wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 willa rodziny LaPusch

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyCzw Sty 29, 2009 11:28 pm

-Myślisz? Pozwól, że potraktuje Cię jak przyjaciółkę, co ja mam z nią zrobić - zapytał poczym smutno popatrzył na pobliskie drzewo
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyCzw Sty 29, 2009 11:33 pm

-Pogadaj z nią szczerze... Może ja was zostawię...Wiesz, taka jak ja gówniara nie wiele pomoże Smile
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyCzw Sty 29, 2009 11:34 pm

Zorientowała się, że chyba ją widzą. Podkuliła kolana i wytarła ostatnią łzę tęskno patrząc na wampira...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyCzw Sty 29, 2009 11:37 pm

-Bez przesady - uśmiechnął się do Emi - życz mi powodzenia
W wampirzym tempie znalazł się na drzewie obok Suzanne, niespecjalnie wiedział co powiedzieć, więc wszystkie swoje myśli zawarł w dwóch słowach - Kocham Cię...
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyCzw Sty 29, 2009 11:44 pm

Spojrzała na nich.
Jak oni pięknie razem wyglądają... Chciałabym tak z moim Matem...
Pomyślała smutno i zniknęła w domu po czym zamknęła ogromne drzwi.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyCzw Sty 29, 2009 11:49 pm

,,Z Matem" usłyszał myśli przujaciółki czekając na odpowiedź Suzanne, ona pomaga mi się dogadać z Suzanne, wypada się odwdzięczyć Twisted Evil - pomyślał
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyCzw Sty 29, 2009 11:54 pm

- Przyleciałeś, a teraz znowu chcesz iść...? - Powiedziała oschło nie ruszając się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 12:00 am

-Nie chcę nigdzie iść, a jak już to tylko z Tobą
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 12:03 am

Chciałby się odwdzięczyć... Ciekawe za co? Robercie! Żeby się odwdzięczać trzeba mieć za co! A ja tylko Ci powiedziałam jak należy postąpić w tej jakże ciekawej sytuacji...
Myślała sobie...
Nagle wpadła na wspaniały pomysł.
Szybko pobiegła do pokoju gdzie był fortepian i portrety rodzinne. Zabrała stamtąd portret swój i Mata. Zbiegła ponownie na dół. Odstawiła portrety i szybko pobiegła do schowka bod schodami i zabrała stamtąd dwa gwoździe. Wróciła do salonu i jak gdyby nigdy nic wbiła pierwszy gwóźdź własną ręką. Powiesiłą na nim portret Mata, następnie powtórzyła tę samą czynność tylko tym razem powiesił swój portret. Po skończonej pracy odsunęła się od ściany i podziwiałą swoje dzieło.
-Beautiful!
Zaśmiała się radośnie.
Jak już skończycie rozmawiać Rob, wpadnijcie na kieliszek wina Smile
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 12:06 am

*Masz to jak w banku* - ,,odmyślałem" Emily czekając na reakcję ukochanej
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 12:07 am

- Rób co chcesz... - Powiedziała po czym niewinnie oparła się o niego, mocno zaciskając zęby i oczy, jakby czekała na uderzenie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 12:10 am

-Zrobię co zechcę, ale tylko z Tobą - powiedział po czym przytulił i pocałował w czoło Suzanne - tylko z Tobą - powturzył
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 12:22 am

Suzanne znowu czuła się jak w niebie. Wyszeptała tylko - Przepraszam... -
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 12:24 am

-Szykować już kieliszki? A może się sama napiję? Czkać na nich czy też nie? Robert pomóż!
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 12:29 am

-Kocham Cię - powtórzył - a teraz chodź obiecałem coś naszej przyjaciółce - uśmieszek wrócił
*Emi, przygotuj się Smile *
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 12:31 am

Suzanne zeskoczyła zgrabnie z gałęzi, następnie poszła za Robertem do Emily.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 12:38 am

Emily pobiegła do kuchni po kieliszki.
Może jeszcze dam im szampana?
Wyciągnęła go z lodówki i odwróciła się. Wtedy stałą się rzecz niemal dziwna. Emily upuściła szampana a ten się rozbił.
-METTHEW?!
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 12:45 am

-Co?! Co ten ktoś tu robi - niemal krzyczał - co ten Matt tu robi i czemu ona jest taka niespokojna (Emily),nagle uprzytomnił sobie jak głupio się zachował, pewnie Suzanne zrobi się przykro
Powrót do góry Go down
Matthew LaPusch

Matthew LaPusch


Male Liczba postów : 100
Rasa : Wampir
Registration date : 30/01/2009

willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 12:46 am

Wampir stał oparty o futrynę drzwi.
Ubrany był w białą koszulę, kamizelkę oraz w krótki, szary płaszczyk. Spodnie miał takie jakby garniturowate, szare w kratkę.
-Emily... Ja...
Mat słyszał jak siostra przełknęła ślinę.
-Ja wiem o wszystkim... Mama mi...Zanczy ciocia mi powiedziała.
Zauważył jak dziewczyna zaczęła płakać.
-Mała...Nie płacz.
I przytulił ją.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 12:56 am

Oczy Suzanne zabłyszczały się oczy, gdy ujrzała tajemniczego wampira.
- Kto to...? - Spytała nieśmiało.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 1:00 am

Emily nagle poczuła przypływ poczucia bezpieczeństwa, oraz radości. Objęła go najmocniej jak mogła tylko, żeby mu nie zrobić krzywdy.
Podniosła głowę.
Wtedy Mat popatrzył na nią i pochylił delikatnie głowę ku głowie niej.
Ich usta się zbliżyły do siebie. Mat niepewnie dotknął ust wampirzycy i delikatnie ją pocałował.
Emily przeszedł dreszcz i odwzajemniła pocałunek. Czuła na sobie wzroki Suzanne i Roberta i nagle poczuła się nie pewnie. Odepchnęła Mata i wybiegła z kuchni.
Pobiegła do siebie, do sypialni, płacząc.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 1:00 am

-Matt - wysyczał przez kły i objął mocniej dziewczynę.
Powrót do góry Go down
Matthew LaPusch

Matthew LaPusch


Male Liczba postów : 100
Rasa : Wampir
Registration date : 30/01/2009

willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 1:04 am

Stał przez chwile nie pewnie...
-Co się patrzycie?!
Pobiegł za Em na górę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 1:06 am

Nie wiedział co robić, zostać czy iść do domu? W końcu zdecydował, że zostaną, wyczuł, że Suzie też się martwi o Emi, nie będą się wtrącać ale zostaną
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 1:14 am

"O ho, syczy na niego. Jest zazdrosny o Emily..." Pomyślała Suzanne, a do jej oczu znowu zaczęły napływać łzy.
Pobiegła więc za nieznajomym wampirem dowiedzieć się, kim jest.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 1:29 am

Miał ochotę walnąć głową o ścianę. *Zaraz znowu się obrazi* - pomyślał. Niewiele myśląc pobiegł za ukochaną
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 1:37 am

- Łaski bez, nie musisz. Naprawdę. Lepiej leć do tej swojej Emi! - Wykrzyczała rozzłoszczona Suzanne po czym uklękła na podłodze i zaczęła głośno płakać. Wręcz beczeć.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 1:43 am

Objął Suzanne i uniusł jej podbródek tak by parzyła mu w oczy
-Mogę mówić dalej... sto szósty: kocham Cię, sto siódmy: kocham Cię, sto ósmy; kocham Cię, sto dziewiąty: kocham Cię, sto dziesiąty: kocham Cię... to ostatnie zakończył pocałunkiem
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 1:51 am

Suzanne objęła go mocno i zaczęła wąchać woń perfum wampira.
Próbowała zapamiętać je oraz całą jego postać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 1:58 am

-To co robimy z Emi, tylko nie bądź zazdrosna - dodał pospiesznie
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 2:02 am

- Zostawmy ich, na pewno nic jej nie grozi, to jej "brat" w którym wydaje się, że się podkochiwała. Nie dziwie się jej, hehe. - Zaśmiała się po czym wtuliła się w Roberta.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 2:06 am

-Bo zaraz ja się popłacze i obrażę - udawał smutek
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 2:13 am

- Haha no co ty nie powiesz Razz - I ugryzła delikatnie szyję Roberta. Spojrzała w oczy blondynowi i wyszczerzyła kiełki.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 2:22 am

-Kocham gdy to robisz - westchnął - chodźmy lepiej do domu, nie przeszkadzajmy im
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 2:33 am

- Okej - Powiedziała zadowolona po czym zaczęła go podgryzać w szyję.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 2:36 am

-Chodźmy lepiej do domu - zachowałem racjonalność - niechcemy przecież dwuznacznych sytuacji...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 2:39 am

- Już już. - Powiedziała po czym objęła Roberta w pasie i poszli do domu.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 12:50 pm

Wbiegła do sypialni i zaczęła niszczyć dekoracje, które wcześniej przygotowała Suzanne.
Emily! Emily LaPusch! Opanuj się! Nie możesz go tak całować!
Myślała w duchu.
A gdzie Suzanne i Robert? Co z nimi?
Wyszła z pokoju cała zapłakana. Skierowała się ku schodom i nagle wpadła na Mata. Odepchnęła go tylko i zbiegła po schodach by sprawdzić czy jej nowi przyjaciele są jeszcze w salonie.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Matthew LaPusch

Matthew LaPusch


Male Liczba postów : 100
Rasa : Wampir
Registration date : 30/01/2009

willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 1:19 pm

Wpadł na Em szukając jej sypialni. Ona go odepchnęła i szybko zbiegła po schodach.
-Emily, zaczekaj!
Mówiąc to pobiegł za nią.
Zobaczył ją siedzącą na kanapie z ukrytą twarzą w dłoniach. Postanowił usiąść obok niej. Siedział przez chwilę nie wiedząc za bardzo co ma zrobić. Zaczął mówić:
-Przyjechałem z dwóch powodów.Po pierwsze: bo się o wszystkim dowiedziałem a po drugie....
Zaczął przeciągać.
-...bo...widzisz, strasznie z Tobą tęskniłem i nie mogłem wytrzymać tej pustki w domu...
Po tych słowach ją przytulił i czekał na jej reakcję.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 4:25 pm

Wampirzyca słyszała wszystkie myśli Mata. Usłyszała też, że Mat ma zamiar wstać i wyjść z domu.
Wtedy położyła rękę na jego kolanie.
-Nie odchodź...
Wyszeptała nie patrząc na niego tylko zapatrzona w dywan.
Teraz tylko bałą się, że wstanie i pójdzie. Ale on tego nie zrobił.
Słyszała tylko:
*Dalej Mat! Ty tchórzu! Pocałuj ją!*
Wtedy ona wstała i usiadła okrakiem na jego kolanach. Byli teraz ze sobą twarzą w twarz.
Emily, delikatnie rozchyliła usta i czekała aż usta Mata zaczną ją całować...
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Go??
Gość




willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 4:53 pm

Suzanne wszystko widziała, miała bowiem zdolność widzenia oczami wybranego wampira po 24h spędzenia z nim.
"Zazdroszczę im...Ciekawe czy Robert myślał coś w rodzaju Pocałuj ją ty tchórzu..."
Powrót do góry Go down
Matthew LaPusch

Matthew LaPusch


Male Liczba postów : 100
Rasa : Wampir
Registration date : 30/01/2009

willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 5:06 pm

Mat był nieco zaszokowany zachowaniem Emily.
Cicha woda brzegi rwie...
Zaśmiał się w duchu po czym delikatnie dotknął twarzy Em. Z twarzy przeniósł się na jej włosy i zaczął ją po nich głaskać.
Patrzył jej głęboko w oczy, uśmiechnął się i spokojnym, jednak zdecydowanym ruchem położył Emily na kanapie. Leżał teraz na niej a właściwie nad nią bo opierał się na kanapie rękoma. Uśmiechnął się do dziewczyny po czym ją namiętnie pocałował...
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 6:08 pm

Emily odwzajemniła pocałunek. Czułą się dziwnie. W końcu Mat, przez 15 lat był jej bratem...Ale było jej dobrze, bo był z nią i ją całował...Teraz tylko to się liczyło.
Trzymała ręce na jego twarzy, ale tylko chwilę, bo potem skrzyżowała je na jego szyi.
Całował cudownie, Emily była wniebowzięta. Czuła się jak nigdy. Wiedziała, że Metthew czuje to samo...
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Matthew LaPusch

Matthew LaPusch


Male Liczba postów : 100
Rasa : Wampir
Registration date : 30/01/2009

willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 9:48 pm

Czuł się błogo. Chciał 'przejść o stopień wyżej' ( Twisted Evil ) więc przestał ją całować. Ta tylko cicho zamruczała jak kot, więc pocałował ją w usta, ale tylko ją cmoknął.
Wstał z niej i wziął ją na ręce i w wampirzym tępie znaleźli się w sypialni Emi. Położył ją na łóżku po czym zdjął kamizelkę i rozpiął koszulę. Podszedł do wieży stereo i włączył 'Eyes on fire'. Wrócił do Emily, położył się obok niej, obiął ją w pasie i znów zaczął ją całować...
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 10:06 pm

-Nie jestem pewna... Gotowa...
Wyszeptała cicho.
-To dzieje się za szybko... Dopiero dzisiaj dowiedziałam się całej prawdy...
Słyszała jak Mat myśli:
*Wiedziałem, że to jest zbyt piękne...*
Wstał z niej, ubrał się i stanął w oknie.
-Mat...? Dokąd idziesz?
Niemalże krzyknęła gdy zobaczyła Mata i gdy usłyszała jego myśli.
-Nie chce żebyś szedł! Chcę, żebyś był ze mną...
Powiedziała smutno. Oczy jej się zaszkliły i pierwsza łza spłynęła jej po policzku.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Sponsored content





willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: willa rodziny LaPusch   willa rodziny LaPusch - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
willa rodziny LaPusch
Powrót do góry 
Strona 2 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» willa rodziny Cullen
» Willa Ignis
» Dworek rodziny Sunrise
» Willa Ane deRose
» willa Amy Vivien

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Moon street-
Skocz do: