wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Fontanna Eufrazji i Alexa Armand

Go down 
+23
Heidi Volturi
Santiago Valmont
Curaia Torres
Renesmee Cullen
Emily LaPusch
Jasmin Armand
Amy Vivien
Matthew LaPusch
Krwawa Merry
Angel Hoax
Nick Wilson
Charlotte Rodriguez
Kate Thompson
Alex Armand
Scarlett Frost
Quarelle Adams
Alice Evans
Lysette Dufours
Allice LaCarrot
Eufrazja Johnson
Josette Shakespeare
Eudoksja Seeker
Ane deRose
27 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 5:28 pm

Zrobiło się zimno i ciemno, więc Nessie zaczynała się powoli bać. Serce niesamowicie jej biło, a końcówki palców u dłoni drżały. Postanowiła pobiec do domu. Biegła przez park jak oszalała.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 6:00 pm

Szedł uliczką w stronę fontanny. Wiatr jaki się zerwał nagle, wzbudził u niego niepokój, więc obrócił się za siebie. Wtedy wpadła na niego Renesmee- wyczuł jej specyficzny zapach. Obydwoje upadli z hukiem na ziemię, a on sam odsunał jej rude pukle sobie z twarzy.
- Uważaj jak biegniesz. - rzekl spokojnie. - Uderzyłaś we mnie z taką siłą, że mogłoby być gorzej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 6:02 pm

- Przepraszam, ale wystraszyłam się i chciałam jak najdlej stąd uciec. - powiedziała ze skruchą.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 6:07 pm

- No co ty, nie masz za co mnie przepraszać. - usmiechnął się przyjażnie. - Pokaż czy ci się nic nie stało. Mi to tam wszystko jedno, więc wiesz.. - wiął ją na ręce i posadził obok na ławce. Zdziwił się, bo pod warstwą cienkiej grzywki ukrywał się siniak.
- Nessie? Ktoś ci coś robił, krzywdę? - zpytał troskliwie. Taka córeczka by mu się przydała. Zazdrościł tej Belli i Edwardowi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 6:25 pm

Spojrzała na niego zdezorientowana. Zasłoniła z powrotem czoło grzywą i wstała.
- Nikt mnie nie pobił, no coś ty!- rzekła krótko.
- Spadłam z huśtawki na spotkaniu z takim chłopakiem... - uśmiechnęła się pod nosem.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 7:10 pm

Zerknął na nią niemrawo.
- Chłopak? - spytał podejrzliwie. - któż jet tym szczęśliwcem? xD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 7:12 pm

- Merkucjo Dante. Bardzo fajny . - odpowiedziała nieśmiało, rumieniąc się.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 7:15 pm

- W to nie wątpie. Ale na wszelki wypadek, uważaj na chłopców kręcących się obok ciebie. Jesteś prawdziwym cudem chodzącym po ziemi... Dziecko człowieka i wampira to w pewnym rodzaju władza. - odrzekł. - No, zmykaj już, zanim się rozpęta burza. - ponaglił ją.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 7:17 pm

Przełknęła głośno ślinę, jak to miała w zwyczaju robić, gdy się denerwowała.
- Jestem narzędziem władzy dla wampirów? - zapytała, siadając z powrotem na ławce, pomimo ostrzeżeń Angela o burzy.
- Żartujesz. Ja nie mam nawet żadnych umiejętności! Daleko mi do cudu.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 7:20 pm

-Nie. - odparł, zwracając się do wampirzycy. - Na pewno twoi rodzice i cała rodzin próbuje cię skutecznie bronić przed takimi jednymi. Volturi. Słyszałaś o nich?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 7:22 pm

-Mama mi opowiadała o nich, ale to jak byłam mała, gdy nie chciałam zasnąć. Mówiła, ze jeśli nie będę grzeczna i nie zasnę szybko to przyjdą po mnie i zabiorą mnie od niej. - zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 7:24 pm

Roześmiał się.
- No tak, żdżiebko prawdy jest w tym. No, ale pogadamy kiedy indziej. Spadaj już stąd. Robi się ciemniej i zimniej niż wcześniej. - pożegnał nessie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 7:25 pm

Zdenerwowana w wampirzym tempie pobiegła do domu.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 7:40 pm

Posiedział jeszcze trochę i zmył się do domu na East Village.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 9:06 pm

Usiadłna jednym schodku od fontanny i zapatrzył się w niebo. Rozmyślał o rozmowie z Renesmee.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 9:13 pm

Jeszcze raz wróciła pod fontannę. Zobaczyła Merkucja i podbiegła do niego cicho, zakrywając mu oczy.
- Zgadnij kto to! krzyknęła radośnie, zmieniając ton głosu na bardziej męski.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 9:16 pm

Zaskoczony, jednocześnie uśmiechnięty od ucha do ucha, powiedział spokojnie.
- Renesmee!- i zdjął sobie " klapki z oczu" . Spojrzał na nią i ręką wskazał na miejsce obok niego.
- Witaj ponownie, mała pijawko. Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 9:18 pm

Pacnęła go ręką w ramię.
- Tylko nie mała i pijawko.! Droga Renesmee, byłoby należycie. - uśmiechnęła się szeroko i zaśmiała.
- Tak w ogóle, co porabiasz sam o tej porze?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 9:22 pm

- Ja? Mógłbym o to samo spytać ciebie. - rzekł żartobliwie.
- No cóż, ja sobie rozmyślam.- oznajmił śmiało. - Wiesz o kim?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 9:26 pm

Spojrzała na niego nieśmiało. Zarumieniła się jak burak.
- O rodzinie?- próbowała wyprowadzić go z tych torów rozmowy. Tylko nie miłość czy coś w tym stylu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 9:34 pm

Zaśmiał się gorzko.
- Nessie, ja nie mam rodziny. Parę lat temu ją straciłem. Teraz rozmyślam o...- spojrzał jej głęboko w oczy. - O tobie. Fascynujesz mnie. Nie chodzi tu o twój niecodzienny wygląd, ale o charakter. Jesteś całyczas roześmiana, z radością podchodzisz do życia. Chcialbym jak najczęsciej przy tobie przebywać, żeby się w jakiś sposób tego zarazić, bo narazie... jak widzisz- zwrócił dłonie na siebie- Jestem nikim. Zwykłym mordercą.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 9:41 pm

Wybałuszyła oczy i zaniepokoiła się.
- Co ty bredzisz? Jesteś świetnym chłopakiem. - przyznała stanowczo, chwytając za jego dłoń. - Taka jest już nasza natura, że musimy zabijać, aby się pożywić, tak jak ludzie zabijają zwierzęta. Normalka.- zwróciła wzrok na wprost na jakiegoś przechodnia.- Jesteś głodny. - odparła i spojrzała mu w oczy, które roiły się od czerni.
Chodź, musisz zapolować.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 10:13 pm

Uśmiechnął się do niej i pocałował ją w policzek.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 10:19 pm

Przysunęła się do niego bliżej i uścisnęła mocno.
- Nie musisz się już o nic martwić. Będę przy tobie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 10:56 pm

-Mam nadzieję, Nessie. jesteś super dziewczyną. - pocałował ją po raz kolejny, ale w usta.
- O, przepraszam. Nie powinienem, ale jesteś taka śliczna...- odsunął sie od niej i wstał.
-Idziey na to polowanie? xD Wiem, ze ty nie...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptySob Mar 28, 2009 2:10 am

- Tak, nie żywię się krwią człowieka, ale mogę. mam taką możliwość. Jednak uważam to trochę za barbarzyńskie i nieestetyczne, jak dla mnie oczywiście. - wstała i podreptała za nim.
Powrót do góry Go down
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyNie Mar 29, 2009 7:52 pm

Eudoksja była zadowolona, przepełniała ją dziwna euforia. Heh. i miała różne pomysły, np. teraz wskoczyła do fontanny i zaczęła w niej tańczyć.
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyNie Mar 29, 2009 10:36 pm

Zmarszczyłam brwi.- Głupie pomysły?- zapytałam zdziwiona.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyNie Mar 29, 2009 10:42 pm

Nie pytaj- powiedziałam błagalnie- po prostu czasem mam ochotę zapomnieć o jego pomysłach.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyNie Mar 29, 2009 10:45 pm

Okej...- powiedziałam i usiadłam na brzegu fontanny.- No ale Olivier chyba się cieszy. W końcu będzie Tatą.- Uśmiechnęłam się. Nie byłam do końca pewna czy już to do mnie dotarło.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyNie Mar 29, 2009 10:48 pm

No bardzo tylko że pojawił sie problem, Max chce zrobić nam, mi i Alexowi inspekcje i obawiam się najgorszego.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyNie Mar 29, 2009 10:50 pm

Max?- zapytałam ją, choć domyślałam się że chodzi o ich rodzinę.- No ale przecież co oni mogą wam zrobić?
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyNie Mar 29, 2009 10:52 pm

Mnie mi rozprus brzuch i ...- nie dokończyłam- Olivera zabić, Alexa zabić bo wiedział...wiesz cudowna Familia
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyNie Mar 29, 2009 10:55 pm

Ooo..- wyszeptałam tylko.- No ale chyba tego nie zrobią?! Poza tym, przecież zawsze możecie uciec, zabić ich, zrobić cokolwiek..- powiedziałam po chwili.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyNie Mar 29, 2009 10:57 pm

Alice zabić Familie- po aptrzyłam na nia z niedowierzaniem - to gorzej niź być z wilkołakiem do zdrada ras. Uciekać z dwójką maluchów, wybacz ale ile mozna. Maxowi wolno wszystko ze mną zrobić, takie prawo jest, ja moge najwyżej wskoczyć w płomnienie.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyNie Mar 29, 2009 11:04 pm

Czyli nie ma żadnego wyjścia?- zapytałam zdziwiona- No to może chociaż błagać o litość? Oni zupełnie nie mają serca?
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyNie Mar 29, 2009 11:06 pm

Alice jestem z królewskiego rodu, błaganie o litość to jest po niżej mojej godności- powiedziałam poważnie- Ale spokojnie bez walki mnie nie dostana- usmiechnełam się.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPon Mar 30, 2009 1:43 pm

No mam nadzieję, że się nie poddasz. Pewnie wszystko się ułoży i będziecie żyć długo i szczęśliwie.- Powiedziałam uśmiechnięta, przekonana że właśnie tak będzie. Popatrzyłam na niebo.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPon Mar 30, 2009 5:53 pm

ALice , wiesz co, myslę że czas na mój prezent- powiedziałam cichutko, popatrzyłam na nią- chesz iść ze mną??
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPon Mar 30, 2009 5:57 pm

Nessie jest dla mnie jak rodzina, chciałabym być przy tym... Powinnam być przy niej.-powiedziałam pewnie i wstałam z fontanny.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPon Mar 30, 2009 6:01 pm

również wstałam- Tylko Alice błagam jeśli coś pójdzie nie tak, masz mnie zabić!- powiedziałam pewnym głosem- nie chcę Nessi skrzywdzić.- ruszyłeśmy w stronę domu Cullenów.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPon Mar 30, 2009 10:22 pm

Usiadł jak zwykle przy fontannie. Była już gwieżdzista noc, po mimo zaczynającej się nieładnie wiosny. Wsłuchiwał się w opadanie wody w fontannie i spojrzał w niebo. Był załamany przemianą Renesmee. Nie powiedziałamu? Czyży mu nie zaufała? Dlaczego to zrobiła? Taka była rumiana i piekna, gdy się czerwieniła, uspokjało go to. Westchnął i zakrył oczy dłońmi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPon Mar 30, 2009 10:29 pm

Wbiegła jak oszalała do parku, w połowie dystansu do fontanny. Zrównała się do ludzkiego kroku i poszła w tamtą stronę. Z oddali zauważyła kogoś siedzącego z drugiej strony, nie chciała przeszkadzać. Usiadła cicho i nie zwracała na tego kogoś uwagi. Martwiła się już nie o siebie.... tylko o Jasmin, która poroniła. Jak spojrzy jej w oczy, nie mówiąc o Alice, która była przy tej strasznej przemianie... syknęła na to słowo. Pomyślała, ze przeprosi.
- Przepraszam, nie chciałam przeszkadzać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPon Mar 30, 2009 10:31 pm

Otworzyl szeroko oczy ze zdumienia.
- Renesmee? Co ty tutaj tak siedzisz? Sama? Już wszystko minęło?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 EmptyPon Mar 30, 2009 10:33 pm

Odwróciła się i spojrzała mu w oczy.
- Chyba tak, nie wiem. Czuje się już w miarę dobrze, ale coś jest z moim oddechem. ja wciąż wdycham powietrze. Po drodze próbowałam nie nabierać, ale... dusiłam się.- oznajmiła zdesperowana.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
Fontanna Eufrazji i Alexa Armand
Powrót do góry 
Strona 10 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Domek Alexa Armand
» Czwarte piętro-mieszkanko Eufrazji
» Jasmin Armand
» Alex Armand
» Willa Jasmin Armand

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: Central Park-
Skocz do: