wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Piwnica - Lysette Dufours

Go down 
+6
Alex Armand
Eufrazja Johnson
Alice Evans
Ane deRose
Santiago Valmont
Lysette Dufours
10 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
AutorWiadomość
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 EmptyCzw Lip 30, 2009 1:32 am

Pokrecilam glowa tak jakbym chciala sie z czegos otrzasnac. Rozejrzalam sie dookola... - Wolf.. a ... tak... zostawilam go w LA... - wyznalam bez zastanowienia... wzruszylam ramionami... - Takie zabespieczenie... zebym tam wrocila... - nagla zmiana tematu... ale moze to i dobrze...
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 EmptyCzw Lip 30, 2009 1:34 am

-wrócisz?? -spytałem nie pewnie. Kładąc rękę na dłoni Lys.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 EmptyCzw Lip 30, 2009 1:38 am

Taak - odpowiedzialam. Pod wplywe dotyku Nicka cos przewroilo mi sie w rzoladku... jak zawsze... - Wiesz... Louis nie cieszyl sie zbytnio kiedy zanim dobrze weszlam juz "musialam" wyjsc... - przyznalam. wpatrujac sie w jego dlon. Nie wiedziec czemu po klotni z Nickiem moje uczucia do niego zawsze byly o wiele silniejsze niz przed nia. Przez chwile zamyslilam sie nad tym faktem...
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 EmptyCzw Lip 30, 2009 1:42 am

-czyli jeżeli tam pojedziesz, to nie wrócisz tu zbyt szybko?? -spytałem lekko drżącym głosem.. -a czy Louis nie może ci wysłać Wolfa... pocztą??-parsknąłem śmiechem mocniej ściskając dłoń Lysette.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 EmptyCzw Lip 30, 2009 1:46 am

Nie wiem... - odpwoeidzialam ponownie wzruszajac ramionami - wiesz... nie wiem czy przyjeliby Wolfa na zwykly polecony - odpowiedzialam ze smiechem... - to bylaby dosc dziwna przesylka... Poza tym... Louis nie wystawilby Wolfa na jakikolwiek uszczerbek.. wie ze ta zabawka jest dla mnie bezcenna... - usmiechnelam sie pocieszajaco... - ale nie martw sie... Wolfowi przyda sie odpoczynek... a i ja poradze sobie przez jakis czas bez niego - przygryzlam dolna warge wpatrujac sie w ukochanego.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 EmptyCzw Lip 30, 2009 1:52 am

Uśmiechnąłem się szeroko na tę odpowiedź. Pochyliłem się ku Lysette i namiętnie pocałowałem.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 EmptyCzw Lip 30, 2009 1:54 am

Odwzajemnilam pocalunek Nicka jednak po chwili oderwalam sie od niego i niepewnie zwrocilam ku niemu bladzacy wzrok. - Nick... a... co z jutrzejszym dniem?? - spytalam sciagajac brwi w zaklopotaniu.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 EmptyCzw Lip 30, 2009 1:58 am

-nie pójdę tam.. -odpowiedziałem lekko się uśmiechając.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 EmptyCzw Lip 30, 2009 2:00 am

Ciezko byloby udawac ze kamieni nie spadl mi z serca... ale biorac pod uwage... ze wlasnie o to sie rozeszlo popatrzylam na niegosceptycznie - jestes pewien... wczesniej... - urwalam na chwile jednak postanowilam dokonczyc to zdanie - wczesniej wydawalo sie jakby naprawde ci na tym zalezalo...
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 EmptyCzw Lip 30, 2009 2:03 am

-nie zależało i nie zależy... jedyne na czym mi teraz zależy siedzi koło mnie - oznajmiłem , po czym ponownie złożyłem na wargach Lysette namiętny pocałunek.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 EmptyCzw Lip 30, 2009 2:05 am

Zebys pozniej nie zalowal... - ostrzeglam go po czym ponownie odwzajemnilam pocalunek. To bylo nieziemskie uczucie... teraz juz wiem dlaczego warto sie klucic...bo jak juz sie "czlowiek" pogodzi to zawsze jst lepiej niz bylo wczesniej...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 EmptyCzw Lip 30, 2009 4:35 pm

Weszłam do klatki. Zauważyłam na dole, w piwnicy światło. Niegdyś chciałam poznać właściciela lub właścicielkę owego mieszkania, jednak nigdy mi się nie udało. Postanowiłam znów spróbować. Zeszłam na dół i zaniepokojonym głosem zapytałam: -Yyy... Wszystko w porządku?- Wetknęłam głowę do mieszkania. -Uhm, jeśli przeszkadzam, to przepraszam, ale zaniepokoiły mnie....Te wyważone drzwi...- Wyjaśniłam swoją... Ciekawość? właścicielowi.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 EmptyCzw Lip 30, 2009 8:22 pm

-to ja już pójdę.. -popatrzyłem na nieznajomą wampirzycę, po czym niepewnie uśmiechnąłem się do Lys. Wstałem z kanapy i zwinnym ruchem wyszedłem z mieszkania Lys.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 EmptyCzw Lip 30, 2009 8:44 pm

No tak... a wyważone drzwi... zostawiasz na mojej głowie... rzuciłam za Nickiem, po czym odwróciłam się do nieznanej mi jeszcze wampirzycy. - Ależ skąd... - rzuciłam z lekka ironicznie... gdyż pytanie wampirzycy... było dość irracjonalne... Miałam twarz całą we krwi... co nie prezentowało mnie w najlepszym świetle... a do tego jeszcze te drzwi.... których nie miałam zamiaru Nickowi podarować... o niee... nie tym razem.
Nie przejmując się jednak swoją aparycją wstałam z kanapy i podeszłam do drzwi... z jednej strony wyciągnęłam dłoń do wampirzycy i przedstawiłam się... bo z pewnością z napisu na drzwiach się nic nie doczytała... z drugiej zaś spoglądałam na korytarz niejako odprowadzając wzrokiem Nicka... - Lysette Dufours... WŁAŚCICIELKA wyłamanych drzwi... (co by mi nikt nie gadał, że były jego!!)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 EmptyPią Lip 31, 2009 1:46 pm

Uśmiechnęłam się serdecznie i uścisnęłam jej dłoń. -Brittany Hepburn.- Przedstawiłam się. ~No, nareszcie jakaś sąsiadka, a nie poznana na cmentarzu wampirzyca...~ Westchnęłam w myślach, przypominając sobie spotkanie z Emily. -Wprowadziłam się niedawno, mieszkam tutaj na 3 piętrze. Już kiedyś próbowałam, Cię poznać, jednak... No nie wypaliło.- Uśmiechnęłam się szerzej.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 EmptyPią Lip 31, 2009 2:48 pm

Pewnie i tak byś mnie nie zastała... ostatnio rzadko bywam... w domu... - odpowiedziałam z uśmiechem. - Napijesz się czegoś?? - gościnność to podstawa. Podeszłam do barku, który stał w rogu salonu i wyjęłam z niego dwie szklanki i butelkę whisky... kiwnęłam butelką w stronę Brittany jakbym bezdźwięcznie chciała zapytać czy ma ochot na to samo co ja. - Więc poznałaś już Em... - uśmiechnęłam się nieco ironicznie - i jak ci się spodobała?? - zapytałam niby od niechcenia... nie chcąc później tłumaczyć skąd to wiem powiedziałam od razu... - Czytanie w myślach to dość przydatny dar... - zaczęłam nalewać trunek do szklanki, kiedy poczułam pewnego rodzaju niepokój... takie jakieś dziwne coś... czasami mi się to zdarzało... może to swego rodzaju drugi dar... kto wie... bez słowa odstawiłam butelkę i założyłam kurtkę.. już miałam wyjść ale przecież nie mogłam tej wampirzycy zostawić u siebie bez słowa wyjaśnienia... - Wybacz... ale muszę załatwić pewną sprawę... jesli chcesz możesz zostać, a jeśli nie... to... nie musisz zamykać... - spojrzałam w miejsce w którym kiedyś były - drzwi...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 EmptySob Sie 01, 2009 1:42 pm

-Emily... Hmm.. Dziwna jakaś, ale cóż, może niektórzy tak mają?- Na chwilę pogrążyłam się w myślach. Po chwili Lysette wyrwała mnie z transu. -Uch... Wiesz, ja pójdę do siebie- Uśmiechnęłam się. -Jak będziesz chciała to.. Możesz wpaść do mnie... 3 piętro.- Przypomniałam wampirzycy i wyszłam z mieszkania.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 EmptyNie Sie 02, 2009 7:53 pm

Wróciłam do domu w dość szybkim tempie. Prysznic... to było to, czego tym momencie potrzebowałam. Drzwi zastałam otwarte... bo jakie miały być skoro były wyłamane... właśnie... to też miałam na głowie... ale kąpiel pierwsza.
Wygrzebałam z szafy jakiś ręcznik i poszłam do łazienki w wiadomym celu. Zajęło mi to niezbyt długą chwilę. Kiedy wyszłam w kilka sekund zmieniłam przyodzienie i ułożyłam włosy... Ze względu na to, że nie miałam raczej zbytniej ochoty siedzieć w domu, zarzuciłam na plecy kurtkę i wyszłam.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 EmptyNie Kwi 18, 2010 8:13 pm

JAKIŚ DŁUUUUUGI CZAS PÓŹNIEJ


Lysette wróciła do swojej małej piwniczki, którą całkiem przypadkowo zdarzyło jej się opuścić. Kiedy tylko weszła do środka aż wyrwało jej się - Nic się nie zmieniło... - rzeczywiście w jej małym mieszkanku wszystko było dokładnie tak jak je pozostawiła... może z wyjątkiem warstwy kurzu, która znacząco przybrała na wartości. Lysette przeszła bardzo powoli przez pokój palcem przejeżdżając delikatnie po ścianie wzdłuż której szła. Machinalnie przymknęła powieki przypominając sobie wszystko o czym starała się zapomnieć. W tym miejscu wspomnienia zadawały się być tak żywe, jakby miały miejsce zaledwie wczoraj. Wampirzyca rozsiadła się na kanapie i odchyliła głowę do tyłu, teraz poświęcając całą uwagę obrazom przerzucającym się w jej głowie, jak slajdy z prezentacji multimedialnej. - To była tylko twoja wina... to wszystko przez ciebie i twoją głupotę - mruknęła wciąż nie rozchylając ociężałych powiek.
Choć jak zawsze wyglądała olśniewająco... była wyczerpana. Podróż z drugiego końca świata ciut ją zmęczyła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 15 Empty

Powrót do góry Go down
 
Piwnica - Lysette Dufours
Powrót do góry 
Strona 15 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
 Similar topics
-
» Lysette DuFours
» Nowoczesny dom Louisa DuFours

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Stara kamienica-
Skocz do: