wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ronnie Scott's jazz club

Go down 
+5
Alex Armand
Eufrazja Johnson
Santiago Valmont
Lysette Dufours
Scarlett Frost
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Monique Charpentier

Monique Charpentier


Liczba postów : 67
Rasa : Pół-Wampirzyca
Registration date : 15/04/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Kwi 26, 2009 8:53 pm

No, tak... John Michael Osbourne był jedyną istotą na ziemi, która potrafiła wyprowadzić Monice z równowagi.
-Właśnie widzę. Trzeba ostrzec wszystkich. Niebezpieczne zwierze siedzi w barze. Zapomniałeś kagańca?
Jej prawa brew uniosła się do góry.
Powrót do góry Go down
http://www.hogwart.fora.pl
Go??
Gość




Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Kwi 26, 2009 8:58 pm

John nadal spogląda w okno
-Brzęczysz jak stary tramwaj

Uśmiechnął się
Powrót do góry Go down
Monique Charpentier

Monique Charpentier


Liczba postów : 67
Rasa : Pół-Wampirzyca
Registration date : 15/04/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Kwi 26, 2009 8:59 pm

Też lekko się usmiechnęła.
-Przynajmniej można mnie zrozumieć. W przeciwieństwie do niektórych mówię wyraźnie.
Powrót do góry Go down
http://www.hogwart.fora.pl
Go??
Gość




Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Kwi 26, 2009 9:02 pm




-Uwaga, frajerzy, mam ważny komunikat. Do kogo należy żabojad , która blokuje mi widok na okolice?

Powrót do góry Go down
Monique Charpentier

Monique Charpentier


Liczba postów : 67
Rasa : Pół-Wampirzyca
Registration date : 15/04/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Kwi 26, 2009 9:19 pm

-Wiesz...Żeby tak źle traktować starszych ludzi?-zapytała zerkając z politowaniem na starsza panią, która patrzy morderczym wzrokiem na wampira. Monica zasmiała sie pod nosem.
-Dajesz zły przykład.
Powrót do góry Go down
http://www.hogwart.fora.pl
Go??
Gość




Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Kwi 26, 2009 9:22 pm

Uśmiechając się odpowiada

-Chcieliście wydymać Ozzy'ego, to teraz Ozzy wydyma was.

Powrót do góry Go down
Monique Charpentier

Monique Charpentier


Liczba postów : 67
Rasa : Pół-Wampirzyca
Registration date : 15/04/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Kwi 26, 2009 9:24 pm

Przewróciła teatralnie oczami.
-A ty jak zwykle swoje...-westchnęła i przysiadła się do niego.
-Więc...Co u Ciebie?
Powrót do góry Go down
http://www.hogwart.fora.pl
Go??
Gość




Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Kwi 26, 2009 9:25 pm



-Nic , obserwuje , gram i śpiewam w różnych klubach.Staram się jakoś utrzymać.

Powrót do góry Go down
Monique Charpentier

Monique Charpentier


Liczba postów : 67
Rasa : Pół-Wampirzyca
Registration date : 15/04/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Kwi 26, 2009 9:28 pm

-To wiem....-zamówiła martini.
-Nie dziwi Cię, że tu jestem? Teoretycznie powinnam brać ślub...
Na jej twarzy pojawił się grymas.
Powrót do góry Go down
http://www.hogwart.fora.pl
Go??
Gość




Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Kwi 26, 2009 9:32 pm

-A czy ty oddychasz?
Powrót do góry Go down
Monique Charpentier

Monique Charpentier


Liczba postów : 67
Rasa : Pół-Wampirzyca
Registration date : 15/04/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Kwi 26, 2009 9:34 pm

Oparła ręką o czoło i westchnęła.
-Dobrze wiesz, że tak. Jestem PÓŁ-wampirem.
Powrót do góry Go down
http://www.hogwart.fora.pl
Go??
Gość




Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Kwi 26, 2009 9:37 pm



-Starałem cię uświadomić że mnie to nie dziwi.Kurcze , jak ja dawno nie grałem dla szerokiej publiki...

Powrót do góry Go down
Monique Charpentier

Monique Charpentier


Liczba postów : 67
Rasa : Pół-Wampirzyca
Registration date : 15/04/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Kwi 26, 2009 9:39 pm

-Super....-rzekła monotonnym głosem.
Powrót do góry Go down
http://www.hogwart.fora.pl
Go??
Gość




Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Kwi 26, 2009 9:43 pm

-Mówiąc szczerze jestem troszeczkę szalony
Powrót do góry Go down
Monique Charpentier

Monique Charpentier


Liczba postów : 67
Rasa : Pół-Wampirzyca
Registration date : 15/04/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Kwi 26, 2009 9:44 pm

Spojrzała na niego wymownie.
-Jak bym nie wiedziała.
Powrót do góry Go down
http://www.hogwart.fora.pl
Go??
Gość




Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Kwi 26, 2009 9:52 pm

Ozzy wstał

-Idę do Midnight Time.Idziesz ze mną?

Spojrzał na Monique
Powrót do góry Go down
Monique Charpentier

Monique Charpentier


Liczba postów : 67
Rasa : Pół-Wampirzyca
Registration date : 15/04/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Kwi 26, 2009 9:56 pm

-Nie dzięki. Idź sam. Chce poćwiczyć pływanie. Ostatnio to zaniedbałam. Zobaczymy się później mamy takiego pecha do siebie. Trzymaj się Ozzy.-brunetka usmiechnęła się do wampira i lekkim krokiem wyszła.
Powrót do góry Go down
http://www.hogwart.fora.pl
Go??
Gość




Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Kwi 26, 2009 9:58 pm


-Bywaj
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptySob Lip 04, 2009 7:37 pm

Weszłam powoli do klubu. Usiadłam przy jednym ze stolików w kącie obok okna i zamówiłam sok pomarańczowy. Usiadłam wygodniej w fotelu i obserwowałam ludzi idących ulicą. Oni chcieli uciec przed nadchodzącym deszczem, ja tylko na niego czekałam- aby pospacerować w środku ulewy.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptySob Lip 04, 2009 10:27 pm

Wpadłam do Ronnie Scott's jazz club, bo słyszałam, że grają tu niezłe koncerty. Ociekałam wodą, gdyż w drodze złapał mnie deszcz. Kiedy weszłam do środka od razu zdjęłam kurtkę, choć ta mi wcale nie przeszkadzała. Strzepnęłam ja i zawiesiłam na wieszaku przy wejściu do Clubu. Rozejrzałam się dookoła i zauważyłam znajomą twarz. Alice!! - krzyknęłam od wejścia i szybkim krokiem zbliżyłam się do niej, jednak już po chwili zaczęłam się krzywić - cuchniesz... - stwierdziłam bez ogródek marszcząc nos. - biłaś się z psem czy jak... - usiadłam na miejscu obok niej zakrywając nos dłonią.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptySob Lip 04, 2009 10:30 pm

Lys.- Uśmiechnęłam się, zauważając ją.- Ehm... Nie, przepraszam za ten zapach.- Powiedziałam szczerze. Nic chyba nie zabije tego zapachu.- A co tam u ciebie słychać?
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptySob Lip 04, 2009 10:36 pm

No cóż u mnie nic ciekawego... Tęsknię za Nickiem i nie mam pojęcia co się z nim dzieje... nie odbiera ode mnie telefonów - poskarżyłam się. - ale mniejsza o tym co u mnie... lepiej mi powiedz co się dzieje z tobą. Chyba nie przechodzisz żadnej transformacji... nie przeżyłabym tego ... - nadal krzywiłam się lekko, wreszcie stwierdziłam, że lepiej będzie oddychać ustami... z przyjemnością w ogóle bym nie oddychała, jednak wtedy nie miałabym jak rozmawiać - skąd się wziął na tobie ten... smród...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptySob Lip 04, 2009 10:39 pm

Pewnie się w końcu odezwie, nie martw się.- Stwierdziłam wesoło.- Nie, nie przechodzę. Po prostu gadałam z takim jednym wilkołakiem, a potem on do mnie przyszedł... To długa i dziwna historia. Po prostu ostatnio zachowuję się dziwnie..- Uśmiechnęłam się do niej przepraszająco. Ja już powoli przestawałam czuć ten zapach, ale ona musiała cierpieć.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptySob Lip 04, 2009 10:44 pm

Cholernie dziwnie... - wyjątkowo przyznałam Alice rację. - Gadałaś z psem... i nie zatłukłaś drania... a potem o n cię odwiedził... i ty i tak nic mu nie zrobiłaś?? - zapytałam marszcząc brwi. Moje spojrzenie mierzyło całą postać Alice w poszukiwaniu zadrapań albo czegokolwiek... jakichkolwiek śladów walki... ale nic nie mogłam znaleźć choćbym nie wiem jak dokładnie ją oglądała.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptySob Lip 04, 2009 10:49 pm

Nooo tak. Bo on tylko mnie odwiedził. Chciał zobaczyć jak mieszkam i czy mam kaca, bo przed wczoraj razem piliśmy...- Widziałam minę Lys. To było tak cholernie dziwne, że tylko ja mogłam się wpakować w takie coś.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptySob Lip 04, 2009 11:01 pm

Taak... To całkiem logiczne... - zaczęłam dziwnie gestykulować - Odwiedza cię odwieczny wróg twojej rasy, żeby sprawdzić czy masz kaca, bo wcześniej RAZEM piliście... - jeszcze trochę a chyba miałam zacząć zachowywać się jak opętana. Chwyciłam Alice za ramiona i potrząsnęłam nią lekko - Alice, opanuj się!!
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptySob Lip 04, 2009 11:06 pm

Spojrzałam na nią zdziwiona.- A nie zapytasz- Alice, szatan cię opętał?! - Westchnęłam.- Wiem że to dziwne, wiem że nie powinnam... Ale tak jakoś wyszło...- Spojrzałam na czubki butów.- Ale kulturalny jest, kwiatka mi nawet przyniósł...- Dalej nie podnosiłam wzroku.- Mówiłam ci już, że zerwałam z Angelem, prawda?- Zapytałam cicho. - To przez to. Miałam małą deprechę i po pijaku spotkałam Vana...
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptySob Lip 04, 2009 11:10 pm

Proszę cię... - otworzyłam szeroko oczy - powiedz, że ja śnie... że ja koszmarzę... - moje spojrzenie teraz już błagalnie wertowało twarz Alice w poszukiwaniu jej wzroku - powiedz mi, że wcale nie zostawiłaś Angela, i że wcale nie zaczynasz bratać się z kundlem... - nagle jakbym się ocknęła i spojrzałam na Alice zdziwionym wzrokiem - ZERWAŁAŚ Z ANGELEM?? - potrząsnęłam głową - co się stało??
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptySob Lip 04, 2009 11:16 pm

Jęknęłam.- Nic się nie stało. A ja to naprawdę zrobiłam.- Spojrzałam Lys prosto w oczy. No najwyżej mi przyłoży...- Zostawiłam Angela, bo do mnie nie pasował. I dlatego, że chciałam z powrotem poczuć tą wolność.- Wzruszyłam ramionami.- Nooo... A zaczęłam gadać z tym wilkiem bo był miły i film mi się urwał...
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptySob Lip 04, 2009 11:25 pm

Skrzywiłam się otwierając usta ze zdziwienia.- Chciałaś poczuć wolność... i do niego nie pasowałaś... - pokręciłam głową chcąc się otrząsnąć... - Alice... mogę to powiedzieć, bez żadnych... powtarzam żadnych wyrzutów sumienia... ty zwariowałaś - pogłaskałam ją po ramieniu - ale spokojnie... znajdziemy ci dobrego lekarza.... i wszystko wróci do normy... - zaczęłam ją "pocieszać"...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptySob Lip 04, 2009 11:30 pm

Spojrzałam błagalnie na Lys.- Znajdź, jakiegoś byle dobrego, bo znowu zrobię coś głupiego...- Westchnęłam.- No chciałam poczuć wolność. Kiedy z nim byłam jej nie czułam. A teraz ją czuję aż za bardzo. A on do mnie nie pasował. Potrzebuję kogoś opiekuńczego, trochę zwariowanego, kogoś, z kim ani trochę nie będę się nudzić i przy kim będę się czuła spokojna i bezpieczna. No a Angel też potrzebował dokładnie takiej samej osoby. Nie dogadaliśmy się...- Stwierdziłam cicho.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptySob Lip 04, 2009 11:37 pm

Wypuściłam ze świstem powietrze... - dobra Angela jeszcze mogę zrozumieć... no dobra nie mogę... ale powiedzmy, że rozumiem... - westchnęłam - ale tego wilka... nie łapię... to już nie ma fajnych wampirów czy jak!? Muszę się czegoś napić - zaczęłam kręcić głową w poszukiwaniu kelnera...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptySob Lip 04, 2009 11:45 pm

Westchnęłam.- Wszystkie wampiry są ciągle czymś zajęte, mają jakieś sprawy do załatwienia, mają inne wampiry z którymi spędzają czas... A ja, choć rzuciłam Angela nie chcę czuć się samotna... A z tym wilkiem mogę chociaż normalnie porozmawiać.- Powiedziałam smutno. Nie chciałam cały czas siedzieć sama.- Napić? Dlaczego?
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Lip 05, 2009 12:23 pm

Ja nie mam żadnego wampira (pomijając Nicka, który się do mnie nie odzywa wrr..)... wzruszyłam ramionami - i nie mam żadnych spraw... no może kilka, ale one się nie liczą... uśmiechnęłam się blado... a następnie przewróciłam teatralnie oczami. - muszę się napić bo mi zaschło w gardle... czy to istotne dlaczego.... Wreszcie zauważyłam kelnera i przywołałam go wzrokiem. Sobie zamówiłam burbon, a następnie spojrzałam pytająco na ALice.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Lip 05, 2009 12:28 pm

Soczek pomarańczowy.- Uśmiechnęłam się do kelnera.- No tak może ty, ale Nick pewnie w końcu się odezwie i już nie będziesz miała czasu. A ten wilkołak....- Urwałam.- On mnie cholernie intryguje. Jest inny niż reszta wilkołaków.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Lip 05, 2009 12:42 pm

Kiedy kelner postawił przed nami zamówienie od razu przykleiłam się do szklanki. Odessałam się dopiero kiedy jej cała zawartość wylądowała gdzieś w moim raczej nie pracującym przewodzi pokarmowym. - ok... powiedzmy... że postaram się ciebie zrozumieć. - po alkoholu bywałam wyrozumiała - co ci się w nim najbardziej podoba/intryguje... i co do do cholery znaczy inny niż reszta?! zapytałam ściągając brwi.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Lip 05, 2009 12:50 pm

On nie jest rasistą.- Odparłam wesoło.- A jego osoba mnie po prostu ciekawi. Nie wiem, co najbardziej w nim lubię, bo ciężko mi powiedzieć czego w nim nie lubię.- Westchnęłam. Lepiej żeby Lys jeszcze coś wypiła, bo w końcu oberwę od niej.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Lip 05, 2009 2:37 pm

(Ej... pobiłam cię kiedyś? Nie rób ze mnie takiego brutala Very Happy)
Dobra nie wnikam... - stwierdziłam wreszcie po chwili zastanowienia - wpadłaś... jeszcze zmądrzejesz... zawsze tak jest... - spojrzałam na Alice - tylko błagam... spotykajcie się w ich dzielnicy... nie chciałabym go spotkać i dokopać mu za zanieczyszczanie powietrza...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Lip 05, 2009 2:45 pm

(nie pobiłaś, ale obawiam się że możesz xD)
Mam nadzieję że zmądrzeję.- Stwierdziłam.- Dobra, jasne, postaram się żeby nie przychodził do naszej dzielnicy. No chyba że znowu wpadnie bez zapowiedzi. Ale wtedy usunę go szybko z naszego terenu, nie martw się.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Lip 05, 2009 3:09 pm

JA tylko przypominam... ze mieszkamy w jednej kamienicy... - spojrzałam na nią surowo - jak wyczuję smród zmokłego kundla na swojej klatce schodowej... to wierz mi twoje mieszkanie będzie pierwszym miejscem,które odwiedzę... - Uśmiechnęłam się szyderczo przenosząc rozmarzone spojrzenie gdzieś w dal - i warto dodać, że niekoniecznie będę pukać (<muahahaha> mroczny śmiech)
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Lip 05, 2009 3:18 pm

Nie patrz tak na mnie!- Powiedziałam błagalnie.- Dobrze, wiem, postaram się żeby do nas nie przychodził. A jak już przyjdzie, to szybko go stamtąd wywalę.- Napiłam się soku.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Lip 05, 2009 3:32 pm

No dobra... dobra... powiedzmy, że trzymam cie za słowo - uśmiechnęłam się przyjaźnie rozjaśniając swoją twarz. - Widziałaś może ostatnio Ane?? - zapytałam z ciekawości. TO dziwne, że od tak dawna nie widziałam żadnego ze swoich znajomych.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Lip 05, 2009 3:36 pm

Tak, widziałam ostatnio Ane, była nawet na imprezie.- Powiedziałam wesoło.- Była też Scar i Ełi. W ogóle fajnie było. Strasznie długo z nimi nie gadałam.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Lip 05, 2009 3:59 pm

Na imprezie... a mnie tam nie było... - oparłam się o krzesło z założonymi na ramiona rękami - życie jest do bani... zawsze wyrzuci mi jakiś problem akurat wtedy kiedy jest impreza... - zmrużyłam oczy ze złością. W tym momencie wyglądała jak obrażone na cały świat dziecko. Czyli sweetaśnie... ;/ (^ ^)
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 EmptyNie Lip 05, 2009 4:04 pm

Problem? Lys, spokojnie, będzie jeszcze dużo imprez, a życie nie jest aż tak do bani, jak się wydaje.- Spojrzałam za okno. Dalej padał deszcz. Uśmiechnęłam się lekko.- Przynajmniej dla mnie los ostatnio jest wyrozumiały. Dla ciebie też w końcu będzie. - Stwierdziłam wesoło.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ronnie Scott's jazz club   Ronnie Scott's jazz club - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Ronnie Scott's jazz club
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Spirit Club
» kawiarnia Cafe Club

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: SOuth of HOuston street-
Skocz do: