wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 wieczorny spacer

Go down 
+13
Charlotte Rodriguez
Alex Armand
Ane deRose
Alice Evans
Jasmin Armand
Oliver Ryan
Camille Green
Sastre Azura
Eufrazja Johnson
Kate Thompson
Cressida Tussaud
Eudoksja Seeker
Allice LaCarrot
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 3:17 am

yyyy... no... to...- zająknałem sie, odkaszlnałem- Mam kilka scenariuszy, musze brać wszystkie za i przeciw pod uwagę... Tylko mam jedno marzenie ale to przyszłość pokaże czy spełni sie czy nie....- odparłem- raczej wesoło wyobrażam sobie przyszłośc, skoro za Bestyjke próbujesz mnie zabić- Dodałem z szelmowski uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 3:23 am

No tak... ja ci mówię wszystko, a ty o tym marzeniu nic mi nie powiesz...- powiedziałam smutno. A więc jednak żadna straszna odpowiedź nie padła, modliłam się o to w myślach i jak widać wyprosiłam.-Eh... czasem jesteś za bardzo uparty. Ale cieszę się że optymistycznie patrzysz na naszą przyszłość.- uśmiechnęłam się i objęłam go ręką w pasie. Oparłam głowę na jego ramieniu. Skręciliśmy powoli w kolejną alejkę.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 3:38 am

o bo to takie straszne ciche marzenie, widzisz.. a zależy od wielu czynników, ode mnie, od ciebie, od Sastre, od naszej sytuacji, i od naszych chęci- powiedziałem powoli, zerkając na Kate co chwile, swoją rękę położyłem na jej ramieniu- A po za tym dla mnie najważniejsza jesteś ty- wyszeptałem jej do ucha.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 3:42 am

Strasznie ciche marzenie.... Mam nadzieję że któregoś pięknego dnia mi o nim powiesz- uśmiechnęłam się i popatrzyłam w niebo.- Tak ogólnie to myślę że nasza przyszłość będzie odjazdowa. Kocham cię i tylko to się dla mnie liczy.- powiedziałam i pocałowałam go w policzek.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 3:59 am

Myśle że możliwe żekiedyś o tym marzeniu- bąknąłem- A co to przyszłości bedzie kolorowa- parsknąłem śmiechem- a przynajmniej czerwona, od mojej krwi.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 3:20 pm

Kolorowa...- uśmiechnęłam się. W głębi ducha cieszyłam się że nic szczególnego mi nie powiedział. "Błoga nieświadomość..." Cały czas trzymałam Erica za rękę. Przypatrywałam się niebu.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 3:23 pm

No napewno z taką toba i z takim potworem jak ja wszystko jest możliwe- powiedziałem uśmiechnięty, Niebo szczególnie dzisiaj jasne było, powoli czułem wpływy pełni, pokreciłem głowa żeby sprawdzić swój stan, * Nie jest tak źle* pomyślałem.....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 3:28 pm

Prychnęłam.- Dlaczego myślisz że jesteś potworem?- zapytałam powoli. Spojrzałam na księżyc i przeniosłam wzrok na Erica.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 3:35 pm

Popatrzyłem znacząco na Kate- bo taka jest prawda- powiedziałem smutno, grzechy przeszłości były poważniejsze niż Kate myślała.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 3:40 pm

Och... Dobrze wiesz że w moich oczach nigdy nie byłeś potworem. Wiem, że nie jest to obiektywne zdanie, ale jednak zawsze myślę o tobie jak o zupełnym przeciwieństwie potwora.- uśmiechnęłam się. Dla mnie zawsze Eric był ideałem, który jakimś cudem ze mną wytrzymywał.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 3:44 pm

no wiesz ty tak uważasz ja tak, gdybym nie urodził się w pierwszą pełniepo przesileniu wiosennym wszystko byłoby w miare dobrze a tak....Potwór ze mnie- powiedziałem dobitnie, ścisnałem ją mocniej, lekko się uśmiechnąłem.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 3:49 pm

Nie wierzę że jest z tobą aż tak źle. Tzn. nie wierzę w to, że jesteś aż takim potworem. Po prostu w to nie wierzę.- powiedziałam powoli. Wiedziałam że nie wiem wszystkiego, ale nigdy nie byłam w stanie myśleć o Ericu jak o potworze. Spojrzałam w niebo. Księżyc był piękny.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptySob Kwi 11, 2009 12:56 am

Bo mnie jeszcze aż tak bardzo nie znasz- powiedziałem, w duszy pragnąłem aby następnego dnia po prostu nie było. Pamiętaj kocham Cię.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptySob Kwi 11, 2009 11:01 am

Skarbie, wszystko będzie dobrze.- przytuliłam się do niego i pocałowałam go w policzek.- Kocham cię.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptySob Kwi 11, 2009 5:37 pm

Wiem, i tego się własnie boję że kochasz mnie tak mocno że bedziesz próbować sprawdzić dlaczego ukrywam się przed Toba..- powiedziałem przystanąłem, swoją twarz przybliżyłem do jej, dotknąłem ust Kate i złożyłem na nich namiętny pocałunek- Ale moja madra dziewczyna tego nie zrobie, prawda??- spytałem ale nie musiałem pytać, po prostu wiedziałem ze nie będzie tego sprawdzać i nim odpowiedziała, znowu całowałem ją ....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptySob Kwi 11, 2009 6:09 pm

Splotłam dłonie za jego szyją.- Ufam ci, dlatego nie będę nic sprawdzać. Wiem, że jeśli mówisz że to niebezpieczne to tak jest.- powiedziałam cicho. Odwzajemniłam jego pocałunek, przytulając się do niego.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptySob Kwi 11, 2009 6:13 pm

- Mniam ...- powiedziałem- Nie ulegaj mi tak często bo inaczej sie przyzwyczaję...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptySob Kwi 11, 2009 6:21 pm

Uśmiechnęłam się.- Nie wiem co się ze mną dzieje. To, że ci tak ulegam jest baardzo dziwne.- powiedziałam cicho i pocałowałam go w policzek. Ścisnęłam jego dłoń i poszłam dalej alejką.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptySob Kwi 11, 2009 7:10 pm

- Kate myślę że czas na mnie, wolę być daleko od ciebie kiedy....- przerwałem- no powiedzmy że chcę abyś była bezpieczna- powiedziałem, patrząc na księżyc, potem mój wzrok powędrował na twarz Kate.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptySob Kwi 11, 2009 7:19 pm

Westchnęłam.- Ok, rozumiem.- powiedziałam patrząc w jego oczy. Ani trochę nie chciałam go zostawiać, ale wiedziałam że muszę to zrobić. Pocałowałam namiętnie jego usta i przytuliłam się do niego.- Ale jak tylko to wszystko minie, przyjdź do mnie.- Odsunęłam się kawałek.- No to do zobaczenia.- uśmiechnęłam się smutno i odwróciłam. Zmierzałam w stronę domu.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptySob Kwi 11, 2009 7:21 pm

Gdy już znikła, z gniewem kopnałem powietrze jakby tam stał mój wróg, warkłem cicho i i poszedłem do siebie.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyPon Kwi 20, 2009 11:53 pm

Zamiast do domu poszłam do parku. Usiadłam na mojej ulubionej ławce i spojrzałam na jezioro. Uśmiechnęłam się lekko. Byłam szczęśliwa, odkąd spotkałam Erica poczułam że znów żyję. Wiatr delikatnie rozwiewał mi włosy. Pomyślałam że posiedzę tu jeszcze chwilę, byłam pewna że albo akurat spotkam Erica, albo, na co bardziej liczyłam że spotkam się z kimś ze sfory. Nie pamiętałam kiedy ostatnio w ogóle spotkałam Rida, żałowałam że nie miałam szansy pogadać z Sastre albo Camille, chętnie poznałabym April. Zamknęłam oczy i zaczęłam rozmyślać.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptySro Kwi 22, 2009 8:06 pm

Wszedłem do parku wilków i usiadłem w cieniu starego dębu. Odchyliłem głowę do tyłu wlepiając wzrok w niebo, i w takiej pozycji rozmyślałem co pożytecznego mogę zrobić dla siebie...albo Lys.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyCzw Kwi 23, 2009 12:39 am

Dawno nie było mnie tutaj, park wyglądał ta jak ostatnio kiedy byłem tutaj, oddychałem spokojnie, czułem się szczęśliwy, Camille i sobie kupiłem wakacje na bahamach, musiała sie uspokoić, wróciłem wcześniej by przygotowac dom na jej powrót..Ale dzisiaj szukałem znajomych twarzy.... Z oddali dostrzegłem znajoma mi blondynke, siedziała tyłem do mnie, na ławce.podszedłem do niej zakryłem oczy:
- Zgadnij kto to??- zagadnałem do niej i uśmiechnąłem się do niej...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyCzw Kwi 23, 2009 12:42 am

Poznałam ten zapach i ten głos.- Saaaaastre!- krzyknęłam i rzuciłam się mu na szyję.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyCzw Kwi 23, 2009 12:46 am

- Kate chcesz mnie zabić czy co??- spytałem , ten entuzjazm mnie ucieszył, poruszył, łzy nawet w oczach sie zebrały- chcesz mnie zabić mała??- [pwturzyłem z lekkim przekąsem...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyCzw Kwi 23, 2009 12:51 am

Oj, tam od razu zabić...- westchnęłam teatralnie i puściłam go.- Przecież tyle czasu cię nie widziałam, tęskniłam za tobą!- powiedziałam uśmiechnięta.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyCzw Kwi 23, 2009 12:54 am

- Wiem ja też za toba, wogóle za wami, za Ridem ile to go nie widziałem , a Cornelię, albo April, o boże....- zacząłem rozpamiętywac - Ale co słychać u ciebie, w sforze widziałaś kogoś?? wampiry daje sie wcinają??- spytałem uśmiechałem sie bo byłem naprawde szczęśliwy że spotkałem Kate, miałem zamiar poodwiedzać, wszystkie wilki które zagościły w NY...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyCzw Kwi 23, 2009 12:58 am

No właśnie nie widziałam ostatnio ani Rida, ani Cornelii, April też nie mam pojęcia gdzie jest...- powiedziałam powoli.- No u mnie wszystko w porządku albo i lepiej.- uśmiechnęłam się od ucha do ucha.- Na pewno mogę powiedzieć że mamy nowego wilka w sforze.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyCzw Kwi 23, 2009 1:05 am

Nowego wilka, A przystojniejszy ode mnie- zażartowałem z niej- już czuję się zazdrosny, wolałbym jakąs Wilczyce- powiedziałem z przekasem, siadłem na ławce, przymknąłem na sekundke oczy, nabrałem powietrza- Ale sie stęskniłem za tym parkiem....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyCzw Kwi 23, 2009 1:07 am

Usiadłam obok niego.- No nie dziwię ci się... Gdzieś ty w ogóle był?- zapytałam go.- No a tak ogólnie to ten wilk jest od ciebie o wiele bardziej przystojny...- wyszczerzyłam zęby w uśmiechu.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyCzw Kwi 23, 2009 1:13 am

Nie no zabije drania i tyle...- powiedziałem żartując cały czas- Pojechałem na wakacje z Camilli, wcześniej miała trudne chwile chciałem jej wszystko jakoś zrekompensować i zabrałem na wakacje..- powiedziałem rozmarzony....- aha Kate co do tej ściany, sorry oddam ci kase i w ogóle..- skrzywiłem się bo powinienem był wcześniej to zrobić, a pojechałem na wakacje i w ogóle o tym zapomniałem..
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyCzw Kwi 23, 2009 1:17 am

Roześmiałam się.- No chyba żartujesz? To ja ci powinnam podziękować za tą dziurę! Dzięki tobie zdecydowałam się wyrąbać tam wielkie okno! A drania nie zabijesz, nie ma szans! Ten drań jest mój i tylko mój.- uśmiechnęłam się.- W ogóle tyle się w moim życiu wydarzyło!- mówiłam podekscytowana.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyCzw Kwi 23, 2009 1:19 am

To opowiadaj mi juz!!- zażądałem rozbawionym tonem- musisz powiedzieć starszemu bratu i to już- skarciłem ja z uśmiechem na ustach...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyCzw Kwi 23, 2009 1:26 am

Roześmiałam się- A więc wpoiłam sobie kogoś, zostałam alfą w innej sforze, zaczęłam studiować dziennikarstwo..- wyliczałam wesoło. Przy Sastre zawsze czułam się jakbym miała starszego brata.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyCzw Kwi 23, 2009 1:29 am

Wróć cos ty powiedziałam..- powiedziałem powoli, uśmiechałem sie wesoło a jednak byłem zszokowany- Czyżby moja siostra dorastała- nie wiem dlaczego ale Pokochałem Kate jak siostre dużo młodsza ale siostre- opowiadaj od początku, jestem za stary na takie sruu i wyliczanki, moga byc pikantniejsze szczegóły...- dodałem po chwili ale czułem ze dostanę za to w łep....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyCzw Kwi 23, 2009 1:33 am

Zaśmiałam się.- Masz szczęście że jestem dzisiaj w tak dobrym humorze... Można powiedzieć że twoja siostra dorasta... A Eric jest cudowny....- pokazałam mu język.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyCzw Kwi 23, 2009 1:37 am

Okey, ale mów...- ponagliłem ją złośliwie- jak tak bedziesz mi mówić to zestarzeje się na tej ławeczce- zakpiłem * Eric, słyszałem już to imie* zastanawiałem się, strzeliłem taką miną jak bym przeżywał jakieś paskuctwo...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyCzw Kwi 23, 2009 1:39 am

Och, no ale tu nie ma co dużo mówić... Życie jest piękne i tyle...- uśmiechnęłam się.- A ty i tak jesteś już taaaaki stary...- wiedziałam że mi się za to oberwie.- I co masz taką minę?- zapytałam po chwili.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyCzw Kwi 23, 2009 1:43 am

Dzieki wnusiu..- powiedziałem złośliwie- bo wydaje mi sie ze uw Eric pomagał nam podczas bitwy, to ten sam??- spytałem Kate, ale za nim odpowiedziałam pokazałem jej jezyk i cicho warknąłem, oczywiście wszystko dla checy...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyCzw Kwi 23, 2009 1:46 am

Do usług, dziadku. Tak, to ten sam Eric...- zachichotałam.- Poznaliśmy się w bardzo romantyczny sposób czyli w czasie walki z wampirami....
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyCzw Kwi 23, 2009 1:48 am

A już pamietam to ten co dostał po głowie tak??- szydziłem lekko, uśmiechałem sie kpiarsko, przypomniając sobie tą walke..., za dziadka posłałem jej sójkę w bok....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyCzw Kwi 23, 2009 1:54 am

Prychnęłam.- Tak, to ten sam. Ale jest cudowny, boski, inteligentny, czuły, opiekuńczy, troskliwy, przystojny...- powiedziałam szybko.- No po prostu "cud miód i orzeszki"- zaśmiałam się.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyCzw Kwi 23, 2009 1:59 am

Nie mów tak bo jeszcze go skosztuję i bedzie lipa...- zakpiłem- no to chyba jakiś chrzest będzie musiał przeprowadzić żeby sprawdzić czy nadaje sie na faceta dla mojej siostry...- powiedziałem niby poważnie ale jesnak wesołym tonem..
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 EmptyCzw Kwi 23, 2009 2:02 am

Roześmiałam się.- Nie martw się o mnie, ja jestem pewna że dobrze wybrałam... z resztą teraz to i tak nie mam już nic do powiedzenia... ja nie mogę bez niego żyć... - powiedziałam wesoło.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





wieczorny spacer - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
wieczorny spacer
Powrót do góry 
Strona 9 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Park-
Skocz do: