wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Domek Alexa Armand

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
AutorWiadomość
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 1:30 pm

wszedłem do domu o zrazu skierowałem się do łazienki wziąłem krótki prysznic i poszedłem do sypialni ubrałem się w jeansy i podkoszulkę czarna, potem skoczyłem do gabinetu po laptopa i poszedłem na zajęcia na uniwerku..........
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 4:56 pm

weszłam do domu i poczłapałam do łazienki . wzięłam długą kąpiel . gdy już skończyłam owinęłam się ręcznikiem i weszłam do garderoby. ubrałam czarną zwiewną sukienkę , wziązaną na karku . zarzuciłam na siebie białą marynarkę i wyszłam z domu .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 6:28 pm

wszedłem do domu wyczułem że Ełi była ,ale nie zostawiła kartki .....
Eh....- powiedziałem poszedłem do gabinetu i siadłem na fotelu, wpadłem w odrętwienie po całym dniu czucia krwi ludzkiej pragnienie po prostu zrzerało mnie od środka...........ale nie mogłem wstać.......
*Chyba się przeliczyłem , ale muszę trwać w postanowieniu....*
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 6:41 pm

weszłam do domu . alkohol postawiłam koło drzwi wejściowych . - Skarbie !? - zawołałam i zaczęłam przestawiać meble .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 6:43 pm

* Jestem w gabinecie* pomyśłałem bo nawet mówić nie mogłem musiałem skupić się na tym pragnieniu które mnie zżerało
*Witaj* pomyślałem bardzo czule....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 7:06 pm

- czyli wszystko na mojej głowie - jęknęłam .
Kanapę postawiłam przy oknie , a w kuchni zrobiłam barek . Poustawiałam alkohol na swoje miejsce . Wyszukałam fajne płyty i położyłam je obok wierzy . Gdy wszystko było gotowe oklapłam zmęczona na kanapę .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 7:12 pm

po 40 minutach nie wytrzymałem........wypadłem z gabinetu jak bym się palił wpadłem do kuchni chwyciłem 4 woreczki z krwią i w wampirzym tępie wpadłem do łazienki otworzyłem woreczki, zamknąłem drzwi od środka i poszedłem pod prysznic , jeden woreczek wybiłem resztą oblałem siebie tam by zapach krwi unosił się w powietrzu.... potem kucnąłem włączyłem prysznic by zmyć krew z siebie.......
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 7:17 pm

- Alex ?! - stanęłam przed drzwiami przed łazienki i zapukałam - co się stało ? - spytałam ze zmartwieniem w głosie .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 7:25 pm

zamknąłem wodę , wziąłem ręcznik, ściagłem mokre rzeczy, przewiesiłem nad drzwiami do kabiny, wytarłem się a ręcznik owinąłem wokół bioder, zrobiłem to dość szybko:
nic- powiedziałem otwierając , uśmiechnąłem się do niej , delikatnie dotknąłem jewj warg i poszedłem do sypialni....
* Co za męczarnia, jak ja wytrzymam na tych studiach, dobrze że Ane chodzi na literature angielską bo bym padł trupem albo zabił wszystkich* myśli płyneły mimo woli........
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 7:29 pm

otworzyłam usta , żeby coś powiedzieć , ale zaraz je zamknęłam - dzięki , że zauważyłeś - szepnęłam . wzięłam marynarkę i wyszłam .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 7:31 pm

stanąłem jak wryty....
*naprawdę chyba jej nie rozumiem...* pomyśłałem smutno i poszedłem się ubrać po czym zszedłem na dół wszedłem do salonu:
*yyyyy......IMPREZA?!?!?!?!?!?!?!* pomyśłałem widząc alkohol, poszedłem do gabinetu właćzyłem laptopa i szukałem pozycji z listy ksiązek do przeczytania.....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 7:48 pm

weszłam do domu i podeszłam do wierzy . Włączyłam jedną z płyt i wbiegłam po schodach do garderoby . Wygrzebałam jeansowe rurki , zwiewną , czerwoną tunikę i czerowne , śliczne szpilki . Ze szkatułki wyjęłam srebrny wisiorek i kolczyki. Rozpuściłam włosy i skropiłam sie perfumami , a na usta nałożyłam krwisto czerwoną szminkę . Stanęłam przed lustrem i uśmiechnęłam się na widok swojego odbicia w lustrze . Wyglądałam idealnie .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 7:52 pm

Usłyszałem cichuteńkie kroki Ełi, ucieszyłem się, zamknąłem laptopa, wyszedłem z gabinetu, poczułem że poszła na górę, poszedłem w tamtą stronę, przed drzwiami:
Słonko, czy szykuje się imprezka??- spytałem nie śmiało, nie chciałem jej przeszkadzać.............
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 7:54 pm

- taak ... przepraszam , że nie zapytałam - powiedziałam przepraszającym tonem .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 7:57 pm

Okey, tylko wiesz chyba się ulotnię...- powiedziałem cicho przez drzwi.......
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 7:59 pm

- nie zrobisz mi tego... - usmiechnęłam się i podeszłam do niego, przywierając całym ciałem do jego ciała i polizałam jego szyję .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 8:02 pm

uśmiechnąłem się:
Ty wiesz jak mnie zatrzymać nie ma co...- powiedziałem i pocałowałem ją w jej usta- kto bedzie????
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 8:06 pm

- zostawiłam to w rękach Alice i Ane - uśmiechnęłam się łobuzersko - alee ... mamy jeszcze trochę czasu - opuszkiem palca krążyłam po jego nagim torsie .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 8:11 pm

mniammmm wiesz chętnie- powiedziałem , i polizałem jej wargi- ale wyglądasz bosko i nie chciałbym tego zniszczyć .....może potem - i znowu pocałowałem, ale dając do zrozumienia jej że noc będzie nasza sunny
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 8:11 pm

Minęła dom Louisa , nie zwracając na niego uwagi i udała się do domu Ełi i Alexia. Miała na sobie zwiewną zieloną sukienkę ( przed kolano), zielone buciki na wysokim odcasie z odkrytymi palcami (wiązane na kostkę). Włosy przepasała biała wstążeczka. Podkreślone oczy i błyszczyk nieco ja postarzały ( jeśli można postarzyc wampirka ). Zapukała do drzwi.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 8:13 pm

uśmiechnęłam się do Alexa . Usłysząłam pukanie . Ominęłam go i zbiegłam na dół , otworzyłam drzwi
- Hej . jesteś pierwsza - ucałowałam ją w policzek .
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 8:17 pm

Szłam ulicą, wypatrując domu Alexa. Kiedy wreszcie go zauważyłam, zapukałam do drzwi.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 8:17 pm

- Jak miło - uśmiechnęła się szeroko - Ełi , ślicznie wygladasz !
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 8:21 pm

- ty również - uśmiechnęłam się . otworzyłam drzwi - Hej Alice - przywitałam sie .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 8:24 pm

nie wiadomo jak ale byłem na dole:
Witam panie!!- uśmiechnąłem się - czy tylko tyle osóbek bedzie??????
*no no no * pomyśłałem wesoły
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 8:26 pm

Hej Ełi, hej Alex.- Przywitałam się z uśmiechem, i rozejrzałam się.- Wspaniały dom.


Ostatnio zmieniony przez Alice Evans dnia Nie Lut 22, 2009 8:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 8:29 pm

- Prezes dzis nie w humorze - jeknęła - i chyba nic nam nie wyjdzie z tej imprezki
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 8:33 pm

nie martwcie się moje panie ...dzisiaj zróbcie sobie babski comber a ja sie zmyję a nastepnym razem zrobimy odjechaną imprezke - powiedziałem uśmiechnąłem się do nich pogodnie....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 8:34 pm

- Ane , co sądzisz o innym towarzystwie mężczyzn ? - spytałam ją w myślach i usmiechnęłam sie łobuzersko .
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 8:36 pm

- wybuchnęła śmiechem ... jakich mężczyzn ? - zachichotała w myślach
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 8:37 pm

- no a jak myślisz ? - spytałam zniecierpliwiona . -.-
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 8:38 pm

pocałowałem Ełi w czoło odwróciłem się i ulotniłem za drzwiami gabinetu
* Imprezka * pomyślałem
*mam nadzieję że biblioteka jeszcze otwarta*
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 8:39 pm

- Wiem o kogo Ci chodzi ... - powiedziała to już na głos - No nie wiem ... nie wiem
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 8:41 pm

Ekhem, nie wszyscy tutaj czytają w myślach!- zaśmiałam się.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 8:42 pm

- to co chcecie robić ? - opadłam na kanapę .
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 8:43 pm

- nie wiem ... - również usiadła na kanapie
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 8:51 pm

Wszedłem do salonu z laptopem w torbie:
Moje panie.....a co to za grobowa atmosfera- zapytałem uśmiechając sie przyjaźnie
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 8:57 pm

- Priti łumen i różowa siła nas zawiodła - jęknęła - toootalne nuda - wystawiła język
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 9:00 pm

- Właśnie ! A Obama kazał zabić wszystkie świnki ... a ja tak kooocham Świnke Malwinke...! - skrzywiłam się .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 9:07 pm

uśmiechnąłem się tajemniczo to pań...włączyłem laptopa puściłem tango ( Mon Chocolate) ale bardzo bardzo fajne, poszedłem do kuchni wziołem CENZURA


Ostatnio zmieniony przez Alex Armand dnia Pon Lut 23, 2009 8:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 9:11 pm

otworzyłam szeroko usta . wybuchnęłam śmiechem i zasłoniłam sobie dłonią oczy . wybiegłam z salonu i pobiegłam do sypialni . znowu wybuchnęłam śmiechem .
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 9:16 pm

Na poczatku nie wiedziała o co biega. Zrobiła głupią minę , a później rozdziawiła usta. Wzięła przykład z Eufrazji i zaczęła duśić się ze śmiechu. Spadła z kanapy nie mogąc pochamować śmiechu.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 9:18 pm

moje drogie panie a teraz zapraszam na popis Alexa Armanda.


( Dziewczyny włączcie tego linka wszystko [b]edziecie wiedzieć CENZURA )


Ostatnio zmieniony przez Alex Armand dnia Nie Lut 22, 2009 9:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 9:19 pm

zeszłam na dół i usiadłam na kanpie . cały czas zasłaniałam sobie ręką oczy .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 EmptyNie Lut 22, 2009 9:23 pm

po wszystkim ukłoniłem sie i znikłem w łazience:
* no nieeee....Alex oszalałeś.....* pomyśłałem
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Domek Alexa Armand - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Domek Alexa Armand
Powrót do góry 
Strona 4 z 17Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Domek Vanessy Pattinson
» Domek Aksel'a Valentino
» Domek Logana Browna
» Domek Jasona Ashtera
» Domek April Hoover

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Osiedle East Village-
Skocz do: