wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Opuszczony wiejski domek Izkiera

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Izkier McLoogan

Izkier McLoogan


Liczba postów : 48
Registration date : 01/02/2009

Opuszczony wiejski domek  Izkiera Empty
PisanieTemat: Opuszczony wiejski domek Izkiera   Opuszczony wiejski domek  Izkiera EmptyWto Lut 03, 2009 8:06 pm

W skrócie stara ruina... Ale da się mieszkać.

P.S. Jeżeli jakiś wilkołak chce również domek pisać do mnie na PM. I ogólnie jak ma wygladać i nazwe... Wink
Powrót do góry Go down
Izkier McLoogan

Izkier McLoogan


Liczba postów : 48
Registration date : 01/02/2009

Opuszczony wiejski domek  Izkiera Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczony wiejski domek Izkiera   Opuszczony wiejski domek  Izkiera EmptyWto Lut 03, 2009 8:51 pm

Długo szukałem jakiegoś schronienia. Pewny że ta nimfomanka mnie nie zostawi po tym co zrobiłem... Hehe. O niezła chatka i na dodatek pusta - pomyślałem wchodząc do tej rudery. Łóżko, kominek kibel i kuchnia. Co za luksus - powiedziałem na głos. Cress tu na pewno mnie nie znajdzie....
Powrót do góry Go down
Cressida Tussaud

Cressida Tussaud


Female Liczba postów : 71
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Opuszczony wiejski domek  Izkiera Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczony wiejski domek Izkiera   Opuszczony wiejski domek  Izkiera EmptyPon Lut 16, 2009 5:09 pm

Postanowiła odnaleźć Izkiera, dostała wiadomość, że mieszka w tym opuszczonym domku. Zobaczyła ruderę... "W czymś takim mieszka? Gorsze niż buda dla psa..." - pomyślała. Weszła po chwili do środka.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Opuszczony wiejski domek  Izkiera Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczony wiejski domek Izkiera   Opuszczony wiejski domek  Izkiera Empty

Powrót do góry Go down
 
Opuszczony wiejski domek Izkiera
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Domek Vanessy Pattinson
» Domek April Hoover
» 1-pietrowy domek Vinca z balkonem
» Maly domek Cornelii Griet
» Maleńki domek Sophie Anabell

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: