wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Domek Alexa Armand

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Next
AutorWiadomość
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyNie Mar 01, 2009 6:21 pm

no wiesz masz koleżanki Ane, Lyss może warto je było odwiedzić sprawdzić jak się czują po wczorajszej imprezie...- powedziałem delikatnie...- może pójdziemy do BV.. na poprawiny...
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyNie Mar 01, 2009 6:26 pm

- hmm .. Ane jest pewnie z Louisem , a Lyss nie chce mnie widzieć ..idź do Mika , a ja posiedze w domu . - uśmiechnęłam się .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyNie Mar 01, 2009 6:29 pm

Żarty sobie stroisz...Mike pewnie jest w burdelu albo już daleko stąd...nawet prezentu nie dał cham jeden...- poweidziałem hardo.....byłe zły na Mika zostawił mnie i poszedł.....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyNie Mar 01, 2009 6:47 pm

- Alex nie mów tak .. Mike jest twoim przyjacielem ! - usiadłam na kanapie .
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyNie Mar 01, 2009 6:59 pm

- Kochanie , ty idziesz do Mika , a ja do CP .. - uśmiechnęłam się i pobiegłam do garderoby . Ubrałam białą koszulę w czarną kratę , czarne wytarte rurki i kozaki . Na ramiona zarzuciłam czarną , skórzaną kurtkę i zbiegłam na dół . - pa słońce - podeszłam do niego i pocałowałam go namiętnie . Wyszłam na spacer do CP .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyNie Mar 01, 2009 7:01 pm

okey...- powiedziałem....zastanawiałem się co robic.......
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyNie Mar 01, 2009 9:16 pm

postanowiłem odwiedzić Jas, musiałam mieszkać w mieście albo na jego obrzeżach, wieć trochę mogło mi zająć czasu.....wykąpałem się ubrałem na "luzie" i poszedłem poszukac zapachu Jas.........
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyPią Mar 06, 2009 7:51 pm

uśmiechnąłem sie do siebie, wszedłem , poszedłem na górę i położyłem się do błogiego "snu"......
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyPią Mar 06, 2009 8:03 pm

długo jednak nie wytrzymałem w tym "śnie", alkohol grał mi w uszach i żyłach, wstałem przebrałem się , w dressowe spodnie i poszłem do Baru......
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptySob Mar 14, 2009 2:14 am

cały dzień się włuczyłem wesżłem do domu, Ełi nie było, rozebrałem się i poszedłem pod prysznic....wykąpałem sie i wróciłem do salonu gdzie włączyłem canal+ i oglądałem filmy...
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptySob Mar 14, 2009 2:18 am

weszłam do domu i usiadłam koło Alexa.
-Alex... dzisiaj są moje urodziny xD-westchnęłam.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptySob Mar 14, 2009 2:26 am

popatrzyłem na nią:
Impreza..?!?!- spytałem i spojrzałem na nią......
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptySob Mar 14, 2009 6:58 pm

wstałem, szybko ubrałem się w koszulę , sweter, jeansy, płaszcz, podeszłem do niej:
Spotkamy się ma miejscu...przygotuj sie...- pocałowałem bardzo namiętnie i wyszedłem z domu....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptySob Mar 14, 2009 10:21 pm

-nigdzie nie idę-szpenęłam za nim. Podkuliłam nogi pod brodę i tak zamierzałam spędzić dzisiejszy dzień-swoje urodziny.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptySob Mar 14, 2009 10:31 pm

wpadłem do domu jak szalony:
Moja panno wstajemy z tej kanapy, w Restauracji czekają na ciebie a ty co??- powiedizałem , podbiegłem do niej chwyciłem na ręce i zaprowadziłem na górę:
Przebierz się - powiedizałem stawiając ją w sypialni...
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptySob Mar 14, 2009 10:37 pm

Weszłam do garderoby i przebrałam się w turkusową sukienkę przed kolana i bez ramiączek. Do tego dobrałam szpilki. Włosy spięłam w kok i wyszłam do restauracji , gdyż Alex musiał jeszcze na chwilę zostać w domu.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptySob Mar 14, 2009 11:57 pm

zadzwoniłem do Jas i zostawiłem jej bardzo brutalną wiadomość na poczcie po czym udałem się do restauracji....
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyNie Mar 15, 2009 4:09 am

wszedłem do domu, postawiłem prezenty:
Idę pod prysznic...- powiedziałem bez emocji w głosie, i poszedłem do łazienki
*Bez formy* pomyślałem gorzko i włączyłem zimną wodę zamiast goracej....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyNie Mar 15, 2009 4:20 am

-no i co zrobiłaś ?! -warknęłam na siebie. Weszłam do garderoby i przebrałam się w czerwoną, seksowną bieliznę , którą kiedyś kupiłam w Centrum Handlowym. Zrobiwszy to poszłam do sypialni i położyłam się na łóżku czekając na Alexa.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyNie Mar 15, 2009 4:25 am

wyszedłem z pod prysznica wytarłem się, wszedłem do sypialni, do garderoby:
Ja tylko na chwileczkę..- powiedziałem szukając w garderobie spodni dresowych
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyNie Mar 15, 2009 4:34 am

*no i super*-skrzywiłam się. Zeszłam z łóżka i weszłam do garderoby. Wyminęłam Alexa i złapałam za czarną bluzę. Ubrałam ją i zeszłam na dół. Weszłam do salonu , wzięłam do ręki książkę i siadając na kanapie zaczęłam czytać.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyNie Mar 15, 2009 4:37 am

gdy wchodziłem do sypialni nie zauważyłem w czym była Ełi, gdy weszła do garderoby,zobaczyłem, gdy wyszła, zrozumiałem swój błąd z restauracji, zmierzwiłem mokre włosy, zszedłem do niej w ręczniku, klenkłem przed nią i zacząłem całować jej uda.......
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyNie Mar 15, 2009 4:46 am

-co robisz ? -spytałam nie odrywając wzroku od książki , która tak naprawdę mnie nie interesowała, gdyż przeczytałam ją cztery razy.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyNie Mar 15, 2009 4:49 am

wyrwałem ksiazkę i rzuciłem na drugi koniec pokoju, całowałee coraz wyzej i wyzej, w końcu dojechałem do skaraju bluzy:
Eh....- wydukałem...... * A nie widać* pomyślałem......
podniosłem się i pocałowałem Ełi w szyję........
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptySob Mar 21, 2009 11:27 pm

Odważyłem zadzwonić do Maxa, niestety moja rewelacja pogorszyła nasze relacje jeszcze.
* Wiedziałe ze tak bedzie* pomyślałem rozłączyłem się, Zadzwoniłem do Jas, poczułem zę możemy oboje mnieć małą inspekcje.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptySob Mar 21, 2009 11:58 pm

Wstałem ubrałem marynarkę i wyszedłem na piwo do BV.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyPią Kwi 03, 2009 1:35 pm

Przyszedłem, szybko, wszedłem do Gabinetu, miałem zaległości na uczelni i nie tylko, spedziłem w gabinecie, 4 godziny, napisałem wszystko byłem wolny, moje myśli popłyneły do Ełi, wiedziałem ze muszę ją znależć taka rozłąka to koszmar był dla mnie. Wstałem i wyszedłem poszukać jej.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptySob Kwi 04, 2009 12:56 am

Weszłem z Ełi na rękach- Ełi to nie ma sensu chcesz mnie zostawić, bo taki post prowadzi do zagłodzenia organizmu, pogadaj z Alice. Tak nie można a jeśli mnie sprowokujesz zrobię wszystko abyś wypia krew. Wszystko powiedziałem zaniosłem ją do sypialni a teraz się prześpij, ja bede na dole- popatrzyłem na Ełi- Kocham Cię.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptySob Kwi 04, 2009 2:40 pm

- Alex, wiesz dobrze, że kocham cię nad życie, ale nie chcę pić krwi. Już nigdy więcej - odwróciłam głowę, a wzrok wlepiłam w ścianę.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptySob Kwi 04, 2009 6:01 pm

Ełi dobrze wiesz że tak nie można, fakt bycie mordercą to nie jest moje pragnienie i staram się z tym skończyć, ale krew jest nam potrzebna jak ludzią woda- powiedziałem, Delikatnieodwróciłem jej głowę tak by na mnie patrzyła- Ełi jesteś moim życiem, pamiętaj o tym- Pocałowałem ja w usta, podniosłem się zdjąłem z siebie koszulę i spodnie i połozyłem obok, bałem się o Ełi...
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyCzw Kwi 09, 2009 11:55 pm

-tak bardzo chciałabym być znowu człowiekiem... -rozmarzyłam się. Spojrzałam na Alexa i na to co robił. -Alex, przecież wiesz, że nic nie zdziałasz -dodałam.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyPią Kwi 10, 2009 12:41 am

Zgroza malowała się w moich oczach- Ełi, ....- urwałem , wstałem , wyszedłem z sypialni trzaskająć drzwiami,zszedłem do gabinetu
* Jak mogła pomyśleć, że przez sex będę chciał na nią wpłynąć*
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyPią Kwi 10, 2009 1:34 am

-nie o to mi chodziło.. -szepnęłam. Usiadłam na łóżku, a nogi podciągnęłam pod brodę.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyPią Kwi 10, 2009 1:41 am

Siedząc w Fotelu w gabinecie, głowę schowałem, iędzy rece, oparte o biurko , po pewnym czasie, wstałem poszedłem do sypialni. Wszedłęm do niej, zobaczyłem Ełi, siadłem na podłodze przy drzwiach, wzrokiem wodziłem po niej.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyPią Kwi 10, 2009 1:47 am

Gdy Alex wszedł do pokoju nie podniosłam nawet wzroku. Chciałam nie istnieć.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyPią Kwi 10, 2009 1:51 am

Siedząc tak próbowałem rozszyfrować Ełi, ale nie umiałem, zrezygnowany wstałem, podszedłem do niej, usiadłem na łóżku- Co jest Ełi?? powiedz mi, nie wiem co robić??- powiedziałem błagalnie
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyPią Kwi 10, 2009 1:56 am

-między nami.. nie układa się dobrze i ty to wiesz -spojrzałam Alexowi prosto w oczy.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyPią Kwi 10, 2009 2:01 am

No niestety nie układa się jak w bajce.... Ale życie nie jest bajka.....- powiedziałem- Czy ty cos sugerujesz???- Spytałem, wyłączylem sie...mój umysł przestał przetwarzać informacje....patrzyłem sie na Ełi....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyPią Kwi 10, 2009 2:11 am

-nie , nic... -szepnęłam i wybiegłam z sypialni. Gdy zniknęłam za drzwiami pokoju , wybuchnęłam płaczem.Oparłam się o ścianę i przymknęłam oczy. Byłam słaba fizycznie, ale też psychicznie.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyPią Kwi 10, 2009 2:19 am

Wstałem i poszedłem za nia, ująłem ją na ręce- Ełi porozmawiamy jak się wyśpisz..- powiedziałem, przytuliłem ją do siebie, zastanawiałem sie co mogło przezte kilka dni stać, co mogło zmienić Ełi. Trzymając ją na rekach zaniosłem ją do Sypialni - Kocham się, Ełi, nic tego nie zmieniło i nie zmieni, a teraz prześpij się. Sen dobrze ci zrobi..- powiedziałem, patrząc w jej zakrwawione oczy, starłem jej łzy, usiadłem na podłodze obok Ełi.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyPią Kwi 10, 2009 2:25 am

-nie -powiedziałam stanowczo. Wiedziałam, że przez swoją słabość ranię Alexa. Przysunęłam się do niego i położyłam się na nim. Zaczęłam wodzić ustami po nagim ciele Alexa.


Ostatnio zmieniony przez Eufrazja Armand-Johnson dnia Pią Kwi 10, 2009 2:36 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyPią Kwi 10, 2009 2:34 am

Ełi wiedziała jak mnie "rozpalić' każdy jej pocałunek dla mnie oznaczał wszystko, każde dotknięcie, jej rak, Każde uszczypanie, było dla mnie symbolem miłości, Lecz zachowanie Ełi mnie zdziwiło- Ełi..... jesteś pewna....... że chcesz?? Tego??- jakając sie spytałem, nie chciałem żeby pomyślała że chcę ja wykorzystać, ręka odgarnąłem jej włosy, miękkie i aksamitne dla mnie.. ująłem jej twarzy, w moich oczach malowało sie pytanie, Ale zanim odpowiedziała wiłem swoje wargi w jej usta, lekko je pieszcząc językiem.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyPią Kwi 10, 2009 2:42 am

Odwzajemniłam pocałunek, po czym odpowiedziałam:
-muszę spełniać swojego męża
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyPią Kwi 10, 2009 2:51 am

Nie, nie musisz- powiedziałem odsunąłem się , wstałem i położyłem sie na łóżku- Jeśli nie chcesz to tego nbie rób- krwawa łaza spłyneła mi po skoroni, czy kiedykolwiek Ełi zmusiłem do czegoś, szybko ją wytarłem musiałem być twardy.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 EmptyPią Kwi 10, 2009 2:58 am

-nie mówię, że muszę, a nie też nie mówię, że nie chcę ! -warknęłam. Odwróciłam się do Alexa plecami -nie zrozumiesz tego.. -szepnęłam i wyszłam na balkon.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Domek Alexa Armand - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 12 Empty

Powrót do góry Go down
 
Domek Alexa Armand
Powrót do góry 
Strona 12 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Domek Vanessy Pattinson
» Domek Aksel'a Valentino
» Domek Logana Browna
» Domek Jasona Ashtera
» Domek April Hoover

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Osiedle East Village-
Skocz do: