wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bardzo stary las

Go down 
+3
Charlotte Rodriguez
Eric Follett
Kate Thompson
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 11:41 pm

Wpadłam szybko do lasu. Tak bardzo kochałam Erica, a teraz wszystko się psuło. Usiadłam pod drzewem. Łzy popłynęły mi z oczu.
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 11:49 pm

mój stary instynkt doprowadził mnie do miejsca tak urzekającego, że po dobrej minucie zauważyłem dziewczynę która płakała...... nie wiedziałem co zrobić, stanąłem i czekałem na jej reakcję.....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 11:51 pm

Wyczułam wampira. Spojrzałam na niego.- Taaaa jeszcze to... Słuchaj, nie chce mi się walczyć, po prostu idź dalej....- szepnęłam. Łzy spływały po moich policzkach.
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 11:53 pm

Ja nie chcę walczyć..... Powiedziałem zrobiłem krok do przodu, wyciągnąłem chusteczkę i podałem ..... Proszę... Powiedziałem uprzejmym tonem głosu....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 11:55 pm

Dzięki...- wzięłam od niego chusteczkę.- No to się chociaż zlituj i mnie zostaw...- powiedziałam cicho patrząc na niebo.
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 11:58 pm

usiadłem naprzeciw nie..... Co się stało??.... Spytałem smutnym głosem, wygladała naprawdę źle.....była ładna blondynka o ładnych rysach twarzy, a ten smutek który bił z jej oczy aż mnie przerażał....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Kwi 30, 2009 12:00 am

To baaardzo długa historia...- stwierdziłam. "ja to mam pecha... najpierw Eric teraz pijawka..." westchnęłam i zamknęłam oczy.
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Kwi 30, 2009 12:05 am

Ja mam czas.... Stwierdziłem, nigdzie sie nie wybierałem, a Megan jakbym uciekła gdzieś.... Nie spłoszyła mnie jej mina, wręcz przeciwnie byłem jej ciekaw....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Kwi 30, 2009 12:09 am

Spojrzałam mu w oczy.- Czy ja naprawdę aż tak nisko upadłam, żeby opowiadać o moich problemach pijawce?- spytałam znudzonym głosem.- A ty nie masz swoich problemów??- Z powrotem wlepiłam wzrok w gwiazdy.
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Kwi 30, 2009 12:12 am

Popatrzyłem na nią i zrozumiałem, miałem do czynienia z Wilkiem, wzruszyłem ramionami.... Nie nie upadłaś nisko żeby rozmawiać z pijawką.. Powiedziałem.... Moim problemem jest smutna dziewczyna na która teraz patrzę bo nie wiem co jej jest, a chciałbym pomóc jej..... Dodałem z lekkim uśmiechem na twarzy...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Kwi 30, 2009 12:15 am

Spojrzałam na niego.- Mi nikt nie może pomóc... Przykre, ale prawdziwe...- westchnęłam. Kolejna łza spłynęła z mojego policzka.
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Kwi 30, 2009 12:21 am

Nie prawda... Powiedziałem spokojnie, patrząc na nią...... powiedz co sie stało to moze pomogę. ..... Powiedziałem i na nią oczami w których kryła sie chęć pomocy jej....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Kwi 30, 2009 12:23 am

Dobrze, otóż mój problem polega na tym, że mam w dupie śluby...- powiedziałam powoli. Podciągnęłam kolana pod brodę.- Niestety, mój chłopak ma inne poglądy....
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Kwi 30, 2009 12:26 am

No to trzeba stworzyć kompromis..... Powiedziałem pewnie, uśmiechnąłem sie do niej... Ale kompromis ma polegac na tym ze ty cos oddasz i on coś poświeci....Dodałem aby wyjaścić jej mój poglad...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Kwi 30, 2009 12:28 am

To znaczy jak to widzisz??.... Bo ja tutaj nie widzę szans na żaden kompromis... Ktoś musi ustąpić, a ja tego na pewno nie zrobię...- powiedziałam cicho. Starłam łzę z policzka.
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Kwi 30, 2009 12:34 am

Czy tylko o tym marzy??.. Spytałem i szybko dodałem... Czy ślub to jedyne jego pragnienie. .... popatrzyłem na nią była taka smutna, czułem przypływ uczuć to tej wilczycy
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Kwi 30, 2009 12:39 am

Chyba....- zaczęłam, ale urwałam. Przypomniało mi się to, co kiedyś mi powiedział.- Nie, to nie tylko to.... Jego drugie marzenie jest jeszcze gorsze niż ślub... Wiesz co, mam prośbę... Przynieś mi sznur i przywiąż go do drzewa tak, żeby na końcu została pętla...- jęknęłam cicho. Łzy dalej płynęły z moich oczu, miałam już tego dość.
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Kwi 30, 2009 12:43 am

To w końcu co jest gorsze ślub czy to drugie??.... Spytałem... Widzisz ty nie chcesz ustąpić na żadnym polu, a on ma swoje pragnienia, pomyśl co by sie stało gdyby inna kobieta chciała mu dać choćby jedno z nich, Kochasz go wieć zdecyduj sie na coś. Mozecie sie dogadać, tylko ty musisz nauczyć sie ustępowac......
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Kwi 30, 2009 12:47 am

Nie chcę ustąpić... Nie mogę ustąpić ani jeśli chodzi o ślub ani jeśli chodzi o...- urwałam.- Po prostu nie potrafię, nie nadaję się.... A jeśli inna kobieta, dałaby mu coś, czego ja mu nie dam, powiedziałabym "idź, życzę ci powodzenia, zapomnij o mnie, ułóż sobie życie.." Ja tak bardzo go kocham, że zrobiłabym to, choć serce by mi pękło...- wyszeptałam.
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Kwi 30, 2009 12:54 am

Ale dlaczego nie chcesz ustapić?? Skoro go kochasz jak mówisz to na mały kompromis powinnaś sie zgodzić, prawda. Bo miłość to branie i dawanie, dzielenie sie soba nawzajem...powiedziałem, spojrzałem w niebo, nabrałem powietrza w płuca i pomyslałem o Megan...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Kwi 30, 2009 1:00 am

Ale ja mam swoje poglądy i ich nie zmienię. Nie będę ani żoną ani matką, nie ma szans. Jestem przyzwyczajona do takiego życia, nie chcę nic w nim zmieniać.- powiedziałam cicho.- Więc i tak mi nie pomożesz, możesz już iść, sumienie pewnie nie będzie ci dokuczać...- stwierdziłam i popatrzyłam na niebo.
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Kwi 30, 2009 1:09 am

Moja panno chcesz mieć wszystko dla ciebie, postępujesz Egoistycznie bo nie myslisz o tym czego on pragnie.... powiedziałem i wstałem.... Jeśli go kochasz prawdziwą miłościa to nie powinnaś mieć wątpliwości co powinnaś zrobić.....Dodałem.... Ale ty masz wątpliwości to moze go szczerze nie kochasz??.? .... Spytałem ją i nim odpowiedziała odwróciłem sie na pięcie i ruszyłem przed siebie, mogła mnei zaatakowac za taka zniewage, ale w miłości trzeba umieć budowac kompromisy, trzeba umieć negocjowac swoje racje i pamietac że druga osoba ma też swoje uczycia.... Natomiast Ona chciała wszystko zgarnać dla siebie, żeby wszystko było pod niej pragnienia zrobione tak nie powinna zrobic, a najwazniejsze powinna z swoim chłopakiem porozmawiać....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Kwi 30, 2009 1:16 am

Westchnęłam.- Kocham może i szczerze, ale jestem egoistką...- powiedziałam cicho. Cieszyłam się że już poszedł, miałam dość wszystkiego, musiałam posiedzieć w ciszy. Myślałam, czy to jest już koniec. Nie byłam pewna czy chcę teraz widzieć Erica, on pewnie nie zmienił swoich poglądów, ja nie miałam zamiaru zmieniać swoich, nie chciałam się z nim kłócić, tylko porozmawiać.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyNie Maj 03, 2009 4:18 pm

Obudziłam się nagle. Nie pamiętałam, kiedy zasnęłam. Zaczął padać deszcz, założyłam kaptur i rozejrzałam się. Wstałam i ruszyłam do domu.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyWto Cze 30, 2009 9:59 pm

Kroczył między drzewami zamyślony. Usiadłszy pod jednym z nich zaczął wsłuchiwać się w odgłosy lasu.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Lip 02, 2009 3:45 pm

Deprecha była nie do zniesienia, więc musiałam koniecznie kogoś znaleźć. Trzeźwiejąca Ane nie była zbyt dobrym towarzystwem- skoczyłybyśmy w końcu z wieżowca, albo powiesiły się na hakach. Szybko przemierzałam odległości, skacząc z drzewa na drzewo. Wreszcie poczułam ten okropny zapach. Wpadłam na drzewo, pod którym siedział wilkołak i spuściłam się z gałęzi, trzymając ją nogami (tak do góry nogami) tuż przed Vana.- Hej. Mam okropną depresję i kaca. Będziesz moim czasoumilaczem?- Zapytałam.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Lip 02, 2009 3:48 pm

-Jeżeli wyjdę z tego w jednym kawałku, to może, może... -uśmiechnął się widząc dziwną pozycję wampirzycy.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Lip 02, 2009 3:51 pm

Wyjdziesz. Raczej.- Stwierdziłam, dalej zwisając z drzewa.- A co u ciebie?- Zapytałam.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Lip 02, 2009 3:55 pm

-Siedziałem pod drzewem, ale się przypałętałaś. -powiedział marszcząc lekko nos.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Lip 02, 2009 4:00 pm

I co? Nie cieszysz się że masz towarzystwo?- Zapytałam wesoło. Puściłam się gałęzi i z gracją spadłam na ziemię tuż obok wilkołaka.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Lip 02, 2009 4:02 pm

-A jak się tu nie cieszyć jak taka piękna dziewczyna zwisa na pół metra przed tobą z gałęzi?
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Lip 02, 2009 4:04 pm

No właśnie!- Odparłam. Podniosłam się z Ziemi, i usiadłam obok niego.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Lip 02, 2009 4:13 pm

Uśmiechnął się w odpowiedzi. -A co ty porabiasz w wilkołaczym lesie?
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Lip 02, 2009 4:15 pm

Szukałam kogoś, z kim mogłabym pogadać. Padło na ciebie.- Uśmiechnęłam się.- Zaintrygowałeś mnie. To przez to.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Lip 02, 2009 4:18 pm

-A to już nie moja wina. -odpowiedział przymrużając oczy -Ale ty mnie też troszeczkę... Ale tylko troszeczkę.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Lip 02, 2009 4:21 pm

Zaśmiałam się.- Tylko troszeczkę? Ciekawe...- Pokręciłam głową.- Różnisz się od innych wilków. Nie jesteś rasistą. I to jest dziwne.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Lip 02, 2009 4:24 pm

-Może dlatego, że jeszcze nie miałem zatargów z wampirami? -zapytał stwierdzając -Albo nie spotkałem żadnego wilkołaka i nie przejąłem złych nawyków?
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Lip 02, 2009 4:27 pm

Hmmm... Możliwe. Ale to nawet dobrze.- Uśmiechnęłam się. Rozejrzałam się po lesie. Jeszcze nigdy tutaj nie byłam.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Lip 02, 2009 4:30 pm

-Dla ciebie. Nawet nie wiesz jak tu niemożna wytrzymać. Śmierdzi wampirami na kilometr. -powiedział spokojnie marszcząc lekko nos.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Lip 02, 2009 4:36 pm

Wiem, czuję. Ale ja tam się cieszę, nie muszę się dusić.- Wzruszyłam ramionami. Wolałam słodki zapach wampirów.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Lip 02, 2009 8:46 pm

Westchnął zrezygnowany. -Po prostu masz spaczony węch. -dopowiedział przymrużając trochę oczy. -A czemu to zapuściłaś się w te strony?
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Lip 02, 2009 10:01 pm

Szczerze? Nudziło mi się i miałam dość siedzenia w domu, pomyślałam że tutaj kogoś znajdę...- Stwierdziłam, uśmiechając się. Pominęłam fakt, że liczyłam na to, że spotkam kogoś, z kim stoczę małą walkę.- No i mi się udało.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Lip 02, 2009 11:44 pm

-Łaaał... -powiedział z udawanym zdumieniem. -Masz szczęście kobieto, rzadko można napotkać przypadkiem takich przystojniaków jak ja. -zażartował uśmiechając się. Siedział dalej pod drzewem oprawszy głowę o pień by lepiej widzieć stojącą wampirzycę.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Lip 02, 2009 11:47 pm

Usiadłam na Ziemi, ale na tyle daleko, żeby nie męczyć wilkołaka swoim zapachem.- Nie no, powiem szczerze- brzydki to ty nie jesteś. Ale śmierdzisz. Ale nie martw się, przyzwyczaję się za parę minut, i pewnie ty też.- Wyszczerzyłam zęby w uśmiechu.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 EmptyCzw Lip 02, 2009 11:49 pm

Uśmiechnął się w odpowiedzi. -Aż tak bardzo to mi nie przeszkadza, przyzwyczajony jestem od małego.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bardzo stary las - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo stary las   Bardzo stary las - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Bardzo stary las
Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Park-
Skocz do: