wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Fontanna Eufrazji i Alexa Armand

Go down 
+23
Heidi Volturi
Santiago Valmont
Curaia Torres
Renesmee Cullen
Emily LaPusch
Jasmin Armand
Amy Vivien
Matthew LaPusch
Krwawa Merry
Angel Hoax
Nick Wilson
Charlotte Rodriguez
Kate Thompson
Alex Armand
Scarlett Frost
Quarelle Adams
Alice Evans
Lysette Dufours
Allice LaCarrot
Eufrazja Johnson
Josette Shakespeare
Eudoksja Seeker
Ane deRose
27 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
AutorWiadomość
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 10:54 pm

Eudoksja spostrzegła wampirzyce czającą się przy fontannie.
Podeszła i ochlapała ją wodą.

-Witaj! Nie wiem, czy się znamy. Mam nadzieje, że nie masz nic przeciwko wodzie Very Happy
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 11:00 pm

Strumien wody na mojej twarzy wyrwal mnie z zadumy.
ochh - spostrzeglam wampirzyce - hej... nie chyba sie nie znamy... jestem Lysette DuFours.
Na przywitanie odwzajemnilam sie jej pieknym za nadobne. Spory strumien wody polecial w jej strone.
Powrót do góry Go down
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 11:02 pm

-A ja Eudoksja- uśmiechnęła się szeroko- miło mi. Mam nadzieje, że bardzo nie jesteś mokra. Co robisz?
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 11:04 pm

Nie, nie jest ok - powiedzialam i odwzajemnilam usmiech - co robie??- zamyslilam sie - uzalam sie nad soba - zasmialam sie...
Powrót do góry Go down
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 11:12 pm

Dojrzała Eudoksje przy fontannie z nieznaną wampirzycą. Podeszła grzecznie, dygnęła w stronę Eudoksji, a nieznajomej podała rękę mówiąc - Cześć, jestem Alice. przysiadła na skraju fontanny. Obserwowała wiewiórkę na drzewku nieopodal.
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 11:14 pm

-O cześć Alice. Dlaczego się użalasz? Taka śliczna wampirzyca?
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 11:19 pm

Jestem Lysette - odpowiedzialam Alice.
Na tekst z "ladna wampirzyca" rozesmialam sie.
A ktora z nas nie jest ladna - zapytalam z ironia.
Czemu sie uzalam... jest kilka powodow, ale to dluga historia - odpowiedzialam i sprobowalam sobie przypomniec wszystkie powody... masakra.... pomyslalam
Powrót do góry Go down
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 11:23 pm

-No w sumie masz rację. Piękne i zawsze młode, żyć nie umierać- roześmiała się, ale był to bardziej śmiech przez łzy.
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 11:23 pm

- hah jeżeli może cie to pocieszyć, to może być jeszcze gorzej niż jest... a my wampiry mamy to do siebie, że mamy szczegółową pamięć.... wszystko długo boli..- powiedziała Alice nie odrywając wzroku od wiewiórki. Jeszcze nigdy nie próbowała wiewiórczej krwi. Pfu, o czym ja myślę...
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 11:27 pm

no tak - odparlam - to zdecydowanie pocieszajaca mysl.
Usmiechnelam sie do siebie
*moze ma racje...
Powrót do góry Go down
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 11:31 pm

Eudoksja wskoczyła do fontanny i zaczęła się kąpać i... przy okazji chlapała towarzyszki.

-Ej... moje drogie panie! Koniec tej nostalgii! Mamy wieczność! Bawmy się.

Wrzuciła Alice do fontanny.
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 11:34 pm

O ty brutalu- krzyknęła Alice, cała mokra. Bez zbędnych uprzejmości udało się jej również wciągnąć Lysette do wody. Teraz w trojkę były mokre. Rude włosy oblepiały twarz Alice..
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 11:37 pm

Moj smiech, ktory byl odzewem na widok mokrej Alice zostal gwaltownie przerwany przez upadek do wody.

No coz... w naszym wypadku zabawa powinna byc na pierwszym miejscu - powiedzialam i ochlapalam i tak juz przemoczone wampirzyce.
Powrót do góry Go down
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 11:44 pm

-Heh. Jestem nienormalna. Cóż bywa- roześmiała się- Lysette ja już idę. Jeśli będziesz miała kiedyś ochotę to wpadnij do mnie. W sumie nie trudno mnie znaleźć.

Eudoksja wyszła z fontanny i zaczęła iść w stronę ulicy.
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 11:49 pm

Napewno jeszcze kiedys spotkamy sie... np w Bloody Valentine - krzyknelam za nia.
Zwrocilam sie do Alice ja wlasciwie tez bede juz szla... trzeba gdzies zrzucic to mokre ciuszki - zasmialam sie i wyszlam z fontanny.
W razie jakbyscie kiedys z Eudoksja byly w poblizu to rowniez zapraszam... mieszkam w kamienicy naprzeciwko baru. Usmiechnelam sie i ruszylam w strone devon street.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyPią Lut 06, 2009 12:00 am

Chciało jej się płakać. W końcu wstała i popatrzyła smutno na fontannę. Westchnęła i poszła w stronę domu.
Powrót do góry Go down
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyPią Lut 06, 2009 2:27 pm

Zauważyła, że jakaś wampirzyca popatrzyła na fontannę prawie jej nie widząc. Dziwnie. Bo akurat w mokrych prześwitujących ciuchach była BARDZO zauważalna. Wyszła z fontanny, cóż, sama tam nie będzie siedzieć. Poszła w stronę domu. Znowu.
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 8:43 pm

Postanowiła jednak przyjść, w swoje ulubione miejsce. Usiadła na brzegu fontanny. Patrzyła na fontannę, i zachwycać się jej wyglądem. Potem zaczęła przyglądać się niebu.
Powrót do góry Go down
Josette Shakespeare

Josette Shakespeare


Liczba postów : 173
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 16/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 9:12 pm

Najwyższy czas trochę się odchamić- Josette usiadła koło fontanny, wyjęła swój szkicownik i zaczęła rysować.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 9:48 pm

Spojrzała jeszcze raz na niebo, i poszła szybkim krokiem w stronę domu.
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 3:00 pm

przyszła nad fontannę i usiadła na jej brzegu. Było chłodno, była niedziela, park był opustoszały i cichy. "Masakra jakaś" stwierdziła scarlett w wyjątkowo dziś podłym nastroju. Oparła łokcie na kolanach rozmyślając. Po chwili wyjęła z torby książkę. Zaczęła ją czytac
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 3:32 pm

mój nowy domek nie był najlepszym miejscem , na siedzienie zwłaszaże byłem nabuzowany przezbrak kontaktu z Jasmin, miałem nadzieję że się odezwie. Poszedłem do parku, chodziłem jak wampir, nie umiałem się kontrolować.........
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 3:37 pm

zauważyła, no dobra, wyczuła jakiegoś wampira już na długo przed tym jak go zobaczyła. Zachowywał się...dziwnie. Miała wrażenie że poznała go już kiedyś- na imprezce zapoznawczej w Valentine, ale nie była pewna. Wyszczerzyła się i pomachała ręką
Hejka
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 3:42 pm

stanąłem raptownie popatrzyłem w stronę dziewczyny, a raczej wampirzycy:
Cześć, czy my się nie znamy?? - spytałem
*nie wiem gdzie ale widziałem ją*
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 3:47 pm

Właśnie mialam takie samo wrażenie, więc prawdopodobnie tak
uśmiechnęła się szeroko i zamknęła ksiązkę którą czytała
W każdym razie Scarlett jestem
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 3:51 pm

Alex Armand.... miło poznać - powiedziałem to i lekko się skłoniłem - czy mogę się przysiąść??
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 3:53 pm

No raczej tak
schowała ksiązkę do torby i rozejrzała się po parku. W dalszym ciągu był niemalże pusty
Ciekawe, że nikogo tu nie ma
zastanowiła się
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 3:56 pm

no raczej - powiedziałem przyjaznym tonem, westchnąłem cieżko- eh.......
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 4:04 pm

spojrzała na wampira
Coś się stało??
odwróciła głowę i usmiechnęła się
To znaczy zawsze taki podmarnowany jesteś czy tylko tak dzisiaj?? Bo ja tylko dzisiaj czuję się jakby mi ktoś kazał się szczerzyc na wystawie karmy dla psów czy co tam wilkołaki jedzą.
mimowolnie się skrzywiła
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 4:09 pm

nie, chodzi o kuzynkę,wampirzyce, facet którego kochała zostawił ją , a ona go przemieniłą a ten kretyn wziął urlop od niej i od 72 godzin nie daje znaków życia........ najchętniej pobiłbym jakiegoś psa tak jestem zdenerwowany- mój głos nadal przyjazny, delikatnie zaczął drżeć z nerwówi
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 4:14 pm

pokiwała głową
Taaa...no. Ciekawe. A psów masz pod dostatkiem w ich własnej dzielnicy, problem w tym że nawet nie wiem ile ich dokładnie jest
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 4:20 pm

dokładnie.......nie wiadomo...........a przecież nie mozęmy pozwolić im sie panoszyć......wrrrr....czuje że i tutaj już byli...- mój głos zmienił sie w pełen odrazy i wstrętu- cholerne psy....
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 4:22 pm

Ja do tej pory spotkałam dwa, ale jakoś nie chciały walczyc, z tym że jeden był naprawde wredny i głupi
mruknęła
Myslisz, że ta cała wojna i tak dalej to taka powazna sprawa??
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 4:28 pm

w sumie.....myślę że tak... no patrz atakują nas nawet tutaj....to chyba świadczy o tym że nie chcą współ egzystować obok nas......mi tam nie prędko do wojny - myślami podążyłem do Eufrazji- ale skoro tak się rwac, no to nie mamy chyba wyjścia.......
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 4:41 pm

Masakra. Ja tam się na walce nie znam, ale jeśli wszystkie wilkołaki są takie jak te które do tej pory poznałam, to nietrudno będzie się czegoś tam nauczyc
stwierdziła
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 4:44 pm

no cóz jestem ciekawy co kombinują..........i czy to tej walki do wszystkie się rwą czy tylko jakś część??- powiedziałem trochę nie obecnym głosem
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 4:50 pm

Miejmy nadzieję, że jakieś tam jednostki o dobrych serduszkach, albo chociaż posiadających sumienie są.
zeskoczyła z fontanny
Lecę, na razie. Miło było poznac
pomachała ręką i wybiegła z parku
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 4:53 pm

Też mam taką nadzieję - powiedziałem cicho, potem stałem i udałem się prosto do mieszkania Eufrazji.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 5:59 pm

Nudziło mi się, a park w naszej dzielnicy znałam już na pamięć, więc postanowiłam pójść przejść się do Central Parku. Zobaczyłam fontannę, więc usiadłam na jej brzegu, i wpatrywałam się w niebo.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 6:50 pm

Spojrzałam na zegarek. "O cholera, ale już późno!" pomyślałam. Wstałam szybko i poszłam w stronę domu.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 11:07 pm

Chciała się przejść. Lubiła samotność i ciszę.
Przysiadła na brzegu podświetlanej fontanny. Zamoczyła palec w lodowatej wodzie. Kropelka , która uwiesiła się na opuszku jej palca mieniła się w świetle lamp. Czas, który i tak nie miał dla niej znaczenia - zwolnił. Jakby ta kropelka, mała , zwyczajna ... zatrzymała go dla niej na chwilkę.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 11:40 pm

Spacerowałam po parku.- Cześć Ane.- Przywitałam się z wampirzycą, i jak miałam to w zwyczaju usiadłam na brzegu fontanny.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 12:06 am

- Przyznać się! Która zbiła ten wazon ?!- To ja , Ojcze. - Ane warknęła na Frances ale ta dała jej strzałke w bok. - cicho siedź jeśli nie chcesz oberwać od ojca...
Wtedy też mężczyzna uderzył Frances.
Dzień później siostra Ane miała podbite oko.

A pewnej nocy gdy matka obudziła dziesięcioletnią Ane :
- Mamo, gdzie tata ? - zapytała wystraszona
- taty juz nie ma... i nie będzie - odparła cicho matka
- A gdzie Frances ?
Kobieta rozpłakała sie i przytuliła córkę do siebie.
Poświęciła wszystko by ratować matkę i swoją siostrę. A jednak później ledwo żywa , skatowana stanęła w drzwach z uśmiechem.
Uciekły ...
********
Otrząśnęła się .
- Hej Alice - jęknęła bez wyrazu. Nie zmieniła nawet swojej pozy. Cały czas przyglądała się swojej kropelce ...
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 12:10 am

Widzę, że jesteś jakaś taka smutna. Coś się stało?- zapytałam ją cicho, wpatrując się w niebo.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 12:21 am

Nie , nic mi nie jest - powiedziała cicho , a przez głowe przemknął jej obraz siostry , która opiera się o futryne drzwi ... w zakrwawionej sukience ... z ironicznym uśmiechem na twarzy - co ....co u ciebie ? - wyjąkała
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Sponsored content





Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Fontanna Eufrazji i Alexa Armand
Powrót do góry 
Strona 2 z 20Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Domek Alexa Armand
» Czwarte piętro-mieszkanko Eufrazji
» Jasmin Armand
» Alex Armand
» Willa Jasmin Armand

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: Central Park-
Skocz do: