wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Domek Vanessy Pattinson

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Domek Vanessy Pattinson Empty
PisanieTemat: Domek Vanessy Pattinson   Domek Vanessy Pattinson EmptyWto Mar 03, 2009 9:10 pm

krótko opisz jego wygląd ;D
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Go??
Gość




Domek Vanessy Pattinson Empty
PisanieTemat: Domek   Domek Vanessy Pattinson EmptyWto Mar 03, 2009 9:29 pm

Jest on nieduży. Ma dwa piętra. Każde pomieszczenie jest bardzo jasno oświetlone. Ma dwie łazienki i kuchnię połączoną z salonem. Cały budynek jest nowocześnie urządzony. Obok swojego pokoju z balkonem wampirzyca ma niewielka garderobę. W garażu stoi pomarańczowe lamborghini i motocykl. Na parterze obok pokoi gościnnych mieści się malutki basen. Domek stoi w dużym ogrodzie.


***


Brunetka weszła z torba przewieszona na ramieniu do swojego domku. Usiadła na balkonie i podziwiała widoki.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Domek Vanessy Pattinson Empty
PisanieTemat: Re: Domek Vanessy Pattinson   Domek Vanessy Pattinson EmptyNie Mar 08, 2009 11:06 pm

Rozwśieczona wampirzyca weszła do domu. Była kolejną zabawką w jego rękach. On się z nia tylko bawił. Łzy zaczęły jej cieknąć po policzkach. Nie wiedziała czy ze smutku czy z gniewu. Nie pozwoli się sobą bawić. Otarła poliki. Zrobiła sobie ciepłą kompiel i weszła do wanny. Relaksowała się...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Domek Vanessy Pattinson Empty
PisanieTemat: Re: Domek Vanessy Pattinson   Domek Vanessy Pattinson EmptyPon Mar 09, 2009 9:38 pm

Przebrała się w krótką spódniczkę i bluzkę bez naramków. Wzięła w biegu kurtkę i wybiegła.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Domek Vanessy Pattinson Empty
PisanieTemat: Re: Domek Vanessy Pattinson   Domek Vanessy Pattinson EmptyPon Mar 09, 2009 10:04 pm

Wbiegła do domu po polowaniu. Jej tęczówki miały kolor niesamowitej miedzi. Usiadła na balkonie i patrzyła na księżyc.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Domek Vanessy Pattinson Empty
PisanieTemat: Re: Domek Vanessy Pattinson   Domek Vanessy Pattinson EmptyPon Mar 09, 2009 10:30 pm

Vanessa wbiegła do domu. Rzuciła sie na łóżko i zaczęła płakać. A więc wybrał.... Będzie dla niego tylko przyjaciółką, chociaz miała nadzieję na cos więcej. Trudno. Szybko otarła łzy i zaczęła patrzeć w sufit.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Domek Vanessy Pattinson Empty
PisanieTemat: Re: Domek Vanessy Pattinson   Domek Vanessy Pattinson EmptyWto Mar 10, 2009 12:12 am

Warknęła zła na siebie. Zerwała się i wybiegła z domu...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Domek Vanessy Pattinson Empty
PisanieTemat: Re: Domek Vanessy Pattinson   Domek Vanessy Pattinson EmptyPią Mar 13, 2009 8:23 pm

Wbiegła ubrana w krótka czarną sukienkę i długie kozaki. Usiadła na sofie w salonie, czekając na niego. Musi sie dowiedziec prawdy. Dosyć. Juz więcej sie nie nabierze...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Domek Vanessy Pattinson Empty
PisanieTemat: Re: Domek Vanessy Pattinson   Domek Vanessy Pattinson EmptyPią Mar 13, 2009 9:21 pm

Znudzona czekaniem zaczęła grać na fortepianie, cichutko śpiewając...


Desde muy niña siempre actue
Con timidez
Con el miedo de decir
Todo de una vez

Tengo un sueño en mi
Que brillando esta
Lo dejare salir
Porfin tu sabras

Lo que soy, es real
Soy exactamente la que debo ser hoy
Deja que la luz, brille en mi
Ahora si, se quien soy
No hay manera de ocultar
Lo que siempre he querido ser
Lo que soy...
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Domek Vanessy Pattinson Empty
PisanieTemat: Re: Domek Vanessy Pattinson   Domek Vanessy Pattinson EmptyPią Mar 13, 2009 9:27 pm

Zatrzymałem się pod drzwiami Ness. Nie wiedziałem co zrobić. Słyszałem melodię , która dochodziła z wewnątrz. Po krótkich rozmyślaniach zapukałem trzykrotnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Domek Vanessy Pattinson Empty
PisanieTemat: Re: Domek Vanessy Pattinson   Domek Vanessy Pattinson EmptyPią Mar 13, 2009 9:32 pm

Wstała powoli, zaciskając pięści. Podeszła do drzwi i zatrzymała rękę przy klamce. Oparła głowę o nie i westchnęła. Nie wiedziała co robić.... Czy dobrze zrobiła? Co jej odpowie? A może ją zostawi? Cokolwiek zrobi już wie co ona zamierza... Westchnęła i z lekkim usmiechem otworzyła drzwi.
-Cześć.-uściskała chłopaka, wdychając jego zapach i wpuściła do środka. Poprowadziła do salonu i usiadła na fortepianie.
-Rozgość się.... Chcesz cos do picia?
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Domek Vanessy Pattinson Empty
PisanieTemat: Re: Domek Vanessy Pattinson   Domek Vanessy Pattinson EmptyPią Mar 13, 2009 9:38 pm

-nie ,dzięki-usiadłem w fotelu -masz bardzo ładny dom -uśmiechnąłem się
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Domek Vanessy Pattinson Empty
PisanieTemat: Re: Domek Vanessy Pattinson   Domek Vanessy Pattinson EmptyPią Mar 13, 2009 9:40 pm

-Dzięki. Starałam się. - spuściła głowę.
-Czy ty..ja...Eh... Czy ja się Tobie znudziłam?-szepnęła w końcu.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Domek Vanessy Pattinson Empty
PisanieTemat: Re: Domek Vanessy Pattinson   Domek Vanessy Pattinson EmptyPią Mar 13, 2009 9:44 pm

-dlaczego tak myślisz?? -spojrzałem na nią
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Domek Vanessy Pattinson Empty
PisanieTemat: Re: Domek Vanessy Pattinson   Domek Vanessy Pattinson EmptyPią Mar 13, 2009 9:49 pm

Załowała, że Nick nie umie czytać w myslach. Odwróciła wzrok nie odpowiadając.
-Wiesz dobrze, że jestem zazdrosna i mam o co.-rzekła.
Pewnie teraz mysli, że marudzę i nie ma siły mnie słuchać. Że przesadzam. Nie jestem go warta. - pomyślała.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Domek Vanessy Pattinson Empty
PisanieTemat: Re: Domek Vanessy Pattinson   Domek Vanessy Pattinson EmptyPią Mar 13, 2009 9:53 pm

Podszedłem do niej:
-jesteś o mnie zazdrosna ?? -zdziwiłem się
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Domek Vanessy Pattinson Empty
PisanieTemat: Re: Domek Vanessy Pattinson   Domek Vanessy Pattinson EmptyPią Mar 13, 2009 9:57 pm

Zaraz mnie wysmieje-pomyslała
-A ty byś nie był, gdybym ja flirtowała z jakimis wampirami?-zapytała, unikając w ten sposób odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Domek Vanessy Pattinson Empty
PisanieTemat: Re: Domek Vanessy Pattinson   Domek Vanessy Pattinson EmptyPią Mar 13, 2009 10:01 pm

-nie, bo ci ufam -odgarnąłem kosmyk włosów, który opadał Ness na twarz. Nachyliłem się i pocałowałem ją.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Domek Vanessy Pattinson Empty
PisanieTemat: Re: Domek Vanessy Pattinson   Domek Vanessy Pattinson EmptyPią Mar 13, 2009 10:06 pm

Nim sie spostrzegła łzy zaczęły jej leczeć po policzkach i wtuliła się w chłopaka.
-Po prostu boję się, że spotkasz inną i o mnie zapomnisz.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Domek Vanessy Pattinson Empty
PisanieTemat: Re: Domek Vanessy Pattinson   Domek Vanessy Pattinson EmptyPią Mar 13, 2009 10:12 pm

-Ness.. jesteś cudowna. O takich wampirzycach się nie zapomina-wytarłem łzy spływające po jej policzkach. Znowu złożyłem na jej ustach namiętny pocałunek, ale tym razem dłuższy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Domek Vanessy Pattinson Empty
PisanieTemat: Re: Domek Vanessy Pattinson   Domek Vanessy Pattinson EmptyPią Mar 13, 2009 10:16 pm

Wplotła ręce w jego włosy i oddała pocałunek.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Domek Vanessy Pattinson Empty
PisanieTemat: Re: Domek Vanessy Pattinson   Domek Vanessy Pattinson EmptyPią Mar 13, 2009 10:22 pm

Przywarłem do niej całym ciałem, a moje ręce powędrowały na jej plecy. Delikatnie rozpiąłem sukienkę Ness i zsunąłem ją z niej. Moje usta zjechały niżej , delikatnie muskając jej szyję. Po kilku chwilach opanowałem się:
-Przepraszam, chyba nie powinienem... muszę iść -oblizałem wargi po namiętnym pocałunku i wycofałem się do drzwi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Domek Vanessy Pattinson Empty
PisanieTemat: Re: Domek Vanessy Pattinson   Domek Vanessy Pattinson EmptyPią Mar 13, 2009 10:27 pm

Skrępowana ubrała sukienkę i przytuliła go.
-Musisz?-zapytała rozmarzona.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Domek Vanessy Pattinson Empty
PisanieTemat: Re: Domek Vanessy Pattinson   Domek Vanessy Pattinson EmptyPią Mar 13, 2009 10:32 pm

-w sumie to powinienem iść ... spotkajmy się jutro -unikając jej wzroku pocałowałem ją w policzek i wyszedłem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Domek Vanessy Pattinson Empty
PisanieTemat: Re: Domek Vanessy Pattinson   Domek Vanessy Pattinson EmptyPią Mar 13, 2009 10:47 pm

-W porządku
Westchnęła i poszła do łazienki. Umyła się przebrała w krótke jeansy i białą bluzkę bez naramków. Rozpuściła włosy, chwyciła w biegu czarna, skórzana kurtke i wyszła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Domek Vanessy Pattinson Empty
PisanieTemat: Re: Domek Vanessy Pattinson   Domek Vanessy Pattinson Empty

Powrót do góry Go down
 
Domek Vanessy Pattinson
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Domek Logana Browna
» Domek Jasona Ashtera
» Domek April Hoover
» Domek Alexa Armand
» Domek Aksel'a Valentino

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Osiedle East Village-
Skocz do: