wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Erica Folletta

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptySro Kwi 15, 2009 6:28 pm

Obudziłam się rano. Spojrzałam na Erica i uśmiechnęłam się. Nie ruszyłam się, żeby go nie obudzić. Zaczełam rozmyślać.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyCzw Kwi 16, 2009 12:20 am

podczas snu, wogóle nie ruszałem sie, tylko, rece czas od czasu błądziły po ciele Kate, śniłem o nas, przyszłości. Zapach jej ciała powodował że czułem się kochany, a moje grzeczy zostały mi wybaczone. Sen był lekiem na moje ranny... Było mi dobrze......przez sen uśmiechnąłem się....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyCzw Kwi 16, 2009 4:54 pm

Uśmiechnęłam się. Eric jeszcze spał. Cicho wstałam, starając się go nie obudzić. Poszłam do łazienki. Wzięłam prysznic, ubrałam dżinsy i jakiś podkoszulek. Związałam włosy. Poszłam do kuchni i przygotowałam nam śniadanie. Po 15 minutach na stole stały tosty z serem, sok i kawa. Podeszłam do Erica i pocałowałam go w policzek.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyCzw Kwi 16, 2009 7:40 pm

Jeszcze, Kate...- powiedziałem budząc się, ale za nim zrobiła coś, pocałowałem ją w Usta- Bardzo słodkie masz wargi- powiedziałem uśmiechając sie....
* Grzechu nie zmyję ale Kocham Kate*
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyCzw Kwi 16, 2009 7:51 pm

Słodkie mówisz...- uśmiechnęłam się i pocałowałam go namiętnie.- Dziękuję. A teraz czas chyba wstawać, nie sądzisz?- zapytałam go wesoło.- Zrobiłam już śniadanie.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyCzw Kwi 16, 2009 8:46 pm

Wiesz co rozpieszczasz mnie tak nie można- powiedziałem wstając i zakładając bokserki- Ale bałagan zrobiliśmy- powiedziałem i rozglądnąłem się po salonie.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyCzw Kwi 16, 2009 9:08 pm

Och, co się przejmujesz bałaganem? Posprząta się szybko.- powiedziałam, uśmiechając się. Splotłam ręce za jego szyją i pocałowałam go.- Lubię cię rozpieszczać...- mruknęłam i poszłam w stronę kuchni.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyCzw Kwi 16, 2009 9:31 pm

przestań co jeszcze mnie za bardzo rozpieścisz i co bedzie??- spytałem i zagwizdałem na nia- Bardzo sexi chodzisz- powiedziałem uśmiechając sie , i siadając do stołu....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyCzw Kwi 16, 2009 9:42 pm

Och, ale trochę chyba mogę cię rozpieścić, prawda?- uśmiechnęłam się szelmowsko.- Hmmm... Sexi? Dzięki za komplement...- zachichotałam. Zaczęłam jeść śniadanie.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyCzw Kwi 16, 2009 9:52 pm

Nie nie wolno mnie rozpieszczać..- powiedziałem, uśmiechając się zawadziasko- nawet nie wiesz jak faceci na ciebie patrząc jak idziesz...- powiedziałem i zamysliłem się....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyCzw Kwi 16, 2009 9:55 pm

Dobrze wiesz że i tak cię będę rozpieszczać...- uśmiechnęłam się- Doskonale wiem jak faceci na mnie patrzą... I jakoś mi to nie przeszkadza....- zachichotałam i napiłam się soku.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyCzw Kwi 16, 2009 10:04 pm

Zrobiłem mine typu, ' Tak no kobieta lubi się podobać , a ty facet musisz się przyzwyczajić do tego.' - no tak....- powiedziałem zajadając się śniadankiem.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyCzw Kwi 16, 2009 10:21 pm

Zaśmiałam się tylko, dalej jedząc śniadanie.- Mamy jakieś plany na dziś? Idziemy gdzieś czy zostajemy w domu?
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyCzw Kwi 16, 2009 10:49 pm

nie wiem nie planuję takich rzeczy to impuls...- stwierdziłem, kończąc śniadanie, wstałem i zabrałem brudne naczynia, - to zależy od ciebie, złotko....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyCzw Kwi 16, 2009 11:11 pm

Uśmiechnęłam się i przytuliłam się do niego.- Nie ważne gdzie będę i co będę robić, ważne żeby być tam z tobą.- pocałowałam go w policzek.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyPią Kwi 17, 2009 4:03 pm

nie przesadzaj bo na studia jestem za stary i nie pójde....- powiedziałem, dłonia odgarnałem jej włosy do tyłu.....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyPią Kwi 17, 2009 4:19 pm

Prychnęłam.- Nie jesteś taki stary.- uśmiechnęłam się i pocałowałam go w policzek.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyPią Kwi 17, 2009 4:43 pm

Jestem , jestem, na studia mnie nie zaciagniesz i tyle- pokazałem język, a ją mocniej przyciagnałem....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyPią Kwi 17, 2009 4:53 pm

Prychnęłam.- Kotku, jeśli tylko bym chciała, poszedłbyś na te studia. Ale nie mam zamiaru cię zmuszać.... Poza tym nie jesteś taki stary....- powiedziałam uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyPią Kwi 17, 2009 5:08 pm

Jasne, co zaciagłabyś mnie do dziekanatu, zgwałciła mnie, molesowała, zmacała... Kate zlituj sie qwiem ile mam lat. Jestem za stary na takie rzeczy...- powiedziałem do niej, oblizałem wargi, droczyłem się z nią....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyPią Kwi 17, 2009 5:19 pm

Ha, ha... Wcale nie musiałabym cię gwałcić ani molestować.... Jeśli tylko bym chciała żebyś poszedł, ty zgodziłbyś się na to.- uśmiechnęłąm się szelmowsko.- A poza tym, chyba nie powinieneś mówić że jesteś stary.... No wiesz, nie boisz się że znajdę sobie młodszego?- zapytałam wesoło.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptySob Kwi 18, 2009 1:08 am

Wiesz co jak mogłaś - powiedziałem i przewróciłem się- ale jeśli nawet to co z twoim wpojeniem panno Kate co??- spytałem unosząc lekko głowe żeby zobaczyć jej oczy i twarz...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyNie Kwi 19, 2009 1:47 pm

Och, wiadomo że tylko ciebie kocham, ale taki młodszy kochanek...- roześmiałam się i usiadłam na nim okrakiem. Przytrzymałam jego nadgarstki. Złożyłam na jego ustach namiętny pocałunek.- Dobrze wiesz że żartowałam.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyNie Kwi 19, 2009 6:19 pm

młodszego ci się zachciewa.... a co nie spełniam się jako mężczyzna??- spytałem z przerażeniem w oczach w duchu tylko kpiłem sobie z tej mysli znałem swoje możliwości ale Kate to kobieta..., nie próbowałem się wyrywać, patrzyłem na nią, lubiłem z na się droczyć...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyNie Kwi 19, 2009 6:27 pm

Spełniasz, ale skoro twierdzisz że jesteś już taki stary, to martwię się co będzie za parę lat...- cały czas chichotałam nie mogąc powstrzymać się od śmiechu. Patrzyłam w jego oczy.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyNie Kwi 19, 2009 6:32 pm

Spokojnie medycyna sprawia cuda np. Wiagra pożyteczny lek, a moja miłość do śmierci bedzie....- powiedziałem, zacząłem delikatnie się szarpać z nią...- a jak juz całkiem nie dam to ja ci znajde takiego Faceta że ślinić sie bedziesz na niego widok- dodałem rozbawiony samą myślą o kastingu na Mężczyznę dla Kate...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyNie Kwi 19, 2009 6:38 pm

Prychnęłam.- Kotku, szczerze wątpię żebyś znalazł takiego faceta.... Miejsce mężczyzny na którego widok się ślinię jest już zajęte i chyba nic się już w tym temacie nie zmieni...- uśmiechnęłam się i pocałowałam go w policzek.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyNie Kwi 19, 2009 6:41 pm

Tak a kto to jest??- spytałem w myslach szukałem znanych aktorów- Depp, Pitt a może ten no Bloom- wymieniłem nazwiska aktorów których widziałem w filmach byłem a oprócz mnie same dziewczyny...oczywiście kpiłem sobie ale droczenie się z nią było bardzo ciekawym zajęciem..
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyNie Kwi 19, 2009 6:47 pm

Nieeee.... Przecież to oczywiste. Tym facetem jest Tom Cruise....- powiedziałam z poważną miną.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyNie Kwi 19, 2009 6:52 pm

o matko o nim zapomniałem- dodałem z nutą kpiarstwa w głosie, przeturlałem nas, lezałem na niej, nadgarstki uwolniłem- No to musze sprowadzić toma Cruisa...... tylko w łóżku trójkat..... ciasno bedzie, Skarbie.... A w ogóle wyznaję zasadę w łóżku , dwoje lub czworo... tak do pary....Ale jego żona mi się nie podoba taka szczapa... bleeee i nie blondynka....- patrzyłem na nią powaznie, ale gdy urywałem na mojej twarzy przelotnie pokazywał sie uśmieszek...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyNie Kwi 19, 2009 6:57 pm

Roześmiałam się.- Kotku, nie ma lekko, ty bierzesz żonę Cruisa, a ja Cruisa. Chociaż trójkąt z tobą i facetem na którego widok się ślinię... wow... - powiedziałam uśmiechając się do Erica.- Ale nie martw się i tak kocham tylko ciebie.- pocałowałam go w policzek.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:06 pm

Skarbie, nie zna nigdy, Angelina Joli to jest to, ma to i owo,choć ciemne włosy ma .. ale jaka ona płodna, eh.. aż jej zazdroszczę..- powiedziałem kpiąc sobie- ty dostajesz Toma ja angeline i obydwoje mamy to co lubimy, a po za tym ja ciebie bardziej kocham- podniosłem sie na kleczki, a Kate przyciągnąłem do siebie i wbiłem się w jej wargi, całowałem długo namietnie , gdy odsunąłem się Kate miała krwisto czerwone usta...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:13 pm

Uśmiechnęłam się- Okey, umowa stoi, tylko skąd my weźmiemy Toma i Angelinę? Porwiemy? Taaak, to dobry pomysł.- pocałowałam go w policzek.- Płodna?- prychnęłam.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:28 pm

Wiec co mam na mysli ja nie mówie o adopcyjnych dzieciach tylko o jej, 3 i do twoje na raz- oczy mi zabłysły , szybko je zamknąłem, odwróciłem twarz- to miałem ma mysli mówiąc płodna.- po chwili dopiero kiedy wszystko się we mnie uspokoiło, otworzyłem ję , wstałem iobruciłem się tyłem do Kate- Przepraszam...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:31 pm

Naprawdę chciałbyś mieć gromadkę dzieci?- zapytałam uśmiechając się. Dzieci jedyne z czym mi się kojarzyły to z problemami. Przytuliłam się do niego. Westchnęłam- Za co mnie przepraszasz..?- zapytałam cicho.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:34 pm

To moje pragnienie..- wyszeptałem do siebie nie wiem czy usłyszała, pragnąłem aby nie- Za wszystko.. - powiedziałem i zpusciłem głowe....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:39 pm

Uśmiechnęłam się.- Aha...- westchnęłam. Nie wiedziałam co powiedzieć. Dzieci to ja się bałam jak ognia. No chyba że cudzych trzymających się z daleka.- Ale może kiedyś...- powiedziałam cicho.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:43 pm

Nie Kate...- powiedziałem szybko- Ty jesteś najwazniejsza, Dzieci to tylko takie moje pragnienie, głupie i nie dożeczne... - szybko dodałem- moim największym pragnieniem jestes ty...- powiedziałem hardo- i odwróciłem sie do niej i wbiłem w wargi.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:45 pm

Odsunęłam się na chwilę.- Kotku, może kiedyś będziemy mieć dzieci. Na pewno nie w najbliższym czasie, ale może kiedyś...- uśmiechnęłam się i pocałowałam go namiętnie.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:58 pm

Nieee. to jest chore... dzieci nie są mi potrzebna a zwłaszcza że jestem kim jestem...- powiedziałem i przytuliłem ja mocno...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyNie Kwi 19, 2009 8:21 pm

To wcale nie jest takie chore... Ale wiesz, zawsze w dalekiej przyszłości będziemy mogli się zastanowić nad dziećmi...- uśmiechnęłam się.- Ale jak na razie ty mi wystarczysz.- powiedziałam i pocałowałam go w policzek.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyNie Kwi 19, 2009 8:30 pm

A ty mi, wyjdźmy z domu bo oszaleję- powiedziałem pooli i spokojnie, popatrzyłem na Kate, dzisiaj wyglądała piękniej niź zwykle.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyNie Kwi 19, 2009 8:33 pm

Uśmiechnęłam się.- Okey, to gdzie idziemy?- zapytałam wesoło.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyNie Kwi 19, 2009 8:38 pm

Mozemy iść do Tego nowego Baru... Jeśli tylko chcesz..- powiedziałem szybko..uśmiechnałem sie kwaśno..
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 EmptyNie Kwi 19, 2009 8:41 pm

Dobra, chodźmy.- powiedziałam i ubrałam bluzę zapinaną na zamek. Złapałam Erica za rękę i wyszłam z domu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Erica Folletta - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Erica Folletta
Powrót do góry 
Strona 10 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: