wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 wieczorny spacer

Go down 
+13
Charlotte Rodriguez
Alex Armand
Ane deRose
Alice Evans
Jasmin Armand
Oliver Ryan
Camille Green
Sastre Azura
Eufrazja Johnson
Kate Thompson
Cressida Tussaud
Eudoksja Seeker
Allice LaCarrot
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorWiadomość
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

wieczorny spacer - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 11 EmptyPon Maj 18, 2009 3:52 pm

Staliśmy tak dobrych paręnaście minut, nie było mi źle ba było mi nieziemsko dobrze tylko ci ludzie gapiący się na mnie doprowadzali mnie do szału, jakby nie widzieli pary zakochanych..., No fakt Takiej pary to mogli nie widzieć.. Piękną młoda dziewczynę i faceta podstarzałego... i jeszcze ściskający się na środku alejki... Tak to mogło być dziwne...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 11 EmptyWto Maj 19, 2009 9:09 pm

- Ehm... Mam coś na twarzy, brudne włosy, coś z moim ubraniem jest nie tak?- mruknęłam do Erica. Czułam na sobie wzrok innych ludzi. Nie denerwowało mnie to, ale dziwiło. "No chyba że jednak jakiś kruk nasrał mi na włosy...." przeszło mi przez myśl. Uśmiechnęłam się lekko.- Kotku, może pójdziemy już do domu?- zapytałam. Nic nie zjadłam odkąd Eric się wyprowadził, więc burczało mi w brzuchu, a nie spałam już jakieś 3 dni, przez co miałam worki pod oczami.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

wieczorny spacer - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 11 EmptyNie Cze 21, 2009 10:53 pm

- No ładnie kiedy ty ostatnio jadłaś??- spytałem z przyganą w głosie, wziąłem ją za rekę i zawróciłem w kierunku jej domu, wiedziałem że muszę zrobić wszystko aby jej wynagrodzic swoje zachowanie.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 11 EmptyNie Cze 28, 2009 7:12 pm

Nie tak dawno.- Stwierdziłam, ale nie protestowałam. Poszliśmy do mnie do domu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





wieczorny spacer - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
wieczorny spacer
Powrót do góry 
Strona 11 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Park-
Skocz do: