wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Piwnica - Lysette Dufours

Go down 
+6
Alex Armand
Eufrazja Johnson
Alice Evans
Ane deRose
Santiago Valmont
Lysette Dufours
10 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next
AutorWiadomość
Andrew Newecki

Andrew Newecki


Male Liczba postów : 89
Rasa : Wampir
Registration date : 04/02/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:14 pm

Nie czekając na to aż lys mnie przedstawi wyciągnąłem rękę w powitalnym geście
Witam jestem Andrew. Mieszkam Na piętrze
Powiedziałem z powagą na twarzy
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:18 pm

- Ane dla kumpli wróżka - zaśmiała się - Mieszkam na Moon street jak już mówimy o miejscach zamieszkania.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:21 pm

Wlasnie chcielismy wybracsie do Bloody Valentine... co ty na to Ane - Zwrocilam sie do niej z pytajaca mina.
Andrew jeszcze nikogo tu nie zna - zamyslilam sie - tak sadze...


Ostatnio zmieniony przez Lysette DuFours dnia Czw Lut 05, 2009 8:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:28 pm

- Jak dla mnie bomba - stwierdziła - To pozna. Zapoznamy go z nasza paczuszką - uśmiechnęła się porozumiewawczo do Lys.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:36 pm

Ok... tylko... wieciejak chcecie to poczekjacie... jak wolicie... to idzcie sami.. ja musze sie najpierw przebrac... - Spojrzalam po sobie - z leksza nie wygladam...
Zerknelam na nich pytajaco.
Powrót do góry Go down
Andrew Newecki

Andrew Newecki


Male Liczba postów : 89
Rasa : Wampir
Registration date : 04/02/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:37 pm

Poczekamy
Stwierdziłem i oparłem się o ścianę spuszczając włosy na twarz
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:40 pm

- luz, poczekaj ... - popędziłą po swoją torebkę i wyciagnęła z niej małe pudełeczko - Masz - podała jej pudełko - taki mały prezent - usmiechnęła się
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:42 pm

Co to ? - zdziwilam sie
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:47 pm

- bransoletka - oznajmiła - wiesz ile się napracowałam z tymi przywieszkami! siedem przywieszek i to wszytkie ręcznie robione - wygłosiła z dumą i zapięła owe świecidełko na jej ręce - no co ... zrobiłam ją już dawno
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Andrew Newecki

Andrew Newecki


Male Liczba postów : 89
Rasa : Wampir
Registration date : 04/02/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:53 pm

Odsłoniłem włosy z prawego oka i uśmiechnąłem się
Starałem się nic nie myśleć, gdyż nie chciałem żeby Lys cokolwiek usłyszała
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyCzw Lut 05, 2009 10:35 pm

Dzieeeki - wyjakalam i cmoknelam ja w policzek, nastepnie pobieglam szybko do sypialni. Zalozylam moje ulubione wytarte jeansy i pirwszy lepszy czarny top.
Wbieglam do salony zalozylam czerwony trencz.
Gotowe, mozemy isc.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyCzw Lut 05, 2009 10:36 pm

Droga z baru do mieszkania zajela mi ok 10 sekund... standard... Zdjelam plasz i powieilam go na wieszaku, zaraz przy drzwiach. Nastepnie ulozylam sie wygodnie na sofie i wlaczylam wiszaca na scianie plazme...
Poprzerzucalam kilka kanalow, az wreszcie trafilam na jakis program przyrodniczy, juz mialam sie wczuc w ogladanie, kiedy dotarlo do mnie ze to program o wilkach.
Pieknie - rzucilam i wylaczylam tv... zmaknelam oczy i staralam sie nie myslec o niczym.... nie potrafilam... mialm miliony mysli w glowie i nie umialam sie ich pozbyc...
Przydalaby mi sie myslodsiewnia Dumbledore'a... pomyslalam z zazdroscia.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyCzw Lut 05, 2009 10:37 pm

Siedzialam tak przez kilka minut. Staralam sie oczyscic umysl... nie wyszlo...
Naprawde jestem jakas walnieta - pomyslalam.
Ide na spacer... powiedzialam jakbym kogos informowala... ah tak zapomnialam nikogo tu nie ma.
Wzielam ulubiony czerwony trencz, wyszlam na klatke schodowa i zamknelam drzwi na klucz.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyPią Lut 06, 2009 12:05 am

Wbieglam do mieszkania i od razu udalam sie do sypialni, a mianowicie do szafy.
Dobrze, ze nie jestem czlowiekiem, bo po takiej kompieli i spacerze, napewno mialbym jutro grype.
wyciagnelam czysta bielizne i i spodnice na szelkach.
To wystarczy - pomyslalam i szybko sie ubralam. Podeszlam do lustra. Wygladalam ok.
Spod szelek od spodnicy wystawal jedynie czerwony, sportowy stanik, a pod nim widac bylo dokladnie perlowobialy brzuch. Jeansowa spodnica nie siegala nawet do polowy uda.
Stojac przed lustrem upielam moje pofalowane wlosy w luzny kitek.
Koniec uzalania sie nad soba - powiedzialam glosno i wyraznie, jakbym tlumaczyla cos swojemu odbiciu - trzeba zaczac zyc.
Rozlozylam sie wygodnie na lozku i wlaczylam muzyke najglosniej jak sie dalo.
Moby - idealne jak na nowy rozdzial w zyciu pomyslalam i przymknelam oczy.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyPią Lut 06, 2009 1:46 pm

Po kilku godzinach nadal chcialo mi sie sluchac muzyki, ale lezenie totalnie mi sie znudzilo. Nie wylaczajac muzyki wyszlam do kuchni, otworzylam barek i wyjelam butelke czerwonego wina i kieliszek.
Wrocilam do salonu, usiadlam na kanapie i wsluchujac sie w slowa jakiejs melodii dochodzacej z sypialninalalam sobiepelny kieliszek.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyPią Lut 06, 2009 3:03 pm

Po wypiciu calej butelki wina i przesluchaniu calej plyty Moobiego 5 razy, znudzilo mi sie siedzenie w domu. Zalozylam czerony trencz, zeby troche zaslonic swoj stroj, wyszlam z mieszkania, oczywiscie jak zawsze go nie zamykajac i udalam sie bo Bloody Valentine.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyPią Lut 06, 2009 8:36 pm

Wrocilam do domu w nieco wolniejszym tempie niz zwykle... Nie wiem czemu nagle zrobilam sie strasznie glodna, to prawdopodobnie przez ludzi, ktorych w barze bylo wyjatkowo duzo. Gdy tylko weszlam od razu skierowalam sie o lodowki, by wzmocnic swoeje sily.
Nalalam do pelna swoj ulubiony srebreny kielich i wypilam duszkiem. Nastepnie powtorzylam proces kilkakrotnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyPią Lut 06, 2009 8:40 pm

Wparowalem do mieszkania zaraz za Lys.
Mozesz mi powiedziec co sie z toba dzieje?!
Krzyknalem za nia.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyPią Lut 06, 2009 8:43 pm

Moglbys nauczyc sie pukac, gdy wchodzisz do czyjegos domu - odparlam cynicznie - I o co ci chodzi z tym "co sie z toba dzieje".. a co ma sie dziac? spytalam robiac przy tym glupkowata mine.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyPią Lut 06, 2009 8:45 pm

Lys.. martwie sie o ciebie.. wiem ze jestes zla, za ta wyprowadzke, ale przeciez chcieliscie z Santiago miec mieszkanie tylko dla siebie...
wytlumaczylem zblizajac sie do nie powoli.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyPią Lut 06, 2009 8:47 pm

Nie wypowiadaj przy mnie imienia tego zdrajcy - warknelam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyPią Lut 06, 2009 8:48 pm

On tu wroci...
powiedzialem do niej pocieszajaco
zawsze wraca
dodalem sciczonym glosem.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyPią Lut 06, 2009 8:50 pm

Do miasta - spytalam ironicznie - niech sobie wraca... tu - omiotlam wzrokiem mieszkanie - jego noga nie postanie - usmiechnelam sie na mysl co bym mu zrobila gdyby sie tu pojawil
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyPią Lut 06, 2009 8:53 pm

Dobra skonczmy o nim gadac... moze to lepiej ze go nie ma.
Powiedzialem zdecydowanie stawiajac kropke na koncu zdania.
A powiesz mi o co chodzilo z tymi wilakami??
Zapytalem robiac mine ala "kot ze shreka"
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyPią Lut 06, 2009 8:56 pm

O nic nie chodzilo! - zrobilam obrazona mine.
Poszlismy z Andrew na spacer i zaczepil nas jeden w parku... - skrzywilam sie - nawet sobie nie wyobrazasz jak te kundle cuchna... az mnie zatkalo na poczatku. - Wzdrygneam sie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyPią Lut 06, 2009 8:58 pm

Mozesz mi nie wierzyc, ale juz nie moge sie doczekac, zeby poczuc ten ich smrod.
Przemyslalem to co powiedzialem i dodalem
Tzn no wiesz... nie chodzi o zapach, tylko juz nie moge sie doczekac, zeby sie z takim zabawic, az mnie skreca jak o tym pomysle...
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyPią Lut 06, 2009 8:59 pm

Umiechnelam sie drwiaco - tego to i ja nie moge sie doczekac... - rozmarzylam sie.
A wlasciwie po co tu przyszedles -zapytalam po chwili patrzac na niego podejrzliwie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyPią Lut 06, 2009 9:03 pm

Chcialem sie zapytac...
zaczalem niesmialo
... czy nie pomoglabys mi przewiezc moich rzeczy twoim Astonem
Usmiechnalem sie delikatnie. Bylem przygotowany na krzyk i nerwy.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyPią Lut 06, 2009 9:04 pm

achaa - zasmialam sie -kluczyki leza w sypialni na stoliku - dodalam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyPią Lut 06, 2009 9:06 pm

I juz
zapytalem podejrzliwie
tak bez nerwow??
Przyjrzalem sie jej badawczo. nie wygladala na zla... wrecz przeciwnie.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyPią Lut 06, 2009 9:07 pm

Alez ty nic nie rozumiesz - unioslam rece w charakterystycznym gescie - nie bylam zla, ze sie wyprowadzasz tylko ze mi o tym nie powiedziales - zartobliwie walnelam go z piesci w ramie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyPią Lut 06, 2009 9:09 pm

Spakowalemwszystkie rzeczy do kilku toreb i juz mialem wychodzic, ale... odwrocilem sie do Lys
A nie chcesz moze pojechac ze mna i go obejrzec??
Zaproponowale, ale wiedzialem, ze nie bedzie chciala teraz go ogladac. Chociaz mowila, ze nie jest zla, ze sie wyprowadzam, bylo jej zal.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyPią Lut 06, 2009 9:11 pm

Nie Louis... nie tym razem - zauwazyla jego zniesmaczona mine i dodalam - ale obiecuje, ze jeszcze w tym tygodniu zjawie sie na East Village.
Unioslam reke, w charakterystycznym gescie przysiegi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyPią Lut 06, 2009 9:12 pm

Wyszedlem juz na klatke schodowa, ale jeszcze odwrocilem sie i rzucilem na pozegnanie
wiesz ze bede cie odwiedzal??
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyPią Lut 06, 2009 9:13 pm

Pytanie Louisa wydalo mi sie smieszne. - chyba zarujesz... jutro zmieniam zamki. Rozesmialam sie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyPią Lut 06, 2009 9:14 pm

Jakby to cos zmienialo
mruknalem do siebie, zamknalem drzwi i udalem sie do samochodu.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyPią Lut 06, 2009 9:20 pm

Weszlam do pustego pokoju Louisa.
Teraz przynajmniej mam gdzie urzadzic gabinet...
Pomyslalam. Postanowilam zabrac sie za to od razu, wiec wzielam plaszcz i udalam sie na miasto.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyPią Lut 06, 2009 9:52 pm

Zmienilam zdanie na temat spaceru, wiec prosto ze sklepu udalam sie do domu. Pononie weszlam do pustego pokoju Louisa i usiadlam przy malym biurku. "Poglaskalam" je po bacie - jutro juz cie tu nie biedzie, ale nie przejmoj sie... bedzie ladniejsze, nowsze i wieksze.
Po chwili wstalam i otrzasnelam sie. Rozmawianie z meblami chyba nie nalezalo do zdrowych odruchow...
Wyszlam do sypialni i wlaczylam muzyke na caly regulator.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptyPią Lut 06, 2009 11:09 pm

bez dwoch osob, z ktorymi spedzialam ostatnie 18 lat mieszkanie wydawalo sie byc wiezieniem. Nawet ukochana muzyka niedawala ukojenia w samotnosci.
Nie cierpie siedziec sama w mieszkaniu - pomyslalam i poszlam po trencz. - chocby walesac sie po ulicach... ale musze wyjsc. I tak wlasnie zrobilam.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptySob Lut 07, 2009 2:20 pm

Gdy wrocilam do domu dostawcy juz byli.
Zostawcie wszystko w salonie - rzucialm i otworzylam im drzwi.
Poslusznie wykonali polecenie, a nastepnie wyszli, pozostaiajac mnie sama z kupa nowych, nie zlozonych mebli.
No to pobawimy sie w zlota roczke- zasmialamsie i zabralam sie do skladania deseczek.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptySob Lut 07, 2009 7:34 pm

Wszedlem do mieszkania powoli i ostroznie. Bylem przygotowany na wszystko. W glowie przerobilem wszystkie mozliwe werje tego co sie stanie jak wejde i powiem swoje "przepraszam".
Kierowalem sie jej zapachem, ktory pamietalem doskonale, mimo iz tak dawno go nie czulem. Zdziwilem sie iz dochodzil z sypialni Louisa.
*Dziwne pomyslalem, ale ufajac niezawodnemu wechowi lekko uchylilem drzwi.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptySob Lut 07, 2009 7:38 pm

Czyzbys czegos zapomnial Louis?? - rzucilam na wydechu, slyszac kroki za plecami. Odwrocilam sie zeby wysmiac brata i ... az syknelam. Rzucilam deski, ktore akurat trzymalam w rekach i wstalam na rowne nogi, zmrozylam oczy. Kompletnie nie wiedzialam jak mam sie zachowac.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptySob Lut 07, 2009 7:41 pm

Lysette... kochanie... - wyjakalem - nawet nie wiesz jak sie ciesze... ze z toba... juz ok.
Tak cie przepraszam - zblizylem sie do niej, ale zaraz tego pozalowalem.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptySob Lut 07, 2009 7:44 pm

Kiedy on zblizyl sie do mnie o kilka krokow, ja zrobilam to samo i zcalej sily uderzylam go w twarz. Nawet nie zdawalam sobie, ze mam jej az tyle. Santiago pod wplywem uderzenia wlacial do salonu, wylamujac przy tym drzwi.
Nie waz sie mnie tak nazywac... juz nie - warknelam z zacisnietymi zebami.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 EmptySob Lut 07, 2009 7:50 pm

Nawet nie zauwazylem kiedy, wyladowalem na sicianie w sasiedniem pokoju. Tego scenariusza nie przerabialem. Wstalem i otrzepalem sie, ale upadek dawal sie we znaki, wszystko mnie bolalo. Nie dalem tego po sobie poznac.
- Przepraszam, ze tak zniknalem... ale nie moglem zniesc mysli... ze ja... ze ty.... ze to... gdyby ci sie cos stalo...
Znow sprobowalem sie do niej zblizyc.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica - Lysette Dufours   Piwnica - Lysette Dufours - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Piwnica - Lysette Dufours
Powrót do góry 
Strona 9 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Lysette DuFours
» Nowoczesny dom Louisa DuFours

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Stara kamienica-
Skocz do: