wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Piwnica - Lysette Dufours

Go down 
+6
Alex Armand
Eufrazja Johnson
Alice Evans
Ane deRose
Santiago Valmont
Lysette Dufours
10 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next
AutorWiadomość
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptySob Kwi 11, 2009 1:47 pm

Po pierwsze... nie siedzisz mi na głowie... stwierdziłam z uśmiechem ... już nie pamiętasz do czego próbowałam cię przekonać?? Zaśmiałam się. Troszkę mało skutecznie jak widzę...
Rozejrzałam się dookoła, moje ciuchy również zdobiły całe mieszkanie. Jeśli chcesz możemy iść do parku, ale musisz mi dać minutkę.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptySob Kwi 11, 2009 1:53 pm

-nawet dwie -uśmiechnąłem się i wyszedłem do salonu. Usiadłem na sofie , gdzie leżał Wolf.
-i co tam słychać stary? -spytałem poważnie patrząc na psa. {xD}
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptySob Kwi 11, 2009 2:00 pm

Najszybciej jak mogłam wstałam i przejrzałam zawartość szafy. Nie chcąc sprawdzać cierpliwości Nicka założyłam pierwszą lepszą sukienkę, do tego jakieś "trzewiczki" oraz skórzaną kurtkę.
Szybkim krokiem weszłam do salonu. Gotowa... powiedziałam ze zdziwieniem przyglądając się "poważnej rozmowie" panów.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptySob Kwi 11, 2009 2:09 pm

-no to możemy iść -wstałem z sofy i podrapałem Wolfa za uchem. Założyłem kurtkę, która leżała przy drzwiach i czekałem na Lys.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptySob Kwi 11, 2009 2:11 pm

Zabieramy go?? spytałam wskazując na Wolfa, który z lekko przekrzywioną główką wpatrywał się w każdy nasz ruch.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptySob Kwi 11, 2009 2:18 pm

-jeśli chcesz.. to przecież twój pies -spojrzałem na Lys, a potem na Wolfa.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptySob Kwi 11, 2009 2:21 pm

Ok... wzruszyłam ramionami i przypięłam szczeniakowi smycz. No to chodźmy powiedziałam zamykając drzwi od piwnicy.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyNie Kwi 19, 2009 3:20 pm

Wolnym krokiem doszliśmy do kamienicy.
Mam nadzieję, że nie zamierzasz mnie tu zostawić... Spojrzałam Nickowi w oczy plecami opierając się o drzwi do mojego mieszkania.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyNie Kwi 19, 2009 3:32 pm

- Kochanie, musisz trochę pomieszkać w domu -pogładziłem ją po policzku - jutro przyprowadzę do ciebie Wolfa -pocałowałem ją w policzek i ruszyłem do wyjścia.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyNie Kwi 19, 2009 3:39 pm

Nie dał mi nawet chwili na jakąkolwiek dezaprobatę... stałam jeszcze przez chwilę, lekko zaskoczona tym zachowaniem, a gdy zniknął mi z widoku weszłam do mieszkania zatrzaskując za sobą drzwi.
Na pewno będę siedziała w domu... powiedziałam do siebie z rozbawieniem. Usiadłam na kanapie planując gdzie by tu można się wybrać...
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyNie Kwi 19, 2009 5:21 pm

Mam to gdzieś... idę zapolować... złapałam kurtkę i wybiegłam z mieszkania...
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyNie Kwi 19, 2009 8:48 pm

Wróciłam do domu cała umorusana krwią. Gdy tylko zamknęłam za sobą drzwi, już w salonie zrzuciłam wszystkie ciuchy. Z gracją przeszłam przez pokój i skierowałam się w stronę łazienki.
Wzięłam szybki prysznic, a następnie owinięta ręcznikiem weszłam do sypialni. Wyszperałam jakąś krótką sukienkę, ułożyłam włosy i wyszłam do baru.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptySro Kwi 22, 2009 8:02 pm

Stanąłem przed mieszkaniem Lysette. Na szczęście drzwi były otwarte więc bez skrępowania wszedłem do środka.
-nie ma jej -powiedziałem do Wolfa. Postawiłem go na ziemię i posłałem mu ostatni ciepły uśmiech. Chłodnym spojrzeniem owiałem pokój i wyszedłem z mieszkania Lys.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptySro Kwi 22, 2009 8:12 pm

Powoli weszłam do domu. Kiedy zobaczyłam Wolfa na podłodze, zdziwiłam się, ale od razu przez głowę przeszła mi pewna myśl... Przymknęłam powieki i wzięłam głęboki wdech. Wzięłam psa na ręce i poszłam do sypialni, włączyłam jakąś spokojną muzykę i leżąc na łóżku tempo wpatrzyłam się w sufit.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptySro Kwi 22, 2009 8:25 pm

Gwałtownie usiadłam na łóżku. Przecież nie będę tu tak siedziała... powiedziałam smutno do Wolfa... nie będę... prawda... Ponownie przymknęłam powieki.



Chodź... pójdziemy na spacer... powiedziałam o chwili.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyCzw Kwi 23, 2009 8:01 pm

Weszłam do mieszkania. Ty zostajesz ja wychodzę... poinstruowałam psa. Zdjęłam kurtkę, wyjęłam ze środkowej kieszeni telefon. Spojrzałam na wyświetlacz i pokręciłam głową.
Nie pisał, nie dzwonił... jęknęłam cicho i wróciłam do rozmowy z psem.
Idę do baru... jakby ktoś do mnie przyszedł to go zatrzymaj... wiesz o czym mówię prawda... spytałam zwierzaka i wybiegłam do Bv.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyPią Kwi 24, 2009 10:11 pm

Zanim doszliśmy do mieszkania, "kocham cię" usłyszałam jakieś... hmmm 100 razy... Otworzyłam drzwi jednym zwinnym ruchem. Uważaj bo się przyzwyczaję... zaśmiałam się "sadzając" Nicka na sofie.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyPią Kwi 24, 2009 10:18 pm

* 101 ! xD


-chodź.. -pociągnąłem Lys w moją stronę tak, że usiadła na mnie okrakiem. Bardzo namiętnie zacząłem całować jej szyję i dekolt.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyPią Kwi 24, 2009 10:21 pm

Nick.... jęknęłam... jesteś wcięty... Spojrzałam mu w oczy... nie lepiej najpierw.. wytrzeźwieć... spytałam niepewnie... jakoś tak cicho, ledwie dosłyszalnie.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyPią Kwi 24, 2009 10:25 pm

-uważasz, że jak jestem wcięty to nie umiem się kochać ?! - oburzyłem się. -pójdę się położyć - wstałem z kanapy -mam nadzieję , że mogę... czy mam iść do siebie.. ? -spojrzałem kątem oka na Lysette.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyPią Kwi 24, 2009 10:30 pm

Oj Nick... dobrze wiesz, że nie o to mi chodziło... zrobiłam smutną minę, ale nie ruszyłam się z kanapy. Oczywiście, że możesz się położyć... i nawet się nie waż iść teraz do siebie... zagroziłam.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyPią Kwi 24, 2009 10:41 pm

-dzięki - chwiejnym krokiem dotarłem do sypialni Lys. Położyłem się na łóżku i próbowałem "zasnąć".
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyPią Kwi 24, 2009 10:45 pm

Obejrzałam się za siebie. Nick położył się w moim łóżku. Nie miałam ochoty siedzieć sama więc również przeszłam do sypialni i delikatnie ułożyłam się obok niego. Przejechałam dłonią po jego włosach. Miałam nadzieję, że nie jest na mnie zły...
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyPią Kwi 24, 2009 10:47 pm

-Lys ? -spytałem podejrzliwie. Obróciłem się i położyłem dłoń na jej udzie.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyPią Kwi 24, 2009 10:48 pm

A myślałeś, że kto?? zaśmiałam się nadal gładząc jego włosy.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptySob Kwi 25, 2009 12:37 pm

-anioł... no i widać nie pomyliłem się - uśmiechnąłem się <taki słooodki uśmieszek xD > i pocałowałem Lysette w czubek nosa.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptySob Kwi 25, 2009 12:54 pm

Bo się zarumienię... zaśmiałam się. Nie schlebiaj mi aż tak Romeo bo naprawdę się przyzwyczaję... i co wtedy?? Nie dałam mu jednak czasu na odpowiedź, gdyż wykorzystując moment (w którym był odwrócony w moją stronę) złożyłam na jego chłodnych wargach gorący pocałunek.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptySob Kwi 25, 2009 1:02 pm

Odwzajemniłem pocałunek i podniosłem Lysette w taki sposób, że usiadła na mnie okrakiem.
-dalej uważasz, że jestem wstawiony ? -uśmiechnąłem się szelmowsko.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptySob Kwi 25, 2009 4:29 pm

Owszem... stwierdziłam z zadziornym uśmiechem. Ale zawsze możesz spróbować mnie przekonać, że się mylę... spojrzałam mu głęboko w oczy, oczekując reakcji.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptySob Kwi 25, 2009 4:53 pm

-przekonam, przekonam -uśmiechnąłem się łobuzersko i zdjąłem z Lysette bluzkę. Jedna z moich dłoni powędrowała na jej plecy, a druga na udo. Moja usta delikatnie pieścił jej ciało.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptySob Kwi 25, 2009 5:06 pm

Jakoś tak... mało się starasz... powiedziałam poważnie. Zmuszasz mnie do tego żebym ci pokazała, jak to się robi... zamruczałam. Zdjęłam z niego koszulkę i pchnęłam go na łóżko, Zaczęłam go całować, najpierw po szyi, później zjechałam niżej. Gdy dojechałam do pępka dłońmi powoli rozpięłam jego spodnie...
Po chwili wyprostowałam się i (robiąc złośliwą minę) stwierdziłam: Jakoś mało mnie przekonałeś...
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyNie Kwi 26, 2009 8:02 pm

Jesteś strasznie wymagająca skarbie.. uśmiechnąłem się (również złośliwie) i obróciłem Lys tak, że leżałem na niej.
Zerwałem z niej całe ubranie i brutalnie zacząłem całować jej dekolt. Jedna z moich dłoni zjechała do krocza Lysette, natomiast druga zatrzymała się na jej piersiach delikatnie je masując.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyNie Kwi 26, 2009 8:12 pm

No dobra... myliłam się... jęknęłam. Przejechałam dłońmi po plecach Nicka, gdy dotarłam do już rozpiętych spodni zsunęłam je z niego. Oplotłam Nicka nogami i "przeturlałam" nas tak, bym ponownie znalazła się na górze.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyNie Kwi 26, 2009 8:24 pm

Odrzuciłem swoje spodnie gdzieś na bok i trzymając cały czas jedną rękę w kroczu Lysette drugą dłoń położyłem na jej plecach. Mój język pieścił jej ciało. Cicho jęknąłem i lekko podniosłem się, aby przylegnąć całkowicie do ciała Lys.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyNie Kwi 26, 2009 8:38 pm

***




Kilka godzin później leżeliśmy na łóżku nadzy i zmęczeni. Całe szczęście sypialnia zbytnio nie ucierpiała. Spojrzałam na Nicka i uśmiechnęłam się.
Aż mnie ciarki przechodzą kiedy myślę, co mogłam przegapić... zaśmiałam się i cmoknęłam do w szyję.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyNie Kwi 26, 2009 8:41 pm

No właśnie... uśmiechnąłem się skoro już jestem "na chodzie" to pora spadać do domu.. westchnąłem i przeciągnąłem się.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyNie Kwi 26, 2009 8:42 pm

Znów chcesz mnie zostawić... posmutniałam, ale nie powiedziałam nic więcej.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyNie Kwi 26, 2009 8:49 pm

Lysette czasami mi się wydaję , że ty nigdy nie będziesz miała mnie dosyć pocałowałem ją w czoło przecież możesz iść ze mną potargałem jej włosy i wybuchnąłem śmiechem chciałem się tylko przebrać pocałowałem ją w szyję w taki sposób, że gdyby była człowiekiem , na pewno zostałby tam czerwony ślad.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyNie Kwi 26, 2009 8:56 pm

Oczywiście, że nigdy nie będę miała cie dosyć... oburzyłam się. Przemyślałam kilka rzeczy i po chwili dodałam. Jeśli chcesz się tylko przebrać... to może nie będę za tobą łaziła...Jeśli chcesz możemy się spotkać w parku... Zaproponowałam z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyNie Kwi 26, 2009 8:59 pm

Ale ja chcę, żebyś ze mną poszła... zamruczałem i przyciągnąłem ją do siebie. Przekrzywiłem głowę i polizałem jej szyję.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyNie Kwi 26, 2009 9:02 pm

Tylko tak mówisz... zamruczałam... pewnie już masz mnie dość... tylko cię męczę... Poddawałam się mu bez żadnego "ale".
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyNie Kwi 26, 2009 9:07 pm

Jak wolisz powiedziałem obojętnie i zacząłem zbierać swoje ubrania, które były porozrzucane po całej sypialni.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyNie Kwi 26, 2009 9:09 pm

Ponownie posmutniałam. Okryłam się kołdrą i podciągnęłam nogi pod szyję.
Zobaczymy sie w parku?? upewniłam się. Obserwowałam kązdy jego ruch.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyNie Kwi 26, 2009 9:11 pm

nie wiem... umówiłem się z ... z taką jedną udałem, że się rozmarzyłem.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 EmptyNie Kwi 26, 2009 9:24 pm

Umówiłeś się?? powtóryłam za nim, jakbym upewniała się, że to co usłyszałam jest prawdą... umówiłeś się...A jaki charakter ma to spotkanie?? spytałam siląc się na obojętność... a dużo mnie to kosztowało...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 12 Empty

Powrót do góry Go down
 
Piwnica - Lysette Dufours
Powrót do góry 
Strona 12 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» Lysette DuFours
» Nowoczesny dom Louisa DuFours

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Stara kamienica-
Skocz do: