wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Fontanna Eufrazji i Alexa Armand

Go down 
+23
Heidi Volturi
Santiago Valmont
Curaia Torres
Renesmee Cullen
Emily LaPusch
Jasmin Armand
Amy Vivien
Matthew LaPusch
Krwawa Merry
Angel Hoax
Nick Wilson
Charlotte Rodriguez
Kate Thompson
Alex Armand
Scarlett Frost
Quarelle Adams
Alice Evans
Lysette Dufours
Allice LaCarrot
Eufrazja Johnson
Josette Shakespeare
Eudoksja Seeker
Ane deRose
27 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next
AutorWiadomość
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPon Lut 09, 2009 12:25 am

U mnie nic takiego.- Popatrzyłam na wampirzycę- Ja już pójdę, nie będę ci przeszkadzać.- uśmiechnęłam się i poszłam w stronę BV.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPon Lut 09, 2009 7:38 pm

Otrząsnęła się. Stwierdziła , że chyba lepiej będzie jeśli pójdzie do domu.
Tak tez zrobiła.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Charlotte Rodriguez

Charlotte Rodriguez


Female Liczba postów : 223
Age : 32
Rasa : wampir
Registration date : 07/02/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyCzw Lut 12, 2009 9:50 pm

Usiadla przy fontannie, zamknela oczy i odplynela w marzeniach. Czula lekki powiew wiatru na twarzy i we wlosach. Usmiechnela sie mimowolnie.
Wziela gleboki oddech wyciagnela z torby blok, olowek i zaczela szkicowac.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 5:09 pm

Przyszłam do parku. Usiadłam na brzegu fontanny, i zanurzyłam w niej rękę. Potem zaczęłam przyglądać się ludziom.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 5:51 pm

Przeszla przez park wolnym krokiem. Zblizajac sie do fontanny zauwazyla wampirzyce, ktra widziala juz wczesniej, w barze. Usiadla na najblizszej lawce i niodrywajac od niej wzroku wsluchala sie w cisze.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 5:56 pm

Kątem oka zauważyłam tą kobietę, której przyglądałam się w barze. "Dziwne..." pomyślałam. Dalej nie mogłam odgadnąć kim naprawdę jest. Pachniała inaczej niż wszyscy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 6:05 pm

*Ciekawe o czym mysli nieswiadomie przejechala dlonia po wysokiej trawie niedaleko lawki. Efekt byl przewidywalny. Roslina zczarniala i opadla zwiotczala na ziemie.
*Zawsze to samo szybko schowala reke do kieszeni.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 6:08 pm

Teraz moje oczy wyglądały jak spodki. "Kim ona jest że ma taką moc?!" zastanawiałam się, patrząc na trawę, której dotknęła.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 6:15 pm

Teraz wiem ze NApewno mnie zauwazyla i prawdopodobnie skojarzyla nadal przygladala sie uwaznie wampirzycy choc, nie dala po sobie poznac, ze zwrocila uwage na reakcje dziewczyny wobec jej "drobnej nieuwagi".
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 6:17 pm

Wpatrywałam się w nią chwilę. Zauważyłam że ona robiła to samo. Potem westchnęłam i spojrzałam na niebo. Dzisiaj było wyjątkowo piękne.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 6:23 pm

Z szybkoscia niezauwazalna dla wzroku normalnego wampira, czy lykanina przenioslam sie na dalsza lawke, tak aby wampirzyca stracila mnie z oczu.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 6:27 pm

Zdziwiłam się, że ta kobieta sobie poszła. "Jest dziwna..." pomyślałam. Czułam, że jeszcze kiedyś ją spotkam. Dalej wpatrywałam się w niebo.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 6:31 pm

Z najdalszego kocna parku nadal obserwowala wampirzyce. Zaintrygowala ja ubieglego dnia, gdy plakala.
Fox nadal zastanawiala sie nad przyczyna jej wczorajszego zachowania.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 6:37 pm

Rozejrzałam się czy ta tajemnicza nieznajoma gdzieś to jest. Nie zauważyłam jej nigdzie. Uśmiechnęłam się i dalej wpatrywałam się w chmury.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 6:44 pm

Miala juz dosc bawienia sie w kotka imyszke. "Zmaterializowala" sie przed wampirzyca.
Dlaczego?? zapytala przygladajac jej sie uwaznie. Przeszla sie przed nia i przejechala dlonia po lisciach najblizszych, ktore zzolkly i opadly.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 6:47 pm

Ale co dlaczego?- zapytałam z uśmiechem patrząc w niebo.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 7:21 pm

Plakalas, wczoraj. Dlaczego?? nadal przechadzala sie bawiac liscmi.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 7:27 pm

Popatrzyłam na nią.- Płakałam bo było mi smutno. Ale mi przeszło.- uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 7:36 pm

Bez konkretnego powodu?? zwrocila na nia wzrok. Jej oczy byly dziwnie... puste.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 7:37 pm

Był pewien powód... ale już go nie ma.- powiedziałam wesoło.- A ty kim jesteś? Przecież nie wampirem, a wilkołakiem też nie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 7:42 pm

Skoro ani jednym, ani drugim, to moze i tym i tym jednoczesnie... Co to byl za powod??
Ponownie zrobila kilka krokowi usiadla na lawce. Wptrywala sie w wampirzyce.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 7:45 pm

Pół wampir pół wilkołak. To stąd ten zapach. Dziwne, że się nie domyśliłam. A czy to ważne jaki był powód?- zapytałam wpatrując się w niebo.- Ważne że już to przemyślałam, i powód znikł. Było minęło.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 7:52 pm

Dla mnie wazna jest przyczyna, ona zawsze jest najwazniejsza... bez przyczyny nie byloby skutku...
Spojrzala gdzies w dal. Dlaczego??
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 7:55 pm

Dalej patrzyłam w niebo.- Wolę o tym nie mówić. Przyczyna nie jest na tyle poważna żeby o niej rozmawiać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 7:57 pm

Skoro nie jest na tyle powazna, czemu spowodowala... lzy?? powoli zaczynala sie irytowac, jak cos co spowodowalo u nismiertelnego lzy moglo nie byc powazne?!
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 8:04 pm

Jestem młodym wampirem. Często reaguję na smutek, żal, strach czy radość tak jak ludzie. Jak mi źle, to sobie płaczę. I przechodzi.- uśmiechnęłam się.- Poza tym często bardziej emocjonalnie podchodzę do wszystkiego. Niestety, moje wyjątkowe zdolności odbijają się na mnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 8:09 pm

Spojrzala na nia lekko przechylajac glowe w bok
Mianowicie... jakie??
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 8:11 pm

Milczałam wpatrując się w niebo.- Mam ci mówić takie rzeczy, skoro nawet nie wiem kim jesteś, ani jakie masz zamiary? - Zamyśliłam się- To by chyba było nieodpowiedzialne.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 8:14 pm

Zasmiala sie O co wam wszystkim chodzi z tymi zamiarami.
Rowniez spojrzala w niebo.
Ty widzialas co potrafie, prawda??


Ostatnio zmieniony przez Jolie Fox dnia Pią Lut 13, 2009 8:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 8:18 pm

Tak, widziałam. Ale to nie znaczy że powiem ci wszystko o sobie. A jeśli chodzi o zamiary, to po prostu jesteśmy ostrożni. Nie mówimy nic nikomu, jeśli nie mamy do niego pełnego zaufania.- powiedziałam spokojnym głosem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 8:19 pm

Wiec jak moe zaskarbic sobie to... zaufanie?? spojrzala jej prosto w oczy.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 8:23 pm

Spojrzałam na nią.- Zaufania nie zyskuje się ot tak.- uśmiechnęłam się.- Ale wierzę, że nie masz złych zamiarów. A przynajmniej mam taką nadzieję. Otóż moje zdolności to wpływanie na emocje innych...istot.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 8:26 pm

Czyli ... przypuscmy, ze gdybys teraz bardzo mnie zdenerwowala, tak, ze chcialbym cie... zabic, to potrafilabys mnie uspokoic?? Na jej twarzy pojawil sie cien usmiechu.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 8:29 pm

W zasadzie tak, ale to nie jest takie proste. Jeśli emocje są bardzo silne mogę nie zdążyć cię uspokoić. Poza tym rzadko tego używam.- uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 8:32 pm

tak... w zasadzie... po co... jej usmiech stal sie bardziej wyrazisty. Spojrzala na rosliny, ktore zniszczyla. Zamyslila sie.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 8:34 pm

A ty... wszystko co dotykasz staje się...takie...nieżywe?- zapytałam z ciekawości.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 8:38 pm

Tak... z drobnym wyjatkiem. Przejechala palcem po policzku wampirzycy.
W tym momencie niesmiertelni zazwyczaj wyciagali bledny wniosek.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 8:42 pm

Czyli na wampiry to nie działa?- zapytałam. Przeszedł mi dreszcz po plecach.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 8:43 pm

Nie do konca... zasmiala sie, to byl wlasnie ten bledny wniosek.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 8:46 pm

Aha.- Zaśmiałam się.- Od dawna mieszkasz w Nowym Jorku?- zapytałam zmieniając temat.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 8:51 pm

Od... wczoraj. Znow spojrzala na krzew rosnacy obok i ponownie zaczela bawic sie jego liscmi.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 8:53 pm

No to nie długo...- popatrzyłam na niebo- Piękny widok.- westchnęłam- Ja już pójdę. Ale mam nadzieję że się kiedyś jeszcze spotkamy.- uśmiechnęłam się, i poszłam w stronę BV.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 13, 2009 11:45 pm

Posiedziala jeszcze chwile, a nastepnie ruszyla biegiem w strone domu. Kilka sekund pozniej stala juz na ulicy przed domem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyNie Lut 15, 2009 2:36 am

Usiadła na krawędzi wielkiej fontanny, zanurzając opuszek palca w wodzie. Patrzyła się w swoje lustrzane odbicie w wodzie w świetle księżyca i miejskich lamp.
" Gdybym umiała zatrzymać czas, to właśnie tutaj chciałabym spędzić resztę życia... z tobą.. Zack... "
- Życie jest okrutne
- powiedziała sama do siebie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 EmptyNie Lut 15, 2009 3:38 am

Wreszcie śpiąca i trochę znudzona poszła do domu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Fontanna Eufrazji i Alexa Armand
Powrót do góry 
Strona 3 z 20Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Domek Alexa Armand
» Czwarte piętro-mieszkanko Eufrazji
» Jasmin Armand
» Alex Armand
» Willa Jasmin Armand

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: Central Park-
Skocz do: