wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Piwnica - Lysette Dufours

Go down 
+6
Alex Armand
Eufrazja Johnson
Alice Evans
Ane deRose
Santiago Valmont
Lysette Dufours
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 1:05 am

Ok ok zalapalem
powiedzialem czule scierajac jej lze z policzka
nie rozklejaj mi sie tu
Och ane jak ja cie kocham, nawet nie wiesz ile bolu sprawiasz mi gdy placzesz...Niestety tym razem nie moge cie posluchac.
Wszystko bedzie ok. Santi nie odbiera... musze go odnalexc... Lys by tego chciala.
Chwycilem kurtke i wybieglem zanim ktokolwiek zdazyl odezwac sie chocby slowem.


Ostatnio zmieniony przez Louis DuFours dnia Nie Lut 01, 2009 10:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 1:13 am

Postanowiła nic nie mówić. Najchętniej by wyszła i nie przeszkadzała Ane i Louisowi, ale bała się o Lys. Usiadła koło łóżka, i złapała ją za rękę "wszystko będzie dobrze" pomyślała.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 1:16 am

Pobiegła do drzwi.- Hej Ełi, wchodź. Co cię sprowadza?- "hmm... czyżby Ełi wiedziała już co się stało?"
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 1:18 am

Hej Alice .
pocałowałm wampirzycę w policzek i podbiegłam do Lys .
Lys , słyszysz mnie ?
spytałąm już nieco podenerwowana .
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 1:22 am

Yyyy.. chyba nie słyszy. Nie wiemy tak dokładnie co się stało, ale coś ją zaatakowało.- miała smutną minę.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 1:25 am

złapałam się za skronie
[i][b] Lyss .. jeśli mnie słyszysz odpowiedz . [b][i]
" połączyłam " się z wampirzycą .
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 1:41 am

Zauważyła co Ełi chce zrobić.- I jak? Udało się? Słyszysz ją?- wyszeptała.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 1:44 am

Eufrazja chyba mnie nie zauważyła jak wchodziła bo trzasknęła mi drzwiami przed nosem, postanowiłem grzecznie zapukać i wejść za nią.
Puk puk puk
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 1:46 am

Hey, Alex. - wpuściła go do mieszkania. "Hmmm... kogo jeszcze nie ma?" pomyślała z rozbawieniem. Złapała Lys za rękę.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 1:49 am

Witam - powiedziałem uprzejmie atmosfera w mieszkaniu była dziwna.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 1:49 am

cholera ! Lys ! odezwij się !
wołałam w jej głowie .
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 1:51 am

Proszę cię, nie rób takiej miny.- westchnęła patrząc na Alexa.- Wszyscy się tu martwimy. To coś co zaatakowało Lys poluje podobno na większość wampirów.- bała się już coraz mniej, choć wiedziała, że jest niebezpiecznie.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 2:05 am

trzeba zwołać wszystkie wampiry w mieście jeżeli to cos chce nas zgładzić . musimy się teraz trzymać razem . najlepiej jęzli wszyscy przenieślibyśmy sie do jakiegoś dużego domu . trzeba obmyślic plan .
wyrzucałam swoje myśli z prędkością światła .
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 2:06 am

Zgadzam się z tobą w pełni. Ale wiesz, zgromadzenie wszystkich wampirów nie jest takie proste.- powiedziałam.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 2:09 am

nastroszyłem się z kieszeni wyciagłem komórkę:
Jas mamy problem, coś poluje na wampiry...- powiedziałem zaniepokojony
okey dobra dzięki-rozłaczyłem się

cały się spiąłem, gotowy w każdej chwili rzucić się na tego drapieżnika
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 2:11 am

trzeba pochodzic po moon street . trzeba równiez zajrzeć do wszystkich barów . i jak już sprowadzimy większośc wampirów trzeba zgromadzić zapasy krwi . musimy na jakiś czas odciąć się od świata .
uzupełniłam swoją poprzednią myśl .
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 2:13 am

No to działajmy, a nie siedźmy! Może pójdziemy do tych nowych lokatorów na Moon Street? Albo włamiemy się do banku krwi?- powiedziała. Nie chciała już siedzieć bezczynnie.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 2:20 am

okey moon street jest moje....- powiedziałem poważnie
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 2:21 am

Dobra! Ruszamy do villi na Moon Street!- ogłosiła zakładając płaszcz.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 2:22 am

nie Alex . musimy działąć razem . nie mozemy chodzić w pojedynkę . - powiedziałam stanowczym tonem , chociaż w moim tonie było słychać strach . szybko podeszłam do Alexa i wtuliłam się w jego tors .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 3:00 am

Kotku niech i tak będzie, bo nie wiemy z czym mamy do czynienia cokolwiek to jest to Jasmin musi wiedzieć zęby zacząć działać - powiedziałem, i pocałowałem ją we włosy
*mam nadzieję że to jakiś zwykły stwór*
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 12:16 pm

Przetarła oczy.
oł ... zasnęłam - jęknęła - to dziwne , że wampir przysypia ale ja jak zawsze jestem inna - wyjaśniła wszystkim tu obecnym - Hej Ełi , hej Alexiu! - zawołała gdy rozległo się kolejne pukanie do drzwi.
Ciotka trafiła bez problemów. Ane nawet myślała , że Mirel ma jakiś wbudowany w mózgu GPS. Ale Mirel nie jest normalna ... zresztą nikt tu nie jest normalny.
- hej , słonko - powitała zaspaną wampirzycę - I gdzie ta wasza Lysette ? - zapytała i wpakowała się do domu razem ze swoją torbą.
- Tutaj ... ciociu - uśmiechnęła się delikatnie Ane i zaprowadziła ją do chorej.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 1:50 pm

Ef... wszystko ok... żyję... tyle, że jakoś nie mogę tego okazać
Mowiłam w myślach do wampirzycy.
Ane... czego ty oczekujesz od tej twojej ciotki?! Że obudzi moje ciało do życia... Gdzie jest Santiago.... on chyba mógłby pomóc... tak myślę...
Byłam znużona tym stanem rzeczy. Wszystko co widziałam to ciemność, mogłam sobie jedynie wyobrażać, co sie działo dookoła mnie... słyszałam ich głosy, ale to chyba nie były głosy, ale myśli.
Dobre chociaż to... pomyślałam z goryczą gdy to sobie uświadomiłam.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 5:51 pm

Alice stanęła razem z Eufrazją i Alexem przed drzwiami mieszkania Lys. Zapukała, i poczekała aż ktoś otworzy.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 5:59 pm

- mam dosyć tego czekania ! niedługo zginę , a oni nie otwierają ! - pociągnęłam za klamkę i weszłam do mieszkania Lys .
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 6:11 pm

Westchnęła teatralnie i weszła za Eufrazją do mieszkania. Zauważyła Ane, i jakąś kobietę. Domyśliła się że to ciotka Ane.- Hej, Ane. I jak z Lys? Lepiej z nią?- zapytała.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 6:36 pm

bez zmian - jęknęła.
Mirela wyszła godzinę temu i powiedziała , że mamya mało czasu. Trzeba znaleśc Santiego ... musi na nowo ukąsić lys ... ale tylko on może to zrobić ponieważ ... to ona go przemieniła. - wypowiedziała szybko.
Westchnęła po czym znów zaczęła mówic - a wasz plan ?
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 6:53 pm

- no więc : na nieokreślony czas musimy zamieszkać w willi Jas . wszyscy . wszystkie wampiry z kamienicy i monn street . musimy trzymać się razem . odciąć od świata . teraz podział :

Ja , Alex , Alice i Ty zajmiemy sie " zbieraniem " i uprzedzaniem innych wampirów . Trzeba im powiedzieć , żeby przeprowadzili sie do willi Jas .

Jas , Scarlett , Christian zajmą się przygotowywaniem willi .

Lys , Santi , Louis, Eudoksja i Alice L. zajmą się krwią .
- powiedziałam tak syzbko , że normalny człowiek tego by nie usłyszał .
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 7:11 pm

Tak , tylko najpierw znajdźmy Santiego ... - westchnęła - to od kiedy zaczynamy ?- Zapytała opierając się o ściane.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 7:15 pm

usiadłam na podłodze na przeciwko Ane - myślę , że trzeba działać od dzisiaj . - zamknęłam oczy . - miałam wizje . - westchnęłam .
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 7:15 pm

Mamy nie wiele czasu. Eufrazja twierdzi że około 1,5 miesiąca.- powiedziała. Usiadła koło Lys, i złapała ją za rękę.- Santi musi znaleźć się jak najszybciej. Jas mówiła że musimy chronić Lys.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 7:24 pm

weszłem za Dziewczynami ale myślami byłem gdzie indziej:
* Jas widziałą jak zabijano jej rodzinę. a potem przeżyła..........to były inne wampiry....to nie była kara......Niech szlak trafi te potwory....nie dziwie się już że mnie nie chciała* powiedziałem smutniejąc
*Nie byłem dżentelmenem*
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 7:33 pm

spojrzałam na Alexa . gdy nasze oczy sie spotkały , szybko odwróciłam wzrok , by nie mógł zobaczyć bólu w moich oczach .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 7:42 pm

niestety zobaczyłem Oczy Eufrazji ....wiedziałem że skrzywdziłem ją tą myślą
*Idiota, możecie zginąć a ty tutaj wyjeżdżasz z takimi myślami......... KRETYNIE* odwróciłem się od wszystkich i prawie palca sobie wyrwałem z ręki.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 7:48 pm

wstałam z podłogi .- słuchajcie - zaczęłam - muszę iść na polowanie . będę za jakąś 1 h . gdybym nie wróciła do tego czasu , nie szukajcie mnie . idźcie wszyscy do domu Jas . - chciałam sie uśmiechnąć , ale mi nie wyszło . odwróciłam się na pięcie i wyszłam z mieszkania . poszłam w stronę Central Parku .
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 7:50 pm

Popatrzyłam zdziwiona na Alexa. "No nie ważne..." pomyślała.- No więc, co robimy z Lys, dopóki nie zjawi się Santi? Przenosimy ją do Jas?
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 7:55 pm

wiedziałem ze to niebezpieczne zostawić ją samą:
Wiecie też pójdę....muszę pomyśleć- powiedziałem wiedząc że to wszystko kłamstwo
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 7:59 pm

Tak Alex, idź z nią. Będzie bezpieczniejsza.- Uśmiechnęła się szeroko. "nie potrafisz kłamać"- pomyślała.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 8:02 pm

No to ja zostane z Alice na straży ... - usmiechneła sie i usiadła wygodnie na podłodze zamykajac oczy - będę z wami. jeśli coś zobaczę powiem wszystko Ełi. A i jeszcze jedno ... mam nadzieje , że uda mi się póxniej wyleźć z jego mózgownicy. - mruknęła i podparła się łokciem.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 8:10 pm

idąc w stronę kamienicy zobaczyłam Alexa , który opierał się o budynek . - Co tu robisz ? - spytałam stając przed nim .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 8:22 pm

*ufff zdąrzyłem, była zbyt zajęta*
nic myślę........-*[b]NIE MYŚL O TYM!!!!!!!!!!!!*[/b]- powiedziałem i krzyczałem na siebie w głowie
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 8:31 pm

- o czym masz nie myśleć ? - spytałam podejrzliwie . Alex stał ze spuszczoną głową . wiedziałam , że był w CP i słyszłam jego myśli . poprostu chciałam , żeby powiedział mi o tym sam .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 8:39 pm

Wiem miałem nic nie ukrywać..................ALe moje życie jest splątane z Jasmin bardzie niź mi się podoba......Ona pochodzi z królewskiego rodu .Jest ostatnia.......200 lat temu mój ojciec MaX spłodził mnie jako jej ochroniarza.ona o tym nie wiem bo nie mozę.......gdy wstąpiłado naszej rodziny to był zaszczyt, każdy ród ma zachodzie chciał ją a ona nas wybrała....więc tatko zrobił mnie.....i wyszkolił tak abym był jak pies, jak dorosłem próbowałem stać się jej kochankiem aby ładwiej mi było z nią być, ale mnie odrzuciła............wtedy to mój ojciec chciał mnie zgładzić... Ale ona staneła w mojej obronie....i wyjechała tutaj......... i ja przyjechałem tutaj i spotkałem ciebie i teraz pomimo że nie chcę o niej myśleś bo wiem że ciebie tym ranię nie mogE po prostu nie moge i to mnie tak przytłacza..........- mówiłem to i przy tych ostatnich słowach odwróciem sie aby nie widziałą że zacżąłem płakać
* Jesteś słaby Alexie Armarnd, dlatego musisz umrzeć* przypomniałem sobie słowa Maxa
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 8:53 pm

- ohh Alex .. rozumiem .. jeżeli miałoby jej się cos stać , a jednocześnie mnie , to proszę cię , broń jej . ja sobie poradzę . - pogładziłam go po policzku . - Alexie Armard jesteś sliny i musisz żyć . dla mnie ! - powiedziałam uroczustym tonem . - Kocham Cię - przywarłam do niego całym ciałem i namietnie pocałowałam w usta . * ja też mam tajemnicę . ale ona nie może ujrzec światła dziennego * - pomyślałam nie przestając całowac Alexa .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 EmptyNie Lut 01, 2009 8:57 pm

Niestety to nie takie proste....- powiedziałem pomiędzy pocałunkami- Moje priorytety się zmieniły A Jas ma Jamesa....a tak wogóle to chyba trochę dziwnie wyglądamy- powiedziałem gdy zobaczyłem po drugiej stronie kilku facetów
Patrzcie ale ta mała jest chętna na niego!!- wyszeptał jeden do resztu
warknąłem cicho
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Piwnica - Lysette Dufours
Powrót do góry 
Strona 5 z 15Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Lysette DuFours
» Nowoczesny dom Louisa DuFours

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Stara kamienica-
Skocz do: