chwyciłam jego podbródek. Odwróciłam jego twarz w swoją stronę i delikatnie pocałowałam najpierw dolną, a następnie górną wargę. Czy jesteś pewny, że jeden całus wystarczy?? Spytałam odrywając się od niego zaledwie o milimetr.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 11:45 pm

-chyba nie... -spojrzałem jej prosto w oczy,a koniuszkiem języka przejechałem po dolnej wardze Lysette.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 11:53 pm

Uniosłam się z podłogi i uklęknęłam na kanapie tak, że Nick znajdował się pomiędzy moimi nogami. Delikatnie przesunęłam wargami po jego mocno zarysowanej żuchwie. Może jednak skusisz się i powiesz mi co mogłabym zrobić, alby cię przekonać?? Wyszeptałam mu do ucha, również muskając je swoimi ustami.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 12:03 am

-zmieniłem zdanie... podpowiem ci - uśmiechnąłem się i obróciłem nas tak, że leżałem na Lysette i namiętnie całowałem jej usta oraz szyje.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 12:11 am

Odchyliłam głowę do tyłu i zagryzłam wargę. Ta podpowiedź... wyszeptałam daje... dużo... do myślenia.... Jedną rękę wplotłam w jego ciemne włosy, drugą zaś przejechałam po plecach Nicka, lekko podciągając koszulkę.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 12:19 am

-dam ci też inne podpowiedzi-powiedziałem tuż przed pocałunkiem. Szybkim ruchem ręki zerwałem z Lys koszulkę , a moje usta z szyi zjechały do linii jej biustu. Wtem poczułem silne szarpnięcie i warczenie. Spojrzałem na nogawkę swoich spodni i na uwieszonego na niej psa.
-no i super.. -westchnąłem i poprawiłem swoją koszulkę siadając prosto na sofie.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 12:23 am

Nie przejmuj się nim powiedziałam łapiąc Nika za szyję, z powrotem przyciągając do siebie i całując namiętnie. Nagle przerwałam pocałunki i ze smutkiem spojrzałam mu w oczy. No chyba że nie chcesz...
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 12:27 am

-ty chyba sobie żartujesz ?!-uśmiechnąłem się łobuzersko i powróciłem do pieszczenia ustami ciała Lys.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 12:32 am

Głośno przełknęłam ślinę. Wiesz... chyba nie.... widziałeś jeszcze całego.............mieszkania... wyjąkałam
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 12:36 am

-to może mnie oprowadzisz ? -zaproponowałem i podniosłem się z sofy.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 12:38 am

W sumie... to chciałam ci pokazać tylko jedno... Uśmiechnęłam się łobuzersko ...duże łóżko w sypialni... dodałam jakby od niechcenia, nie ruszając się z kanapy.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 12:53 am

-brzmi interesująco... -wziąłem Lys na ręce i w wampirzym tępię pobiegłem do sypialni. Gdy się już tam znaleźliśmy delikatnie popchnąłem Lysette na łóżko i zdjąłem z siebie koszulkę.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 12:58 am

Spojrzałam na Nicka, a kąciki ust od razu uniosły mi się w uśmiechu. Podniosłam się lekko w jego stronę, chwyciłam za brzeg spodni i przyciągnęłam do siebie.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 1:05 am

Rozpiąłem guzik spodni , cały czas całując ciało Lysette. Moje ręce powędrowały na jej uda i tym samym przywarłem do niej całym ciałem.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 1:11 am

Moje dłonie powędrowały w stronę spodni Nicka. Rozpięłam je i spróbowałam zsunąć.
Całkowicie poddawałam się jego woli. W tym momencie mógł ze mną zrobić co tylko chciał.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 1:16 am

Byłem już całkowicie nagi (tak samo jak Lys). Moje ręce jeździły po jej ciele, jakbym chciał zapamiętać każdy, nawet najmniejszy szczegół.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 1:21 am

Moje wargi wodziły po jego silnym torsie. Oczy miałam przymknięte, a jednak wszystko widziałam... jego oczyma.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 1:25 am

***



Leżeliśmy przytuleni do siebie ciężko oddychając. Delikatnie głaskałem miękkie włosy Lys.
-i jak ? -spytałem po chwili milczenia.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 1:28 am

Uśmiechnęłam się, tym razem nieśmiało. Uniosłam głowę, by spojrzeć mu w oczy. A jak myślisz?? spytałam i wargami jedynie musnęłam czubek jego nosa.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 1:33 am

Zamiast odpowiedzi namiętnie pocałowałem Lysette w usta.
Tą piękną chwilę zepsuł nie kto inny jak Wolf, który wskoczył do łóżka radośnie szczekając.
-chyba mam konkurencje - uśmiechnąłem się i pogłaskałem psa za uchem.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 1:37 am

Spojrzałam na psa i powiedziałam czule. Przykro mi Wolf, ale tym razem nie masz szans. Kątem oka spojrzałam na Nicka i uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 1:42 am

-co za wyróżnienie -powiedziałem dumnie i złapałem Lys w pasie przyciągając ją do siebie.
-udowodnij mi, że to ja zgarniam całą pulę -uśmiechnąłem się zadziornie i przygryzłem dolną wargę Lysette.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 11:48 am

Nie wierzysz mi?? Spytałam niewinnie. Nagle coś mi się przypomniało. A co do poprzedniej....poprzedniej rozmowy... to.... przekonałam cię??
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 12:07 pm

-jesteś na dobrej drodze -powiedziałem wesoło i pocałowałem Lysette w czoło.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 12:11 pm

No nieee... oburzyłam się. Nie mogłam się opanować i żartobliwie walnęłam Nicka łokciem w bok. Jesteś bezczelny... stwierdziłam i założyłam ręce na piersi udając obrażoną.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 1:38 pm

-wiem.. -wyszczerzyłem zęby w uśmiechu. - muszę spadać -wstałem z łóżka i przeszedłem do salonu. Zebrałem swoje rzeczy, które były rozrzucone po całym pokoju i ubrałem je.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 1:39 pm

Musisz?? zapytałam smutno.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 1:42 pm

-no wiesz, nie chcę ci siedzieć na głowie -oparłem się o framugę drzwi -może pójdziemy do parku?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Piwnica - Lysette Dufours
Powrót do góry 
Strona 11 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» Lysette DuFours
» Nowoczesny dom Louisa DuFours

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Stara kamienica-
Skocz do: