wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ronnie Scott's jazz club

Go down 
+5
Alex Armand
Eufrazja Johnson
Santiago Valmont
Lysette Dufours
Scarlett Frost
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:42 pm

hej kotku, pamietasz jak ten facet w barze ciebie zaczepiał, byłem szaleńczo zazdrosny o ciebie, zabiłbym go rozumiesz a to był niewinny flirt ledwie- powiedziałem cichutko przybliżając sie do jej ucha
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:44 pm

-właśnie . to on zaczepiał mnie , a nie ja jego . - warknęłam .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:47 pm

hej czy ja siadłem do niej czy ona do mnie??- zapytałem cichutko, byłem na tyle blisko że mogłem policzyć jej rzęsy
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:51 pm

- nieważne ... - upiłam łyk coli i spojrzałam na Alexa .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:54 pm

kotku widzisz to wszystko przezciebie, jestem mężczyzną.......dobra nie ważne jak chcesz to ciebie przeproszę albo
możesz mnie karać do woli- powiedziałem delikatnie smyrając jej płatek ucha nosem
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyCzw Lut 05, 2009 8:59 pm

- nie będę cię karać , i nie chcę , żebyś mnie przepraszał . - uśmiechnęłam się blado .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyCzw Lut 05, 2009 9:02 pm

hej co jest??- spytałem powoli muskając ją po policzku nosem
* KOCHAM tylko ciebie powiedz mi*
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyCzw Lut 05, 2009 9:08 pm

- nic się nie stało . - pogłaskałam go po policzku . - chodźmy do BV , tam zawsze jest ktoś znajomy . - popatrzyłam w oczy Alexowi .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyCzw Lut 05, 2009 9:09 pm

* zabijesz mnie kobieto* pomyślałem wesoło
okey czemu nie przyda się trochę towarzystwa innych wampirów- powiedziałem uśmiechnięty
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyPon Lut 23, 2009 6:43 pm

Weszłam do klubu. Widać było że panuje tu super atmosfera. Usiadłam przy stoliku i zamówiłam piwo. Zamknęłam oczy i wsłuchiwałam się w rytm muzyki.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptySro Lut 25, 2009 7:35 pm

Postanowiłam iść na spacer. Ubrałam płaszcz i wyszłam.
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyWto Mar 03, 2009 8:49 pm

weszła do klubu i usiadła przy jednym ze stolików. Na wstępie zamówiła drinka- a co ;D. Czekała na występ jednego ze swoich ulubionych jazzmanów amatorów. W miedzyczasie przeglądała gazetę, którą kupiła gdzieśtam.
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyWto Mar 03, 2009 11:24 pm

wyszła oglądac 39 i pół
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyWto Mar 10, 2009 6:22 pm

Weszłam do klubu. Byłam ubrana w dżinsy i krwisto czerwoną tunikę. Usiadłam przy stoliku i zamówiłam piwo.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyWto Mar 10, 2009 6:24 pm

Weszła do klubu rozglądając się dookoła. Nie znając tu nikogo podeszła do pierwszego stoliku przy oknie i zamówiła colę Laughing
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyWto Mar 10, 2009 6:27 pm

Poczułam, że do baru weszła wampirzyca. Podeszłam do niej.- Cześć. Jestem Alice. Mogę się przysiąść?- zapytałam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyWto Mar 10, 2009 6:29 pm

- Tak. Oczywiście - Odparła przyjemnym tonem, a na jej twarzy pojawił się nikły uśmiech.
- Jestem Isabella, ale wołają mi Bella. - Podała dziewczynie dłoń.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyWto Mar 10, 2009 6:30 pm

Uśmiechnęłam się i usiadłam.- Miło mi cię poznać. Od dawna tu mieszkasz?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyWto Mar 10, 2009 6:33 pm

- Od niedawna... od wczoraj dokładnie - Powiedziała opierając łokcie na stoliku.
- A ty...?
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyWto Mar 10, 2009 6:36 pm

Uśmiechnęłam się- Już od paru miesięcy. Od dawna jesteś wampirem?- zapytałam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyWto Mar 10, 2009 6:42 pm

- Cóż... od prawie wieku... Jednak niektóre rzeczy nie są przyjemne... a ty? - Wzięła kubek coli i zaczęła popijać słuchając Alice.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyWto Mar 10, 2009 6:47 pm

Żyję już 58 lat. A zostałam przemieniona, gdy miałam 17 lat...- wzdrygnęłam się na myśl o przemianie.- Skąd pochodzisz?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyWto Mar 10, 2009 6:48 pm

- Z Arizony, dokładniej Phoenix...- Zaczęła mieszać słomką w kubku.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyWto Mar 10, 2009 6:51 pm

Ja z Hiszpani...- uśmiechnęłam się. Dalej zadawałam pytania- chciałam się o niej jak najwięcej dowiedzieć.- Dlaczego zdecydowałaś się przyjechać do Nowego Jorku?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyWto Mar 10, 2009 6:56 pm

- Ponieważ w moim świecie nie potrafiłam żyć, dlatego próbuję wszędzie...- Westchnęła głęboko zastanawiając się dlaczego dziewczyna tak strasznie chciała być poinformowana o jej osobie.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyWto Mar 10, 2009 6:58 pm

Aha. No cóż... Ja wiele podróżowałam, przed przyjazdem tutaj. To jest jedyne miejsce, w którym poczułam że mogę zamieszkać.- uśmiechnęłam się i spojrzałam na zegarek.- Przepraszam cię, ale muszę już lecieć. Do zobaczenia.- wstałam, ubrałam płaszcz i wyszłam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyWto Mar 10, 2009 7:03 pm

- Tak, do zobaczenia...- Powiedziała po cichu, dopiła colę i także wyszła.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyNie Kwi 26, 2009 7:27 pm

Weszłam do klubu. Usiadłam przy stoliku i zamówiłam sok pomarańczowy. Zamknęłam oczy i zamyśliłam się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyNie Kwi 26, 2009 7:33 pm

John wszedł do baru ubrany w koszulę z dużym dekoltem i krzyżem na piersi , spodnie dzwony i mokasyny.Na nosie miał okulary lenonki.Podszedł do wolnego stolika "gibając się" tak jak to było modne w latach 70'tych po czym usiadł.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyNie Kwi 26, 2009 7:37 pm

Nagle poczułam wampira. Rozejrzałam się i zauważyłam go, siedzącego przy stoliku obok. Nudziło mi się więc wstałam i zagadałam.- Hej, Alice Evans. Mogę się przysiąść?- zapytałam i uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyNie Kwi 26, 2009 7:41 pm

John obrócił się do nieznajomej po czym odparł

-Oczywiście , że możesz.Jestem John ale mówią na mnie Ozzy
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyNie Kwi 26, 2009 7:42 pm

Usiadłam na krześle na przeciwko Johna.- Nigdy cię nie widziałam... Od dawna mieszkasz w Nowym Jorku?- zapytałam i napiłam się soku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyNie Kwi 26, 2009 7:45 pm



-Wcześniej mieszkałem w Birmingham w Wielkiej Brytanii.Rozglądam się po mieście zarabiając na graniu na gitarze i śpiewie.

Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyNie Kwi 26, 2009 7:50 pm

Uśmiechnęłam się.- Umiesz grać na gitarze? Kiedy byłam człowiekiem też grałam.- westchnęłam cicho.- Od dawna jesteś wampirem?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyNie Kwi 26, 2009 7:53 pm

John zrobił smutną minę

-Od 1973 roku...

Spojrzał w podłogę
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyNie Kwi 26, 2009 8:07 pm

Uśmiechnęłam się.- No to dość długo. Ja mam już 58 lat.- zamyśliłam się.- Zostałeś przemieniony w wampira czy pochodzisz z wampirzej rodziny?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyNie Kwi 26, 2009 8:13 pm



Westchnął

-Ktoś mnie ugryzł , nie pamiętam...nie chcę pamiętać...



Ostatnio zmieniony przez John Michael Osbourne dnia Nie Kwi 26, 2009 8:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyNie Kwi 26, 2009 8:16 pm

Pokiwałam głową.- No tak, rozumiem.- powiedziałam po chwili i upiłam trochę soku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyNie Kwi 26, 2009 8:20 pm

Johnny wziął szklankę wody i wypił może z pół jej zawartości
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyNie Kwi 26, 2009 8:22 pm

Spojrzałam na Ozzy'ego. Jego strój był.... wyjątkowy.- Jakiej muzyki słuchasz?- zapytałam wesoło.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyNie Kwi 26, 2009 8:24 pm

John spojrzał na Alice

-W głównej mierze Rocka i metalu...ech...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyNie Kwi 26, 2009 8:29 pm

Aha.- zachichotałam i dopiłam sok.- Wiesz co, chyba powinnam już iść.- Uśmiechnęłam się przepraszająco i wstałam.- Miło cię było poznać. Do zobaczenia.- powiedziałam i wyszłam z klubu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyNie Kwi 26, 2009 8:29 pm



-Bywaj

Odpowiedział John po czym spojrzał w okno
Powrót do góry Go down
Monique Charpentier

Monique Charpentier


Liczba postów : 67
Rasa : Pół-Wampirzyca
Registration date : 15/04/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyNie Kwi 26, 2009 8:43 pm

Monica weszła z uśmiechem do baru. Do jej nozdrzy wdarł się znajomy zapach. Ze zdziwieniem jej ciemnobrązowe oczy powędrowały na Johna. Podeszła do niego energicznym krokiem. Kiedy ostatni raz go widziała pokłócili się.
-Co ty tu robisz?-syknęła, zakładając ręce na piersi. Była pewna, że wampir zacznie zaraz być wobec niej złośliwy. Jak zawsze...
Powrót do góry Go down
http://www.hogwart.fora.pl
Go??
Gość




Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 EmptyNie Kwi 26, 2009 8:46 pm

John nadal patrząc się w okno


-Pieprzeni strażnicy.Już zwierząt w zoo nie mogą upilnować...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Ronnie Scott's jazz club
Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Spirit Club
» kawiarnia Cafe Club

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: SOuth of HOuston street-
Skocz do: