wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Domek Alexa Armand

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
AutorWiadomość
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyPią Lut 06, 2009 7:11 pm

Jak mówiłem takzrobiłem, następnego ,dnia postanowiłem kupić domek w East Village. Cena nie glała roli ,ale pośrednik chciał mnie oskubać, prawie go zjadłem....... no prawie bo zgodził się na moją cenę
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 12:27 am

Domek pomalowany na ekrii, okna duże przyciemniane, wchodzi się przez bramkę ładnie ozdobioną krzewem róży, do domu prowadzi ścieżka zrobiona z pięknego odcienia piaskowca.... Drzwi frontowe drewniane....Gdy sie je otworzy widzimy przedpokój kilka metrów po prawej stronie są rozsuwane drzwi prowadzące do gabinetu oraz biblioteczki, nieduży pokój ale bardzo przyjemnie urządzony. Gdy wychodzimy z gabinetu na wprost znajdują się drzwi do salonu. Bardzo przyjemnego, o ciepłej kolorystyce, pomieszczenia w nowoczesnym stylu. salon oraz kuchnię łączą i rozdzielając drzwi rozsuwane. Kuchnia koloru bursztynowego. wychodzimy do przedpokoju po lewej stronie mamy łazenkę ( mała ale bardzo ładnie zrobioną, w kolorze wiosennej trawki). Zaraz koło drwi do gabinetu mamy schody na pięterko. jest 5 sypialni i jedna duża łazienka.....Nasza to znaczy moja i Eufrazji jest największa najjaśniejsza. Na środku pokoju znajduje się wielkie łoże Specjalnie zamówione , pościel na łożu jest kolory krwi którą tak lubimy pić. Sciany są pomalowane na ciemny odcień kości słoniowej. Na wprost łoża wisi obraz, przedstawiający lwa na skałach.
Mamy też garderobe, dużą, prawie pustą..........wychodząc z nasze sypialni i udając się do łazienki mijamy 4 mniejsze sypialnie ( w kolorach lawendy, pegonii, chabru, karmazynu)
Korytarz jest koloru intensywnie kakaowego. łazienka na górze jest koloru błękitnego i jest 2 razy większa niż ta na dole, a na środku niej znajduje się wanna .


Ostatnio zmieniony przez Alex Armand dnia Sro Lut 18, 2009 6:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 12:30 am

otworzyłem drzwi szeroko a ją chwyciłem na ręcę i przeniosłem przez próg:
I jak??- spytałem radosny......
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 12:46 am

otworzyłam szeroko oczy
- wow ...! - wykrztusiłam .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 12:48 am

no to się ciesze....że ci się podoba jest mały ale nasz....- powiedziałem dumnie.....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 12:54 am

- nasz ?! - spojrzałam na Alexa i jeszcze szerzej otworzyłam oczy .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 12:58 am

no nasz a czyj....nasz nasz i tylko nasz...- powiedziałem, pocałowałem ją w policzek.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 1:05 am

odjęło mi mowę . ujęłam jego twarz w dłonie i przyciągnęłam do swojej . popatrzyłam mu głęboko w oczy i przyłozyłam swoje wargi do jego . delikatnie rozwarłam jego usta językiem i namiętnie pocałowałam .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 1:10 am

odwzajemniłem pocałunek lekko przygryzując jej dolną wargę............
mmmmmmmmmmmmmmmmmmm............. przyjemne- powiedziałem namiętnie
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 1:16 am

moje ręce powędrowały na jego kark i mocniej przycisnęły jego twarz do mojej .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 1:23 am

co i o robimy?????- spytałem pomiędzy pocałunkami a dotykaniem jej karku ramion i talii........
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 1:28 am

usmiechnęłam sie - co chcesz .. - odeszłam pare kroków od Alexa .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 1:39 am

no nie wiem podobno kobiety są pomysłowe...- powiedziałem robiąc głupkowatą minę i uśmiechając sie jak błazen..........
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 1:50 am

- ja chyba nie .. - podniosłam jedną brew i przyłożyłam palec do ust .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 2:00 am

delikatnie przejechałem palcami po jej obojczyku:
Coś się wymyśli, hole poszedłem do kuchni wyciągłem 2 kieliszki i szampana
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 2:08 am

poszłam za nim . gdy Alex otwierał szampana ja usiadłam na balcie .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 2:21 am

szampana nalałem do kieliszków , a potem z lodówki wyjąłem truskawki i bitą śmietanę... podałem jej kieliszek:
Za nas i nasz dom........ - powiedziałem uśmiechnięty
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 2:29 am

uśmiechnęłam się i upiłam łyk szampana . - Kocham Cię - popatrzyłam mu głęboko w oczy - zawsze będę cię kochać - uśmiechnęłam się .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 2:38 am

wziąłem jedną truskawkę i zamoczyłem w bitej śmietanie a potem zbliżyłem do jej ust........ między czasie troszeczkę upiłem szampana
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 2:41 am

- Ja ci tutaj wyznaję miłość , a ty mnie truskawką opychasz ... - wybuchnęłam śmiechem . straciłam równowagę i spadłam z blatu . szybko podniosłam się z ziemi - nic mi nie jest ! - krzyknęłam .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 2:53 am

no ładnie ...ależ mnie teraz zdołowałaś...- powiedziałem smutno...i sam zjadłem truskawkę....jej smak był pyszny, podobny do smaku Eufrazji
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 2:59 am

- ojj ... przepraszam .. nie chciałam .. nie gniewaj się . - podeszłam do niego i objęłam go w pasie . gdy przeżuwał truskawkę ja stanęłam na palcach i zbliżyłam swoje usta do jego . językiem delikatnie rozwarłam jego wargi i zjadłam trochę truskawki .
- mmm .. pycha .. szczególnie taka .. - uśmiechnęłam się i polizałam czubek jego nosa . czekałam na jego reakcję .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 3:15 am

wziąłem i palec wpakowałem do bitej śmietany a potem przejechałem od czoła do końca brony:
A masz.... chwyciłem szampana i znikłem na- chcesz rewanżu to mnie znajdź . wbiegłem do sypialni zerwałem bluzkę upiłem szampana i położyłem sie w bardzo kuszący sposób i czekałem na nią......
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 3:23 am

pobiegłam za nim . weszłam do sypialni i skoczyłam na łóżko . zamruczałam i usiadłam na nim . niestety jeszcze w ubraniu .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 3:27 am

o rany aleś ty wolna myslałem że umrę tutaj ze starości- powiedziałem teatralnie, spojrzałem na nią i delikatnie ropocząłem rozbieranie jej tak żeby spotęgować jej odczucia.....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 3:32 am

przewróciłam oczami . zerwałam z siebie bluzkę - co ty taki dzisiaj delikatny , co ? - nie czekając na odpowiedź zaczęłam lizać jego nagi tors , a potem brzuch . cały czas mruczałam .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 3:36 am

myślałem że kobiety lubią kiedy faceci są delikatni w stosunku do nich- zdziwiłem się nie na żarty....pamiętam ja z innymi robiło się to i tamto ale przy Eufrazji wolałem nie wdrażać swoich fantazji..........
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 3:39 am

opadłam obok jego boku - nie da się z tobą współpracować .. po prostu nie da .. - zachichotałam .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 3:46 am

Co się stało??- spytałem unosząc sie na łokciach......
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 3:49 am

przejechałam palcem po jego ustach - za dużo myślisz , kochanie .. - uśmiechnęłam się i zaczęłam ubierać .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 3:59 am

o nie..........- wyrwałem jej ciuchy- to wszystko przez ciebie... jak jestem zazwyczaj z Tobą to nie myślę chyba że o tobie ale jak sie nie starasz to tak jest....a wogóle ile razy ciebie prosiłem abyś wyłączyła to cholerstwo bo jak ja włącze swoje to ten dom zniknie.....- powiedziałem i zacząłem do niej się skradać jak drapieżnik do ofiary
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 4:03 am

- ja się nie staram !? - udałam , że się oburzyłam . - jak śmiesz ?! - wzięłam ciuchy do ręki i wyszłam z pokoju . zbiegając po schodach założyłam koszulkę i buty . złapałam z kurtkę i wyszłam .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 4:07 am

włożyłem koszulę i wybiegłem za nią:
EEEEE....Eufrazjo mój to jest nasz dom jest w drugą stronę......- powiedziałem spokojnie....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 4:13 am

nie odwróciłam się , a jedynie przyśpieszyłam kroku .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 4:16 am

hej- podbiegłem i chyciłem ją w pasie - basta moja droga...- podniosłem ją zarzuciłem na bark i poszedłem do domu......
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 4:23 am

- eejj ! postaw mnie ! i to zaraz ! bo jak nie to skopie ci dupę ! zobaczysz ! - wybuchnęłam śmiechem i zaczęłam wierzgać nogami .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 4:26 am

postawię ciebie ale w sypialni moja droga I TO NAGĄ- powiedziałem to głosem poważnym i stanowczym, a w duszy śmiałem się......
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 4:33 am

ludzie gapili się na nas jak na wariatów . - noo super . - westchnęłam - właśnie wśród sąsiadów otrzymałeś miano szalonego doktorka , który porywa dziwcie . - wybuchnęłam śmiechem .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 4:38 am

no cóż taki urok, bycia złym ojczymem...- powiedziałem głośno i poważnie- Dobry wieczór drodzy sąsiedzi!!- powiedziałem do ludzi którzy przystaneli aby nam się przyglądnąć, głosem który przeraził ich do kości, w duszy cały czas byłem wesoły jak krasnoludek......
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 4:43 am

- ludzie idę na żeś !! idę na żeś !!! ratujcieeeeeee !!! -wołałam na zdziwionych i przerażonych ludzi .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 4:46 am

no coż kotku trzeba było mnie słuchać i nie podpalać tej szafy w sypialni mojej i mamy ....teraz trzeba ciebie ukarać.......- dalej mówiłem głośno i stanowczo a głos mój stał się chłodnym jak rzeka na wiosne, kątem oka paraliżowałem ludzi....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 4:49 am

- ohh tato ! to nie ja , to nie ja ! to wujek Ernest ! on mnie takk kooooocha .. - udałam przerażenie . - ludzie ! jak zginę to skopie wam dupy ! - wybuchnęłam śmiechem .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 4:54 am

to nie moja wina ze wujek chce ciebie mieć dla siebie- otworzyłem drzwi- A teraz zobaczysz co to znaczy być ukaraną moja droga.....- powiedziałem to i zamknąłem drzwi.........Zamek brzdęknął a ja już całowałem ją po jej warkach liżać je i przygryzajac co chwilę......
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 4:58 am

zdarłam z niego koszulę . moje usta całowały jego szyję , a moje dłonie powędrowały na jego plecy .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand EmptyCzw Lut 12, 2009 5:03 am

ale komedia.- mowlem podniosłem ją na wysokość bioder i zaniosłem do kuchni gdzie stały truskawki i bita śmietana...........lizałem jej płatek ucha a rekami szczypałem plecy

* dobrze że nie krzyczysz....* zaśmiałem się głośno
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Domek Alexa Armand Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand Empty

Powrót do góry Go down
 
Domek Alexa Armand
Powrót do góry 
Strona 1 z 17Idź do strony : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Domek Vanessy Pattinson
» Domek Aksel'a Valentino
» Domek Logana Browna
» Domek Jasona Ashtera
» Domek April Hoover

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Osiedle East Village-
Skocz do: