wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mały domek Nicholasa Brauna

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Mały domek Nicholasa Brauna Empty
PisanieTemat: Mały domek Nicholasa Brauna   Mały domek Nicholasa Brauna EmptySob Wrz 19, 2009 2:45 pm

Naprawdę mały dom, niczym nie różniący się od reszty domów. Salon, łazienka, jadalnia, sypialnia... Wszystko to utrzymane w różnych odcieniach beżu, brązu i bieli.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mały domek Nicholasa Brauna Empty
PisanieTemat: Re: Mały domek Nicholasa Brauna   Mały domek Nicholasa Brauna EmptySob Wrz 19, 2009 2:51 pm

A więc jestem w Nowym Jorku...Pomyślałem drapiąc się po głowie. Wciągnąłem powietrze nosem. Czuć było w nim mieszankę zapachu skóry, z której było zrobione obicie białej kanapy, oraz zapach grubego, ciemnego drewna. O ile się nie myliłem był to orzech. Wszedłem na górę do swojej sypialni i odstawiłem walizki na podłodze i zatarłem ręce z łobuzerskim uśmiechem na twarzy. Czas zaszaleć. Znów pomyślałem i wyszedłem z domu, zamykając drzwi na klucz.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mały domek Nicholasa Brauna Empty
PisanieTemat: Re: Mały domek Nicholasa Brauna   Mały domek Nicholasa Brauna EmptySob Wrz 19, 2009 8:55 pm

***


Wyciągnąłem klucz z kieszeni i otworzyłem drzwi przed Ness. -Rozgość się. Napijesz się czegoś?- Zapytałem idąc do kuchni.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

Mały domek Nicholasa Brauna Empty
PisanieTemat: Re: Mały domek Nicholasa Brauna   Mały domek Nicholasa Brauna EmptySob Wrz 19, 2009 9:10 pm

Weszła za chłopakiem do domu, rozglądając się z ciekawości.
- Coś zimnego, proszę... - uśmiechnęła się uroczo, po czym znowu się zarumieniła.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Go??
Gość




Mały domek Nicholasa Brauna Empty
PisanieTemat: Re: Mały domek Nicholasa Brauna   Mały domek Nicholasa Brauna EmptySob Wrz 19, 2009 9:13 pm

Uwielbiałem jak się uśmiechała, mimo iż znałem ją od może godziny? Poszedłem do lodówki i nalałem Ness zimnej Coli po czym je zaniosłem. -Tak więc na co masz ochotę?- Uśmiechnąłem się zawadiacko.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

Mały domek Nicholasa Brauna Empty
PisanieTemat: Re: Mały domek Nicholasa Brauna   Mały domek Nicholasa Brauna EmptySob Wrz 19, 2009 9:24 pm

I patrzył na nią jak tamten wilkołak- Jacob. Ten to miał wpojenie. oO Oby tylko ten nie okazał się od niego lepszy i nie wpoił sobie jej już od tego pierwszego wejrzenia, bo będzie musiała go rozczarować.
- Nie wiem, zaskocz mnie. Lubię niespodzianki. - Uśmiechnęła się delikatnie, mrucząc pod nosem coś po francusku. Czasami, żeby obgadać faceta, wystarczy w innym języku i Francja elegancja. Ale jedno mogła mu powiedzieć wprost.
- Masz uroczy uśmiech. - Odwróciła wzrok, gdy to mówiła, bo odrazu poczuła jak jej poliki robią się czerwone i niezwykle pieką.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Go??
Gość




Mały domek Nicholasa Brauna Empty
PisanieTemat: Re: Mały domek Nicholasa Brauna   Mały domek Nicholasa Brauna EmptyNie Wrz 20, 2009 11:55 am

Pewnie spaliłem buraka. Nie byłem przyzwyczajony do komplementów, tym bardziej ze strony dziewczyny. -Uhm, dzięki...I...I vice versa.- Znów posłałem jej uśmiech i udałem się do kuchni. Nie Nick... Ona jest w połowie wampirem! Wprawdzie ma w sobie coś z człowieka ale... Ale nie... Nie możesz się w nią wpoić idioto! Pomyślałem wyciągając potrzebne składniki z lodówki. Zabrałem się do robienia spaghetti. Wstawiłem wodę na makaron, kroiłem pomidory na sos. Doprawiłem go suszonym tymiankiem i bazylią. Wrzuciłem makaron do wody i znów pogrążyłem się w myślach. Fakt, jest urocza, śliczna... Zapewne mądra, jak to na...Pół wampira przystało. Ale to nie zmienia faktu iż to ja tu jestem wilkołakiem, i że zapewne śmierdzę na kilometr. A ona? Ona pachnie cudownie. Jej skóra delikatna, niczym porcelana, jednak kusząco ciepła. Nie to co u reszty wampirów. Nie jest ona twarda, zimna...Jest cudowna.... -Ech..- Mruknąłem pod nosem i odcedziłem makaron. Polałem go sosem, przyozdobiłem i zaniosłem oba talerze do salonu. -Tak więc... Bone apetite mademoiselle.- Podałem jej talerz i uśmiechnąłem się szeroko.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

Mały domek Nicholasa Brauna Empty
PisanieTemat: Re: Mały domek Nicholasa Brauna   Mały domek Nicholasa Brauna EmptyNie Wrz 20, 2009 2:29 pm

Wprawdzie Renee nic nie powinna słyszeć z jego myśli, ale co nieco niestety dziwnym trafem usłyszała. Jej uśmiech odrazu nieco zbladł, gdy owy wilkołak wszedł ze spaghetti do salonu. Wpatrywała się w jeden punkt, teraz zamyślona. Po chwili spojrzała na niego i westchnęła, bo najwidoczniej właśnie odkryła swój drugi talent... T_T Chociaż ona twierdziła, że przekleństwo, bo wolałby takiego czegoś nie wiedzieć. Wzięła od niego talerz i zaczęła niby jeść. Bazgrała widelcem po szkle, co jakiś czas wkładając odrobinę zapewne pysznego dania przyrządzonego przez Nicholasa do buzi.
- Ehm... - Pierwszy raz zaczęła się jąkać, nie wiedziała jak mu powiedzieć delikatnie, żeby nawet nie próbował jej sobie wpoić. Ona jeszcze nie do końca przestała ... kochać Aleksa. - Tak właściwie to możesz mi opowiedzieć o tym waszym ...wpojeniu? - Wypaliła z grubej rury, bo już nie miała siły owijać tego w bawełnę.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Go??
Gość




Mały domek Nicholasa Brauna Empty
PisanieTemat: Re: Mały domek Nicholasa Brauna   Mały domek Nicholasa Brauna EmptyNie Wrz 20, 2009 2:34 pm

Szczerze mnie zatkało. Myślałem, że nic o tym nie wie. A jednak. -Więc.. Jakby to... Kiedy wilkołak...Spotka... Swoją bratnią duszę... Kiedy będzie czuł, wiedział, że to TA osoba... Nie ma zmiłuj. Spełnia jej wszystkie zachcianki, robi wszystko, czego ta druga osoba sobie zażyczy. Ale myślałem, że... Że ty o tym no wiesz... Nie masz pojęcia...- Zrobiłem speszoną minę.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

Mały domek Nicholasa Brauna Empty
PisanieTemat: Re: Mały domek Nicholasa Brauna   Mały domek Nicholasa Brauna EmptyNie Wrz 20, 2009 2:40 pm

Wysłuchała go z rumianymi policzkami, znowu czując jak głupio pieką.
- Ach... rozumiem. - Uniosła jedną brew do góry i podrapała się po głowie ze wstydu.
- Wiesz, jak już ktoś był taki, który wpoił sobie mnie od urodzenia, to trzeba wiedzieć co nieco. - Odparła lekko także speszona.
- Czyli to jest takie ludzkie zakochanie... oO Oł Dżizys... oO- Powiedziała to takim tonem, przerażającym tonem, że przełknęła ślinę głośno, ukrywając twarz w dłoniach. - Przepraszam, ja już pójdę... - Dodała, wstając z kanapy
- Przepraszam. - I wybiegła w tym swoim wampirzym tempie.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Go??
Gość




Mały domek Nicholasa Brauna Empty
PisanieTemat: Re: Mały domek Nicholasa Brauna   Mały domek Nicholasa Brauna EmptyNie Wrz 20, 2009 2:43 pm

-Nie no, to ja przepraszam... Nie powinienem był... - Nawet nie dokończyłem, a jej już nie było. Pozmywałem talerze i wyszedłem z domu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mały domek Nicholasa Brauna Empty
PisanieTemat: Re: Mały domek Nicholasa Brauna   Mały domek Nicholasa Brauna Empty

Powrót do góry Go down
 
Mały domek Nicholasa Brauna
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Optyk-mały biały sklepik
» Domek Vanessy Pattinson
» Domek April Hoover
» Opuszczony wiejski domek Izkiera
» 1-pietrowy domek Vinca z balkonem

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: