wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 willa rodziny Cullen

Go down 
+5
Angel Hoax
Alice Evans
Jasmin Armand
Emily LaPusch
Scarlett Frost
9 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyPon Lut 02, 2009 4:49 pm

teraz krótko opisz jak wygląda ;D


Ostatnio zmieniony przez Scarlett Frost dnia Nie Mar 29, 2009 6:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Go??
Gość




willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyPon Lut 02, 2009 8:52 pm

Niewyróżniająca się niczym szczególnym willa, blisko lasu. Dwu piętrowy, czarno-brązowy dom z dużymi oknami i garażem z 2 samochodami (srebrny Porsche 987 Boxster i czarny McLaren F1) oraz ogrodem z kwiatami. Parter- hol prowadzący do wielkiego, jasnego pokoju z drewnianą podłogą i śnieżnobiałym dywanem, po środku którego znajduje się fortepian. Miodowe meble sprzed 90 lat, stara sofa znajdująca się przy oknie, obok której stoi mały stoliczek z błękitnym wazonem z kwiatami. Niewielka kuchnia (tylko dla pozorów) ze ścianami w kolorze zieleni, z przejściem do jadalni z dużym stołem i 6 krzesłami. Drewniane schody prowadzące na 1 piętro, na którym znajdują się 4 pokoje i wyjściem na taras (balkon). Na łososiowych ścianach przedpokoju wiszą ruchome obrazy, portrety i zdjęcia. W głębi, na regale stoją stare, zabytkowe pamiątki i rzeźby. Na 2 piętrze znajduje się biblioteka. Jej żółte ściany rozświetlają pomieszczenie i kontrastują z 2 czerwonymi fotelami. ;]
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyPon Lut 02, 2009 10:13 pm

Emily spacerowała po okolicy gdy ujrzała tę willę. Postanowiła zapoznać właściciela lub właścicielkę.
W wampirzym tempie znalazła się pod drzwiami domu i zapukała.
Ciekawe kto tu mieszka... Miejmy nadzieję,że jakiś ciekawy wampir albo wampirzyca Smile
Pomyślała i w duchu uśmiechnęła się do siebie.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Go??
Gość




willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyWto Lut 03, 2009 12:03 am

Alice siedziała w bibliotece, kiedy usłyszała pukanie do drzwi.
"ciekawe kto to?" -pomyślała i uśmiechnęła się sama do siebie ;] wytężyła swój umysł i "zobaczyła" że pod jej drzwiami stoi wampirzyca
Chwileczkę, już idę! -zawołała radośnie i tanecznym krokiem pobiegła otworzyć, chwilę później znalazła się przy drzwiach.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyWto Lut 03, 2009 9:29 pm

Renesmee niepewnie kroczyła ku willi ciotki Alice. Owszem, cieszyła się z tego, iż w końcu spędzi z nią czas, jak należy, ale istniało ryzyko, ze się nie powstrzyma przed ukąszeniem dziewczynki w szyję. Nie mówcie mi, że nie ma nigdy, nawet jeśli wampir żywi się jako wegetarianin, bo jest. Zobaczyła jakąś kobietę, stojącą przy drzwiach i najwyrażniej czekającą na przywitanie. Przystanęła na moment, ukrywając się poniekąd za pobliskie drzewo, rosnące przed posesją. Dobiegła do niej Bella- matka, zaniepokojona zachowaniem córki. Za nią w iście wspaniałej postawie szedł mąż- Edward Cullen. Uśmiechnął się pod nosem, widocznie czytając myśli małej. Bella spojrzała na niego krzywo i potem na Nessie.
- Kochanie, co ci się stało, czemu stanęłaś? Wiesz, że nie ma czasu na sentymenty. Przerabialiśmy sprawę tęsknoty wczoraj.- odrzekła rodzicielka i objęła dziewczynkę.
- Ale mamo! Ja się jednak boję.Chcę jechać z wami. Tato! - załkała cicho Renesmee i zerknęła na Ojca.
- Przywiozę coś tobie, jeśli obiecasz, że pójdziesz tam i spędzisz te parę miesięcy z ciotką. Wierz mi, nie jest taka zła. No... może oprócz tego, że jest wampirem i zakupoholiczką to nic innego ci nie grozi.
- Edward!- zbeształa go małżonka. Szybko spoważniał, jednak tylko na moment. Wydawał się nieporuszony tą sprawą.
- Mamuś. Ja cię bardzo proszę... - prosiła, połykając łzy.
- Nessie, my musimy już jechać. Na prawdę. Kochamy cię i nie martw się, nic ci nie będzie. To dobra kobieta, no już! Nie płacz... - powiedział z troską wampir i ukucnął przy córce. Ta rzuciła mu się na szyję i objęła jak najmocniej umiała. Na jego twarzy pojawił się szeroki uśmiech, bo usłyszał w myślach, jak się uspokaja. - Moja kochana Renesmee. - dodał i wyprostował się. Dziewczynka odsunęła się, otarła łzy z ciepłych policzków i poprawiła ubranie. Bella nie ukrywała także radości. Aczkolwiek myślała, że Ness będzie twarda i nie będzie płakać. Przecież wydaje się taka inteligentna, na co najmniej szesnaście lat.
- To ja już pójdę. Na pewno będziecie za kilka miesięcy, a nie lat? Obiecujecie? - pytała mała, jakby nie wierzyła, że rodzice zdają się mówić prawdę.
- Tak. - odparła stanowczo Bella.
" A mi się wydaje, że jednak coś jest nie tak... ze nie mówią mi najważniejszego... że KŁAMIĄ!" , pomyślała. Nie zdążyła nic odpowiedzieć, bo ubiegł ją tato.
- I nie kłamiemy. Słowo.
-No dobrze, to idę...- wypowiedziała z ledwością i już bardziej zdecydowanie poszła w stronę domu. Jeszcze raz obróciła się napięcie, aby zobaczyć rodziców, którzy wciąż tam stali, machając w jej stronę na do widzenia... Kobiety już nie było. Westchnęła i zadzwoniła na dzwonek...

***
- Myślisz, że sobie poradzi? -spytała nieco zaniepokojona Bella, idąc do samochodu.
- Przecież to dziecko to pół wampir, kochanie. - zaśmiał się Edward, wsiadając do auta. Z wielką uwagą zamknął drzwi, natomiast wampirzyca trzasnęła nimi ze swojej strony bardzo mocno, robiąc taki szum, że mężczyżnie zaszumiało w uszach.
- Isabello Cullen! Uważaj na to auto!
- Okej, okej. - powiedziała i zapaliła silnik, mając na twarzy bardzo zdziwioną minę.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyWto Lut 03, 2009 10:03 pm

Wyszłam na spacer, byłam w szoku ale musiałąm się opanować,stanełam przed Willą, wziełam oddech i powiedziałąm do siebie:
o nowi- to raczej nie była entuzjastyczna wypowiedź ale cieszyłąm się na samą myśl że mogę poznać kogoś nowego
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyWto Lut 03, 2009 10:35 pm

Nessie nistety nie usłyszała niczyich kroków zbliżających się do drzwi. Położyła małą walizkę przy prawej stopie i ze zrezygnowania prychnęła. Obróciła się za siebie, wyczuwając kogoś z tyłu. Zaskoczona, że miała rację w ogóle, uśmiechnęła się pod nosem i podeszła niepwenym krokiem do kobiety, idącej w jej kierunku.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyWto Lut 03, 2009 10:43 pm

to co zobaczyła zaszokowało jądo reszty, w wampirzej dzelnicy mieszkała dzewczynka, bo to była dziewczynka na dodatek serce jej biło.
* Co to ma być* spytałam w myślach samą siebie
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyWto Lut 03, 2009 10:51 pm

Dziewczynka nie wiedziała co powiedzieć, bo po mimo iż mieszkała z wampirami, to i tak wystraszyła się, lecz nie dała po sobie tego poznać. Stanęła twarzą w twarz z wampirzycą, na co jej serce zaiło mocniej, jakby zaraz miało swój koniec.
" Oby tylko nic mi nie zrobiła " , drżała lekko ze strachu.
- Cześć. Jestem Renesmee Cullen... - przedstawiła się, mając na baczności swoje dłonie, które pociły się ze strachu...
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyWto Lut 03, 2009 11:20 pm

moje serce też przyśmieszyło mimo woli:
Cześć jesrem Jasmin Armand..... - powiedziałam powoli i obdarowałam dziewczynkę miłym uśmiechem acz kontrolowanym aby czasem jej nie wystraszyć
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyWto Lut 03, 2009 11:36 pm

Odwzajemniła uśmiech i potoczyła rozmowę dalej.
- Znasz może moją ciocię? Nie mogę się do niej dodzwonić. - odparła, odkrywając swoje bieluteńkie kły, nie wiedziała, że od pewnego czasu jej uzębienie uległo nieco zmianie. Zauważyła, że serce Jasmin także bije.
" Czy ona także jest pół człowiekiem? Wydaje się być z zamożnej rodziny i inteligentną kobietą. ciekawe, czy zn kogoś jeszcze podobnego do nas? "
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyWto Lut 03, 2009 11:42 pm

niestety nie, właśnie szłam na spacer i zauważyłam nowych sasziadów?- powiedziałam i teraz zauważyłam że ona ma kły
mogę zadać ci pytanie??- spytałam niepewniei też pozwoliłam aby moje kły ujawniły sie przed nią
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyWto Lut 03, 2009 11:50 pm

- No nic, szkoda. Znowu sama. Już ja dam popalić rodzicom!!!- prawie , ze wykrzyknęła spanikowana odrobinę Renesmee i na moment wyłączyła się z rozmowy, co było bardzo niegrzeczne. Opamiętała się i sfrunęła na "ziemię" .
- Dobrze. Pytaj.- odpowiedziała, przygryzając wargę z zaskoczenia.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyWto Lut 03, 2009 11:55 pm

czy ty jesteś pół wampirem pół człowiekiem?? przepraszam to nie grzeczne ale.....- powiedziałam podekscyto wana.
* Pierwszy raz spotykam kogoś takiego jak ja* pomyślałam wesoło
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptySro Lut 04, 2009 12:08 am

Wiedziała, że ktoś zada jej to pytanie, prędzej czy pózniej będzie musiała stawić temu czoło. Będąc TAKIM dzieckiem i to jeszcze 6 letnim myślała, żę jeszcze ma czas na odpowiedż, że dopracuje wszelkie szczegóły.
" Ale co ja usłyszałam? Powiedziała- też? Nareszcie ktoś się nade mna zlitował. Spotkałam osobę podobną do mnie."
Ogarniała ją ekscytacja i jednocześnie ból, że nie będzie tą jedyną na razie jej znaną osobą pół wampirem pół człowiekiem.
Odpędziła szybko tą głupią myśl i powróciła do konwersacji. Nie chciała dłużej ukrywać to, co chciała, ale jakoś nie wypadało powiedzieć. Emocje wzięły górę.
- Tak. Moja mama była człowiekiem, gdy się urodziłam. Dopiero mój ojciec ją przemienił, racji tego, iż przeze mnie mogła umrzeć... - odparła najpierw z wielkim entuzjazmem, lecz końcówkę zdania wypowiedziała bardzo cicho, ledwie Jasmin zdołała usłyszeć. Nessie wiedziała, ze to przez nią bella jest tym kim jest, zawsze gdy bawiła się z tatą odczuwała jego niechęć i cierpienie,że jednak ta oto istota zmusiła go do przemiany jego ukochanej w coś strasznego. A tak tego nie chciał, dlatego w dzień dusił nienawiść, lecz wnocy wybuchał niczym wulkan rozłoszczony do czerwoności, gdyby tylko mógł. Dziewczynka ponownie zakryła twarz dłońmi i załkała.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptySro Lut 04, 2009 12:14 am

Hej spokojnie - powiedziałąm łagodnie- czyli jesteśmy podobne z tym wyjątkiem że u mnie ojciec był człowiekiem a matka wampirem i matkazabiła ojcazaraz po moich urodzinach- zaczeło sie ze mnie wylewać to wyszystko, moja historia- prosze więc nie placz...- powiedziałam cichym melodyjnym głosem
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptySro Lut 04, 2009 12:24 am

- Och, przepraszam. Ludzka natura. Pewnie pomyślisz, że jakoś nie pasuję do wampira- krwiożerczego i bezlitosnego wampira- poprawiła się, ocierając łzy chusteczką, wyjetej z kieszeni. Znudzona scenerią tutejszej okolicy spytała:
- Czy jest tutaj coś ciekawego do pooglądania? Park? a może... może plac zabaw? nie, i tak nie pójdziesz ze mną. jestem zbyt nachalna, przepraszam. - skarciła się w duchu nessie i odwróciła wzrok w stronę villi, która jak stała, tak stała. Nikogo nie było.
" Dlaczego ciocia nie przychodzi?"
" Przecież obiecała!... Umie przewidywać przyszłość, więc dlaczego nie wyszła mi naprzeciw"
" Przynajmniej mam tutaj Jasmin. "
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptySro Lut 04, 2009 12:31 am

Wiesz spacer na plac zabaw to dobry pomysł- powiedziałam i uśmiechnełam się- nie jesteś nachalna wiesz myślę że jesteśmy do siebie podobne bardziej niż do innych wampirów. Nie ma jak być takim mutantem co?- i puściłam do niej oko.


Byłam oszołomiona tym że spotkałam takie dziecko, wiedziałam że istnieją inni ale nigdy nikogo nie spotkałam takiego. Podobało mi się że nie jestem jedyną na świecie:
To co robimy??- zachęcałam Renesmee- chyba że wolisz poczekać na ciocię chętnie ją pozna....- powiedziałam uśmiechnięta
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptySro Lut 04, 2009 6:33 pm

- Dobrze. Jesteś fajną wampirzycą, wiesz? Może dlatego, iż nasze pochodzenie jest takie same. - uśmiechnęła się Renesmee i w wampirzym tempie udała się pod drzwi, pisząc kartkę do ciotki, że" poszłam się przejść z Jasmin. Niedługo powinnam być. Niech się droga ciocia nie martwi. " Podpisując się Nessie. Położyła walizkę przed drzwiami i zostawiła wiadomość.
- Możemy iść... -odrzekła, wracając spowrotem do nowo poznanej dziewczyny. Czuła się zdecydowanie lepiej, niż przed kilkoma minutami na wieść o placu zabaw.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptySro Lut 04, 2009 6:38 pm

magę chycić cię za rękę??- pyytałam bo bałam się że mała może mnie źle zrozumieć a ja byłam taka ciekawa, i podekscytowana tym wszstkim, zapomniałam o problemach.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptySro Lut 04, 2009 6:42 pm

Nie kryła zaskoczenia, ale przecież nic jej się nie stanie. Przynajmniej żaden inny wampir nie będzie w stanie jej nic zrobić, bo koło niej jest Jasmin.
- Dobrze. To chodżmy...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptySro Lut 04, 2009 10:47 pm

Alice znalazła się przy frontowych dzwiach... Poczuła obecność dwuch wampirów? ludzi? tak... jednym z nich była jej bratanica Renesmee a druga? Słysząc że jej bratanica doskonale rozumie się z nowo przybyłą postanowiła im nieprzeszkadzać i poczekać w salonie na rozwój wydarzeń... Wyostrzony słuch pozwolił jej śledzić ich rozmowę. Kiedy oddaliły się wystarczająco daleko Alice zabrała kartkę z drzwi którą zostawiła jej Renesmee i odpisała : CZEKAM NA WAS W DOMU, WZIEŁAM TWOJE WALIZKI, BĘDĄ CZEKAŁY W TWOIM NOWYM POKOJU. Alice :* Poszła znów do biblioteki i pogrążyła się w lekturze :]


Ostatnio zmieniony przez Alice Cullen dnia Nie Lut 08, 2009 1:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptySob Lut 07, 2009 10:32 pm

Renesmee powróciła ze spaceru. Była tak zmęczona, iż nie czuła prawie nóg. Usiadła w swoim pokoiku na wielkim łóżku z fioletową pościelą. nudziło ją już to,iż ciotka cały czas przesiaduje w bibliotece. Nie miała kompletnie pomysłu co dalej robić. Bardzo polubiła Alice Evans. Chciałaby z nią zamieszkać,ale przecież przebywa tutaj. Poza tym jest ona tylko znajomą, dlaczego miałaby sie w ogóle zgodzić na takie coś? Dla Nessie byłoby to ziszczenie marzeń. Nagle poderwała się z łoża i podbiegła cicho do drzwi biblioteki. Usłyszała tylko jak ciotka rozmawia przez telefon,więc szybko powzięła swoje rzeczy do walizki i ruszyła ku kamiennicy, w której mieszkała Evans.
" Wybacz mi ciociu, ale tam chyba będzie mi lepiej "- pomyślała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyNie Lut 08, 2009 1:02 pm

Alice właśnie odłożyła słuchawkę od telefonu.
-Nessie! Tata dzwonił ;] -zawołała
-Renesmee!?- weszła do jej pokoju ale nikogo nie zastała, obeszła cały dom ale w pobliżu nie wyczuła swojej bratanicy...
-Nes...- przerwała tępo wpatrują się przed siebie, w swojej wizji zobaczyła Alice Evans i maskotkę Nessie... Teraz miała pewność gdzie jest Renesmee...
-O nie! -krzyknęła
-Jak mogła uciec...- Alice zrobiło się przykro... poczuła że jednak za wcześnie ucieszyła się że będzie mieszkać ze swoją bratanicą...nie chciała być sama...
Poszła do małego pokoiku przy bibliotece... Wyciągnęła z szafy kolorowe pudełko - prezent dla Nessie... W środku był album ze zdjęciami jej i malutkiej jeszcze Renesmee... Na ostatniej stronie dedykacja "Kochanej Nesie, twoja na zawsze Alice:* "
Chciała dać jej to później, kiedy mała będzie już od niej wyjeżdzac ale poczuła że nie może zwlekać...
Wsiadła w samochód i pojechała pod Starą kamienice do mieszkania Alice Evans...
-Jeżeli Nessie postanowi z nią zostać uszanuje to...-pomyślała a w oczach stanęły jej łzy... wiedziała ze niewiele zna się na dzieciach i nigdy nie odczuwała potrzeby ich mieć ale wiadomość o przyjeździe Nessie bardzo ją ucieszyła, i cały czas miała nadzieję że małą też...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptySro Mar 04, 2009 7:05 pm

Nessie wraz z ciotką wróciły do domu. Mała, miała trochę wyrzutów sumienia za te ostatnie kłopoty, jakie narobiła jednej i drugiej Alice. Postąpiła nierozważnie i niezbyt rozsądnie. Zaniosła swoje rzeczy na górę i przebrała się w czystą, turkusową sukienkę. Poszła także do łazienki się trochę odświeżyć i poprawić miedziane loki. Resztę dnia spędziła z ciotką, która czytała jej coraz to fajniejsze i zabawne opowiadania. Wreszcie zmęczona zasnęła na jej kolanach. Alice delikatnie, jak tylko mogła bez szumu i hałasu przeniosła małą do jej pokoju i położyła do łóżka, przykrywając kołdrą.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptySro Mar 04, 2009 7:21 pm

Następnego dnia Renesmee obudziła się bardzo wyspana i poczuła piękny zapach, dochodzący z kuchni.
" Zapewne Alice próbuje swoich sił, jako kucharka" , pomyślała i zaśmiała się pod nosem.
Przed zejściem na dół, poszła do łazienki. To, co tam ujrzała zmroziło ją na chwilę. W wielkim, złotym lustrze, zobaczyła siebie o parę lat starszą. Odwróciła się za siebie, myśląć, iż to tylko przewidzenie. Nie, nie było.
" Matko święta, jestem nastolatką" i krzyknęła z przerażenia...
Znowu spojrzała w lustro. Nic się nie zmieniło. Ciągle widziała nastolatkę.
" Jak to możliwe? " i szybko zerwała się na równe nogi i po kilku sekundach była w pokoju ciotki, szukając jakiś rzeczy... Znalazła czarny t-shirt i tego samego koloru spodnie... Przebrała się i oknem wyszła na zewnątrz, rozmyślając o języku migowym, żeby ciotka nie zorientowała się, co jest grane.
Zszokowana, przeczesała swoimi już nieco większymi palcami włosy.
- Kurde!!! Ja chcę być młodsza!!!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyNie Mar 15, 2009 11:25 pm

Kładła się już do łóżka, gdy usłyszała czyjejś kroki na dole i potem słowa powitania Alice. Czmychnęła kolo drzwi i zaczęła podsłuchiwać rozmowę ciotki z gościem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyNie Mar 15, 2009 11:38 pm

Rozmawiał z Alice o nagłym przyjeżdżie i nowych wiadomościach w okolicy.
- Carlisle, ty wiesz przecież, że Bella i Edward wyjechali, prawda? - spytała nieśmiało Alice.
- No pewnie. Z Renesmee. - odpowiedział, wykladając coś z walizki.- Mam tu coś dla niej, więc jak przyjedzie to... - nie dokończył, bo wampirzyca go uprzedziła.
- Właśnie, właśnie, właśnie ona... nie wyjechała. Bella bała się o nią, iż Jacob znowu bedzie się do niej zalecał i pojechała tylko z Edwardem.- rzekła, po czym odwróciła wzrok. Doktor położył pakunek na stole i twardo wpatrywał się w jego podpis na opakowaniu. * Dla Nessie, dziadek. *
- Dlaczego nie zadzoniłaś? - spytał z zarzutem, marszcząc czolo, będąc lekko poddenerwowanym.
- Oj bo tak jakoś wyszło. Ale jest ok. Jakoś sobie radzę. Teraz przynajmniej będzie nas dwóch, dziadziuniu. - parsknęła śmiechem.
- Jak to? Aż takie kłopoty z nią masz? - wstał z krzesła.
- Oj uspokój się - odpowiedziła i przytknęła sobie palce do buzi, dodając:- Cii. Podsłuchuje nas.
- Pójdę do niej. Przywitam się. - odparł po chwili namysłu i migiem znlazł się przy drzwiach wnuczki.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyNie Mar 15, 2009 11:42 pm

Nessie szybko oderwała się od wejścia i położyła spać. Przymknęła oczy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyNie Mar 15, 2009 11:44 pm

- Renesmee?- zapytał, pukając do drzwi.

<Do zobaczenia jutro, Ja już musze iść. >
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyPon Mar 16, 2009 2:21 pm

Z wielkim trudem wydusiła z siebie słowa.
- Kto tam? - Carlisle wszedł do środka i zamknął za sobą drzwi. Nessie usiadła na łóżku i wpatrywała się w krewnego.
- Wiem,że nie powinno mnie tu być, ani na tej bitwie wczoraj, ale po prostu ciekawość mnie zżerała dziadku. - wytłumaczyła się prędko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptySob Mar 28, 2009 10:20 pm

Weszła do domu po cichu, opierając się o ścianę. Noga wciąż jej doskwierała, głowa także nie dawała za wygraną. Poszła na górę do swego pokoju i ułozyła się na łózku do snu. Czuła sie tutaj bezpieczniej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyNie Mar 29, 2009 4:04 pm

Niosąc tort w ręku, bez pukania wchodzi po cichu do środka. Kieruje się do kucni i stawia kartonik na balcie. Opiera się o stół i wyczuwa kogoś obecność.
Pędem znajduje się na górze kierując się w stronę pokoju Renesmee. Podchodzi do jej łóżka i uśmiecha się szeroko. Chwyta leżący obok koc i przykrywa ją. - To będą Twoje niezapomniane urodziny - owiewa ją swoim słodkim, wampirzym oddechem i całuje lekko w czoło.
Wraca do swojego domu.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyNie Mar 29, 2009 4:19 pm

Weszłam do domu Alice. Postawiłam wszystkie siatki na stole.- To od czego zaczynamy?- zapytałam Angela.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyNie Mar 29, 2009 4:20 pm

Przyłożył palce do swoich ust i cicho odpowiedział
- Ci. Ona jest już w domu. yślałem, że jest w centralparku. Co teraz?
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyNie Mar 29, 2009 4:33 pm

Zmarszczyłam brwi.- Chyba ci się coś wydawało. Nie ma jej.- uśmiechnęłam się.- To co robimy najpierw? Dekoracje?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyNie Mar 29, 2009 4:40 pm

Wychodzi tylnymi drzwiami, lecz nagle słyszy, że ktoś jst w kuchni. Materializuje się w kuchni. - O, cześć. - uśmiecha sie. - Pomóc wam jakoś?
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyNie Mar 29, 2009 4:41 pm

-Dekoracje.- uśmiechnał się szeroko i zabrał sie do rozpakowania siatek, a potem dekorowania domu.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyNie Mar 29, 2009 4:46 pm

Jak chcesz, to możesz pomóc.- uśmiechnęłam się na jej widok. Odsunęłam kanapę pod ścianę. Usiadłam i zaczęłam dmuchać balony.- Angel, przy oknach powieś te kolorowe.... te... te...- zastanawiałam się, jak nazwać kolorowy łańcuch, który wcisnęła nam miła pani w sklepie, twierdząc, że impreza bez tego to nie impreza.- sznurki?- powiedziałam powoli.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyNie Mar 29, 2009 4:48 pm

- lepiej sznurki. - zasmiał się ngel i powiesil, gdzie wskazała Alice, a do Amsel wysłał przyjazny uśiech.- Boże, czy oni tak wysoko muszą mieć te okna..
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyNie Mar 29, 2009 4:52 pm

Zachichotałam i dalej dmuchałam balony. Przy 67 baloniku poczułam się zmęczona. Potem związałam je po parę i przywiązywałam do mebli, karniszy, czego się tylko dało. Pokój teraz wyglądał kolorowo jak nigdy. Przyniosłam z jadalni długi stół i postawiłam go po jednej stronie pokoju. Wyjęłam kolorowy obrus i rozłożyłam go szybko.- No to teraz potrzeba tylko napojów i przekąsek.- powiedziałam wesoło.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyNie Mar 29, 2009 4:58 pm

- Wiecie co, dziewczyny? Ja jadę kupić ten prezent. Z tego, co słyszałem, to zamykają go za.. - spojrzał na komórkę- za godzinę.. a zanim to wszystko zrobią, co chcę, to trochę tam poczekam na tego MISIA.- odparł i przywiesił jeszcze parę sznurków.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyNie Mar 29, 2009 5:01 pm

Ja chyba też jak na razie idę. Muszę kupić prezent i wpaść do swojego mieszkania, przebrać się w coś. Będę za jakieś 30 minut.- Powiedziałam i wyszłam szybko z willi. Pognałam do sklepu.


(Sznurków xDDDDDD)
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyNie Mar 29, 2009 5:02 pm

Także wybiegł z willi i pobiegł do siebie, przebrać ię w coś ardziej odpowiedniego.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen EmptyNie Mar 29, 2009 5:55 pm

Wpadliśmy do domu. Szybko ustawiłam przekąski i napoje na stole. Talerzyki i szklanki przyniósł z kuchni Angel.- Przykro mi, ale musimy się poświęcić.- powiedziałam z poważną miną i założyłam mu kolorową czapeczkę. Roześmiałam się.- No teraz to tylko czekamy na gości.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





willa rodziny Cullen Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny Cullen   willa rodziny Cullen Empty

Powrót do góry Go down
 
willa rodziny Cullen
Powrót do góry 
Strona 1 z 9Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» willa rodziny LaPusch
» Willa Marthy Cullen
» Dworek rodziny Sunrise
» willa Suzanne
» Willa Eudoksji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Moon street-
Skocz do: