wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans

Go down 
+6
Jasmin Armand
Lysette Dufours
Amy Vivien
Krwawa Merry
Alice Evans
Scarlett Frost
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Cze 13, 2009 3:15 am

Angel...- Zaczęłam błagalnym tonem. Przedtem byłam zdecydowana, teraz nie byłam wszystkiego taka pewna.- Nie wiem.- jęknęłam i opadłam na poduszkę, przyciskając ją mocno do siebie. Zamknęłam oczy. Westchnęłam. Jak ja bardzo chciałabym teraz zasnąć.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Cze 13, 2009 3:20 am

Podszedł do nie powli i przytulił do siebie stanowczo. Nie wiedział sam co ma zrobić w tej sytuacji... Wszystko stawało się jasne. Trzeba spakować manatki i wyjechać. Trudno będzie się rozstawac z przyjaciółmi, ale najlepsze na zapomnienie jest wyjazd z miejsca, gdzie wszystko się zaczęło... Odsunął się od niej i pocałował w usta czule.
- Chciałbym, aby było inaczej...-odparł i skierował się do drzwipowoli. Za każdym stawianym krokiem, oddalającym go od wampirzycy, czuł, jak umiera z niego cząstka człowieczeństwa, miłości...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Cze 13, 2009 3:26 am

Przygryzłam wargę. Teraz bolało jeszcze bardziej.- Angel... A nie może być tak, jak było wcześniej?- zapytałam tak cicho, że nie byłam pewna czy usłyszał. Nie. To było dla mnie za wiele. Zaczęłam cicho szlochać, próbując się powstrzymać. Nie miałam pojęcia że przy tym rozstaniu, tak strasznie będzie boleć mnie serce. Byłam pewna że to wszystko przez to, że mam wyrzuty sumienia. Teraz już byłam pewna że to wcale nie były wyrzuty sumienia. Jęknęłam głośno.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Cze 13, 2009 3:31 am

Odwrócił sie, będąc przy drzwiach.
- Co znaczy jak wtedy?- zapytał, triochę rozkojarzony.- Dla stworzenia związku potrzeba osób dwóch w sobie ZAKOCHANYCH, a skoro ty do mnie nie czujesz miłości, to nic tu po mnie- wytłumaczył jej ściszonym tonem.- Musisz sama to zrozumieć, ja ci w tym nie pomogę... Kocham całym sercem, ale to będą dla mnie katusze, gdy będziemy się widywać jako przyjaciele... nie będe umiał pohamować swoich uczuć... kontrola jaką mam wyłącza się automatycznieprzy tobie... rozpływam...- zagryzł dolną wargę.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Cze 13, 2009 3:35 am

Rozumiem.- powiedziałam cicho. Miałam nadzieję że może jednak jest szansa żeby został, żebyśmy byli przyjaciółmi. Nic z tego. Wytarłam łzy chusteczką. Po policzkach spływały kolejne. Miałam już dość wszystkiego.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Cze 13, 2009 3:37 am

- Zrozumiesz dopiero, gdy coś stracisz.- uśmiechnąl się, niewiadomo czemu i wyszedł ze spuszczoną głową z mieszkania. Oparł o drzwi i zjechał po nich plecami, siadając ospale na podłodze. Pierwszy raz w życiu zaczął ronić łzy... łzy nieszczęscia...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Cze 13, 2009 3:40 am

Właśnie straciłam i zrozumiałam.- jęknęłam jeszcze, przykrywając się kocem. Zwinęłam się w kłębek, co chwilę wycierałam łzy, rzucając chusteczki za łóżko.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Cze 13, 2009 3:41 am

- Co? Co zrozumiałaś, ze mnie nienawidzisz? Ha?- szepnął, wiedział, ze go doskonale usłyszy.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Cze 13, 2009 3:45 am

Westchnęłam.- Nie.- odpowiedziałam krótko, na jego pytanie.- Coś zrozumiałam... Ale nie wiem czy teraz cokolwiek ma znaczenie.- "poza tym rozumieć coś po pijaku, nie oznacza że rozumie to się też na trzeźwo" dokończyłam w myślach.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Cze 13, 2009 3:48 am

" Upiłaś się? , Dlaczego? Wiem, przez kogo! Przeze mnie! " zasmial się pod osem, prze łzy.
- Wszystko ma znaczenie, jeśi nadal tu siedzę, jak taki palant... twój palant...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Cze 13, 2009 3:53 am

Przeczesałam włosy palcami.- Ja już nic nie wiem.- Jęknęłam. Wiedziałam tylko, że nie byłam w stanie powiedzieć mu, że go nie chcę. Wiedziałam tylko, że nie byłam mu w stanie teraz powiedzieć żeby poszedł. Wiedziałam tylko że serce bolało jak cholera. Nie miałam tylko pojęcia, co tak naprawdę do niego czuję. Domyślałam się, że teraz grzebał mi w myślach. I udostępniłam mu je wszystkie. Nie próbowałam nawet protestować. Niech wie, że jestem zupełnie rozdarta.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Cze 13, 2009 3:58 am

Otarł głupią łzę, spływającą po zimnym policzku zdecydowanym ruchem ręki. Zamknął oczy i zacisnął pięści. Nie chciał czytać jej w myślach, tob y było niegrzeczne, zwłaszcza, ze jut nie jest jego.
- Dobra, idę... nie będę tu siedział godzinami... dość się naupodlałem... wybacz Alice, jesli coś zrobiłem, ja tylko chciałe być szczęsliwy... czułem, ze ty mi właśnie to zapewnisz... Nie będę więcej prosił, nachodził, jak idiota.- wstał z podłogi i zseszdł na dół klatki. Wychodząc jeszcze zkamienicy, zwrócił wzrok na okno Alice i westchnął z żalem.
- Szkoda...- odparł i poszedł do parku się wyżyć na czymś.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Cze 13, 2009 4:02 am

Przepraszam.- szepnęłam tylko. Wstałam i podeszłam do lodówki. Wyjęłam 2 butelki wódki. Wypiłam je od razu. Wróciłam z powrotem do łóżka. Przytuliłam do siebie poduszkę i zamknęłam oczy. Przestałam się ruszać, zamarłam. Tylko twarz była coraz bardziej czerwona od łez.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Cze 13, 2009 9:59 am

Szybkim krokiem weszłam na piętro wyżej. Zapukałam delikatnie w drzwi. Chwilę poczekałam, aż mi ktoś otworzy.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Cze 13, 2009 3:10 pm

Usłyszałam pukanie do drzwi. Nie poznałam tego zapachu. Szybko pobiegłam do łazienki, wytarłam twarz. Spojrzałam w lustro. Może nie wyglądałam najlepiej, ale lepiej już być nie mogło. W wampirzym tempie otworzyłam je.- Cześć...- powiedziałam niepewnie, patrząc na wampirzycę.- Przepraszam cię, ale muszę wyjść. Naprawdę muszę.- wyszeptałam. Złapałam mój płaszcz i wyszłam, nawet nie zamykając drzwi. Zbiegłam w wampirzym tempie po schodach. Wyleciałam z kamienicy i poszłam do mojego drugiego domu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptyNie Cze 14, 2009 12:50 pm

-Y..No dobra...- Palnęłam coś, byle co i podrapałam się w głowę. Rozejrzałam się dookoła, postanowiłam zejść niżej, na sam dół.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptyWto Cze 16, 2009 10:09 pm

Wyjęłam z kieszeni klucze i zaczęłam kręcić nimi w zamku. Dopiero teraz skojarzyłam, że drzwi wcale nie były zamknięte. Weszłam i rzuciłam płaszcz na łóżko. Poszłam od razu do łazienki. Potrzebowałam gorącej kąpieli. Weszłam do wanny i leżałam tak, dopóki woda nie stała się zimna. Wyszłam i ubrałam czarne spodnie i zwykłą granatową bluzkę z długim rękawem. Musiałam się czymś zająć. Zaczęłam sprzątać w domu. Po godzinie wszystko lśniło. Nigdy nie lubiłam tego błysku, przez to dom wydawał się mniej przytulny. Westchnęłam i usiadłam w fotelu. Zaczęłam się uczyć, ale moje myśli były gdzieś daleko. Musiałam się pozbierać, ale nie wiedziałam jak. Nie potrafiłam się skupić na niczym. Wzięłam torbę, przełożyłam ją przez ramię i wyszłam.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptyPią Cze 19, 2009 5:55 pm

To dzisiaj miała być ta impreza. W sumie to liczyłam na to, że humor mi się po tym poprawi. Ubrałam ciemne dżinsy i srebrną, błyszczącą bluzkę wiązaną na szyi. Westchnęłam i rozczesałam włosy.Założyłam kolczyki i wyszłam, podnosząc torebkę z podłogi.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptyCzw Lip 02, 2009 3:33 pm

Weszłam do domu, natychmiast zasłaniając okna. Rozejrzałam się. Mały bałagan jeszcze nikomu nie zaszkodził...- Mruknęłam do siebie. Poszłam do łazienki i wzięłam prysznic. Ubrałam jakiś zwykły, krótki czerwony top na ramiączkach i rozszerzane dżinsy. Przeczesałam włosy i położyłam się na kanapie. Zamknęłam oczy i czekałam na tego wielkiego kaca, który na pewno dzisiaj do mnie wpadnie. Kiedy wreszcie przyszedł, poczułam że moja deprecha sięga zenitu. Zwlekłam się z kanapy i wyszłam, trzaskając drzwiami.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Lip 04, 2009 1:51 pm

Przyszłam do domu. Stanęłam przed drzwiami i znowu zaczęłam kręcić kluczem w zamku.- Cholera, znowu nie zamknęłam... Kiedyś mnie w końcu okradną...- Mruknęłam, naciskając klamkę. Pokręciłam głową i rzuciłam torebkę na kanapę. Postanowiłam tu trochę posprzątać. Po kilku godzinach wszystko aż za bardzo lśniło. Jak ja tego nie cierpiałam! Przebrałam się w moje ulubiony brązowy, welurowy dres. Włączyłam jedną z moich ulubionych płyt tak głośno, na ile tylko pozwalały mi głośniki.- Najwyżej sąsiedzi mnie zabiją...- Uśmiechnęłam się i położyłam się na kanapie.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Lip 04, 2009 3:40 pm

Wszedł do domu kierując się zapachem wampirzycy i głośną wampirzycą. W progu stanęła mu Alice. -Dzień dooobry!!! -starał się przekrzyczeć głośną muzykę.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Lip 04, 2009 3:42 pm

Otworzyłam drzwi i zauważyłam wilkołaka. Wyłączyłam muzykę, choć akurat leciał mój ulubiony kawałek.- Co ty tutaj robisz?- Zapytałam zdziwiona.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Lip 04, 2009 3:44 pm

-Przyszłeem... -odpowiedział przeciągając litery. Wyciągnął ku niej rękę. W słoni trzymał na wpół zwiędniętego, oklapłego kwiatka. Na oko wyglądał na zwykły chwast, ale Van wolał, by nie zwracano uwagi na jego rodzaj i stan.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Lip 04, 2009 3:48 pm

Przymrużyłam oczy, patrząc na niego zdziwiona.- Dobrze się czujesz? Nie wpadłeś przypadkiem pod samochód? Eeeeee.... To dla mnie?- Uniosłam brwi, ale wpuściłam go do mieszkania.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Lip 04, 2009 3:53 pm

-Tak. -powiedział i przekroczył próg mieszkania. Nic sobie nie robił ze zdziwionego spojrzenia wampirzycy. Ruszył w nieznanym kierunku z zamiarem znalezienia salonu z kanapą.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Lip 04, 2009 3:55 pm

Dzięki...Ehm... Siadaj. I powiedz mi co cię sprowadza!- Powiedziałam, wskazując mu kanapę. Mieszkanko było dwupokojowe, więc raczej się nie mógł zgubić. Włożyłam haberdzia do wazonu. - Czy po prostu przyszedłeś mi zaśmierdzieć mieszkanie?- Zapytałam po chwili.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Lip 04, 2009 3:58 pm

-Jeżeli by się tak dogłębnie zastanowić... to tak. -odpowiedział rozglądając się po pokoju.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Lip 04, 2009 3:59 pm

Westchnęłam.- No to nie masz co się martwić, jeszcze i tak dalej wietrzę po Angelu, po tobie też wywietrzę.- Stwierdziłam.- Chcesz coś do picia?
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Lip 04, 2009 4:02 pm

-A masz coś normalnego? -zapytał zdumiony.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Lip 04, 2009 4:05 pm

Mam sok, wodę, herbatę, kawę i moje ulubione czerwone wino.- uśmiechnęłam się, idąc w stronę aneksu kuchennego. W życiu nie zamieniłabym tego mieszkania na większe.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Lip 04, 2009 4:07 pm

-To możesz mi zrobić herbaty. -odpowiedział po namyśle. Jak ta wampirzyca mieściła się w tak ciasnej klitcę?
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Lip 04, 2009 4:09 pm

Okej.- Nastawiłam wodę w czajniku. Jemu zrobiłam herbatę, a sobie kawę.- Co się tak rozglądasz? Coś nie tak z tym mieszkaniem?- Zmarszczyłam brwi.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Lip 04, 2009 4:13 pm

-Trochę małe jak na ciebie. -powiedział z lekkim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Lip 04, 2009 4:14 pm

Jest idealne. Tylko dzisiaj je za bardzo posprzątałam...- Westchnęłam, pijąc kawę.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Lip 04, 2009 4:16 pm

0I wygląda na pedandkie. -odpowiedział swoim zwykłym tonem. Zamoczył usta w herbacie.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Lip 04, 2009 4:18 pm

Ehh... No trudno, w końcu i tak się zabrudzi i będzie dobrze.- Stwierdziłam wesoło.- A ciebie naprawdę sprowadza tylko chęć popsucia powietrza w moim domu?
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Lip 04, 2009 4:19 pm

-Chciałem cię zobaczyć, jak wyglądasz na kacu, jakie masz mieszkanie, co będziesz piła, czy siatka jest na trwałe przyklejona do twego łebka, że jej ciągle nie zdejmujesz... -zaczął wymieniać z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Lip 04, 2009 4:22 pm

Po pierwsze- ja nie mam kaca. Za mało wczoraj wypiłam. No cóż... Mieszkanie już zobaczyłeś. Jest cudowne. A siatka nie jest trwale przyklejona, bo w tej chwili jej nie mam jakbyś nie zauważył.- Odparłam. Nawet nie chciało mi się tłumaczyć, że to nie siatka...
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Lip 04, 2009 4:25 pm

-To akurat zauważyłem. -odpowiedział zadowolony. -A czemu mnie wpuściłaś do domu?
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Lip 04, 2009 4:26 pm

No właśnie do cholery dalej się nad tym zastanawiam...- Odparłam spokojnie, upijając łyk kawy.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Lip 04, 2009 4:27 pm

-Też jakoś się dziwię. Wzruszył cię kwiatek? Ach te baby... -westchnął.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Lip 04, 2009 4:31 pm

Tak na przyszłość- lubię mniej zdechłe czerwone róże. Ale ciekawa jestem, dlaczego w ogóle kwiatka mi przyniosłeś. Myślisz że to mnie wzruszy?- Pokręciłam głową.- A wpuściłam cię chyba dlatego, że byłam ciekawa po co przylazłeś.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Lip 04, 2009 4:35 pm

-Kwiatek rosną na klombie, więc się nie martw. Nie kupowałem go specjalnie.- powiedział upijając łyk herbaty.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Lip 04, 2009 4:37 pm

Westchnęłam.- Taaaa... Piękny jest. - Stwierdziłam spokojnie.- A jak tam po imprezie? Ty kaca nie masz?
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 EmptySob Lip 04, 2009 4:45 pm

-Po piwie?- zapytał -Aż takiej słabej głowy nie mam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans   Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Czwarte piętro- mieszkanie Alice Evans
Powrót do góry 
Strona 6 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Alice Evans
» Czwarte piętro-mieszkanko Eufrazji
» Trzecie piętro- mieszkanie Clarie Moore
» 4 piętro - mieszkanie Jaylen'a O'sheli
» Pierwsze piętro- mieszkanie Merkucja Dantego

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Stara kamienica-
Skocz do: