wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Erica Folletta

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyNie Mar 22, 2009 5:45 pm

Nic- powiedziałem przestając ją całować, moje ręcę powędrowały na jej plecy- nic.- położyłem głowę na jej piesi chciałem usłyszeć jej serce.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyNie Mar 22, 2009 5:48 pm

Uśmiechnęłam się i położyłam policzek na jego głowie.- Kocham cię.- powiedziałam cicho. Moje serce lekko zwolniło. Oddychałam spokojnie.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyNie Mar 22, 2009 7:36 pm

Pocałowałem ją w pierś- Wiem i to za bardzo mnie kochasz- powiedziałem , popatrzyłem jej w oczy.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyNie Mar 22, 2009 7:46 pm

Za bardzo?- zapytałam z uśmiechem. Pocałowałam go w szyję.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyNie Mar 22, 2009 7:50 pm

aha- powiedziałem i pocałowałem ja w miejsce miedzy piersiami- takiego kogos jak ja ażza bardzo- całowałem ja dalej.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyNie Mar 22, 2009 7:56 pm

Uśmiechnęłam się.- Masz bardzo niską samoocenę..- wyszeptałam mu do ucha. Wplotłam dłoń w jego włosy.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyNie Mar 22, 2009 8:04 pm

Uśmiechnałem się , delikatnie ściągnąłem z niej sukienkę- Kate, możliwe ale mówiłem nie jestem ideałem- całowałem ją żarliwie, mrucząc co chwilę.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyNie Mar 22, 2009 8:09 pm

Ale mi wcale nie jest potrzebny ideał... I tak przy ideale czułabym się taka nieidealna... a ja mam wysoką samoocenę..- zachichotałam. Zdjęłam z niego koszulkę. Zaczęłam całować jego nagi tors.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyNie Mar 22, 2009 8:34 pm

przestałem mówić, całowałem lizałem, wstałem- tutaj jest za mało miejsca- i zaniosłem ją do sypialni...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyNie Mar 22, 2009 8:40 pm

Uśmiechnęłam się. Położyłam się na nim, całując go w usta. Przez chwilę patrzyłam w głębię jego oczu. Całowałam jego szyję.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyNie Mar 22, 2009 8:46 pm

Zamruczałem- Jesteś rozkoszna - powiedziałem i poddałem się jej.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyNie Mar 22, 2009 8:50 pm

Wiem.- Wyszeptałam. Całowałam go dalej. Zjeżdżałam coraz niżej. Lizałam jego klatkę piersiową.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyNie Mar 22, 2009 8:58 pm

odwróciłem ją i siebie leżałem na nia- ładnie zaczynamy dzionek- powiedziałem i całowałem jąposzyji , piersiach i brzuchu.


* * *


Kilka godzin potem leżeliśmy- Wow- powiedziałem, przymając ją w ramionach- Kate przeba chyba wstać i gdzieś wyjść?? Po pierwsze w twoim domu ma zjawić się Ekipa do naprawy. Po drugie Pluto i Frotka musią wyjść na spacer, po trzecie musże iść na zakupy bo w lodówce mam nóż.- powiedziałem i pocałowałem ją w włosy.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyNie Mar 22, 2009 9:25 pm

Nieeeee...- jęknęłam głośno. Popatrzyłam mu prosto w oczy.- Błagam, poudawajmy że nas nie ma! Błagam... nie chcę wstawać, nie chcę ekipy remontowej, nie chcę spaceru, nie chce mi sie jeść!- zaczęłam już prawie krzyczeć.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyNie Mar 22, 2009 9:26 pm

i nie chcesz mnie??- spytałem patrząc na niaz zaciekawieniem
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyNie Mar 22, 2009 9:37 pm

Uśmiechnęłam się. Przestałam rozpaczać.- Jedyne czego chcę to ciebie.- powiedziałam, całując go w czubek nosa.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyNie Mar 22, 2009 9:43 pm

przytuliłem ja - dobrze jeszcze chwilę poleżymy, ale i tak trzeba będzie wstać- powiedziałem delikatnie dotykając ją po brzuchu.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyNie Mar 22, 2009 9:48 pm

Westchnęłam- Wiesz co? Postanowiłam że zamiast tej dziury wstawię sobie wielkie okno.- uśmiechnęłam się.- Poza tym, zrobimy zakupy ale takie, żeby wystarczyło nam na miesiąc. I wytresuję psy, żeby potrafiły same wychodzić na spacer. Nie dam sobie więcej zepsuć humoru takimi rzeczami!- powiedziałam dobitnie.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyNie Mar 22, 2009 9:52 pm

no wiesz jeszcze są prawy typu ludzkiegonp. Jedzenie, kąpiel, ty jesteś kobieta masz czasem "swoje dni"...- wyliczłame dobrą minutę wszystkie czynności- wieć tak sie nie da po drugie Sastre moze się martwić o ciebie.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyNie Mar 22, 2009 10:02 pm

Jesteś okrutny.- powiedziałam z uśmiechem.- Dlaczego ty mi o tym przypominasz?- jęknęłam głośno.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyNie Mar 22, 2009 10:22 pm

ja okrutny, no wiesz co..- powiedziałem , przetulałem nas, leżałem na niej- myślę że życie jest okrutne ale u twojego boku kolorowe.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyNie Mar 22, 2009 10:25 pm

Nie chcę się stąd ruszać!- zaczęłam marudzić jak małe dziecko. Zrobiłam smutną minę.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyNie Mar 22, 2009 10:39 pm

ty sie nie ruszysz ale ja się rusze za jakieś 30 minut- powiedziałem i zacząłem nosem wodzić po jej brzuchu
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyNie Mar 22, 2009 10:47 pm

Popatrzyłam na niego.- Dobra, zrobimy inaczej. Wstajemy, załatwiamy wszysko co tylko trzeba i wracamy do domu, zamykając go na 8 zamków. A potem połykamy wszystkie klucze. Co ty na to?- uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyNie Mar 22, 2009 11:17 pm

czy chcesz mi powiedzieć że zostane twoim więźniem??- Spytałem rozbawiony- Ale wiesz co jest mały problem i tym problemem jestem JA- powiedziałem i pocałowałem ją w piersi.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyNie Mar 22, 2009 11:27 pm

Eh... a to był dobry plan!- westchnęłam i wstałam z łóżka.- Sam tego chciałeś. Wychodzimy.- powiedziałam smutno.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 12:12 am

Chwyciłem ją w pasie- powiedziałem 30 minut jeszcze- i położyłem nas do łóżka, całując ją w usta, bardzo namiętnie.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 12:17 am

Byłam nieugięta.- O nie... Sam mówiłeś że musimy zrobić tyle rzeczy.... Trzeba to wszystko załatwić. Psiaki zsikają ci się na dywan, zdechniemy z głodu, a ekipa remontowa zepsuje moją dziurę!- powiedziałam głośno. Pocałowałam go w policzek i wstałam z łóżka.- Im szybciej to załatwimy tym lepiej...- uśmiechnęłąm się- A teraz powiedz mi, gdzie rzuciłeś moją sukienkę.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 12:23 am

chwyciłem ja w pasie i przygwoźdxiłem do ściany - 30 minut dla mnie- powiedziałem i wbiłem się w jej wargi z rtaką żadzą jak jeszcze nigdy, całwałem łapczywie.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 12:28 am

Ledwo mogłam oddychać- No nie wiem, nie wiem...- westchnęłam cicho.- Eh...- popatrzyłam mu prosto w oczy- No dobra.- powiedziałam wesoło i pocałowałam go namiętnie.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 12:58 am

Mniam, jak miło że uległaś dzisiaj mi- powiedziałem i całowałem ją gorliwie , udowadniają że nie musi tej decyzji żałowac.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 5:30 pm

Uśmiechnęłam się i pocałowałam go namiętnie. Popchnęłam go lekko na łóżko.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 5:36 pm

nie lubisz przemocy a to co??- spytałem uśmiechając sie szelmowsko i ciągną ją do siebie.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 5:40 pm

To niby była przemoc?- zapytałam leżąc na nim. Całowałam jego usta i szyję.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 5:42 pm

a nie?? no jasne ze to przemoc ale jaka miła.- miałem gilgotki na szyji wiec śmiałem się cały czas kiedy ona mnie całowała po niej- to też jest tortura ty kacie- powiedziałem i przeturlałem sie tak że ona była pode mną.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 5:45 pm

No dobrze, już będę grzeczna...- wyszeptałam mu do ucha. Pocałowałam go namiętnie obejmując rękami jego szyję.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 5:50 pm

W tym momencie zadzwoniła komórka, odebrałem ją choć nie chętnie to co usłyszałem przez telefon sparaliżowało mnie.Dzwoniła Alien wilczyca, szefowa mojej byłej sfory. Wstałem natychmiast, nie odzywałem się, po 2 minutach rzuciłem telefonem o ściane.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 5:53 pm

Eric...- wyszeptałam trochę przerażona. Podeszłam do niego.- Co się stało? Kto dzwonił?- zapytałam go.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 5:55 pm

Przytuliłem ją mocno- ta nowa psinka do kogoś należy teraz chce jej zwrotu- powiedziałem bez emocji- a Właścicielem jest Alien szefowa sfory, mojej byłej sfory.- powiedziałem nie patrząc na Kate.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 5:58 pm

Nie...- Tylko tyle udało mi się powiedzieć. Czułam nadchodzące kłopoty. Przytuliłam go jeszcze mocniej.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 6:01 pm

Chce się spotkać ze mną, i tylko ze mną- powiedziałem - wie o tobie, ale jak to ujeła "Ona mnie nie obchodzi...'- urwałem bo dalej powiedziała " chcę sibie i tylko ciebie, bo ty się mi zbuntowałeś", pocałowałem Kate w włosy.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 6:03 pm

Zaczęłam ciężko oddychać ale przestałam się bać.- Co ona od ciebie chce?! Nie puszczę cię samego!- powiedziałam głośno.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 6:06 pm

chce tylko porozmawiać- powiedziałem bez namysłu* Wierutne kłamstwo * pomyślałem natychmiast, Ale bałem sie że Kate moze iść za mną a chciałem spotkać się z Alien sam- spotkanie jutro w połódnie, pójdę na nie.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 6:09 pm

Popatrzyłam mu prosto w oczy.- Powiedz mi prawdę. Co się wtedy może stać?- zapytałam go cicho. Bałam się, że mogę go stracić.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 6:13 pm

Naprawdę mi wiem, ale wszystko jest możliwe od rozmowy zwykłej do śmierci jej lub mojej lub nas obojga. Tego nie da się przewidzieć- powiedziałem popatrzyłem jej w oczy wiedziałem ze boi się mnie stracic- Objecuję że wrócę- *tak bardzo chcę wrócić* pomyślałem , czułem że łzy mogą za chwilkę pokazać w moich oczach.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Erica Folletta - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Erica Folletta
Powrót do góry 
Strona 5 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: