wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Domek Alexa Armand

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next
AutorWiadomość
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyNie Lut 22, 2009 9:24 pm

wybałuszyłam oczy . nie wierzyłam , że on to zrobił. chciałam oderzyć go w twarz , ale się powstrzymałam. byłam wściekła .
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyNie Lut 22, 2009 9:26 pm

Szczęka opadła mi do podłogi. Nie mogłam powstrzymać kolejnego wybuchu śmiechu.- Co to było?!- wyjęczałam tylko, cały czas się dławiąc.- Dalej nie wierzę że on to zrobił.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyNie Lut 22, 2009 9:30 pm

Turlała się po podłodze chamując śmiech.
- Alex , miszczu! - zachichotała
Nie mogła podnieśc się z podłogi.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyNie Lut 22, 2009 9:33 pm

wstałam z kanapy i wyszłam z domu trzaskając drzwiami .
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyNie Lut 22, 2009 9:38 pm

Dusząc się ze śmiechu poszłam za Ełi.- Co się stało? Wszyscy przecież dobrze się bawią. Niektórzy aż za dobrze...- roześmiałam się.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyNie Lut 22, 2009 9:42 pm

usłyszałem trzask drzwi wiedziałem że Ełi się wściekła
* Wiedziałem* pomyśłałem smutno , Cenzura Very Happy:D:D:D, poszedłem do dziewczyny:
Przepraszam musze wyjść - powiedziałem to i znikłem.........


Ostatnio zmieniony przez Alex Armand dnia Pon Lut 23, 2009 8:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyNie Lut 22, 2009 10:38 pm

weszłam do domu ze spuszczoną głową i ze łzami w oczach
- gdzie Alex ? - spytałam dziewczyny , które siedziały na kanapie dalej chichocząc .
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyNie Lut 22, 2009 10:41 pm

Ełi..- miałam już poważną minę.- On wybiegł. Był smutny i taki dobity...-zaczęłam bać się o Alexa.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyNie Lut 22, 2009 10:42 pm

- ale gdzie ?!? - krzyknęłam . nie czekając na ich odpowiedź wybiegłam na dwór .
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyNie Lut 22, 2009 10:51 pm

- a zapowiadało się tak śmiechowo - jęknęła i usiadła na kanapie.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyNie Lut 22, 2009 11:24 pm

No cóż... Eufrazja po prostu zbyt poważnie do tego podeszła.- usiadłam obok Ane.- Ale miejmy nadzieję że sobie wszystko wyjaśnią.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyNie Lut 22, 2009 11:55 pm

- Ja zmykam - oznajmiła i wzięła swój żakiet z wieszaka.
Wyszła z domu i rzuciła okiem na dom obok. Ktoś kręcił się po tarasie. Zaintrygowało ją to i podeszła bliżej.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 12:08 am

No to zostałam sama.- mruknęłam sama do siebie. Zauważyłam, że Ełi wyjęła dużo alkoholu, więc schowałam wszystkie butelki do lodówki. Westchnęłam i założyłam płaszcz. "Nawet jak wrócą, będą chcieli być sami." pomyślałam. Nabazgrałam na kartce: Ełi, Alex, goście się już zmyli, a ja mam nadzieję że wróciliście razem do domu i to wszystko skończy się pocałunkiem i... i wiecie czym Smile jak w brazylijskiej telenoweli. Do zobaczenia. Jakby co to dzwońcie. Alice.. Położyłam ją na stole, wzięłam torebkę i wyszłam.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 2:04 am

prawie byliśmy w domu ,ale ja nie czułem się pewnie...... przypominałem sobie moje show...
*KRETYN DEBIL* tylko takie epitety przychodziły mi do głowy....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 2:08 am

westchnęłam - skarbie , proszę cię . przestań - zdobyłam się na uśmiech .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 2:31 am

spróbuję ale to nie łatwie - powiedziałem bez emocji otwierając drzwi do domu....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 2:35 am

kolejny raz wstchnęłam . podeszłam do barku i wzięłam butelkę tequilli i butelkę whisky . - wiesz chiałam , żeby ta impreza byłam na cześć tego , że zapisałam się na studia , no alee .. - powiedziałam wchodząc po schodach .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 2:39 am

No ale???- spytałem patrząc na nią.....drzwi same się zamkły......
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 2:43 am

- ale nic . - wyszłam na balkon i usadłam na ziemi . otworzyłam butelkę tequilli i wychyliłam połowe z niej za jednym zamachem .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 2:49 am

wyszedłem za nią zabrałem jej butelki wyrzuciłem za balustradę zblizyłem się do jej ust:
*Żeby zapomnieć znam jeden dobry pomysł* pomyśłałem i pocałowałem ją w szyję.....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 2:51 am

- jaki ? - spytałam i uśmiechnęłam się .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 2:58 am

no wiesz.... powiedziałem cicho.......* nie powinieneś.....* pomyślałem ale wyrzuty sumienia gdzieś uciekły, ściagnąłem z niej wiekszość ubrania za jednym zamachem siebie też rozbierałem , zerkałem na nią co jakiś czas, *każda kwaśna mina i przestaje*...obiecywałem sobie.....


Ostatnio zmieniony przez Alex Armand dnia Pon Lut 23, 2009 1:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 3:03 am

zamruczałam i przywarłam do niego całym ciałem zaczęłam całować jego szyję , stopniowo schodząc coraz niżej .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 3:10 am

przytuliłem się do niej całym ciałem chciałem jej dotykać jej głaskać i potrzebowałem tego, w pewnym momencie ująłem jej twarz zblirzułem do swojej i pocałowałem wkładając w ten pocałunek całego siebie....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 3:13 am

odwazjemniłam pocałunek równie namiętnie . moje palce powędrowały na jego plecy i wbiły się w nie .


Ostatnio zmieniony przez Eufrazja Johnson dnia Pon Lut 23, 2009 3:23 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 3:22 am

pozwoliłem jej na to licząc że to jest kara za ten pokaz.....patrzyłem na nią i nie wierzyłem
* Taka kobieta chce takiego nikogo* pomyśłałem tylko sekundkę a potem ściałem resztę swoich ubrań......
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 3:25 am

- chyba raczej TAKI mężczyzna chcę TAKĄ kobietę . - uśmiechnęłam się i zjechałam wargami na jego brzuch .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 3:30 am

Ełi prosiłem cie abyś mnie nie podsłuchiwała...- powiedziałem pomiędzy łapaniem powietrza...ręce bawiły sie jej włosami...


Ostatnio zmieniony przez Alex Armand dnia Pon Lut 23, 2009 1:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 3:33 am

- przepraszam . już nie będę - zrobiłam słodkie oczka i wróciłam do pieszczenia jego muskularnego brzucha .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 3:40 am

chwyciłem ją za pośladki podniosłem ją, sam też wstałem i poszedłem do pokoju koloru lawenty:
KAżdy pokój trzeba ochrzcić??- powiedziałem zadziornie.....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 3:43 am

- ooj trzeba . - zamruczałam . wpiłam się w jego usta . moje ręce zawędrowały w okolice jego pachwiny .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 3:55 am

oddychałem szybko, płytko, nieregularnie, moje ręce rżały, moje ciało drżało.....

Wiele wiele godzin później, przytuleni, ciężko oddychający leżeliśmy na łóżku......
Przygryzłem wargę......
*Ciekawe co teraz myśli??* pomyślałem ......
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 8:43 pm

uśmiechnęłam się . - nie powiem ci - wytknęłam język - ojj przepraszam , już nie będę - zachichotałam .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 8:50 pm

Z pod łóżka wyjąłem pęk kluczy:
Mam dla ciebie niespodziankę ale skoro nie chcesz mi powiedzieć o czym myślisz- pokazałem język jej - to trudno.....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 8:54 pm

zmrużyłam oczy i walnęłam go lekko w policzek .- powiedz - poprosiłam .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 8:59 pm

teraz to na pewno - powiedziałem uśmiechając sie uroczo - myśli za tajemnicę.....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 9:03 pm

- pff .. prychnęłam . - wstałam z łóżka i pomaszerowałam do łazienki .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 9:14 pm

Poszedłem za nią: wiesz nie wszyscy czytają w myślach......- powiedziałem.... patrząc na nią
* Taki ładny, maleńki prezeńcik, eh....*
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 9:17 pm

- daruj sobie , już mnie to nie interesuje - weszłam pod prysznic .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 9:21 pm

skoro nie...- powiedziałem smutnym głosem pęk kluczy położyłem na reczniki- jeśli bedżesz chciała zaglądnąć do 3 szuflada po prawej stronie....aha..... gratulacje z okazji pójścia na studia.......
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 9:26 pm

- żartowałam ! - wytknęłam mu język . - jeśli mi zaraz nie powiesz , to umrę z ciekawości - odchyliłam do tyłu głowę , aby woda swobodniej mogła spływać po moim ciele .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 9:29 pm

małe czarne pudełeczko...resztę sama się domyśl....jesteś kobieta....- powiedziałem tajemniczo, wyszedłem i udałem się do kuchni .....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 9:57 pm

przepasałam się ręcznikiem i wleciałam do gabinetu Alexa . Podeszłam do biurka i zaczęłam szarpać za szufladę . Była zamknięta
* Cholera ! * - przypomniałam sobie pęk kluczy . Wybiegłam z gabinetu i wleciałam do łazienki . Wzięłam klucze i wróciłam . Włożyłam jednen z kluczy do dziórki . Przekręciłam . Nic .
Ostatni klucz okazał się dobry .
Klk - szuflada się otworzyła .
czarne , małe pudełeczko leżało na jej dnie. Wzięłam je i otworzyłam . ( gdybym mogła zemdleć , pewnie teraz leżałabym nieprzytomna ) . Szczęka mi opadła , a oczy prawie wyszły z orbit . Usiadłam na podłodze i przyglądałam się zawartości pudełeczka . Włożyłam na palec PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 10:01 pm

Nasłuchiwałem z kuchni zaniepokojony tym że Ełi nie przyszła do mnie.... ruszyłem się z kuchni i poszedłem do gabinetu:
no i ???- spytałem nieśmiało.......
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 EmptyPon Lut 23, 2009 10:10 pm

- to jest yyy ... by.. to...znaczy ... yyy ... - dalej byłam w szoku. Próbowałam coś powiedzieć , ale mi nie wychodziło . Po kilku próbach powiedzenia czegoś sensownego zamilkłam . Dalej gapiłam się na pierścionek z rodziawioną buzią .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Domek Alexa Armand - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Domek Alexa Armand
Powrót do góry 
Strona 5 z 17Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Domek Vanessy Pattinson
» Domek Aksel'a Valentino
» Domek Logana Browna
» Domek Jasona Ashtera
» Domek April Hoover

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Osiedle East Village-
Skocz do: