wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Domek Jasona Ashtera

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Domek Jasona Ashtera Empty
PisanieTemat: Domek Jasona Ashtera   Domek Jasona Ashtera EmptyCzw Kwi 16, 2009 10:16 pm

Kupiłem dom na East Village. W końcu gdzieś trzeba mieszkać. Lokum nie duże, zaledwie 120 metrów parter i poddasze.
Na parterze znajdują sie jedynie kuchnia oraz salon z jadalnią. Na poddaszu zaś sypialnia z garderobą oraz łazienka.
Wszystko urządzone w dość nowoczesnym stylu. Mebelki z Ikei więc każdy może sobie mniej więcej wyobrazić jak to wygląda.
Chatka otoczona jest skromnym ogródkiem z kilkoma skalniakami i oczkiem. Przestrzeń wypełniona jest zielenią. Na małej górce znajduje się stara, drewniana altana.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Domek Jasona Ashtera Empty
PisanieTemat: Re: Domek Jasona Ashtera   Domek Jasona Ashtera EmptyCzw Kwi 16, 2009 11:54 pm

Rozpakował wszystkie swoje rzeczy i choć nie było ich wiele, zajeło mu to cały dzień. Kiedy skończył usiadł na kanapie i jak to miał w zwyczaju chciał sobie posiedzieć w ciszy. Coś jednak nie dawało mu spokoju. Cichy głosik cały czas nadawał w jego głowie, niemalży wywołując u niego dreszcze poirytowania.
Ta mała.... wrrrrr... prychnął i włączył muzykę. Jeszcze przez jakiś czas spróbował zapomnieć o.. jej imie jakos nie mogło mu przejść przez gardło.. o małej.
Nie możesz o czymś zapomnieć, to się z tym zmierz... stwierdził wreszcie i zrezygowawszy ze swych uprzednio zaplanowanych rozmyślań wyszedł d baru w poszukiwaniu irytującego głosiku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Domek Jasona Ashtera Empty
PisanieTemat: Re: Domek Jasona Ashtera   Domek Jasona Ashtera EmptyPią Kwi 17, 2009 12:16 am

Wróciłem do siebie i bez jakiegokolwiek zastanowienia wpadłem do sypialni. Rzuciłem się na łóżko i patrząc w sufit rozmyślałem, o tym co było, co jest i co może być.
Ona jest naprawdę..... iretująca... zaśmiałem się. ale mnie nie przebije, choćby się starała.Z rękami pod głową i przymkniętymi oczami obserwowałem salę barową i zdenerwowaną, śliczna, cimnowłosą dziewczynę nerwowo stukającą knykciami o blat stolika.
Jeszczę się spotkamy... obiecałem jej, nie będąc świadomym, że ona to "wszystko wie". już ja się o to postaram. powiedziałem robiąc zawziętą minę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Domek Jasona Ashtera Empty
PisanieTemat: Re: Domek Jasona Ashtera   Domek Jasona Ashtera EmptyPią Kwi 17, 2009 2:27 pm

Ehh. Wstałem z łóżka i zszedłem po schodach do kuchni. (Po drodze włączyłem w salonie jakąs spokojną muzykę) Otworzyłem lodówke poszukując czegoś do jedzenia.
Chyba trzeba się wybrać na polowanie.... stwierdziłem przejrzawszy zawartośc metalowej chłodziarki.
Zarzuciłem na plecy kurtkę i wyszedłem w poszukiwaniu czegoś smacznego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Domek Jasona Ashtera Empty
PisanieTemat: Re: Domek Jasona Ashtera   Domek Jasona Ashtera EmptyPią Kwi 17, 2009 10:07 pm

Wbiegłem do domu, a następnie pozostawiając za soba ubłocone ślady skierowałem się do łazienki. Wskoczyłem pod prysznic, nie pozbywając sie ciuchów. Dopiero gdy juz cały przemokłem, a brudna woda spłynęła z brodzika zrzuciłem z siebie łachy.
Co ja obchodza moje pomysły... pomogła mi na początku.. ok... później nikt jej o to nie prosił... po co sie czepiała... warknałem do siebie oburzony...

Po kilku minutach wyszedłem z łazienki i na wysuszone ręcznikiem ciało nałożyłem jakieś ciuchy.
Umyłem podłogę, na której widniało pełno błotnistych śladów i narzuciłem na siebie kurtkę.

Może chociaż w barze poprawi mi sie humor... pomyślałem i wybiegłem do BV.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Domek Jasona Ashtera Empty
PisanieTemat: Re: Domek Jasona Ashtera   Domek Jasona Ashtera Empty

Powrót do góry Go down
 
Domek Jasona Ashtera
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Domek Vanessy Pattinson
» Domek April Hoover
» Domek Alexa Armand
» Domek Aksel'a Valentino
» Domek Logana Browna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Osiedle East Village-
Skocz do: