wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Cmentarz Soho

Go down 
+19
Quarelle Adams
Monique Charpentier
Alice Evans
Jasmin Armand
Allice LaCarrot
Lysette Dufours
Santiago Valmont
Krwawa Merry
Curaia Torres
Emily LaPusch
Charlotte Rodriguez
Ane deRose
Angel Hoax
Sastre Azura
Eric Follett
Kate Thompson
Alex Armand
Eufrazja Johnson
Scarlett Frost
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyPią Maj 01, 2009 8:55 pm

Uuuu to kruchutko... musisz to zmienić... Powiedziałem z uśmiechem, musimy to zmienić... poprawiłem się.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyPią Maj 01, 2009 9:05 pm

- Masz coś konkretnego na myśli ? - popatrzyła na niego spode łba . - "My " ? - nadal przyglądała mu się przenikliwie.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyPią Maj 01, 2009 9:11 pm

Jeszcze nie... ale coś się wymyśli... uniosłem brwi i spojrzałem na nią tajemniczo. W końcu mam duuużo czasu... Razz
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyPią Maj 01, 2009 9:16 pm

- dużo czasu ... - zachichotała - znowu wyskoczysz ni stąd ni zowąd z jakimś "cmokasem"... - przewróciła teatralnie oczami.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyPią Maj 01, 2009 9:20 pm

Jak chcesz... to nawet teraz... stwierdziłem poważnie i zbliżyłem się do jej twarzy.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyPią Maj 01, 2009 9:28 pm

Ane na początku zatkało. Nie mogła wydukać ani słowa. Zaskoczyła ją reakcja Jasona.
Dotknęła ręką jego policzka i przysunęła się minimalnie do chłopaka.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyPią Maj 01, 2009 9:30 pm

Nie dostałem w twarz więc odebrałem to jako jednoznaczną informację. Dłonią chwyciłem jej twarz i pocałowałem ją namiętnie.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyPią Maj 01, 2009 9:38 pm

- Nie było aż tak źle - prychnęła śmiechem , po czym uśmiechnęła się szeroko.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyPią Maj 01, 2009 9:41 pm

Nie było aż tak źle?? powtórzyłem za nią. Uniosłem brwi. W takim razie nie jestem dla ciebie wystarczający... nigdy cię nie zadowolę. Stwierdziłem zeskakując z murku.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyPią Maj 01, 2009 9:50 pm

Przewróciła teatralnie oczami i również zeskoczyła z murku.
Westchnęła ciężko chwytając go za rękę.
- Głupek - stwierdziła cynicznie . Pocałowała go delikatnie , po czym odsunęła się minimalnie czekając na reakcje wampira.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyPią Maj 01, 2009 9:56 pm

Uśmiechnąłem się widząc jej reakcję na moje słowa. To miało być takie nieudolne pocieszenie?? spytałem się odwracając głowę w drugą stronę. Oby było takich więcej...
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyPią Maj 01, 2009 10:04 pm

- Może ... - rzuciła tajemniczo - Idziemy gdzieś czy będziemy tak sobie stali ?
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyPią Maj 01, 2009 10:14 pm

A gdzie chcesz iść?? spytałem oparłszy się o murek na którym uprzednio siedzieliśmy.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyPią Maj 01, 2009 10:18 pm

- Gdziekolwiek - uśmiechnęła się przymykając oczy. - nie lubię tego miejsca
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyPią Maj 01, 2009 10:23 pm

No tak... jednoręka Ane... Zaśmiałem się przypominając sobie o wyobrażenie. Chodźmy, gdzie tylko chcesz...
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyPią Maj 01, 2009 10:33 pm

- hmmm ... chodźmy ... skończyły mi się pomysły. - mruknęła - a tutejsze kino jest takie denne ... żel niczym Camp rock.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyPią Maj 01, 2009 10:43 pm

No cóż... z przyjemnością bym ci pomógł, ale znam to miasto niczym... każde inne... stwierdziłem nie mając żadnych pomysłów na ciekawe porównania.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyPią Maj 01, 2009 10:49 pm

- A chcesz zobaczyć mój 'cudny" dom ? - zapytała zaciekawiona odpowiedzią. Spojrzała na niego wyczekując jego zdania.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyPią Maj 01, 2009 11:03 pm

Skoro taki cudny... to raczej, że chce... Odpowiedziałem z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptySob Maj 02, 2009 3:19 pm

Wchodzimy?? Spytał a oczy mu zabłysły. Najpierw przykucnął a następnie wzbił się w powietrze i przeskoczył bramę. Stojąc już za nią spojrzał na Veronicę uśmiechem zapraszając ją do siebie... Ciepły wiosenny wietrzyk poruszał długimi ciemnymi kosmykami włosów wampirzycy. Widok ten napawał serce Jamesa uczuciem do tej pory mu nie znanym, obcym, acz przyjemnym. Każdy jej ruch, choćby najmniejszy sprawiał radość jego oczom, powodował powstawanie miłych dreszczy przechodzących przez jego kark.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyPon Maj 04, 2009 10:29 pm

Dziewczyna uśmiechnęła się i przeskoczyła lekko bramę, trzymając brzeg sukienki. Rozejrzała się po cmentarzu, tłumiąc ziewnięcie. Jak często pół-wampir zapomina o swoich słabościach. Cieszyła się tylko, że nie burczy jej w brzuchu. Spojrzała kątem oka na Jamesa, uśmiechając się do niego promiennie. Bardzo cieszyła się z jego towarzystwa i miała zamiar się zagłodzić, albo nawet nie spać by spędzić z nim jak najwięcej czasu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyWto Maj 05, 2009 3:02 pm

Przeszedł kilka kroków w głąb cmentarzyska, rozejrzał się, pokiwał głową. Spojrzał w stronę Veronici. Co będziemy robić?? spytal, choć było mu to całkowicie obojętne. Przyjrzał sie uważnie Veronice. Jesteś blada... wszystko ok? Wiedząc, że to w połowie człowiek zdawał sobie sprawę, że przy niej nie na wszystko może sobie pozwolić... w końcu ona się męczy... Zmierzył ją badawczym wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyWto Maj 05, 2009 5:17 pm

Uśmiechnęła się delikatnie.
-Tak. Wszystko jest w najlepszym porządku. Sama nie wiem...
Podeszła do jednego z grobów, patrząc na niego.
-Co myślisz o...Nieśmiertelności?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyCzw Maj 14, 2009 10:04 pm

Megan siedziała oparta o murek myśląc nad sensem swojego istnienia. Niby rzecz tak oczywista, acz tak skomplikowana, że można myśląc nie spostrzec, ani uciekającego czasu, ani jak bardzo zostaliśmy pochłonięci przez ducha starości. Rodzina, niby taka zwyczajna rzecz, ale dla osoby bez rodziny to już nie jest takie oczywiste. " Bo skąd ja się wzięłam, skoro żyję. Z miłości? Nienawiści? Pragnienia, czy pożądania? " - myślała. Przez głowę przechodziły coraz nowsze, zarazem coraz bardziej zastanawiające obrazy przeszłości. Coraz bardziej cierpiące ilustracje ukazujące postawy, których dziewczyna nigdy nie poznała. Miłość. Tak, taka do wykorzystania. Boląca, w pożądania zrodzona, a nie z pragnienia ciepła. Tęsknota? Za kim miała niby tęsknić. Chyba sama za sobą. Wiedziała, że teraz to tylko postać, a nie ona sama. Tylko biała, blada i załzawiona maska splamiona hańbą niechcianego uczucia, dotyku; boli. Uczciwość? Wobec kogo? Jeśli sama wobec siebie nie była szczera, uczciwa... więc jak mogła być taka wobec kogokolwiek innego. Tyle potrzeb, chociaż żadna nie została spełniona, choćby w małej części nie została wypełniona dziura w jej sercu. A co to serce? Gdyby ona jeszcze to wiedziała. Serce, to dla niej coś magicznego, co nie jest rzeczywiste, teraz liczy się tylko pragnienie zemsty. Zemsta, to teraz najważniejszy i najłatwiejszy sposób na wyzbycie się wszystkich emocji, od miłości, bo poczucia winy. Poczucie winy? Właśnie. A jednak to czuje. Czuje, gdy czuła krwawe łzy na swoich policzkach. Nie powinna płakać. Żal. Choćby mały, ale był. Jakże. Szczęście, gdy jest przy niej, gdy czuje ciepło, gdy unosi się daleko od czarnej przepaści, topiąc się w radości złotej barwy i niebieskiego nieba. Jej głowę wypełniały tysiące myśli. Siedziała samotnie na cmentarzu z przymkniętymi powiekami, a w zaciśniętej dłoni trzymała lilię-białą lilię, którą kiedyś położyła na grób ukochanej siostry.
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyCzw Maj 14, 2009 10:12 pm

Nogi zaniosły mnie na cmentarz.... Miejsce tak straszne i smutne że ciężko mi było patrzeć na te nagrobki, połowa z nich stała bo wampiry zabiły tych biedaków, a wszystko przeze mnie...... w oddali dostrzegłem Megan , ale wyglądała tak jakby nad czymś myślała intensywnie....... wyglądała pięknie a zarazem smutno.... Chciałem podejść ale doszedłem do wniosku że może chce być sama.... Usiadłem pod drzewem....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyCzw Maj 14, 2009 10:22 pm

Delikatny, wiosenny wietrzyk przyniósł do Meg intensywny zapach wampira. Wampirzyca znała bardzo dobrze tą woń. Otworzyła wcześniej przymknięte powieki, a jej wzrok zwrócił się ku drzewu gdzie siedział Taylor. Uśmiechnęła się delikatnie na widok znajomej twarzy. Podniosła się zgrabnie z chłodnej ziemi i podeszła do chłopaka
-Witaj -jej cichy i melodyjny głos zabrzmiał na cmentarzysku.


Ostatnio zmieniony przez Megan Follows dnia Czw Maj 14, 2009 10:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyCzw Maj 14, 2009 10:31 pm

Moje oczy zabłysły radościa na widok Meg .... Hej Meg.... powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej,podniosłem z ziemi...ująłem jej dłoń i delikatnie pocałowałem... Dawno się nie widzieliśmy... dodałem, spokojnym głosem....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyCzw Maj 14, 2009 10:51 pm

-rzeczywiście.. -oparła się o pień drzewa -myślałam o Tobie.. -dodała niepewnie. Odwróciła głowę w przeciwną stronę lekko się uśmiechając.
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyCzw Maj 14, 2009 11:00 pm

Uśmiechnąłem się jeszcze szerzej.... Ja też myślałem cały czas o tobie... Dodałem.... spojrzałem na nia....Mogę spytać co tutaj robisz??...Spytałem, nie odrywając wzroku od Meg...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyCzw Maj 14, 2009 11:04 pm

Megan przymknęła oczy i cichutko westchnęła
-nic szczególnego... po prostu przechodziła obok i postanowiłam się rozejrzeć -odpowiedziała jak najszybciej mogła.
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyCzw Maj 14, 2009 11:11 pm

Aha... powiedziałem... Masz ochotę na mały spacer??...Spytałem uśmiechając się do niej... wolałem dać jej wybór... znaliśmy się przecież krótko, mogła mieć inne plany...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyPią Maj 15, 2009 11:18 pm

-dobrze.. -uśmiechnęła się lekko i ruszyła wolnym krokiem w stronę głównej bramy.
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptySob Maj 16, 2009 9:08 pm

Ślicznie dzisiaj wyglądasz.... Powiedziałem idąc obok Megan... Mam Pytanie... Albo nie nie mam..Zawachalęm się wpadrzony w Megan, Chciałem przyblizyć się do niej ale po tym co było u mnie w mieszkaniu, ręcę grzecznie schowałem do kieszenii....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyNie Maj 17, 2009 1:59 pm

- dziękuję.. - uśmiechnęła się blado
- o co chcesz mnie zapytać ? -popatrzyła zaintrygowana na Taylora.
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyNie Maj 17, 2009 2:07 pm

Nie powiem... Zanudziłem tajemniczo...To teraz Gdzie??... Spytałem, zerknąłem na nia i się uśmiechnąłem * Mam nadzieję że nie ma jakiś takiś zdolności żeby wyłapać co ja myślałem* skwitowałem w myślach, na sekundę w moich oczach pojawiła się panika...Szedłem spokojnie z rękami w kieszeniach...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyNie Maj 17, 2009 2:13 pm

-heej... chcesz żebym cię błagała ?! -puknęła chłopaka żartobliwie w ramię. Uśmiechnęła się zalotnie i delikatnie musnęła palcami jego dłoń.
-może jednak zostaniemy tutaj ?
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyNie Maj 17, 2009 2:17 pm

Nie, błagać nigdy, chodź... skrzywiłem się * opanuj się ile ty masz lat*... Możemy jak najbardziej... Powiedziałem i siadłem poddrzewem, znowu poczułem to dziwne uczucie kiedy Meg przejechała mi po dłoni, uśmiechnąłem się lekko...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyNie Maj 17, 2009 2:24 pm

Uśmiechnęła się do Taylora i usiadła obok niego
-a więc o co chciałeś mnie zapytać ? -wiedziała, że wierci mu teraz dziurę w brzuchu, ale nie lubiła kiedy ktoś wycofywał się ze swoich decyzji.
-przysięgam, że odpowiem.. -dodała patrząc mu głęboko w oczy.
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyNie Maj 17, 2009 2:31 pm

Wyciągnąłem rękę i przejechałem opuszkami palców po jej dłoni * Do działa i w drugą stronę*.. Poczułaś coś??... Spytałem, nie o to chciałem zapytać ale tamto pytanie było tak nie istotne że już zapomniałem o nim.... Spojrzałem na nią z ciekawością....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyNie Maj 17, 2009 2:45 pm

Zastanowiła się przez chwilę po czym odpowiedziała podejrzanie
-a co miałam poczuć ? - wiedziała , że jeśli odpowie na to pytanie źle to może zranić Taylora.
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyNie Maj 17, 2009 2:49 pm

na twarzy pojawiła się maska pokerzysty... Nic....spróbowałem modulować głos aby Megan nie poczuła sie do czegoś zobowiązana lub cos podobnego, to nie o to chodziło... bo to że moje ciało reagowało na Meg tak to nie znaczy że jej musiało... Niestety westchnąłem na końcu co mogła Megan odebrać jako symbol że kłamię lub coś zataiłem przed nią...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyNie Maj 17, 2009 2:59 pm

Megan położyła dłoń na policzku wampira i przybliżyła się do niego. Przyłożyła swoje wargi do jego i czekała na reakcję chłopaka.
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyNie Maj 17, 2009 3:05 pm

Sam dotyk wywołam rewolucje we mnie, a ten pocałunek.... Odpowiedziałem na niego ochoczo, delikatnie ale stanowczo.... Czułem że moja ręka dotknęłam Megan, palce mi się trzęsły i chodź od jej ciała dzieliła moje palce tkanina, moje palce same delikatnie zjechały do jej bioder.. Wtedy oprzytomniałem i szybko się cofnąłem... Przecierz nie chciałem jej skrzywdzić...spojrzałem przepraszająco na nią, taka gwałtowna reakcja mogła zostać odebrana przez nią opatrznie...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyNie Maj 17, 2009 3:17 pm

Uśmiechnęła się czując dłoń Taylora na jej biodrze.
-nic się nie stało.. -szepnęła i żeby to udowodnić ponowiła pocałunek.
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 EmptyNie Maj 17, 2009 3:29 pm

Jesteś pewna??... Spytałem, przysunąłem się bardzo blisko, jej woń zawładnęłam mną, czułem ze nie moge się oprzeć, delikatnie palce wplotłem w jej włosy...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cmentarz Soho - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Cmentarz Soho
Powrót do góry 
Strona 7 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Cmentarz Manhattan
» Skatepark Soho

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: SOuth of HOuston street-
Skocz do: