wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans

Go down 
+6
Jasmin Armand
Lysette Dufours
Amy Vivien
Krwawa Merry
Alice Evans
Scarlett Frost
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorWiadomość
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 EmptySro Lip 15, 2009 1:46 pm

Weszłam do mieszkania trzaskając drzwiami. Warknęłam cicho i rzuciłam torebkę w kąt. Rzuciłam się na kanapę i zapadłam w letarg.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 EmptyNie Sie 16, 2009 10:13 pm

Wreszcie po ciężkich 3 tygodniach udało mi się wrócić do domu. Weszłam do mieszkania i odetchnęłam z ulgą- zakładałam że nie będzie mnie trochę dłużej. Rzuciłam plecak w kąt i ruszyłam w stronę łazienki. Wzięłam długi prysznic i ubrałam dżinsy i byle jaką, szarą koszulkę. Uśmiechnęłam się od ucha do ucha i rzuciłam się na kanapę. Musiałam w końcu odpocząć. Po paru godzinach wstałam, założyłam płaszcz i wyszłam.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 EmptyWto Gru 22, 2009 8:25 pm

Wróciłam wreszcie do kamienicy, gdzie ostatnio prawie w ogóle mnie nie było. Wlazłam do łazienki i zamknęłam się tam na dobre parę godzin, w ciągu których wzięłam prysznic. Ubrałam czarne dżinsy, czarną bluzkę i czarny sweter. Następnie wyszłam i spojrzałam na zegarek. Było wcześnie, dlatego usiadłam na kanapie i gapiłam się przed siebie.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 EmptyWto Gru 22, 2009 8:29 pm

Zastukałam do drzwi.
Miałam nadzieje , że przyjaciółce przestało zależeć na zemście. Ten pomysł budził we mnie mieszane uczucia.
Czekałam aż Al sama mi otworzy. Nie miałam zamiaru pakować się bez pytania do środka.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 EmptyWto Gru 22, 2009 8:32 pm

Zmarszczyłam brwi i w wampirzym tempie znalazłam się tuż przed drzwiami. Uchyliłam je i zauważyłam Ane.- Hej. Pisałam że nie musisz przychodzić.- Powiedziałam, otwierając szerzej drzwi.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 EmptyWto Gru 22, 2009 8:43 pm

- Ale jestem i przestań stękać ... - warknęłam podirytowana tym jej ciągłym "nie musisz" - Nie muszę, nie muszę , ale jestem!
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 EmptyWto Gru 22, 2009 8:47 pm

Westchnęłam i wywróciłam oczami.- Dobrze wiesz, o co mi chodzi. Nie mam zamiaru zmuszać was do siedzenia ze mną, wiem że macie swoje życie i nie macie ochoty mnie słuchać.- Skrzyżowałam ręce na piersi i usiadłam na kanapie. Było jeszcze dość dużo czasu do pogrzebu, a nie spieszyło mi się na cmentarz, gdzie pewnie będę spędzała dość dużo czasu.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 EmptyWto Gru 22, 2009 8:51 pm

- Tylko , ze my chcemy być przy tobie nawet kiedy stękasz i kiedy jesteś wesoła, zrozum, że zależy nam na Tobie! - mówiłam również w imieniu nieobecnej tutaj Eufrazji. A propo Eufrazji! Gdzie ona się podziewa ?!
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 EmptyWto Gru 22, 2009 8:57 pm

A mi zależy na was, dlatego wolałabym żebyście się jednak przy mnie nie męczyły!- Wyjaśniłam z kwaśną miną. Nie znosiłam litowania się nade mną i zmuszania ludzi czy wampirów do rzeczy, których robić nie chcą.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 EmptyWto Gru 22, 2009 9:05 pm

- Oj cichaj! Gdybym nie chciała tutaj być , wież mi , nie zaciągnęłabyś mnie na pogrzeb siłą - oznajmiłam uroczystym tonem i przysiadłam obok niej na kanapie, bardzo ostrożnie, byle tylko nie pognieść skrupulatnie wyprasowanej małej czarnej.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 EmptyWto Gru 22, 2009 9:12 pm

Mam nadzieję.- Mruknęłam i znowu zaczęłam gapić się przed siebie. Po chwili spojrzałam na kieckę Ane i mój sweter. Nieeee... Van nigdy nie zwracał uwagi na ciuchy, dlatego nie miałam zamiaru się stroić.- Chcesz się czegoś napić? W ogóle co u ciebie słychać?- Zapytałam, wstając.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 EmptyWto Gru 22, 2009 9:27 pm

- Poznałam uroczego Japończyka - oznajmiłam , ale nie chciałam dalej brnąć w ten temat - Ja poproszę tylko wodę, chcę być trzeźwa - uśmiechnęłam się do niej blado. Zanudzanie jej teraz moimi sprawami było nie na miejscu.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 EmptyWto Gru 22, 2009 9:36 pm

Japończyka? Mogłabyś powiedzieć coś więcej.- Stwierdziłam, jej nalewając wodę, a sobie sok pomarańczowy. Podałam jej szklankę.- To wampir?- Zapytałam, uśmiechając się do niej.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 EmptyWto Gru 22, 2009 9:42 pm

- Tak, ale przez to , że jest Japończykiem traktowany jest jak jakiś margines społeczny. A tak dobrze wychowanego faceta jeszcze nie widziałam - wyznałam , popijając wodę - i uroczo się uśmiecha - dodałam po chwili przewracając teatralnie oczami.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 EmptyWto Gru 22, 2009 9:44 pm

Popatrzyłam na nią dziwnie.- "dobrze wychowany facet"? "Uroczo się uśmiecha?- Uniosłam jedną brew, upijając trochę soku.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 EmptyWto Gru 22, 2009 9:47 pm

- Do czego pijesz Al ? - zapytałam , przyglądając jej się bacznie - No cóż ... nie grzeszy urodą ^^ ale nadal nie wiem o co Ci chodzi ? - niemal zakrztusiłam się wodą.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 EmptyWto Gru 22, 2009 9:54 pm

Wzruszyłam ramionami.- O nic.- Wyszczerzyłam się, jak najmożliwiej szczerze.- Wiesz o co mi chodzi, to co się tak głupio pytasz?
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 EmptyWto Gru 22, 2009 10:09 pm

- Nie mam pojęcia - Przyznałam szczerze , bo nie widziałam w tym nic dziwnego. Przecież tyle razy poznawałam uroczych Japończyków ^^
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 EmptyWto Gru 22, 2009 10:15 pm

No przecież widzę, że ci się baaardzo spodobał.- Wywróciłam oczami. Upiłam kolejny łyk soczku i spojrzałam na zegarek, wzdychając.- Z resztą to chyba nie pierwszy japończyk, który ci się podoba.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 EmptyWto Gru 22, 2009 10:40 pm

- No może troszeczkę - próbowałam unikać jej wzroku, byłam pewna , że gdyby krew krążył w moich żyłach byłabym czerwona jak burak .
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 EmptyWto Gru 22, 2009 10:54 pm

Pokręciłam głową.- Wiedziałam!- Stwierdziłam wesoło.- Wybacz Ane, że przerywam tą rozmowę.. ale powinnyśmy już iść.- Powiedziałam już z mniejszym uśmiechem.- No, chyba że nie masz na to ochoty...- Zaczęłam znowu, ale to chyba nie miało sensu. Wstałam z kanapy.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 EmptyWto Gru 22, 2009 10:57 pm

Podniosłam się zaraz za nią. Że też tak od razu dałam się przejrzeć!
- Myślisz , że Ełi już na nas czeka ? - Miałam nadzieje , że i ona nie zostawi Al samej w potrzebie.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 EmptyWto Gru 22, 2009 11:03 pm

Myślę, że Ełi ma dziecko.- Odparłam, patrząc Ane w oczy.- Ir jest teraz dla niej najważniejsza, czemu się z resztą nie dziwię. Ona nie ma teraz na to czasu i ja to rozumiem.- Dokończyłam, ubierając płaszcz. Przygryzłam wargę.- Dobra, chodźmy.- Wyszłam z mieszkania.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans
Powrót do góry 
Strona 8 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Alice Evans
» Czwarte piętro-mieszkanko Eufrazji
» Trzecie piętro- mieszkanie Clarie Moore
» 4 piętro - mieszkanie Jaylen'a O'sheli
» Pierwsze piętro- mieszkanie Merkucja Dantego

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Stara kamienica-
Skocz do: