wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Fontanna Eufrazji i Alexa Armand

Go down 
+23
Heidi Volturi
Santiago Valmont
Curaia Torres
Renesmee Cullen
Emily LaPusch
Jasmin Armand
Amy Vivien
Matthew LaPusch
Krwawa Merry
Angel Hoax
Nick Wilson
Charlotte Rodriguez
Kate Thompson
Alex Armand
Scarlett Frost
Quarelle Adams
Alice Evans
Lysette Dufours
Allice LaCarrot
Eufrazja Johnson
Josette Shakespeare
Eudoksja Seeker
Ane deRose
27 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyPon Mar 30, 2009 10:43 pm

- Rozumiem... - kucnął przy niej i przytrzymał dłonie.- Przepraszam, ja nie powinienem wchodzić do twojego domu,to było niepotrzebne. - pocałował jej zimne rece. - Juz nie będę się w twoje sprawy wtrącał, znikę raz, a na zawsze. Jeszcze raz przepraszam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyPon Mar 30, 2009 10:44 pm

Wstał i pobiegł w wampirzym tempie do domu. Nie mógl pohamowc emocji, drżały mu rece.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyPon Mar 30, 2009 10:47 pm

Odprowadziła wzrokiem Merkucja, po czym zapłakała. Czerwone łzy kapały na jej białą bluzkę, teraz już do niczego. Postanowiła pobyć w samotności i posiedzieć na drzewie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyPon Mar 30, 2009 11:02 pm

Przyszła posiedzieć przy fontannie, chociaz wyczuła wampira i to bardzo nowego, jego zapach był intensywny, odróżniał się od inych. usiadła na schodku i gapiła się podejrzanie na ruchliwe drzewo.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyPon Mar 30, 2009 11:03 pm

Po chwili zrezygnowana wróciła do domu, gdzie położyła się spać.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyWto Mar 31, 2009 5:59 pm

Zabrałam ją do CP, tam zawsze można kogoś złapać i zjeść- a jak sie czujesz Alice??- spytałam zatroskana, zerknełam na nią, wyglądała jakby walczyła ze soba.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyWto Mar 31, 2009 6:02 pm

Zmarszczyłam brwi. Nie spodziewałam się takiego pytania.- Yyyyy.... Dobrze.- uśmiechnęłam się.- Wiesz... ja chyba nie będę dzisiaj nic jeść.- powiedziałam powoli. Nie jadłam nic od dwóch tygodni. Nie chciałam tego zepsuć. Miałam nadzieję, że wytrzymam miesiąc. Poza tym, teraz pojawił się nowy powód.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyWto Mar 31, 2009 6:12 pm

Okey- powiedziałam, wskoczyłam na brzeg fontanny. po 10 minutach Podszedł do mnie jakiś chłopak moze 20 lat miał uśmiechnął się, też się uśmiechnełam , powiedział że bardzo by chciał mnie poznać, uśmiechnełam się, poszłam kawałek z nim poczym oparłam sie o drzewo, próbojał mnie zbajerowac, a ja szybko wbiłam kły w niego. Piłam jego krew.....
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyWto Mar 31, 2009 6:14 pm

Uśmiechnęłam się. Czułam ten zapach, ale teraz potrafiłam się powstrzymywać. Usiadłam na ławce i podciągnęłam kolana pod brodę. Zamyśliłam się, ale nie traciłam Jasmin z oczu.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyWto Mar 31, 2009 6:22 pm

Skończyłam pić jego krew , jego ciało schowałam w krzakach, schowałam się za drzewo , musiałam teraz pomysleć, do dalej zrobić.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyWto Mar 31, 2009 6:25 pm

W wampirzym tempie znalazłam się przy Jasmin.- To co teraz robimy?- zapytałam tak wesoło, jak nigdy. Obiecałam sobie, że teraz już nic nie zepsuję. Dalej czułam się po części winna śmierci dzieci Jas.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyWto Mar 31, 2009 6:27 pm

Serce przyślieszyło mi- Alice proszę moje serce bije- powiedziałam nie na żarty sie przestraszyłam- Teraz twoja kolej, ja bym sie najchętniej pożegnała i poszła do domu.- powiedziałam ,
*Plan, plan, plan*
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyWto Mar 31, 2009 6:30 pm

"Chciałabyś..." pomyślałam i spoważniałam- Ale ja nie chcę się z tobą żegnać! Jestem taka samotna!- wyżaliłam się jej, a w myślach wyliczałam, ile jeszcze rzeczy muszę zrobić.- To może pójdziemy do jakiegoś klubu?- uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyWto Mar 31, 2009 6:32 pm

Okey- powiedziałam- Do którego??- spytałam , cały czas myślałam o planie ale nie mogłam Alice zostawić samej.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyWto Mar 31, 2009 6:35 pm

Hmmm..- pierwsza myśl to "Little Amsterdam" ale po chwili stwierdziłam, że po ciachu z haszyszem moja czujność mogłaby się drastycznie zmniejszyć.- A co powiesz na Madame Jojo's?- zapytałam.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyWto Mar 31, 2009 6:41 pm

A moze do Little Amsterdam czy cos takiego, podobno fajna knajpka??- spytałam cichutko
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyWto Mar 31, 2009 6:43 pm

Przełknęłam ślinę. "Taaa... zapomniałam że to głupi mają szczęście..." Westchnęłam.- No to chodźmy.- powiedziałam i pociągnęłam ją w stronę Little Amsterdam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptySro Kwi 01, 2009 8:23 pm

Opuszczjąc Główną ulicę, przechadza się po mieście. Wkracza do Central Parku i siada przy fontannie, nie zawracjąc na nic uwagi.
- Yhh. - mruczy cicho pod nosem.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptySro Kwi 01, 2009 8:32 pm

Wszedłem do parku i skierowałem się ku fontannie. Gdy się przy niej znalazłem usiadłem na murku, a prawą rękę zanurzyłem w wodzie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptySro Kwi 01, 2009 8:34 pm

Siedząc tak w milczeniu, do jej nozdrz dolatuje wampirzy zapach. Podnosi niepewnie wzrok i przyuważa wampira siedzącego niedaleko niej i macza rękę w wodzie.
Uśmiecha się w jego stronę widząc, że również na nią spogląda.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptySro Kwi 01, 2009 8:46 pm

Podniosłem wzrok i spojrzałem na wampirzycę. Uśmiechnąłem się delikatnie w jej stronę i zmierzyłem ją wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptySro Kwi 01, 2009 8:50 pm

Po dłuższym zastanownieu wstała i usiadła obok owego wampira.
- Amsel - przedstawiła się z lekkim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyPią Kwi 03, 2009 11:59 pm

Jack nie martw sie to moja moc moge latać- powiedziałam , cieszyłam sie że mam Jacka nic był już moją przeszłością. Odleciałam jakiś kawałek od fontannu i wylądowałam za drzewem, przytuliłam sie do niego a on oparł się o drzewo, byłam szczęśliwa.
Powrót do góry Go down
Charlotte Rodriguez

Charlotte Rodriguez


Female Liczba postów : 223
Age : 32
Rasa : wampir
Registration date : 07/02/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptySob Kwi 04, 2009 1:10 pm

Weszla do parku i usiadla na brzegu fontanny po chwili zanuzyla reke w krystalicznie czystej wodzie. Nachylila sie i zobaczyla swoje odbicie, ktore ''rozmazalo sie'' przez plastikowa pilke ktora wpadla bawiacym sie nieopodal dzieciom.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyNie Kwi 05, 2009 1:18 am

Weszła z dłońmi w kieszeniach do parku. Usiadla na pobliskiej ławce i wpatrywała sie zabójczo w gwiazdy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyNie Kwi 05, 2009 1:21 am

Szukając przygody i będąc ciekawym życia nocnego ludzi wtopił się w tłum i zaszedł do parku. Wyczul wilka. Jego zapach skręcał go w żołądku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyNie Kwi 05, 2009 1:22 am

Szybko odwróciła sie w stronę wampira. Poruszyła nosem i spuściła wzrok, po czym migiem wskoczyła na drzewo, siadjac na nim wygodnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyNie Kwi 05, 2009 1:25 am

Szybko zmaterializował się obok niej i chwycił za gardło.
- Co, psinka się boi? Uuu...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyNie Kwi 05, 2009 1:28 am

- Nie. - odsunęła jego rękę na bok i zeskoczyła z drzewa zadowolona. Przybrała pozę kocicy gotowej do walki i zawyła.
- Teraz się boisz? Pijawko? - zaświeciła swoimi brązowymi oczami, które wydawały się być przezroczyste.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyNie Kwi 05, 2009 1:30 am

- Jestem mile zaskoczony. Jesteś piękną, bardzo piękną wilczyca. - odpowiedział, zeskakując z ogromnym hałasem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyNie Kwi 05, 2009 1:32 am

Zaśmiała się gorzko i podeszła do niego kocim ruchem.
- Marzysz. - spojrzała mu głęboko w oczy. - Poza tym... śmierdzisz jakbyś się z miesiąc nie kąpał.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyNie Kwi 05, 2009 1:36 am

- Hahaha... jesteś taka słodka. - rzekł, dotykając jej policzka zimne dłonią.
Wyciągnął z kieszeni papierosa i mocno się zaciągnął, siadając na ławce.
- Usiądź, chce tylko pogadać.- odparł, widząc zaskoczenie dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyNie Kwi 05, 2009 1:38 am

Spojrzała na niego podejrzliwie, mrużąc oczy i unosząc brew.
- Ok. Ale łapy przy sobie. - powiedziała, siadając na drugim końcu ławki.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyNie Kwi 05, 2009 1:42 am

- Spokojnie. - odrzekł.
- Jak masz na imię? Bo ja jestem Cedric, właściwie John, ale wole to imię. Jest takie ponętne i pełne tajemniczości... - znowu się zaciągnął i zamknął oczy, kierując swoja twarz do nieba.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyNie Kwi 05, 2009 1:44 am

Uśmiechnęła się lekko.
- Jestem Sofia... Co ty tak w to niebo się wpatrujesz? - zapytała, zbliżając się do niego i patrząc w górę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyNie Kwi 05, 2009 1:47 am

Spojrzał na nią.
- Bo lubię jak takie spokojne nocą... gwiazdy pięknie oddają swój blask, ze trudno się mu oprzeć i nie iść na wieczorny spacer... a ty dlaczego spacerujesz sama.... powinnaś się zaopatrzyć w kogoś, kto dotrzyma ci towarzystwa, chociażby ie tylko w parku... taka młoda i piękna podoba się każdemu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyNie Kwi 05, 2009 1:50 am

-Nie żartuj sobie ze mnie. - powiedziała z gniewem i odsunęła się z powrotem na koniec ławki. - Jestem wilczycą, zmieniam się co noc w to cholerstwo i jakkolwiek bym próbowała od tego uciec, zawsze bedę przekleta, nic tego nie powstrzyma. - spuściła wzrok. - Poza tym, jeszcze się taki ktoś nie znalazł...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyNie Kwi 05, 2009 1:53 am

Przybliżył się do niej i objął nieśmiałe ręką.
- Ej. Nie twoja wina, ze takie masz właśnie przeznaczenie. Spokojnie.
- Może po prostu ktoś już się znalazł, tylko ty akurat nie możesz go zauważyć.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyNie Kwi 05, 2009 1:55 am

Otarła łzy, które właśnie spłynęły po jej zarumienionym policzku.
- Nie myślałam, ze wampiry tak bardzo umieja przekonywac, to znaczy... now wiesz... ze macie taka umiejetnosc. Podoba mi sie ona.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyNie Kwi 05, 2009 1:58 am

Zachichotał.
- Ciesze się. Chociaż ty jedna to lubisz.



> Przepraszam, ale już muszę iść. Narka i do jutra.<
> Dokończymy jutro, jak będziesz chciała.<
> Dobranoc<
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyNie Kwi 05, 2009 2:00 am

Usmiechnęła się szeroko.
- Ale z ciebie odjazdowy palant. - powiedziała, śmiejąc się

/
/ Ok, nie ma sprawy.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyNie Kwi 05, 2009 4:06 pm

Usiadłem na ławce blisko fontanny.
-no i super -mruknąłem sam do siebie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyNie Kwi 05, 2009 4:17 pm

Nuda... Nuda.. Nuda... Tak już jej ona doskwierała. Przyszła swoim wampirzym tempem unikając jednocześnie wzroku ludzi. Oni poruszali się tak powolnie w porównaniu z jej leniwym krokiem. Usiadła na brzegu fontanny jakby ignorując wszystko dookoła. Uśmiechnęła się sama do siebie zanurzając delikatnie jeden palec w wodzie. Kiedy go podniosła woda podążyła za nim tworząc mały słupek. Wciągneła powietrze napawając się zapachami dookoła. Tak wielu ludzi wspaniale pachniało, lecz po 70 latach wegetarianizmu przeszła jej na nich ochota. Pośród tych zapachów odnalazła jednak inny. odwróciła gwałtownie głowę do nieznanego jej wampira. Uśmiechnęła sie ukazując równiutkie białe ząbki.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyNie Kwi 05, 2009 4:26 pm

Podniosłem wzrok i ujrzałem wampirzycę
-Cześć -przywitałem się -jestem Nick -wyciągnąłem dłoń w stronę nieznajomej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 EmptyNie Kwi 05, 2009 4:32 pm

Pozwalając opaść wodzie pojawiła się obok wampira w jedną dwudziestą część sekundy. Nie śpieszyło jej się zanadto bo i po co. Uścisnęła delikatnie dłoń chłopaka wracając na poprzednie miejsce. Ponownie się usmiechnęła, a tak właściwie to nie zchodził jej z twarzy.
-Laura. -powiedziała prawie szeptem, chodź w jej głosie dało się wyłapać nutke rozbawienia. - Miło mi - odwróciła na chwilę wzrok od chłopaka przyglądając się przez chwilę dzieciom bawiącym się w chowanego.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Fontanna Eufrazji i Alexa Armand
Powrót do góry 
Strona 11 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Domek Alexa Armand
» Czwarte piętro-mieszkanko Eufrazji
» Jasmin Armand
» Alex Armand
» Willa Jasmin Armand

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: Central Park-
Skocz do: