wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 wieczorny spacer

Go down 
+13
Charlotte Rodriguez
Alex Armand
Ane deRose
Alice Evans
Jasmin Armand
Oliver Ryan
Camille Green
Sastre Azura
Eufrazja Johnson
Kate Thompson
Cressida Tussaud
Eudoksja Seeker
Allice LaCarrot
17 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyPią Sty 09, 2009 10:52 pm

Zmierzchało. Alice postanowiła przejść się do parku an wieczorny spacer. Jak dawno tu nie była! W pobliżu nie wyczuła zapachu innych krwiopijców. Słyszała i czuła za to ludzi. Śmiech dzieci rozlegał się od strony zjeżdżalni, i mieszał się z nakazami rodziców, którzy kazali im wracać do domów.
Usiadła na ławce w oddali, by móc obserwować dzieci.
Jakie słodkie te dzieciaczki- pomyślała.
Jej wzrok przykuło rude dziecko bawiące się samotnie. -o , a oto mój mały Teddy! - było to jedno z dzieci Mary, jej bardzo odległej kuzynki. W nim przejawiały się 'geny rudych' jak to nazywała Alice. Obserwując go, zastanawiała się, co robią inne wampiry przebywające w tym czasie w nowym jorku.
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyPią Sty 09, 2009 11:23 pm

Eudoksja miała już wszystkiego dość. Kolejne miasto. Zero towarzystwa. A park to idealne miejsce, by przemyśleć kilka spraw.
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyPią Sty 09, 2009 11:26 pm

Eudoksja wyczuła inną obecność- wróg! Musiała szybko opuścić to miejsce. Ten błąd mógł kosztować ją zbyt dużo.
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyPią Sty 09, 2009 11:28 pm

zapach innego, nagła panika, ucieczka? o co chodzi?
Alice spokojnie podążyła za nieznajomym zapachem.
Może w końcu kogoś poznam- pomyślała...
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Go??
Gość




wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptySob Sty 10, 2009 10:20 pm

Weronika zaczęła zjeżdżać na zjeżdżalni. Zjeżdżała, zjeżdżała, zjeżdżała... aż z wyczerpania położyła się w piaskownicy i zasnęła. Obudził ją delikatny strzał z karabinu w samą nerkę. Weronika szybko się zerwała i schowała głowę w piasku. Był to idealny kamuflaż, bo napastnik już nie nacierał. Możliwe również, że po prostu uciekł po strzale. Weronika wstała i poszła odpocząć na ławeczce.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptySob Sty 10, 2009 10:23 pm

"Agrrr" - wrzasnął Janusz wyłaniając się zza krzaka. Jestem straszny i potężny, bójcie się chamy!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptySob Sty 10, 2009 10:24 pm

Weronika zaczęła się bać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptySob Sty 10, 2009 10:27 pm

"Masz fajne wiosło" - rzekł Janusz - "Chciałbym Cię bliżej poznać, daj mi swój numer".
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptySob Sty 10, 2009 10:28 pm

Weronika strzeliła focha, po czym ukryła się za drzewem.
- Nie mam telefonu - wrzasnęła w opętańczym amoku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptySob Sty 10, 2009 10:30 pm

Janusz wyciągnął piłę łańcuchową z kieszeni i uciął drzewo, a następnie zapytał - "A co, jesteś zajęta?"
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptySob Sty 10, 2009 10:34 pm

- Nie mam telefonu, bo... takie rzeczy to tylko w Erze - rozpłakała się Weronika i bezradnie rozłożyła ręce, zabijając przy tym przelatującego sokoła. Spojrzała w oczy obcemu i poczuła się niezręcznie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptySob Sty 10, 2009 10:36 pm

"Każdy ma jakiś problem" - rzekł Janusz, następnie wziął sokoła u upiekł go na rożnie i wsadził sobie w odbyt.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptySob Sty 10, 2009 10:39 pm

Weronika zmieszała się zachowaniem przybysza i wskoczyła do pobliskiego kosza. Po dziesięciu minutach zaczęła się dusić i sikła.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptySob Sty 10, 2009 10:42 pm

Janusz rozciął sobie żołądek i wlał do kosza kwas solny, który po zmieszaniu z moczem zamienił się w wodę święconą. Tak powstała rakieta. "Tępy chuj" - zawołał i splunął.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptySob Sty 10, 2009 10:43 pm

Weronika poczuła lekki zawód i zjadła ławkę, po czym zamieniła się w gigantycznego ortodoksyjnego Żyda.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptySob Sty 10, 2009 10:47 pm

Janusz poczuł lekki wzwód i wysrał sokoła, po czym przeszedł na konfucjonizm. Złapał Żyda za warkocz i skręcił mu z włosów łonowych dredy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptySob Sty 10, 2009 10:49 pm

Mam pomysł - wysapała podniecona Weronika. - Chodźmy do dzielnicy wampirów. Plotki głoszą, że grasują tam wampiry - dokończyła podekscytowana, a następnie weszła na drzewo i zrobiła kupę do dziupli.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptySob Sty 10, 2009 10:54 pm

Janusz wszedł w drzewo, zjadł kore i wypluł teleporter, a następnie poszedł do dzielnicy wampirów, która nie wiadomo dlaczego się tak nazywa. "Ciekawe czy są tam wampiry?" - pomyślał.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptySob Sty 10, 2009 10:56 pm

- Chodźmy na ulicę Główną - ryknęła Weronika, wyrwała sobie nogę i wstawiła w jej miejsce żelazko. Opuściła park.
Powrót do góry Go down
Cressida Tussaud

Cressida Tussaud


Female Liczba postów : 71
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyNie Lut 01, 2009 4:46 pm

Postanowiła opuścić towarzystwo wampirów i udać się na spacer. Usłyszała, że w tych okolicach grasują wilkołaki... "Ciekawie by było spotkać jakiegoś" - pomyślała. Powoli spacerowała po parku.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyPon Lut 02, 2009 7:02 pm

Była nowym wilkołakiem. Chodziła chwilę po parku, zachwycając się tym miejscem. Potem usiadła na ławce. Miała nadzieję że spotka inne wilkołaki.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyWto Lut 03, 2009 12:10 am

przechadzałam się po Parku . wiem , że nie powinnam tu przychodzić ,bo roiło się tu od wilkołaków. usiadłam na jednej z ławek i wyciągnęłam książkę . * fuuj .. co tu tak śmierdzi ?! * - rozejrzałam się po parku , i od razu zauważyłam wilkołaka . * hmm... ciekawe .. * - pomyślałam . odłożyłam książkę z powrotem do torby i podeszłam do dziewczyny . - Hej ? - przywitałam sie niepewnie .
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyWto Lut 03, 2009 12:23 am

-Hej- uśmiechnęła się, choć zapach był straszny.- Jestem Kate.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyWto Lut 03, 2009 12:29 am

- Hej . Eufrazja . - podałam dziewczynie dłoń . - miło mi cie poznać . mogę ? - wskazałam głową na miesce obok Kate i szeroko się uśmiechnęłam .
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyWto Lut 03, 2009 12:32 am

Jasne siadaj- wstrzymała oddech.- Wampir?- zapytała.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyWto Lut 03, 2009 12:45 am

- dzięki . taaa .. wilkołak ? - również wstrzymałam oddech i usiadłam koło Kate . chociaż śmierdziała wydawa się całkiem miła . Razz
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyWto Lut 03, 2009 12:47 am

Tak.- uśmiechnęła się- co cię tu sprowadza? Nie jest tu za bezpiecznie dla wampira.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyWto Lut 03, 2009 1:07 am

- powiedzmy , ze potrzebowłam się rozerwać . - uśmiechnęłam się , chociaż smród wypalał mi dziórki . - jesteś tu nowa ? - spytałam marszcząc nos .
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyWto Lut 03, 2009 1:12 am

Tak, jestem tu do niedawna.- popatrzyła na zegarek- No ale niestety ja już muszę lecieć. Ale mam nadzieję że jeszcze się spotkamy.- uśmiechnęła się, i poszła w stronę domu.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyWto Lut 03, 2009 1:19 am

- Pa . - szepnęłam . siedziałam dalej na ławce . w moją stronę szła jakaś bardzo chuda dziewczyna . wyskoczyłam przed nią i bez zbędnych słów wyssałam z niej całą krew . ciało porzuciłam i uciekłam .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyWto Lut 03, 2009 2:14 am

był przyjemny wieczór wyszedłem na mały spacerek do parku
*Idiota NY mogłeś pojechać do phinix ....Ny* myślałem trzepiąc głową.
w tem w parku wyczułem pobratuńca raczejdziewczynę była nie dawno może jeszcze była, skierowałem się w stronę z której wyczułem trop


Ostatnio zmieniony przez Sastre Azura dnia Wto Lut 03, 2009 2:20 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyWto Lut 03, 2009 2:16 am

usiadłąm przy drzewie opierając się plecami o jego pień . obserwowałam ludzi , którzy chodzili w tą i z powrotem .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyWto Lut 03, 2009 2:23 am

Trop był coraz bliższy cikawe, podszedłem do ławki
* tak tutja siedziała* i nagle znierudzomiałem ta woń
*WAMPIR*
nie byłe uprzedzony ale od zawsze mi mówiono żewampir to wróg rozglądałem się do okoła wypatrując gdzie mógł iść
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyWto Lut 03, 2009 2:26 am

wciągnęłam powietrze i wypuściłam wydając przy tym świst . włożyłam sobie słuchawki od MP3 do uszu i połozyłam się na miękkiej trawie . muzyka tak mnie pochłonęła , że zaczełam śpiewac .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyWto Lut 03, 2009 2:32 am

odwróciłem się bo usłyszałem śpiew:
*może to ona* pomyślałem z nadziejąw głosie
wolno ruszyłem w kierunku głosu, przystanąłe kilka metrów od niej
* ale zjawisko, pomyśleć że chciałem mieszkać gdzie indziej* i nagle wiatr powiał z jej kierunku osłupiałem
*ona jest wampirem* i szybko sie schowałem za najbliższe drzewo
*Ale wpadka*
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyWto Lut 03, 2009 2:40 am

wyjęłam słuchawki z uszu i rozejrzałam się po parku . wciągnęłam powietrze . * wilkołak * - spojrzałam w stronę gdzie zapach był bardzo intensywny . * mam cię * - pomyślałam . poczym wstałam i bezszelsetnie w niecałą sekundę byłam przy drzewie za którym schował sie nieznajomy . oparłam się niedbale o pień
- witaj . - rzuciłam to mężczyzny i odgarnęłam grzywke , która opadła mi na oczy podczas biegu .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyWto Lut 03, 2009 2:44 am

zrobiłem trzy susy od niej, syknąłem cicho:
Wampir- zdenerwowałem się wiedziałem to i owo o nich a nawet spotkałem ale było to jakieś10 lat temu. Zacząłem szybciej oddychać
*Uskopój się* pomyślałem w myślach, choć nie mogłem ta woń pogarszała jeszcze sprawdę
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyWto Lut 03, 2009 2:48 am

- Wilkołak ! - udałam przerażenie , a potem głośno się zaśmiałam . - nie bój sięę ...- powiedziałam najcieplej jak mogłam .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyWto Lut 03, 2009 2:53 am

Odskoczyłem jeszcze jeden sus
*No nie powiem zjawiskowa, Ale wampir....*
Sorki ale musze uciekać- powiedziałem odwróciłem sięna pięcie iruszyłem
*Taki pech no straszne,pierwsza noc i Wampir* nasamą myśl przeszły mnie siarki
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyWto Lut 03, 2009 3:02 am

w kilka sekund byłam u jego boku . - zaczekaj . - złapałam go za nadgarstek . - ty też śmierdzisz , ale ja przez to nie uciekam . - zaśmiałąm się .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyWto Lut 03, 2009 3:06 am

odskoczyłem od niej jak oparzony, wyszczerzyłem kły:
sory nie ciebie szukam. jesteś chybana moim terenie prawda mógłbym cię zabić terazale nie zrobię tego więc bądźłaskawa nie dodykać mnie rękami- syknąłem przez zęby
*Uspokój się chyba się kretynie nie przemienisz przy niej* stałem i patrzyłem co zrobi
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyWto Lut 03, 2009 3:08 am

- dzięki łaskawco . - ukłoniłam mu się zginając w pół . odwróciłam się na pięcie i wróciłam do poprzedniej pozycji koło drzewa .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyWto Lut 03, 2009 3:12 am

opanowałem się w sekundę
poczekaj... poczekajjj.... nie chciałem ale.... ty i ja to wrogowie- powiedziałem- nie powinieniem nawet z tobą gadać, a jednak mówię do ciebie.-ruszyłem za nią ale bardzo bardzo wolno
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyWto Lut 03, 2009 3:14 am

uśmiechnęłam się i w dwóch podskokach byłam przed nim wyciągnęłam rękę .- Eufrazja . miło mi .- przywitałam się znowu odgarniając grzywkę .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer EmptyWto Lut 03, 2009 3:19 am

Cześć jesstem Sastre- zgodnie zezwyczajami panującymi 600 lat temu ująłem dłoń i pocałowałem ją nawierzchu, ale szybko się cofnołem
wybacz- powiedziałem krzywiąc się i wycierając usta
*Najgorszy pomysł z wszystkich do tego momentu*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





wieczorny spacer Empty
PisanieTemat: Re: wieczorny spacer   wieczorny spacer Empty

Powrót do góry Go down
 
wieczorny spacer
Powrót do góry 
Strona 1 z 11Idź do strony : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Park-
Skocz do: