wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Willa Marthy Cullen

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Willa Marthy Cullen Empty
PisanieTemat: Willa Marthy Cullen   Willa Marthy Cullen EmptySro Lut 24, 2010 7:10 pm

.
Powrót do góry Go down
Martha Cullen

Martha Cullen


Female Liczba postów : 18
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 22/02/2010

Willa Marthy Cullen Empty
PisanieTemat: Re: Willa Marthy Cullen   Willa Marthy Cullen EmptyCzw Lut 25, 2010 5:26 pm

Pokoje: Kuchnia z całym kuchennym aneksem,jadalnia,2 sypialnie(jedna z nich na poddaszu),dwie łazienki(jedna zwykła z prysznicem,druga z wielką kwadratową wanną,sauna,duży salon,gabinet,strych,garderoba.
Na zewnątrz: Wielgachny ogród,a wnim: basen,brodzik dla dzieci,altanka z jacuzzi(czyt.Dżakuzi),grill,tak zwany wędzak,staw z małą wysepką,taras z parasolami i leżakami.
A teraz opis:
-Kuchnia: pomalowana na zielono,z meblami pod kolor ścian,zmywarka,lodówka,różne roboty kuchenne.
-Jadalnia:ściany są żółte,duży okrągły stół z 6 wygodnymi fotelami,na ścianach obrazy.
-Sypialnie:
1.W jasnym odcieniu różu,szerokie łóżko wodne(czyli w materacu pływa woda),komoda,stolik nocny z lampką,wielkie wbudowane w ścianę okno z automatycznymi roletami z wyjściem na balkon.
2.Na poddaszu,czyli ma pochyły sufit obity boazerią z drewna(wąskie,długie deski drewna),ściany w bardzo intensywnym,ciepłym odcieniu żółci,na ścianach ładne plakaty z moimi ulubionymi gwiazdami,okno w dachu.
-Łazienki:
1.Zwykła ze szklaną kabiną prysznicową,z WC,umywalką,suszarką,wentylatorem.
2.Posiada wielką,kwadratową wannę z hydro masażem,oddzielone ścianką WC,suszarkę,masażer do stóp.
-Salon: Bardzo duży,w delikatnym łososiowym odcieniu ścian,wielka kanapa pięcioosobowa z prawdziwej skóry w kolorze brązowym,dwa wygodne fotele do kompletu,tak zwany szklany stół do kawy,telewizor plazmowy 42' (cale)stojący na wielkiej ciemnej komodzie z drewna,zestaw kina domowego,srebrna wieża(muzyczna).
-Gabinet: Ściany zielone,półki i gablotki na książki,biały dywan,biurko,wygodny fotel obrotowy(z typu tych biurowych,spotykanych u szefa)
-Strych: Strych jak strych,nic szczególnego,trochę zagracony.
-Garderoba: Duża,z drążkami na wieszaki z ubraniami,szafki i półki na ciuchy,szafka na buty,szuflady na bieliznę i skarpetki,duże lustro na prawie całą ścianę,ściany są koloru białego.
A cały dom jest otoczony szerokim balkonem.
-Sauna:obita drewnem,z piecem do saun i półką z olejkami aromatycznymi.
Ogólnie mieszka się w nim bardzo przyjemnie,jest to świetne miejsce do zapraszania znajomych.Czasem bywa samotnie...ale sobie z tym radzę czytając książki,gazety study lub gadając przez telefon lub komunikatory komputerowe.
GOŚCIE W POSTACI ZAPRZYJAŹNIONYCH WAMPIRÓW I LUDZI MILE WIDZIANI.WILKOŁAKOM WSTĘP WZBRONIONY!!!
Powrót do góry Go down
Martha Cullen

Martha Cullen


Female Liczba postów : 18
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 22/02/2010

Willa Marthy Cullen Empty
PisanieTemat: Re: Willa Marthy Cullen   Willa Marthy Cullen EmptySob Lut 27, 2010 5:09 pm

Ciężko opadłam na krzesło w jadalni. Jakiś dziwny dzień dzisiaj.Łeb mi pęka-co jest raczej nie spotykane u wampirów-a w dodatku mam wrażenie że coś wisi w powierzu. A w zasadzie powinnam się cieszyć. Studiuję a na dodatek dostałam posadę w redakcji magazynu "Vouge".
I teraz właśnie zdałam sobie sprawę że mieszkam tu od tygodnia i nie znam w zasadzie nikogo. Nawet wampirowi samotność doskwiera.Poszłam wczoraj do Ane,a ta nawet nie wyszła z domu i udawała razem z Alice że jej nie ma. Nie chciało jej się. Skąd to wiem? Moim darem jest czytanie w myślach,nawet wampirzych.Coprawda swoim pobratymcom zazwyczaj nie czytam w głowie ale skoro stałam tam przed drzwiami pół godziny?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Willa Marthy Cullen Empty
PisanieTemat: Re: Willa Marthy Cullen   Willa Marthy Cullen Empty

Powrót do góry Go down
 
Willa Marthy Cullen
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» willa rodziny Cullen
» willa Suzanne
» Willa Eudoksji
» Willa Ane deRose
» Willa Miki...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Moon street-
Skocz do: