wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Fontanna Eufrazji i Alexa Armand

Go down 
+23
Heidi Volturi
Santiago Valmont
Curaia Torres
Renesmee Cullen
Emily LaPusch
Jasmin Armand
Amy Vivien
Matthew LaPusch
Krwawa Merry
Angel Hoax
Nick Wilson
Charlotte Rodriguez
Kate Thompson
Alex Armand
Scarlett Frost
Quarelle Adams
Alice Evans
Lysette Dufours
Allice LaCarrot
Eufrazja Johnson
Josette Shakespeare
Eudoksja Seeker
Ane deRose
27 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
AutorWiadomość
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyNie Lip 05, 2009 9:30 pm

- Jeszcze trochę i wszyscy uciekniemy... Pięknie! TA rzeczywistość mnie przytłacza - burknęłam , zupełnie niezadowolona.
- Idziemy gdzieś? Ja szczerze mówiąc straciłam humor ... Wiesz, chyba wcielę pomysł z hakiem w życie!
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyNie Lip 05, 2009 9:32 pm

No weź... Jeszcze tego brakuje, żebyś ty miała deprechę..- Westchnęłam.- No nie wiem, możemy gdzieś iść. A pomysł z hakiem odpada! Zapomnij!
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyNie Lip 05, 2009 9:45 pm

- Dlaczego nie ?! Oddam Ci kotka i mogę się "haknąć" ... - zaśmiałam się - Ulży mi. Albo przynajmniej wyłącz to cholerne "coś " w mojej głowie. - załkałam histerycznie - Mam dosyć tego bycia wróżką. Dosyć! Dosyć gapienia Ci się w głowę! Dosyć wspomnień ... Nie chcę ! Nie potrzebuję tego czegoś. Dlaczego nie mogę być normalna ?! - teraz łkałam już coraz głośniej - Nie chcę wiedzieć! Zrozum, nie chcę! To wszystko tak boli.... cholernie boli.
W najbliższym czasie pójde do psychologa. A może nawet do psychiatry. Niech mnie zamkną w jakimś ośrodku (xDD) . Skoro wszyscy wyjeżdżają , to czemu nie ja? Odpocznę sobie.

[ Powiem szczerze , że postać Ane mnie przytłacza xX Współczuję jej. ]
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyNie Lip 05, 2009 9:51 pm

Ane, nie po to kupiłaś kotka, żeby teraz się haknąć!- Powiedziałam, załamana tym, co mi powiedziała.- No już, spokojnie, wyluzuj. Ane, to że jesteś wróżką to dla ciebie wyróżnienie, powinnaś się cieszyć. Weź się nie dobijaj...- Powiedziałam już nieco spokojniej.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyNie Lip 05, 2009 9:58 pm

- Nie sądzisz , że to takie ... fascynujące. Powinnam cierpieć za to , że przechodziłam tą ulicą.... że jestem wampirem. Cierpieć za to , że w ogóle poznałam później - i tu przełknęłam głośno ślinę - kogoś , kogo kochałam. I nie umiem zapomnieć. Byłoby mi łatwiej gdyby nie to zasrane "coś". Mógłby się w końcu przymknąć! I przestań do mnie krzyczeć! - jęknęłam głośno - przestań krzyczeć! Wiem , że wymienił mnie sobie jak szmacianą lalkę. Bez słowa wyjaśnienia. Przestań krzyczeć , Alice , proszę...
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyNie Lip 05, 2009 10:03 pm

Westchnęłam.- Ane, chyba nie potrafię ci pomóc. W ogóle jest coś, co może ci pomóc?- Zapytałam, patrząc jej prosto w oczy.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyNie Lip 05, 2009 10:09 pm

- nie daję sobie z tym rady. Nie mogę tego pojąć ... to wszystko jest dla mnie za trudne - powtarzałam sobie, stojąc sztywno, niczym posąg. Dobrze, że ludzie pochowali się przed deszczem. Widok wyniszczonego psychicznie wampira ... nie działa dobrze na ludzi.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyNie Lip 05, 2009 10:11 pm

Ane, może odprowadzę cię do domu, co?- Zapytałam cicho.- Ty się chyba naprawdę źle czujesz...- Powiedziałam z troską w głosie.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyNie Lip 05, 2009 10:24 pm

- Dlaczego ? Dlaczego ja ?! Pieprzone życie! - krzyczałam głośno aby zagłuszyć ten straszliwy obraz. Nie chcę go widzieć.
- Alice , nie zostawisz mnie tak jak on ? Prawda ? - wtuliłam się w jej ciemne włosy, nie chcąc wypuścić wampirzycy z chudych rąk.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyNie Lip 05, 2009 10:26 pm

Przytuliłam ją.- Nie, oczywiście że nie zostawię, spokojnie.- Głaskałam ją po włosach.- Ale deszcz pada, powinnyśmy gdzieś iść. A może do mnie?- Zapytałam ją. Mi było obojętne gdzie pójdziemy, więc niech Ane decyduje.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyNie Lip 05, 2009 10:28 pm

- Dziękuję ... - tylko tyle zdołałam wydusić z siebie. Zeschłe wargi zacisnęły się mocno , nie mogąc już wydukać ani słowa, kiwnęłam głową.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyNie Lip 05, 2009 10:30 pm

Uśmiechnęłam się do niej.- Nie martw się.- Powiedziałam cicho i ruszyłyśmy obie w stronę wyjścia z parku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyPon Lip 06, 2009 10:49 pm

Przybiegła do parku i z rozradowaną miną rozsiadła się na fontannie. Zaczęła bawić się wodą, nie używając przy tym rąk. Lubiła zabawiać się własnymi umiejętnościami... to dawało jej poczucie wyższości nad innymi, pod warunkiem, że nie mieli takich umiejętności jak ona...
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyPon Lip 06, 2009 10:53 pm

Przyszedł pod fontannę i zastał tam nieznajomą wampirzycę. Już w nos uderzył go słodki aż do omdlenia zapach wampira. -Van Canos -przedstawił się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyPon Lip 06, 2009 11:00 pm

Przestraszyła się słysząc kogoś za sobą... pewnie dlatego, że była tak skupiona na zabawie... Cześć... prawie wykrzyknęła zaskakując automatycznie z fontanny. O stary... zainwestuj w mydło bo jedziesz... rzuciła do nieznajomego chłopaka zatykając nos i odsuwając się o krok.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyPon Lip 06, 2009 11:02 pm

-wampirzyca... -mruknął do siebie. Spojrzał na wampirzycę lekko zdziwionym widokiem wampirzycy na fontannie...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyPon Lip 06, 2009 11:10 pm

Czemu mi się tak przyglądasz?? zapytała biorąc przy tym jeden krótki wdech, czego od razu pożałowała. ej serialnie śmierdzisz... jak... jak... jak zmoknięty pies... to było jedyne skojarzenie jakie przychodziło jej do głowy kiedy myślała o tym zapachu.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyPon Lip 06, 2009 11:21 pm

-dziękuje, potraktuje to jak komplement. =powiedział uprzejmie. - nie będę ci przecierz mówić, że pachniesz wcale nie lepiej, prawda? -dodał po chwili. Czemu wampiry są takie nadęte?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyPon Lip 06, 2009 11:26 pm

Zrobiła wielkie oczy patrząc na niego na dziwoląga... i tu nie mogę się z tobą zgodzić... zanim wyszłam z domu brałam prysznic... Powąchała się pod pachami i pokręciła głową Zdecydowanie to nie ja...
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyPon Lip 06, 2009 11:27 pm

westchnął zrezygnowany. Usiadł na ziemi i uważnie lustrował wampirzycę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyPon Lip 06, 2009 11:30 pm

Czemu się tak na mnie patrzysz... powtórzyła pytanie stając na baczność i wlepiając w chłopaka wzrok... Mam coś na twarzy?? odruchowo przetarła buzię dłońmi.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyPon Lip 06, 2009 11:33 pm

-Nie, po prostu wypatruje twoich słabych punktów -powiedział ze swoim lekkim przeciąganiem sylab. - jestem wilkołakiem, a to mój naturalny odruch
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyPon Lip 06, 2009 11:36 pm

Uniosła brwi patrząc się na niego z głupim uśmieszkiem wilkołakiem... powtórzyła za nim z drwiną w głosie... jaaasne... zaśmiała się krótko... a ja umiem zmieniać wodę w wino... a kamień w złoto... Odwróciła się od niego i z powrotem usiadła na brzegu fontanny.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyPon Lip 06, 2009 11:41 pm

-różne są wampirze umiejętności -przyznał po chwili namysłu - naprawdę mi nie wierzysz? Jak możesz być taka głupia?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyPon Lip 06, 2009 11:43 pm

Głupia?? spojrzała na niego poirytowana nie musisz mnie wyzywać... nic ci nie zrobiłam... oburzyła się zakładając dłonie na biodrach. Wilkołaki to tylko legendy... tak samo jak wróżki i wiedźmy... Powiedziała ze złością odwracając się do niego plecami.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyPon Lip 06, 2009 11:46 pm

- a wampiry można włożyć między bajki dla dzieci -odciął się robiąc naburmuszoną minę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyPon Lip 06, 2009 11:50 pm

Wampiry... spojrzała na niego odwracając głowę zaledwie o kilka milimetrów. Wampiry to całkiem inna sprawa... mrugnęła kilka razy i odwróciła się z powrotem do fontanny. Wilkołaki to takie wampiry, które umieją zmienić swój kształt. stwierdziła z uporem w głosie.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyPon Lip 06, 2009 11:52 pm

- taaa... zmieniają kształt w nietoperza,a najsławniejszy z nich to Dracula. -odpowiedział. - jesteś głupia bakłażan.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyPon Lip 06, 2009 11:55 pm

Powinieneś powiedzieć "głupia jak" albo "głupi bakłażan", skoro już obrażasz innych to chociaż rób to poprawnie spojrzała na niego mściwym wzrokiem. Poza tym... mało interesuje mnie twoje zdanie... Uniosła głowę zadzierając nos.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyPon Lip 06, 2009 11:57 pm

westchnął po raz kolejny - czy ty jednak mi chcesz wmówić, że wilkołaki nie istnieją? -zapytał teraz na poważnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyWto Lip 07, 2009 12:02 am

Istnieją tak samo jak wiedźmy i latające dywany... wzruszyła ramionami ponownie zaczynając bawić się wodą w wyobraźni. Zastanowiła się przez chwilę po czym dodała. Przynajmniej wg mnie... jestem empi... empiry... empirystką... dopóki czegoś nie zobaczę, nie uwierzę, że istnieje, a żadnego wilkołaka na moja drogę jeszcze nie przywiało. Zakończyła nie patrząc w stronę chłopaka.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyWto Lip 07, 2009 10:34 am

-To niestety dalej będziesz trwać w takim przekonaniu. -powiedział. wampir, który nie wierze w wilkołaki... nonsens.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptySro Lip 08, 2009 11:03 am

Uniosła brwi mierząc go surowym spojrzeniem. Niekiedy nieświadomość jest lepsza... wzruszyła rękoma. A niekiedy... pokręciła głową. Nie ważne... często tu przychodzisz?? zapytała zmieniając temat.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptySro Lip 08, 2009 11:06 am

-Czasami chodzę po parku. - powiedział lekko przymrużając oczy. Intrygowała go nieznajomość gatunków nie-ludzi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptySro Lip 08, 2009 11:12 am

Bawiąc się wodą niechcący odwracając głowę straciła panowanie nad niewielkim strumykiem i ochlapała się. O rzesz w... zeskoczyła z betonowej fontanny otrzepując ciuchy, ale za wiele jej to nie dało. Czemu przyszedłeś do Central Parku... tacy jak ty się tu często nie zapuszczają... stwierdziła odwracając jego uwagę od swojego niefortunnego wygłupu.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptySro Lip 08, 2009 11:16 am

-Tacy jak ja? -mruknął pod nosem. Patrzył przez chwilę na jej ochlapane ubranie i trochę zdenerwowaną twarz. Ale potem odwrucił wzrok kierując go gdziekolwiek w dal. -Cental park jako największy park w ny... Tak po prostu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptySro Lip 08, 2009 11:23 am

Zmrużyła oczy patrząc w jego stronę z zaciekawieniem. - w sumie... nie trzeba mieć konkretnych powodów, żeby tu przychodzić. Spróbowała wykręcić mokrą koszulkę, ale skończyło się to jedynie tym, że ją podarła. Niech to... koniec... spojrzała na podartą bluzkę. Nie żebym myślała, że będziesz za mną tęsknił czy coś, ale muszę iść... - jej mściwe spojrzenie lustrowało t-shirt.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptySro Lip 08, 2009 11:25 am

-Do widzenia..-powiedział lekko przeciągając sylaby, jak to miał w swoim stylu. również wstał i poszedł w kierunku wyjścia z parku.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyCzw Lip 09, 2009 10:17 pm

Jakoś się waćpan podniósł i poszedł do domu.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptyPią Lip 17, 2009 5:07 pm

Przyszłam do parku. Doszłam do położonej w cieniu fontanny i usiadłam na jej brzegu. Zaczęłam machać nogami w przód i w tył, wpatrując się w taflę wody. Myślałam nad wszystkim.
Po kilku godzinach wstałam w beznadziejnym humorze i ruszyłam do domu Vana, licząc na to że tam go spotkam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptySro Lip 22, 2009 12:56 am

Usiadłam na brzegu fontanny i zamoczyłam w wodzie dłoń. Nie wiem dlaczego, ale uśmiechała się do "głaszczącej" przeze mnie tafli wody.
Jeden dotyk i można coś zburzyć.-pomyślałam nie odrywając wzroku od wody.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptySro Lip 22, 2009 1:04 am

Pan Hoax, tak powrócił. Nie wiedział po co wyjechał na tak krótko, widocznie tyle potrzebował czasu, ile warta była Alice. No, ale nie będziemy przypominać sobie, bo dobrze wiemy jak to się potem kończy. Szedł wolnym krokiem po CP. Do jego nozdrzy dotarł silny, słodki, aczkolwiek niekiedy smętny zapach. Podszedł do fontanny, siadając na przeciwko.
Witam.- odparł aksamitnym głosem, odpalając sobie papierosa.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptySro Lip 22, 2009 1:07 am

Podniosłam wzrok i uśmiechnęłam się szeroko ------> o tak ! Very Happy
-Cześć- przeniosłam wzrok z powrotem na taflę wody.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptySro Lip 22, 2009 1:11 am

Zmarszczył brwi, po czym zaciągnął się mocno. No cóż, wampirowi nic już nie zaszkodzi i tak jest martwy.
- Sama w parku? Ja rozumiem, że wampirzyca, ale bez opieki... - zacmokał w powietrzu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 EmptySro Lip 22, 2009 1:16 am

-hmm... nie potrzebuję "ochrony" . Jakoś sobie radzę. - spojrzałam na chłopaka i uniosłam kąciki ust , tworząc prawie niewidoczny uśmiech - i wątpię , że pytasz się o to, bo się martwisz. - wytarłam mokrą dłoń w białą sukienkę , a następnie wyciągnęłam ją do wampira -Charlotte -przedstawiłam się.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 19 Empty

Powrót do góry Go down
 
Fontanna Eufrazji i Alexa Armand
Powrót do góry 
Strona 19 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Domek Alexa Armand
» Czwarte piętro-mieszkanko Eufrazji
» Jasmin Armand
» Alex Armand
» Willa Jasmin Armand

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: Central Park-
Skocz do: