wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 willa rodziny Cullen

Go down 
+5
Angel Hoax
Alice Evans
Jasmin Armand
Emily LaPusch
Scarlett Frost
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyNie Maj 10, 2009 6:09 pm

Wbiegła do domu, jak oszalała. Wprost do łazienki. Tam zamknęła się na klucz i poczuła ponownie tamten ból. Wiedziała, że znowu tak jak parę miesięcy temu, jej ciało zaczyna się zmieniać. Zwinęła się w kłębek na zimnej posadzce i rozpłakała się mimo woli.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyPon Maj 11, 2009 9:43 pm

Po dyżurze w szpitalu postanowiłam odwiedzić Nessie. Chciałam być pewna, że wszystko u niej w porządku. Stanęłam przy drzwiach i zapukałam. Wyczuwałam jakieś dziwne emocje, u któregoś wampira w okolicy. Zaskoczona i zdenerwowana niepewnie otworzyłam drzwi.- Nessie?- zawołałam powoli wchodząc do domu.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyWto Maj 12, 2009 11:22 am

- Alice?- spytała siebie samej cicho. Nić nadziei. Na Aksela chyba nie mogła liczyć... dziwnie cichy był i w ogóle nie zareagował na jej wyjście. Po co się tam plątała? Ten związek to i tak czysty przypadek, chwila pocieszenia przez wyjazd merkucja.
Otworzyła drzwi, będąc na klęczkach, zwijając się z bólu nadal. Teraz był silniejszy i znowu zemdlała.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyWto Maj 12, 2009 9:08 pm

Nessie powiedziała moje imię bardzo cicho, ale usłyszałam ją. Przybiegłam do niej. Zauważyłam że leży na podłodze.- Renesmee!- krzyknęłam, klękając obok niej. Nie miałam pojęcia co jej jest, wyczuwałam tylko jej silny ból. Zmniejszyłam go od razu i podniosłam małą z podłogi. Zaniosłam ją do jej pokoju i położyłam ją na łóżku. Sama usiadłam obok niej i ścisnęłam jej dłoń.- Nessie, słoneczko, słyszysz mnie?- zapytałam ją cicho.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyWto Maj 12, 2009 9:28 pm

Jęknęła głośno, jakby jej ciało przeszył niewyobrażalny ból. Tak właśnie przecież było.
Nagle obudziła się i chwyciła Alice za bluzkę przy szyi kurczowo.
- Ciociu... moje ciało... to znowu się dzieje... - znowu opadła z sił na łóżko.
- Aksel... Aksel... Aksel... - mówiła jak oszalała, przewracając się z jednego boku na drugi. Tak w kółko.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyWto Maj 12, 2009 9:31 pm

Przerażona spojrzałam na nią.- Co się dzieje? Nessie, spokojnie. Próbuję zwalczyć twój ból ale jest on dość duży...- westchnęłam i pogładziłam małą po czole.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyWto Maj 12, 2009 9:35 pm

- Gdy go potrzebuje, to go nie ma! Tak jak Merkucjo! - rozpłakała się i odwróciła się plecami do ciotki. Zamknęła mocno powieki, aby móc zasnąć. Niestety ból był zbyt silny...
- Opuścił... opuścił tak jak Merkucjo- wydukała przez łzy, po czym wyprostowała się od napływu nowej fali bólu związanego z jej wyglądem.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyWto Maj 12, 2009 9:38 pm

Nessie! Spokojnie, rozumiem, Aksel, Merkucjo, ale słoneczko, skąd u ciebie aż taki ból?- zapytałam ją spokojnie, choć byłam zdenerwowana. Wytarłam chusteczką łzy z jej twarzy.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyWto Maj 12, 2009 9:45 pm

- Moje ciało się rozrasta, zaczynam być taka jak wy... - odpowiedziała, wpatrując się w ciotkę.
- To bardzo boli... dobrze, ze jesteś ze mną.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyWto Maj 12, 2009 9:50 pm

Westchnęłam i zacisnęłam pięść. Cały czas walczyłam z bólem Nessie.- Słoneczko, jestem przy tobie, zawsze możesz na mnie liczyć.- powiedziałam uśmiechając się lekko. Odgarnęłam jej włosy z czoła. Próbowałam ją czymś zająć, żeby nie myślała o bólu.- Merkucja już widziałam, a kim jest Aksel? No opowiadaj!- uśmiechnęłam się do niej.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyWto Maj 12, 2009 9:53 pm

- Ja nie wytrzymam tego... - powiedziała zapłakana.
- Aksel? Idiota, idiota, idiota.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyWto Maj 12, 2009 9:56 pm

Zaśmiałam się.- Idiota? Jesteś pewna że idiota?- zapytałam wesoło i pomyślałam o Angelu.- Nessie, spokojnie...- ścisnęłam jej dłoń.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyWto Maj 12, 2009 10:00 pm

Zacisnęła usta.
- Bardzo przystojny i wspaniały dhampir - uśmiechnęła się pod nosem.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyWto Maj 12, 2009 10:05 pm

Uśmiechnęłam się do niej.- Przystojny i wspaniały.... aaaaahhhhaaa....- zachichotałam.- No to super.


// Nessie, ja już muszę lecieć, będę jutro//
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptySro Maj 13, 2009 10:07 pm

Zapach, zaprowadził mnie aż tu. W mig zorientowałem sie, że tutaj zapewne mieszka Renesmee wraz ze swoimi rodzicami itd. Obszedłem dom dookoła, szukając okna, z którego najbardziej bije jej cudowny zapach. Gdy już je znalazłem, wskoczyłem jednym susem na parapet i nieśmiało zajrzałem do środka.
Renesmee leżała, obolała na łózku, a obok niej siedziałą jakaś czarnowłosa wampirzyca. Nie sposó było by już teraz uciec, jako iż obie mnie wyczuły.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptySro Maj 13, 2009 10:15 pm

Uśmiechnęłam się.- Nessie, ktoś do ciebie.- powiedziałam cicho, patrząc na Aksela. Od razu domyśliłam się że to on.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptySro Maj 13, 2009 10:23 pm

Spojrzałem z uśmiechem na twarzy na wampirzycę. Zeskoczyłem z parapetu i podszedłem bliżej.
- Jak ona się czuje?
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptySro Maj 13, 2009 10:28 pm

Och, ja już lecę, a wy sobie pogadajcie... Nessie, chyba już ci nie jestem potrzebna... A jak będę to zadzwoń do mnie.- Uśmiechnęłam się do niej, zmierzwiłam jej grzywkę i pocałowałam ją w policzek.- A tak poza tym, to my się chyba nie znamy. Jestem Alice.- podałam rękę Akselowi i wyskoczyłam przez okno. Poszłam powoli ulicą prosto przed siebie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptySro Maj 13, 2009 10:31 pm

Uśmiechnąłem się jeszcze szerzej, wiedząc, że lice zostawia nas samych.
- Tak, Aksel. - uścisnąłem jej dłoń delikatnie, a po chwili czarnowłosa zniknęła. Odwróciłem się w stronę Renesmee. Zmaterializowałem się obok niej, na siedząco. Chwyciłem jej dłoń i kciukiem głaskałem po wewnętrznej części.
- Co się dzieje, Nessi?
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptySro Maj 13, 2009 10:59 pm

Spojrzała na niego ledwo, otwierając oczy.
- Wraz z wiekiem, moje ciało rośnie tak jak u człowieka. Gdy dobiję osiemnastki będę taka jak ty... - przymknęła na nowo oczy, aby zaraz jęknąć z bólu, łapiąc Aksela mocno za rękę. Stawała się coraz silniejsza. Włosy nabierały głębszego koloru miedzi, oczy natomiast były takie same.- Myślałam, że nie przyjdziesz za mną... - rzekła po cichu, unosząc kąciki ust do góry.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Go??
Gość




willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptySro Maj 13, 2009 11:09 pm

- Ach, no tak. Dhampirzyce trochę inaczej to przechodzą. W sensie o rozwój. - uśmiechnąłem się lekko. Ścisnąłem mocniej jej dłoń.
- Żartujesz? - powiedziałem trochę kpiąco - W życiu bym Cię nie zostawił. Po prostu byłem zdezorientowany. - musnąłem wargami kącik jej ust.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptySro Maj 13, 2009 11:18 pm

Przycisnęła go do siebie i pocałowała jak należy. Potem odsunęła od siebie, ból zaczął przechodzić. Nadal trzymała jego twarz w swoich dłoniach, opierała swoje czoło o jego.
- Tak masz całować... - dodała, ciężko oddychając.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Go??
Gość




willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptySro Maj 13, 2009 11:24 pm

- Dla Ciebie wszystko, skarbie. - wymruczałem melodyjnym głosem. Moje serce biło szybciej, z powodu jej dotyku.
- Jesteś cudowna.. - jęknąłem. Dziewczyna mnie oczrowywała. Była tak piękna.. Że dech zapierało.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptySro Maj 13, 2009 11:29 pm

- Zachowujesz się, jakbym rzuciła na ciebie urok... nie boisz się, ze to może być prawda? - spytała, patrząc mu szczerze w oczy. Po chwili odwróciła i zamknęła oczy. Znowu poczuła silny ból, ale w klatce piersiowej, po lewej stronie. Jakby jej serce stawało się większe. Zacisnęła usta.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Go??
Gość




willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptySro Maj 13, 2009 11:31 pm

- Nie. - odpowiedziałem raptownie. Nie bałem się, że to urok czy coś. Fakt, dziewczyna oczarowała mnie ale to raczej nie była moc. Po prostu, miłość.
Widząc jak ból wykrzywia jej twarz, nachyliłem się nad nią, delikatnie głaszcząc ją potwarzy.
- Ćśś, spokojnie. Jestem przy Tobie.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptySro Maj 13, 2009 11:46 pm

- Lepiej idź, nie chcę abyś widział mnie w stanie, w jakim zaraz będę się znajdować... To okropne... - spojrzała na niego z łzami w oczach...- Poradzę sobie... - poczuła napływ gorąca. Zamrugała parę razy oczyma.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Go??
Gość




willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptySro Maj 13, 2009 11:49 pm

- Nie Renesmee, nie zostawię cię teraz. - odparłęm - Choćbyś nawet miałą dać sob ie radę, to nie pójdę. Nie.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptySro Maj 13, 2009 11:54 pm

- Nie przesadzaj... - powiedziała uśmiechnięta- Wszystko już jest okej... - przyłożyła swoją dłoń do jego policzka.- Okej.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Esme Cullen

Esme Cullen


Liczba postów : 31
Age : 32
Rasa : Wampir.
Registration date : 10/04/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptySob Maj 16, 2009 4:54 pm

Weszłam do domu i ujrzałam Nessi z jakimś chłopakiem. -Witaj kochanie!- Przywitałam ją wesoło.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyWto Maj 19, 2009 1:39 pm

- Nie przesadzam, tak jest zawsze skarbie. - powiedziałem gładzac ją delikatnie po policzku. Wiedziałem, że jeszcze tylko kilka miesięcy i będzie tak rozwinięta, jak ja.
- Za kilka miesięcy skończy się Twój ból - zapewniłem. Zauważyłam jakąs wampirzycę, od Cullenów, po zapachu mozna stwierdzic.
- Witam.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyWto Maj 19, 2009 3:28 pm

Uśmiechnęła się na widok babci i zacisnęła usta jak najmocniej.
- Wreszcie ktoś zdecydował się wrócić do domu... - westchnęła.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Go??
Gość




willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyPią Maj 22, 2009 6:52 pm

Spojrzałem wpierw na Renesmee, a potem na jej przybyła babcię.
- To może ja pójde? - zapytałem.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyPią Maj 22, 2009 6:55 pm

Zamknęła oczy i wstała tak z łóżka. Ból mijał. Na szczęście.
- Babciu... my pójdziemy na spacer.... - wzięła Aksela za rękę i pociągnęła w stronę parku.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Go??
Gość




willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyPon Maj 25, 2009 6:03 pm

Uśmiechnąłem się tylko i wyszedłem razem z Renesmee z jej domu.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyPią Cze 05, 2009 2:00 pm

Weszła z uśmiechem na twarzy, z myślą zastania kogoś w domu. Jak bardzo się myliła, zobaczyła, gdy dom aż zionął od przebywającego tam kurzu. Posmutniała i pociągnęła nosem. Usiadła na parapecie dużego okna i wpatrywała się w niedaleką furtkę, przez którą oczekiwała kogokolwiek.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Go??
Gość




willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyPią Cze 05, 2009 2:12 pm

Z gracją weszła do domu. Do jej nozdrzy doszedł zapach dhampirzycy. Zachichotała pod nosem i z wielkim uśmiechem zwróciła wzrok na Nessie.
- Witaj słonko!- krzyknęła z radości.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyPią Cze 05, 2009 2:21 pm

Odwróciła oczy na wampirzycę i z pwrotem w okno. Nie zauważyła jak weszła przez furtkę.
- Jak ty?!- dodała oszołomiona, ale nzaraz potem podbiegła i wtuliła się w ciotkę mocno.
- Brakowało mi ciebie Ciociu...- powiedziała ochryplym głosem. Kurz zaczynał jej przeszkadzać.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Go??
Gość




willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyPią Cze 05, 2009 2:26 pm

- Normalnie złotko.- dodała, wyszczerzając zęby w uśmiechu. Kucnęła.
- A gdzie reszta rodziny?- zapytała, rozglądając się wokoło. Jakoś za cicho było. A kurz powodował u niej obrzydzenie. Uśmiechnęła się do Nessie ponownie i złapała w mig za komórkę.
- Trzeba tu posprzątać. Wygląda, jakby przez wieki nie był zamieszkiwany.- odparła i skrzywiła nieco twarz. Wykonała jeden telefon do jakiejś firmy.
- Niedługo przyjadą i znowu będzie jak wtedy.- Chociaż jakoś jej się to zdanie nie podobało.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyPią Cze 05, 2009 2:35 pm

- Nie wiem- rozłożyła ręce bezradnie i opadła na kanapę.- Rodziców to ja już łohoho, nie widziałam. Nawet nie umiem zliczyć, ile minęło dni, miesięcy.- przeraziła się Renesmee.- Na dodatek, Aksel się nie odzywa, nie wiem co się z nim dzieje. Kiedyś gadaliśmy normalnie, całymi dniami, a teraz... jakby mnie ignorował...- stwierdziła, nie mogąc się nadziwić jakże dobrze dobranego słowa do tego typu rzeczy.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Go??
Gość




willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyPią Cze 05, 2009 2:39 pm

- Oj na pewno cię nie ignoruje... jesteś śliczną i inteligentną dziewczyną- podeszła do niej i chwyciła ją za ręce- Z jakiego powodu, miałby cię traktować inaczej?!- przejechała dłonią po ciepłym policzku bratanicy. Biedna, sama przez tyle dni.- Jadłaś coś, w ogóle?- spytała retorycznie, bo widziała ją w lepszym stanie, kiedy wyjeżdżała.
- Może zamówić ci coś, hm?- dodała zmartwiona. Gdzie ten Edward?, dobrze, go rozumiem, po części, ale Bellę?, rozmyślała nieustannie. Żeby tak ją zostawić na pastwę losu...
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyPią Cze 05, 2009 2:42 pm

Uśmiechnęła się na wypowiedż ciotki i pokręciła twierdząco głową.
- Niech będzie pizza. Byle jaka.- dodała, ocierając oczy z niedoszłych łez.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Go??
Gość




willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyPią Cze 05, 2009 2:48 pm

Wstała szybko z sofy i zadzwoniła, gdzie trzeba. Nagle usłyszała dzwonek do drzwi.
- To pewnie ekipa sprzątająca.- zatrzepotała podniecona rzęsami i klasnęła w dłonie. Tak, jak podejrzewała w drzwiach stanęła grupka osób z dziwnymi maszynami i urządzeniami w ręku.
- Dzień dobry, my przyszliśmy...- zaczął jeden, jakiś stary i całkiem łysy mężczyzna.
- Tak, wiem. Proszę wejść i odrazu zaczynać.- przerwała mu Alice i uśmiechnęła się serdecznie, aby jak najbardziej udać człowieka. Ekipa przeszła na górę, a Alice znowu usiadła obok Renesmee.- Tak mi przykro, że byłaś sama, kiedy tak bardzo nas potrzebowałaś. Nie umiem wytłumaczyć zachowania twoich rodziców w logiczny sposób.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyPią Cze 05, 2009 2:50 pm

Poklepała ją po ramieniu i położyła swoja głowę.
- Dobrze, że chociaz ty wróciłaś. Wybaczam.- odpowiedziała dziewczyna, mrużąc oczy zdziwiona. Chciało jej się spać.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Go??
Gość




willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptyPią Cze 05, 2009 2:57 pm

Pogłaskała ją zadowolona po głowie pełnej miedzianych loków i ułożyła wygodniej na kanapie.
- Śpij kochanie, jak się obudzisz wszystko wróci do nrmy. Obiecuję ci to.- pocałowała ją w policzek i dalej głaskała po nim, aby Renesmee mogła wypocząć, aby zasnęła w spokoju.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 EmptySob Cze 13, 2009 1:54 am

Nessie obudziła się z koszmaru, cala potargana. A jej twarz wyrażała sto uczuć na sekundę. Spojrzała na siedzącą obok ciotkę.
- Rodzice przyjechali?- spytała smutnym głosem, spoglądając ukradkiem w okno.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Sponsored content





willa rodziny Cullen - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
willa rodziny Cullen
Powrót do góry 
Strona 8 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» willa rodziny LaPusch
» Willa Marthy Cullen
» Dworek rodziny Sunrise
» willa Suzanne
» Willa Eudoksji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Moon street-
Skocz do: